درمان چاقی

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

درمان چاقی

پست توسط مجتبی اسلامی » جمعه 8 اردیبهشت 1391, 8:35 am

سلام . میخواستم بدانم برای درمان چاقی چه باید کرد. اگر برنامه خواسی هستش نیاز به راهنمایی دارم

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11866 بار

Re: درمان چاقی

پست توسط رونین » چهار شنبه 27 اردیبهشت 1391, 2:15 pm

سلام دوست من

باید مشخص شود چاقی شما برای پرخوریست و عدم تحرک یا به دلیل بیماریست. شما باید به یک دکتر متخصص داخلی و یک متخصص تغذیه مراجعه کنید
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Mega Poster
Mega Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: جبهه ی جنگ
سپاس‌های ارسالی: 3906 بار
سپاس‌های دریافتی: 2334 بار

پست توسط mojtabba » چهار شنبه 27 اردیبهشت 1391, 2:41 pm

اگه چاقی شما به دلیل پر خوری باشه باید کمی میزان تغذیه خود را کنترل کنید
اگه به خاطر کم تحرکی باشه باید با ورزش مشکل رو رفع کنید و در این دومورد دنبال دارو نرید که خیلی خطر ناکه
اما اگه خدایی نکرده مشکل چاقیتون نوعی بیماری باشه باید به دکتر مراجعه کنید و از اونها کمک بگیرید
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

New Member

پست توسط صباجان » جمعه 10 خرداد 1392, 6:00 pm

mojtabba نوشته شده:اگه چاقی شما به دلیل پر خوری باشه باید کمی میزان تغذیه خود را کنترل کنید
اگه به خاطر کم تحرکی باشه باید با ورزش مشکل رو رفع کنید و در این دومورد دنبال دارو نرید که خیلی خطر ناکه
اما اگه خدایی نکرده مشکل چاقیتون نوعی بیماری باشه باید به دکتر مراجعه کنید و از اونها کمک بگیرید

سلام عزیزم من خودم 120 کیلو بودم و فقط ورزش و ورزش وزن من را کم کرد با یک رژیم غذایی مناسب هیچ کاری نمیتوانی انجام بدی چون نه قرص ها کاری می توانند بکنند تنها کاری که می توانند اینکه کمک کنند اشتها را کم کنند ولی ورزش مکمل انها است که وزن را کم کنند و بتوانیم به یک تناسب اندام خوبی برسیم و کم خوری به هرحال باید کمر همت ببندیم و با علاقه و اعتماد و هدف نهایی برای خوش اندام شدن یک برنامه یکساله بریزیم وبدونیم که ما یک شبه چاق نشدیم و یک شبه هم لاغر نخواهیم شد موفق باشی من برای شما ارزوی موفقیت میکنم و شما هم برای من چون من با رها کردن ورزش و پر خوری چون عاشق شیرینی و شکلات هستم دوباره رسیدم به صد و از 85 که رسیده بودم دوباره رها کردم و برگشت و لی الان تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم و میتونم به امیدخدا . دوست عزیزم برات ارزوی سلامتی می کنم چون هیچ چیز بهتر از سلامتی نیست چون ادم چاق سالم بهتر از ادم لاغر مریض هست به امید موفقیت تصویر

ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”