در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

Re: درد دلی با مدیران...

توسط mojtabba » چهارشنبه 10 خرداد 1391 01:09

جناب oweiys
منظورم از سپاس های زیرش برای کسانی است که ادعا می کنند دارن مدیریت میکنند در حالی که هر پستی که چه حق و چه ناحق به مزاقشون خوش نمی یاد رو حذف میکنند و بعد یه اخطار و بعد هم یه اخراجی 2-3 ماهه از سنترال  :-o
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mojtabba تشکر کرده اند:
arash128

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
246

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 15:56

آرشيو سپاس: 1151 مرتبه در 210 پست

توسط arash128 » چهارشنبه 10 خرداد 1391 11:44

آقا مجتبی درست میگه سپاس ها نشون دهنده خط فکری و علایق و خدای نکرده کینه های افراد نسبت به بعضی از موضوعات و یا حتی نسبت به بعضی از اعضا هست،خیلی کم پیدا میشن کسایی که عدالت رو همه جا رعایت کنند
اگر کمی به پست های ارسالی دقت کنید و به سپاس های اونها هم توجه کنید متوجه خواهید شد
به طور مثال من یه تایپیک در مورد رقصیدن و مصرف الکل توسط وزیر خارجه آمریکا گذاشتم،با اینکه منبع رو هم ذکر کردم  اما خیلی از افراد آنچنان موضعی گرفتند که نگو و نپرس،خیلی ها هم با استفاده از سپاس یه جورایی نظرات اونها رو تأیید کردن
اصلاً من میخوام بزنم به سیم آخر
این حرف دل خیلی از بچه های سنترال هست
متأسفانه سنترال شده محلی برای دفاع از حقوق غرب(البته توسط تعدادی از افراد)
هر چیزی غربیش خوبه و ایرانیش بد
هر کاری غرب میکنه درسته و ایران هرکاری انجام میده اشتباه
مسئولین ما همه متوهم و خیال پردازند!!!
همه مسئولین دروغ میگن...
و ....
اصلاً بی خیال،خدا آخرت همه ما رو ختم به خیر کند،انشا الله
فن حزب الله هم الغالبون...
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arash128 تشکر کرده اند:
mojtabba

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » چهارشنبه 10 خرداد 1391 12:30

arash128 نوشته است:آقا مجتبی درست میگه سپاس ها نشون دهنده خط فکری و علایق و خدای نکرده کینه های افراد نسبت به بعضی از موضوعات و یا حتی نسبت به بعضی از اعضا هست،خیلی کم پیدا میشن کسایی که عدالت رو همه جا رعایت کنند
اگر کمی به پست های ارسالی دقت کنید و به سپاس های اونها هم توجه کنید متوجه خواهید شد
به طور مثال من یه تایپیک در مورد رقصیدن و مصرف الکل توسط وزیر خارجه آمریکا گذاشتم،با اینکه منبع رو هم ذکر کردم  اما خیلی از افراد آنچنان موضعی گرفتند که نگو و نپرس،خیلی ها هم با استفاده از سپاس یه جورایی نظرات اونها رو تأیید کردن
اصلاً من میخوام بزنم به سیم آخر
این حرف دل خیلی از بچه های سنترال هست
متأسفانه سنترال شده محلی برای دفاع از حقوق غرب(البته توسط تعدادی از افراد)
هر چیزی غربیش خوبه و ایرانیش بد
هر کاری غرب میکنه درسته و ایران هرکاری انجام میده اشتباه
مسئولین ما همه متوهم و خیال پردازند!!!
همه مسئولین دروغ میگن...
و ....
اصلاً بی خیال،خدا آخرت همه ما رو ختم به خیر کند،انشا الله

فن حزب الله هم الغالبون...

جناب  arash128 درود بر شما

نظر شخصیمو عرض میکنم.
دکمه سپاس یکی از حق و حقوق کاربران است صرف نظر اینکه شخص اصلا به چه دلیل اون پست رو سپاس زده.ممکنه شخص از روی سرگرمی اینکار رو کرده باشه.
دکمه سپاس همونطور که خودتون هم عرض کردین نشون دهنده ی تفکر کاربران نسب به یک ارسال هست.
اما به عنوان برادر عرض میکنم معیار برای شما نباید تشکر ها باشه شما باید دقت کنید به پست ارسالی و صرف نظر از تشکرها به بحث و تبادل فکر بپردازید. مبادا نام هایی که به صورت پر رنگ و رنگی در قسمت تشکر ها هستند باعث بشوند شما چیز دیگری فکر بکنید. حتی مدیران هم در وحله اول به عنوان یک کاربر حق دارند تا از پستهای مورد علاقه خود تشکر کنند.

