در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Commander

Commanderنماد کاربر
پست ها

2440

تشکر کرده: 11 مرتبه
تشکر شده: 99 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 فروردین 1386 18:23

آرشيو سپاس: 16122 مرتبه در 1610 پست

خلبانان سوخو-30 اوگاندا از حقوق خود شکایت دارند

توسط Shahryar » دوشنبه 4 اردیبهشت 1391 10:28

خلبانان سوخو-30 اوگاندا از حقوق خود شکایت دارند


جنگنده سوخو-30 اوگاندا


در صورت عدم افزایش حقوق و مزایای خلبانان نظامی اوگاندا، نیروی هوایی این کشور ممکن است تعدادی از خلبانان آموزش دیده جدید خود را از دست بدهد. تا کنون 2 نفر از مجموع 8 خلبان آموزش دیده به امید یافتن شغلی مناسبتر پایگاه خود را ترک کرده اند. بلافاصله، دیگر خلبانان اسکادران سوخو-30 این کشور شکوائیه ای تهیه کرده و به رئیس جمهور این کشور Museveni ارسال کردند. این گروه از خلبانان در این شکواییه اعلام داشتند که از سپتامبر گذشته هیچ گونه افزایشی در حقوق و مزایای خود نداشته اند.

در این نامه که رونوشت آن به فرمانده نیروی هوایی و فرمانده کل ارتش اوگاندا نیز ارسال شده آمده که آنها فقط 5 تا 10 درصد حقوق دریافتی یک خلبان خارجی در همان واحد و یا در بخشهای بازرگانی را دریافت میکنند. (بخشی از نامه خلبانان سوخو-30): بدون هیچ مشوقی: .... یک خلبان نیروی هوایی به طور متوسط 500 دلار دریافت میکند در حالیکه یک خلبان در بخش بازرگانی 8000 تا 10000 دلار در ماه دریافتی دارد. این درحالیست که یک کمک خلبان بین 5000 تا 7000 دلار حقوق میگیرد. این گروه از خلبانان همچنین به طور واضح نارضایتی خود را از حقوق و مزایای خلبانان روسی هلیکوپتر که در اوگاندا مشغول به کار میباشند را اظهار داشتند.

یک خلبان هلیکوپتر روسی در اوگاندا 8000 دلار به علاوه اجاره خانه و فوق العاده هزینه درمان در یافت مینماید درحالیکه خلبانان اوگاندایی از این مزایا بی بهره میباشند. اگرچه در تمام دنیا، کارمندان بخش خصوصی، دریافتی بیشتری نسبت به کارمندان دولت دارند، اما مهمترین نگرانی خلبانان اوگاندایی در مقایسه با همقطاران دیگر خود در همان بخش میباشد. شکایت دیگری که خلبانان اوگاندایی در نامه خود به رئیس جمهور این کشور داشتند این بود که به آنان علی رغم گذراندن موفقیت آمیز دوره های خلبانی لایسنس اعطاء نشده است.

فرمانده نیروی هوایی اوگاندا ضمن اظهار امیدواری در افزایش حقوق خلبانان اظهار داشت که در هیچ ارتشی در دنیا به خلبانان نظامی گواهینامه تجاری اهدا نمیشود اما مدرکی داده میشود که با آن مجاز به پرواز میباشند.Saturday, April 21 2012
Daily Monitor


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
شماره دهم - تیرماه 1391 (بر روی تصویر کلیک نمائید)
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Shahryar تشکر کرده اند:
crackxy, Fariborz, A3eman, apple2009, abdolmahdi, reza4087, كيارش, CAPTAIN PILOT, Java, nima-rad, Lord_Jason, zoornachi, airplane, kayvan6079, Reza6662, GH58, MASTER, Shahbaz, C.A.D.I.L.L.A.C, rpm, roh, M.Lawyer, hamed_713

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان