در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
233

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 اسفند 1389 21:32

آرشيو سپاس: 650 مرتبه در 176 پست

Re: حکم ارتداد شاهین نجفی صادر شد

توسط alavi66 » پنج شنبه 21 اردیبهشت 1391 22:38

این شاهین نجفی حق نداره به هر بهانه ای اخلاق جامعه رو به فلاکت بکشونه.
من ترانه این آقا و کاور اون رو نشنیدم
اما اگه واقعا این کار رو کرده باشه
قتلش واجبه!!!!!!!!!!!!!!!!!
از این طرفدار شاهین نجفی هم می خوام به جای توجیه حرف یه نفر دیگه حواسش به کار خودش باشه و بدونه که کسی رو جای دیگری تو گور نمی شونندو.من فکر می کنم شاهین نجفی شخصیتی غیر قابل دفاع است
جانم فدای پیامبر مهربانی.
پیامبری که برای رهایی آدمیان از گمراهی هیچ اجرتی نخواست در حالی که گمراه کنندگان برای گمراه کردن مردم اجرت مطالبه می کنند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب alavi66 تشکر کرده اند:
HASAN BARATY, apple2009

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » پنج شنبه 21 اردیبهشت 1391 22:46

طبق معمول چیزهایی هستند که ما نمیدونیم
من این بحث رو همینجا تموم میکنم
از دوستان گرامی متشکرم که دز این بحث شرکت کردند.
موفق و پیروز باشید :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
Ghost Rider

