در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Commander

Commanderنماد کاربر
پست ها

2440

تشکر کرده: 11 مرتبه
تشکر شده: 99 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 فروردین 1386 18:23

آرشيو سپاس: 16122 مرتبه در 1610 پست

پروژه هدایت موشکهای تام هاوک توسط پرنده های بدون سرنشین

توسط Shahryar » سه شنبه 5 اردیبهشت 1391 10:34

پروژه هدایت موشکهای تام هاوک توسط پرنده های بدون سرنشین

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


جدیدترین نمونه های موشکهای کروز تام هاوک قابل هدایت در حین پرواز برای انهدام اهداف متحرک را دارا میباشند اما اکنون پروژه ای در دست تکمیل میباشد که در آن موشکهای Tomahawk و هواپیماهای بدون سرنشین کوچک توسط تیمهای عملیاتی ویژه به صورت دسته شکارچی-قاتل مورد استفاده قرار گیرند. به طور اساسی، تیمهای SOF هواپیماهای بدون سرنشین کوچک را برای نشانه گذاری و رهگیری دشمن و ارسال اطلاعات هدف از UAV به مرکز کنترل جهت هدایت موشکها در هر زمانی که هدف موقعیت خود را تغیردهد مورد استفاده قرار میدهند.

فعالیتهای زیادی برای یکپارچه سازی موشکهای Tomahawk و هواپیماهای بدون سرنشین کوچک تاکنون صورت گرفته. تا کنون 10 تا 15 تست پروازی در سال فقط برای اطمینان از عملکرد نرم افزارهای به روز شده در حین عملیات صورت پذیرفته است. این تستها به همراه نیروهای ویژه، نیروی دریایی، تفنگداران دریای و نیروهای ویژه انگلیس صورت پذیرفته است. هدف از انجان این تستها، هدف یابی، رهگیری و کوتاه کردن زمان پرواز موشکهای کروز Tomahawk برای هرچه تاکتیک پذیرتر کردن تام هاوک میباشد.

این یک سلاح مبتنی بر شبکه بوده که قابلیت هدایت در حین پرواز را دارا میباشد. نوامبر گذشته، موشک Tomahawkپرتاب شده از سواحل غربی توسط زیردریایی Astute انگلیس، توسط مرکز کنترل تیم عملیات ویژه در حین پرواز از لندن هدایت میشد.بیش از 230 موشک Tomahawk بر علیه نیروهای معمر قذافی در لیبی شلیک و ناتو را از انجام موفقیت آمیز عملیات مطمئن ساخت زیرا تام هاوک اولین بازوی عملیاتی بر علیه سیستمهای دفاع ضد هوایی بود و بیشتر هواپیماهای نابود شده را بر روی باند منهدم کرد.


April 20th, 2012
Defencetech


Shahryar: تیمهای SOF=Special Operations Force


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
شماره نهم - خرداد 1391
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Shahryar تشکر کرده اند:
sroasha, mojtabba, Shahbaz, Mr.Amirhessam, reza4087, FREE MAN, 8758004, C.A.D.I.L.L.A.C, M.Lawyer, robisko, Lord_Jason, Java, Fariborz, CAPTAIN PILOT

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان