در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد + تصویر

توسط A3eman » سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 10:00

'مجتبی مرادی '  دلیل این اقدام را فقر شدید مالی عنوان کرد.

وی گفت که برای تامین هزینه های زندگی و نیز اردوهای اعزامی ناگزیر است که کار کند و بدلیل نبود کار مناسب مجبور شده تا دست به سمبوسه فروشی بزند و مخارج زندگی خود را از این طریق تامین کند.

مرادی گفت: حدود 5 سال است که به طور متوالی برای دزفول مقام جهانی و کشوری می آورم و در سال 90 مقام سوم کشتی آزاد جهان در مجارستان را کسب کردم که در این خصوص از سوی تربیت بدنی تنها 8 میلیون ریال و شهرداری 5 میلیون ریال تاکنون به من کمک شده است.

وی افزود: این در حالی است که برای اعزام در هر یک از اردوهای تیم ملی به تهران حداقل دو میلیون ریال باید هزینه کنم.

مرادی گفت: پدر پیری دارم که 9 سال است به دلیل درد شدید کمر و زانو خانه نشین شده و من و برادر دانشجویم برای تامین مخارج زندگی در میدان بار فروشان دزفول سمبوسه فروشی می کنیم.

وی افزود: به دلیل فقر مالی از ادامه تحصیل باز مانده ام که با تلاش تربیت بدنی دزفول مجددا برای اخذ دیپلم ادامه تحصیل می دهم, لیکن برای راهیابی به دانشگاه با مشکل مالی روبرو هستم.

این کشتی گیر مدال آور دزفولی خاطر نشان کرد که 18 سال از عمرم می گذرد شغل مناسبی برای تامین هزینه های خانواده ام ندارم این در حالی است که یک ورزشکار باید از مکمل های پروتئینی و تقویتی استفاده کند و از وسایل مورد نیاز برای تمرین بهره ببرد, لیکن بدلیل مشکل مالی قادر به تامین آنها نیستم.

وی گفت: در حالی که به هم تیمی های من در سایر استان ها از جمله استان رضوی 120 میلیون ریال به همراه یک دستگاه خودروی پراید, یک قطعه زمین و یک واحد آپارتمان داده اند, این در حالی است که به من تنها جمعا 13 میلیون ریال برای کمک تحصیلی و سایر هزینه ها از سوی تربیت بدنی و شهرداری کمک شده است.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
airplane, nima-rad, saied tomcat, hermes_PERSIAN, Present, Cloor Master, Mehrab373

Major I

Major I

no avatar
167

تشکر کرده: 129 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 مرداد 1389 15:21

آرشيو سپاس: 843 مرتبه در 155 پست

Re: قهرمان کشتی آزاد جهان ، سمبوسه فروش شد + تصویر

توسط Mehrab373 » سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 10:12

واقعاً جای تأسف داره
دوستی خود را به دوست ظاهر کن تا رشته محبت محکمتر شود.

پیامبر اکرم(ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mehrab373 تشکر کرده اند:
A3eman, airplane, nima-rad, Present, Cloor Master, Erratic

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
54

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 دی 1386 19:15

آرشيو سپاس: 184 مرتبه در 40 پست

توسط ya_ali » سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 22:47

آنوقت تا میتوانند برای فوتبال هزینه میکنند
اینجا ایران است-بیشه شیران و مهد دلیران است-صاحبش امام زمان است-حاکمش(امام خامنه ای)نائب امام و پاکترین و دانشمندترین رهبر جهان است-قدرت بسیجیان و ارتشیان و سپاهیانش کابوس اهریمنان است.ایرانی ،مهربان و غیور و صبور و دوست جهانیان است زیرا فرهنگ او ،تشیع است و عاشق اهل بیت خاتم پیامبران است- هدف او زمینه سازی برای ظهور امام زمان است -زندگی یک امتحان است-کسی قبول میشود که در خط امام شهیدان است-پیروی از ولایت وصیت ایشان است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ya_ali تشکر کرده اند:
A3eman, azarakhsh45

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
38

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 28 دی 1387 12:18

آرشيو سپاس: 79 مرتبه در 24 پست

توسط ostovar akbar » چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391 06:57

اگه هزینه یک سال یک تیم فوتبال لیگ برتر را به بقیه ورزشها اختصاص بدن 50 مدال طلای المپیک کسب میکنیم اما امان از بی انصافی و بی مدیریتی و مافیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ostovar akbar تشکر کرده اند:
Present, azarakhsh45

Major II

Major II

نماد کاربر
190

تاريخ عضويت

يکشنبه 3 آبان 1388 21:54

بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!