در مورد تاپیک وزیر امور خارجه امریکا من تقریبا در جریان اون پست بودم
توجه کنید که یک سری از پست ها هستند که ممکنه به هیچ وجه ازشون تشکر نشه و ارزش پست فقط به نظرات خوانندگان باشه. و صد البته ماهیت خبرگذاریهایی که چنین خبرهایی رو منتشر میکنند. به هرحال فکر نمیکنم کسی با شما مشکلی داشته باشه.

در قسمت اخر کلامتون هم عرض کردین که "سنترال شده محلی برای دفاع از حقوق غرب"

دوست من اگر اینجوریه من هم عرض میکنم سنترال شده محلی برای یک عده ادم افراطی که بعضی اوقات به خودشون حتی زحمت فکر کردن به عنوان یک انسان هم نمیدهند.
اینجور نظرات بسیار حقیر کننده ست حتی اگر بیانش کنید.

پس بیاییم با دانش و علم و تخصص نسبت به اون موضوع یا حتی با دانش اندک و یاحتی (استفاده کردن از خبرگذاری های مختلف) به بحث و گفت و گو بپردازیم
توجه کنید که حقیقت همیشه شیرین نیست.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
ASHKAN95, typhoon, DJ Dani, Ruozbeh, sroasha, Alpha4, CAPTAIN PILOT, C.A.D.I.L.L.A.C, pedmehr, FARSHAD.ADL, crackxy

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 322 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » چهارشنبه 10 خرداد 1391 12:41

داداش اینجا هرکی می توند با هر طرزتفکری وارد بشد  همه هم می تونند به هرکی دلش بخواد کلید تشکر بزند مشگلی ندارد  مهم اینه که شما به توانی با پستت انها را قانع کنی یا بلعکس

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
Alpha4, C.A.D.I.L.L.A.C, FREE MAN, FARSHAD.ADL, CAPTAIN PILOT, Erratic, mojtabba, crackxy

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تشکر کرده: 216 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » چهارشنبه 10 خرداد 1391 13:21

سلام مجدد

اگر بحث سياسي نبود الان گل و بلبل كامل بود بين كاربران!يكي از دليل عدم اجازه اين موضوعات همينه كه بعضا بحثها وارداين فازميشه .
بعد یه اخطار و بعد هم یه اخراجی 2-3 ماهه از سنترال

دوستان عزيز ؛ اخراج و حذف ارسال ، بر مبناي عدم رعايت قوانين و تخلف صورت ميگرد ، مثلا توهين ؛  اگر كسي در غير اين شرايط اخراج

شده باشد و يا ارسالش حذف شده باشد ؛ به مديريت مراجعه كنيد كه حتما پيگيري خواهد شد .

برای کسانی است که ادعا می کنند دارن مدیریت میکنند

شما اگر توجه كنيد متوجه ميشيد كه اعضاي بنفش سايت ، مثلا استاد شهريار و فريبرز هيچ وقت وارد اين مسائل نمي شوند و اگر هم

بشوند براي فيصله دادن و بدون طرفداري از جناح خاصي هستش . خود بنده هم عقيده دارم مديران شوراي نظارت چون در محل نظارت

و قضا هستند ، بايد بي طرف باشند ؛ اما اگر هم تشكري يا بعضا حمايتي از سوي مديري صورت گرفت ؛ شما اون رو مثابه 1 راي ، از

كاربري چون ديگر كاربران حساب كنيد . بله اگر يكي ارسال احساسي داشت و ديگري ازش تشكر كرد درست اما اين چي گفت و نگفت و

از من چرا تشكر نكرد ، از ديگري تشكر كرد و .... رو بيخيال كه بازگشت كارها به سوي خداست .

---------------------------------------------------------------------

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
crackxy, FARSHAD.ADL, Shahbaz, reza4087, HORLIKAN, @lirez@, ASHKAN95, pedmehr, Erratic, mojtabba, Alpha4, CAPTAIN PILOT, C.A.D.I.L.L.A.C