Captain I

Captain I

نماد کاربر
556

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آذر 1385 12:28

آرشيو سپاس: 3825 مرتبه در 518 پست

توسط HASAN BARATY » پنج شنبه 21 اردیبهشت 1391 23:14

البته این فرد شیطان پرست که سر و ته ترانه هاش را بگردی چیزی جز فحاشی دیده نمیشه احتمالا بیشتر به دنبال یک جنجال برای سر زبان ها افتادن بوده که حتما در مدت کوتاهی این حربه هم ناکارامد میشه.کسی با هتاکی به جایی نرسیده که این فرد دومی باشه.فقط نکته جالب اینجا است چرا یک عده معدودی بعد که پاشون به اروپا و امریکا میرسه به یکباره اینقدر صبح تا شب ناراحت مشکلات ایران نشین ها هستند و خودشون را به زحمت می اندازند.ما نخواهیم اینها نگران ما نباشند چهارتا هم فحش بهمون ندن کیو باید ببینیم.واقعا این اسکناس های تا نخورده غربی ها چه میکند.حالا نمی دونم با دلار باهشون حساب میکنن یا با یورو!!!!
اما شیطان پرست بودن شاهین بر اساس گوشه ای از مدارک :
درود
همونطور که اطلاع دارید آلبوم جدید امین وحید چندی پیش بیرون اومد و در یکی از ترانه های این آهنگ به اسم شر اعظم شاهین نجفی خواننده رپ هم باهاش همکاری کرده بود. در این آهنگ شاهین نجفی قطعه ای رو خونده بود که در طول آهنگ سه مرتبه تکرار شد.
متن این قطعه:
به اسم اعظم شر و چش سه و تن مانا
به تثلیث دو سر کوه مخفی وخط ناخوانا
به آلت مقدس حالت نامیر آتش
شر اعظم یاختو سینا رژی ناکی وناوش
لی یوادش کوخنی ربی سنی خوراتنو لهلی به عینی
تو تیری سیکس راخنا حنی لنا حونی ژرا عنی و عدی
مارح وت یارب زج هدجس
مارح وت یارب زج هدجس
مارح وت یارب زج هدجس
در ابتدا خیلی از هوادارن شاهین این متن براشون مبهم مونده بود و چندین و چند کامنت در فیس بوک و جاهای مختلف پیرامون این متن فرستاده شد که هیچکدوم از اونها توسط شاهین یا امین وحید پاسخ داده نشد.
اما به تازگی یکی از کاربران فیس بوک متنی رو منتشر کرده که در اون در مورد قطعه ذکر شده توضیحاتی داده که قابل تامله:
اینجا خیلی واضح داره میگه به نام شیطان و جانور سه چشم که در انجیل اومده و تن مانا یعنی اون روح جاویدان شیطانی
تثلیث دو سر منطورش تثلیث دجال ،جانور آخر الزمان و فاحشه بزرگ در انجیله در برابر پدر، پسر روح القدس .جنگ این دو تثلییث در اورشلیم اتفاق می افته که همون کوه مخفیه صیهونه با کتابی که فقط کسانی که به شیطان ایمان داشته باشن می تونن بخونن طبق گفته ی انجیل
به الت مقدس حالت نامیر اتش
آلت مقدس نماد شیطان پرستهاست منظورش ابلیسک هستش . یعنی زایش جاویدان ابلیس که تو فیلم ۶۶۶ هم اومده و آتش هم که می دونید نماد شیطان پرستاس
اینجا دیگه همش حروفه ابجده حالا اینو بیخیال شید و برید سر بقیه! فقط بدونید این کلمات عربی نیس .اشتباه نکنید اینا حروف ابجده.
ایناجا میگه تو تیری سیکس یعنی ۳ تا شیش.یعنیto three six و بقیشم که هنوز رمزگشایی نشده!
مارح وت یارب زج هدجس
و در نهایت این جمله که رمز این شعره:کافیه کل جمله رو بر عکس کنید : سجده جز برای تو حرام
و حال دلایل مسخره و بی پایه و اساس شیطان پرست نبود این ملعون توسط خودشان:
منو چهار دیوار وچهار ستون آماده به رزم/مثه چراغی که نور و کرده مثل محبوس دره قفس
تشبیه ملت اماده مبارزه برای رزم و نوری که امیدی برای روشنایی هستش
تن وضوح یکـــ قلم و قلم تسکین یه کاغذ/یه تن خوابیده در خاکم پی رشد یه ساقست
خسته شدم از افکار خسته کننده منتظر یه روشناییم روحم داره مینوسه چیزایی که تو
یه روح دمیده توی جوهر و تزریق افکار/روی کاغذه چون نبوده نمیشه برداشت
جریان بیت قبلی که افکار و روحم ولی این بیت تفاوتش اینه که میگه افکارمو تحمیل نمیکنم برای همینه که کسی نفهمیده نمیتونم درون مردم ببینمش
اشهدو اشهدو فریادهای برخواسته ازصدعکس/مرده های روبان بسته و آزاده های در رأس
موضوع سیاست کثیف و مرده هایی که سر ازادی رفتن
یه زمون من ما شد و حالا باید مائنم بشه/ماه گریه های ذل سر برسه و ماه من بشه
میگه یه زمانی من شده بود ما وقتی که ازش صحبت میکنه الان همون من گریه های ماه برای اینکه روزگار سیاه تشبیه میکنه
پس مینویسم از اون روزها بیاد روز خوبی که/انتقام بهار سبز از زمستون گرفته شه
از روزای خوب مینویسم تا وقتی روزای خوب اومد جای روزای تاریک رو بگیره
من و تو جداییم من اینور و تو اونور دیوارم/آینه هیبت اتحاد بین ماست و بیدار
اگر همه هم از هم جدا باشیم منظور از دیوار داخل و خارج کشور ایران بازم اتحاد داریم
صحبت از یه قسمت زمینه یه قسمت بیمار/سرزمینی بسته با یه آسمون تیره و تار
حال و اوضاع ایران رو داره میگه
به اسم شیطان شر و نشانه هاش
به امید اینکه تمام مخفیات برای مردم حالت مبهوم داره مفهوم بشه
به الت مقدس حالت نامیر اتش
نشانه های شیاطین از اتش و مقدسات اتشیان
از شیطان و بدی هاش میگه “رژی ناکی و ناوش” فرزندان شیطان و نادانی هاش
برای نوادگاه نمایندگان خداوند مسلمانان واقعیت رو ببینید
دنیا در حال فرو پاشیست و نشانه شیطان ۶۶۶ بدانید که در راه است
مارح وت یارب زج هدجس
اگر کل این جمله را برعکس کنید میشود “سجده جز برای او حرام است” حال با توجه به تمامی ادبیات و وصف های بالا این او شیطان است یا خدا؟
واقعا نقد شیطان صفت بودن شاهین نجفی اونم فقط در یک کورس نه ورس رو نقد کنه
در اخرین بیت هم منظور شاهین نجفی خداست
حال تصمیم با خودتون همه چیز گویاست! در ضمن حواستون به عدد ۶۶۶ در آدرس صفحه ی شاهین شیطان پرست هست؟
خداوند بر عذاب دنیا و آخرت سازنده آهنگ، طراح کاور و به خصوص شاهین نجفی بیفزاید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HASAN BARATY تشکر کرده اند:
serat&mersad, HORLIKAN, Java, Mr.Amirhessam, arash128, CentralWeb, victory67, Mahdi1944, Cloor Master, Sami 1993, m-sajedy, KAL-KOI-BABAK, ASHKAN95, FARSHAD.ADL, mehdighorbani, reza4087