آرشيو سپاس: 2781 مرتبه در 192 پست

توسط Alpha4 » چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391 08:22

این خبر قدیمی است و مربوط به سال گذشته است.
خوشبختانه با پیگیری هایی که مربی آقای مرادی انجام داده اند مشکلات ایشان برطرف گردید
:razz:

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

توسط A3eman » چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391 08:50

ولی من این خبر رو توی خارج از گود این هفته شنیدم

Major II

Major II

نماد کاربر
190

تاريخ عضويت

يکشنبه 3 آبان 1388 21:54

بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!

آرشيو سپاس: 2781 مرتبه در 192 پست

توسط Alpha4 » چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391 09:02

کد خبر: 30817661          (2396825)            تاريخ انتشار : 25/11/1390 - 16:53

'مجتبی مرادی ' روز سه شنبه در حالی كه پشت یك دكه سمبوسه فروشی در میدان بار فروشان دزفول مشغول كار بود, در گفت گو با خبرنگار ایرنا دلیل این اقدام را فقر شدید مالی عنوان كرد.

وی گفت كه برای تامین هزینه های زندگی و نیز اردوهای اعزامی ناگزیر است كه كار كند و بدلیل نبود كار مناسب مجبور شده تا دست به سمبوسه فروشی بزند و مخارج زندگی خود را از این طریق تامین كند.

مرادی گفت: حدود 5 سال است كه به طور متوالی برای دزفول مقام جهانی و كشوری می آورم و در سال 90 مقام سوم كشتی آزاد جهان در مجارستان را كسب كردم كه در این خصوص از سوی تربیت بدنی تنها 8 میلیون ریال و شهرداری 5 میلیون ریال تاكنون به من كمك شده است.

وی افزود: این در حالی است كه برای اعزام در هر یك از اردوهای تیم ملی به تهران حداقل دو میلیون ریال باید هزینه كنم.

مرادی گفت: پدر پیری دارم كه 9 سال است به دلیل درد شدید كمر و زانو خانه نشین شده و من و برادر دانشجویم برای تامین مخارج زندگی در میدان بار فروشان دزفول سمبوسه فروشی می كنیم.

وی افزود: به دلیل فقر مالی از ادامه تحصیل باز مانده ام كه با تلاش تربیت بدنی دزفول مجددا برای اخذ دیپلم ادامه تحصیل می دهم, لیكن برای راهیابی به دانشگاه با مشكل مالی روبرو هستم.

این كشتی گیر مدال آور دزفولی خاطر نشان كرد كه 18 سال از عمرم می گذرد شغل مناسبی برای تامین هزینه های خانواده ام ندارم این در حالی است كه یك ورزشكار باید از مكمل های پروتئینی و تقویتی استفاده كند و از وسایل مورد نیاز برای تمرین بهره ببرد, لیكن بدلیل مشكل مالی قادر به تامین آنها نیستم.

وی گفت: در حالی كه به هم تیمی های من در سایر استان ها از جمله استان رضوی 120 میلیون ریال به همراه یك دستگاه خودروی پراید, یك قطعه زمین و یك واحد آپارتمان داده اند, این در حالی است كه به من تنها جمعا 13 میلیون ریال برای كمك تحصیلی و سایر هزینه ها از سوی تربیت بدنی و شهرداری كمك شده است.

http://www.irna.ir/News/30817661/%D9%82 ... %B9%D9%8A/

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alpha4 تشکر کرده اند:
azarakhsh45