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
246

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 15:56

آرشيو سپاس: 1151 مرتبه در 210 پست

توسط arash128 » چهارشنبه 10 خرداد 1391 15:19

من مشکلی ندارم با این موضوع که در مورد پست های ارسالی از طرف من یا هر کس دیگه ای به چه مقدار از دکمه سپاس استفاده میشه،اماجبهه گیری ها در برابر بعضی از کاربران از جانب بعضی دیگر از کاربران و مدیران کاملاً مشهوده و
این درست نیست،جبهه گیری با نظر شخصی فرق می کنه
جناب مهدی عزیز مدیریت محترم سایت و یا چند تن از دیگر مدیران همان طور که فرمودید در این گونه بحث ها دخالتی نمیکنند،مگر در موارد خاص،که این نشون دهنده خط فکری این عزیزان هست که من در اینجا از همه این عزیزان تشکر می کنم
اما بعضی از مدیران و کاربران شدیداً جبهه گیری میکنند
نظر شخصی هر کس برای خودش مهم است،اما این جا جای مباحث علمی هست و باید همه در این راه تلاش کنند،نه این که ...
به هر حال من دیگه نیازی به ادامه بحث نمیبینم،چون این طور که پیداست نتونستم منظور عرایضم رو خوب برسونم و برای بعضی از دوستان سؤ تفاهم به و جود اومده
همین حالا هم جناب کاپیتان پیلوت به من اختار دادند که در فضای عمومی از مدیریت انتقتد نکنم وگر نه پست های ارسالی حذف میشن...
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arash128 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, anga2009, crackxy

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

جبهه ی جنگ

توسط mojtabba » پنج شنبه 11 خرداد 1391 20:54

جناب oweiys عزیز
شما کلا اگه خواستین منظور بنده رو بفهمید تو همین صفحه از بالا به پایین یه نگاهی به پست ها و گفته هاشون و تشکر ها بزن تا منظورم رو بفهمید دوست گرامی
اما جناب oweiys جان عزیز
اگر بنا بر توهین باشه که بعضی کاربران باید چند سالی اخراج بشوند چون به یه قشر زحمت کشو عزیز نظامی توهین کردن اما این عزیزان الان دارند در سایت گردش میکنند و ریش من و .... میخندند در حالی که افرادی مثل لیلاس دارند دوره اخراجی رو میگزرونند در حالی که پست توهین و..... نداشتن  :razz:

و پ س

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

جبهه ی جنگ

توسط mojtabba » پنج شنبه 11 خرداد 1391 21:17

جناب oweiys بهتره سری به تایپیک سوریه هم بزنید

و پ س

Major

Major

نماد کاربر
837

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » پنج شنبه 11 خرداد 1391 21:31

mojtabba نوشته است:یادم میاد یه زمانی تو سنترال بعضی ها یه حرف هایی زدند و بعضی ها هم زیرش سپاس زدن اما نمی  دونم چرا وضع عوض شد

سنترال کلاب محلی برای یاد دادن و یاد گرفتن است. مکانی برای بحث و رو به رو شدن با نظرات مخالف.

topic-t87614-60.html
تو این تایپیک پست اول
به سپاس های زیرش هم توجه کنید

ممنون بابت یاد آوری جناب عالی،  پست مذکور از یدمان در رفته در راس وقت این پست به قسمت نامزدهای دریافت سپاس سورنای بالدار طلایی اضافه میشوند، باشد تا این امر نیکوی شما مورد سپاس ایزد ممنان و خلایق گیتی گردد.
به استحضار می رساند ااعلام نتیجه توسط مدیر کمیته داوران سورنا متعاقبا به اطلاع حضار گرامی می رسد.
ومن الله توفیق
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, HORLIKAN, Erratic, pedmehr, Alpha4, mojtabba

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » پنج شنبه 11 خرداد 1391 22:45

mojtabba نوشته است:
اگر بنا بر توهین باشه که بعضی کاربران باید چند سالی اخراج بشوند چون به یه قشر زحمت کشو عزیز نظامی توهین کردن اما این عزیزان الان دارند در سایت گردش میکنند و ریش من و .... میخندند در حالی که افرادی مثل لیلاس دارند دوره اخراجی رو میگزرونند در حالی که پست توهین و..... نداشتن  :razz:

دوستان سعي كنن يك كلاغ چل كلاغ نكنن. ناوچه رو ناوشكن نگن. فشنگ كلاش و با تام هاگ اشتباه نگيرند.
تانك t 72 رو مركاوا و لئوپارد نبينن. موشك 200 كيلومتري رو موشك توپل قلمداد نكنند هيچ كس به نظامي مملكت توهين نميكنه
اگر هم بكنه صدردصد و يقينا و بلاشك محكومه.