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1599

تشکر کرده: 1994 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » جمعه 22 اردیبهشت 1391 04:28

سلام و درود بر همگی ؛

Erratic  دوست عزیز شما تنها کسی نیستید که به اون ترانه گوش دادید .
ولی تمامی این چیزها شامل گلشیفته، انگشت شیث، قیمت گوشت و مرغ و از این جور مزخرفات اولا" چه ربطی به امام دهم داره که نام این امام را چاشنی کارش کرده ؟
دوما" از جمله : «حالا که مهدی خوابه» اعتقادات این شخص و ضد دین بودن این ترانه کاملا" مشخصه . همچنین کل جریان و متن ترانه، القاء کننده نفی مهدویته .
سوما" مگر نام و شخصیت یک امام بازیچه است که یک آدم الواط آنرا این طوری بر زبان میاره ؟
چهارما" همراه کردن القاب امامان(مهدی و نقی) با واژه ها و جمله های رکیک و توهین آمیز در شعر، نه تنها توهین به آن بزگواران بلکه برای سبک کردن و شکستن حرمت ایشان بکار برده شده .
دوست عزیز ، این جماعت معلوم الحال و اسلافشان خیلی وقته که دارن با مظلوم نمایی در لباس منتقد و به اسم دین، علیه دین عمل می کنن .

حالا شما حرفتان اینه که این ترانه بیانگر مشکلات اجتماعی و از این قبیله ؟؟!!!!

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
HASAN BARATY, Cloor Master, mehdighorbani, CentralWeb, serat&mersad, reza4087, FARSHAD.ADL, دموکراسی, Sami 1993

Major II

Major II

نماد کاربر
81

تشکر کرده: 33 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 25 خرداد 1389 12:17

ایران

آرشيو سپاس: 592 مرتبه در 79 پست

توسط نجف47 » جمعه 22 اردیبهشت 1391 05:03

اعوذ بالله السمیع العلیم منَ الابلیس الشیطان و جنوده الرجس النجس الخبیث المخبث الرجیــــــم

انا لله و انا الیه راجعون....

