در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

Re: ایرج قادری درگذشت

توسط airplane » دوشنبه 18 اردیبهشت 1391 20:31

سلام.

ببخشید از این دوستانی که اومدن و گفتن اخهههههه  یا اونهایی که از پستها تشکر کردند چند نفرشون یه فاتحه :AA:  براش خوندند؟
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
MOHAMMAD JAFAR, nasir irani, Present

Captain

Captain

نماد کاربر
1362

تشکر کرده: 2196 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

توسط Java » دوشنبه 18 اردیبهشت 1391 22:21

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Java تشکر کرده اند:
Ali$amir, A3eman, MASTER, Present, MOHAMMAD JAFAR, Reza6662, رضاخان, MISSILE

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
62

تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 شهریور 1390 20:50

آرشيو سپاس: 80 مرتبه در 37 پست

توسط Ashkani1365 » سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 23:01

ای وای ایرج قادری مرد؟ خدا رحمتش کنه. بازیگر خوبی بود وشخصیت خیلی دوست داشتنی توی فیلماش داشت.

Major II

Major II

نماد کاربر
656

تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

توسط dolphine » دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 07:02

ژوبین قادری تنها فرزند ایرج قادری با انتقاد از نحوه خاکسپاری پدرش تاکید کرد در لحظه خاکسپاری پدرش در تهران نبوده است.

خبر آنلاین نوشت: ژوبین قادری تاکید کرد: «من همزمان با ساخت فیلم «می‌خواهم زنده بمانم» به دنیا آمدم و در این سال‌ها به دلیل مسائل تحصیلی و فضای آرام کیش به همراه مادرم هما قادری در این جزیره زندگی می‌کردیم.»

او افزود: «ایرج قادری چهار سال بیمار بود و در این مدت من مدام کنارش بودم، دقیقا‌‌ همان شبی که پدرم فوت کرد، من رفته بودم مادرم را از کیش بیاورم که تلفنی به من خبر دادند پدرم فوت شده است. من بعد از شنیدن این خبر تماس گرفتم و به من گفتند فوت پدر شایعه است، اما متاسفانه حقیقت داشت و در‌‌نهایت نامادری‌ام بدون اطلاع ما پیکر پدر را به خاک سپرد.»

فرزند ایرج قادری با اشاره به این مطلب که خاکسپاری ایرج قادری در بهشت سکینه کرج خواست ما و ایرج قادری نبوده است افزود: «متاسفانه برای آمدن از کیش به تهران بلیت پیدا نکردیم و در ‌‌نهایت وقتی رسیدیم، فهمیدیم پدرم به خاک سپرده شده است.»

قادری در ادامه گفت: «ما به نحوه خاکسپاری پدرم اعتراض کردیم، اما هیچ شخصی پاسخگو نیست، اما مطمئن باشید من این موضوع را پیگیری خواهم کرد و از تمام کسانی که اجازه تدفین‌اش را صادر کردند توضیح می‌خواهم.»

او ادامه داد: «از زمانی که برادر ناتنی من فوت کرد فقط اسم من در شناسنامه پدرم بود و همه می‌دانستند من تنها فرزند‌ش هستم و به لحاظ احساسی بسیار به من وابسته بود. »

قادری با بیان این مطلب که مراسم و نحوه خاکسپاری ایرج قادری اصلا مناسب شان و منزلت این هنرمند نبود، افزود: «من به عنوان تنها پسر ایرج قادری اعلام می‌کنم مراسم سوم، هفتم، چهلم و سایر مراسم را مناسب شان و شخصیت پدرم برگزار می‌کنم.»

فرزند قادری از مردمی که به این بازیگر سینما ابراز احساسات کردند تقدیر کرد.

ایرج قادری بازیگر و کارگردان سینما در ۷۷ سالگی در بیمارستان مهراد تهران درگذشت و چند ساعت بعد در یک مراسم ساده به خاک سپرده شد.
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .

پیامبر اکرم (ص)

قبلي