در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

خرید سیستم ارزان قیمت

توسط Solver » جمعه 8 اردیبهشت 1391 09:37

بعد از کش و قوس بسیار با خودمان و دیگران و اتحادیه کم کم کار ما هم روی غلطک افتاده. با توجه به برنامه توسعه کاری و فضایی که داریم قصد خرید 4 سیستم را داریم. در حقیقت این سیستم ها جهت آموزش استفاده میشوند که چون ما احتمالا در روز فوقش 4 ساعت آموزش داشته باشیم، و با توجه به محل (مشیر فاطمی) بهتر دیدیم که باقی ساعات روز این سیستم ها را به عنوان کافی نت به کار ببندیم.

از طرفی سیستم هایی که برای آموزش استفاده می شوند هم درست مانند سیستم های مورد نیاز کافی نت آن قدرها از نظر سخت افزاری لازم نیست قابل و امروزی باشد. البته الان که اینجا این مطلب را می نویسم دوستم من را مسخره میکند که بابا شما خودتون شرکت دارین و مشغول فروش سیستم به ملت بعد اومدی اینجا مشورت می گیری!

به هر حال تجربه به من ثابت کرد گاهی یک فرد بدون تخصص ممکن است از چیزی اطلاع داشته باشد که من فروشنده بی خبرم! بنابراین اگر دوستان سیستم پیشنهادی یا راهکار خاصی مد نظرشون هست لطفا طرح کنند.

من  حدود 2 میلیون تومان برای خرید 4 سیستم در نظر گرفتم. یعنی سهم هر سیستم 500 هزار تومن است. البته قیمت این سیستم برای افراد عادی حدود 650 تومن است

بنابراین اگر شما قیمت بازار معمولی را خواستید بگید میتونید سیستم هایی تا قیمت 600 تومن را پیشنهاد بدید که قطعا برای ما کمتر از 500 تومن تمام خواهد شد و با صرفه تر از فهرست قطعات خودمان است.

همچنین در مورد کلیت کار هم اگر ایده یا نظری داشتید ممنون میشم بیان کنید.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
42

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 14 آبان 1390 22:29

آرشيو سپاس: 238 مرتبه در 30 پست

Re: خرید سیستم ارزان قیمت

توسط MITT ROMNEY » جمعه 8 اردیبهشت 1391 21:27

MiimA نوشته است:
بعد از کش و قوس بسیار با خودمان و دیگران و اتحادیه کم کم کار ما هم روی غلطک افتاده. با توجه به برنامه توسعه کاری و فضایی که داریم قصد خرید 4 سیستم را داریم. در حقیقت این سیستم ها جهت آموزش استفاده میشوند که چون ما احتمالا در روز فوقش 4 ساعت آموزش داشته باشیم،

خوب اگر میتونید خیلی بهتره که شیفتیش کنید.این طوری 2 سیستم کافی خواهدبود.وهم باتغییرشغل 4تاسیستم روی دستتون باقی نمیمونه.
چون من تجربه کرده ام که عمل خریدن سیستم خیلی آسان هست وعمل فروختن سیستم دست دوم مشکل وناعادلانه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MITT ROMNEY تشکر کرده اند:
Solver