نظامي يا انتظامي كسيه كه جونشو كفه دستش گرفته و داره به مردم خدمت ميكنه . البته اگر تند روهايي اين وجه موجه نظاميان محترم رو تخريب نكنه با نظرات فضايي و ماورايي خودشون  

محض اطلاع من هم پدر نظامي بود و هم دوتا برادرام نظامي هستن. پس لطف كنين كاسه داغ تر از آش نشين.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
Ruozbeh, Alpha4, ASHKAN95, FARSHAD.ADL, typhoon, DJ Dani, Erratic, FREE MAN

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

جبهه ی جنگ

توسط mojtabba » شنبه 13 خرداد 1391 10:40

HORLIKAN نوشته است:
mojtabba نوشته است:

دوستان سعي كنن يك كلاغ چل كلاغ نكنن. ناوچه رو ناوشكن نگن. فشنگ كلاش و با تام هاگ اشتباه نگيرند.
تانك t 72 رو مركاوا و لئوپارد نبينن. موشك 200 كيلومتري رو موشك توپل قلمداد نكنند هيچ كس به نظامي مملكت توهين نميكنه
اگر هم بكنه صدردصد و يقينا و بلاشك محكومه.

نظامي يا انتظامي كسيه كه جونشو كفه دستش گرفته و داره به مردم خدمت ميكنه . البته اگر تند روهايي اين وجه موجه نظاميان محترم رو تخريب نكنه با نظرات فضايي و ماورايي خودشون  

محض اطلاع من هم پدر نظامي بود و هم دوتا برادرام نظامي هستن. پس لطف كنين كاسه داغ تر از آش نشين.

دلبندم ما کاسه ی داغ تر از آش نیستیم   ما خودمون آش این کاسه هستیم
اما کسی که بیاد و به یکی از فرماندهان این مملکت توهین کنه و در سایت بدون محدودیت رژه بره آدم هیچ فکری نمی کنه مگر اینکه با بعضی اشخاص دست در دست دارند دلبندم

و پ س

Major II

Major II

نماد کاربر
190

تاريخ عضويت

يکشنبه 3 آبان 1388 21:54

بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!

آرشيو سپاس: 2781 مرتبه در 192 پست

توسط Alpha4 » شنبه 13 خرداد 1391 11:04

خوب لازم شد بنده چند نکته رو با کسب اجازه از بزرگان عرض کنم.
اول خدمت دوستی که میفرمایند سپاس ها نشان دهنده ی خط فکری افراد هست باید عرض کنم که بله سپاس نشان دهنده ی خط فکری افراد میباشد.
ببین دوست من مدیر انجمن هم یکی هست مثل بنده و شما،یعنی موقعی که وارد سایت میشه باید مثل بنده و شما و دیگران یوزر و پسورد وارد کنه،وقتی این کار رو انجام میده ابتدا حکم یک کاربر رو داره تا مدیر.مدیر هم مثل بنده و شما یک سری تفکرات داره و ما نمیتونیم یکی رو بگیم که چون شما مدیرید پس باید تفکر خودت رو ارائه ندید!
تنها تفاوت مدیر با بنده و شما اینه که مدیر قانون رو در سطح انجمن اعمال میکنه،و الا مدیر هم بعنوان یک شخص حقیقی میتونه نظر خودش رو در رابطه با مسائل گوناگون اعلام کنه حالا یا مستقیما" و از طریق پست دادن و یا غیر مستقیم و از طریق سپاس.
اینکه سنترال شده محلی برای دفاع از حقوق غرب هم حقیقتا روح و جان دموکراسی به اینه که هرکس خود و تفکر خودش رو ارائه کنه،توی تاپیک های مختلف همه میتونند اظهار نظر کنند،حالا اگر تعداد افرادی که با شما هم رای نیستند بیشتره دلیلی نمیشه که شما کل سایت رو به باد انتقاد بگیرید.
برای مثال توی همون تاپیکی هایی که بقول شما از غرب دفاع میشه،آیا شده که شما بیایید و از حقوق شرق دفاع کنید و پستتون ویرایش و یا حذف بشه؟

دلبندم ما کاسه ی داغ تر از آش نیستیم   ما خودمون آش این کاسه هستیم
اما کسی که بیاد و به یکی از فرماندهان این مملکت توهین کنه و در سایت بدون محدودیت رژه بره آدم هیچ فکری نمی کنه مگر اینکه با بعضی اشخاص دست در دست دارند دلبندم

اما شما جناب mojtabba

من از شما سوال دارم؟
آیا اون موقع که آقای چیت فروش و یا سایر فرماندهان نظامی با سخنان خلاف واقع و غیراصولی خودشون به شعور بنده و شما و ملت توهین کردند شما نگران نشدید؟
عزیز چرا فقط نیمه ی خالی لیوان رو میبینید؟ آیا ایشون و یا سایرین که بنده و شما رو ساده و....... فرض کرده اند به ما توهین نکرده اند؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alpha4 تشکر کرده اند:
Erratic, C.A.D.I.L.L.A.C, typhoon, FARSHAD.ADL, kayvan6079

قبليبعدي