]...والذین کفروا اولیائهم الشیطان یخرجونهم من النّور الی الظلمات اولائک اصحابُ النّار هُم فیها خالدون(سوره مبارکه آل عمران. آیه ٢٥٧)

يا ايُّا الّذينَ ءامَنوُا لا تَتّخِذُوا عَدُوَّي و عَدُوَّکُم أولِياءَ (سوره مبارکه ممتحنه. آيه 1 )

]حَدَّثَنَا أَبِي وَ مُحَمَّدُ بْنُ الْحَسَنِ رَضِيَ اللَّهُ عَنْهُمَا قَالا حَدَّثَنَا سَعْدُ بْنُ عَبْدِ اللَّهِ عَنْ أَحْمَدَ بْنِ مُحَمَّدِ بْنِ خَالِدٍ قَالَ حَدَّثَنَا أَبُو الْقَاسِمِ عَبْدُ الرَّحْمَنِ الْكُوفِيُّ وَ أَبُو يُوسُفَ يَعْقُوبُ بْنُ يَزِيدَ الْأَنْبَارِيُّ الْكَاتِبُ عَنْ أَبِي مُحَمَّدٍ عَبْدِ اللَّهِ بْنِ مُحَمَّدٍ الْغِفَارِيِّ عَنِ الْحُسَيْنِ بْنِ يَزِيدَ عَنِ الصَّادِقِ أَبِي عَبْدِ اللَّهِ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ عَنْ أَبِيهِ عَنْ آبَائِهِ ع قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ ص مَنْ أَحَبَّنَا أَهْلَ الْبَيْتِ فَلْيَحْمَدِ اللَّهَ تَعَالَى عَلَى أَوَّلِ النِّعَمِ قِيلَ وَ مَا أَوَّلُ النِّعَمِ قَالَ طِيبُ الْوِلَادَةِ وَ لَا يُحِبُّنَا إِلَّا مَنْ طَابَتْ وِلَادَتُهُ وَ لَا يُبْغِضُنَا إِلَّا مَنْ خَبُثَتْ وِلَادَتُه‏

حسين بن يزيد از امام صادق(ع) از پدرش(ع) از نياى بزرگوارش عليهم السّلام روايت نموده كه پيغمبر خدا صلّى اللَّه عليه و آله فرمود: هر كس كه ما خاندان را دوست مى‏دارد بايد خدا را بر نخستين نعمت سپاس گويد، عرض شد: اوّلين نعمت چيست؟ فرمود: حلال‏زاده بودن، و ما را دوست نمى‏دارد مگر شخصى كه نطفه او پاك است، و با من كينه‏ورزى نمى‏نمايد مگر كسى كه حرام زاده است
(معاني الأخبار 161 باب معنى أول النعم و بادئها )و (بحار الأنوار، ج‏27،ص146 )

امام صادق (ع) فرمودند: « عَلَامَاتُ وَلَدِ الزِّنَا ثَلَاثٌ سُوءُ الْمَحْضَرِ وَ الْحَنِينُ إِلَى الزِّنَا وَ بُغْضُنَا أَهْلَ الْبَيْت. ــــــ ‏ولد الزنا سه نشانه دارد بد اخلاقى با حاضران و اشتياق به زنا و دشمنى ما اهل بیت . » (امالى شيخ صدوق ،ص 338 )

..............................
تولی و تبری
شخصی آمد به محضر وجود مقدس امام صادق (علیه الصلاة و السلام) و عرضه داشت:"همانا شخصی هست  که محبت شما در دل دارد و لکن در برائت از دشمنان شما ضعیف است"

"""حضرت(ع) فرمود : هیهات! هر کس ادعای محبت ما نماید ولی از دشمنان ما بیزاری نجوید ، دروغ می گوید""" (کتاب السرائر۳/۶۴۰و بحار الانوار ۲۷/۵۸)
..........................

اللهم نبرئُ الیک و الی نبیّک المصطفی و الی امیرالمؤمنین و الی فاطمة و ال الحسن و الی الحسین و الی الائمة المعصومین مِن وُلد الحسین و اهل بیتهم الطاهرین مِـــــــن اعدائهــــــم من الجن و الانس اجمعین من الآن الی قیام یوم الدین....

اللهم ارحمنا واعفُ عنا قصورنا فی حق محمد(ص) و آل محمد(ص) و ولایة سیدنا و مولینا و صاحبنا و ابانا امیرالمؤمنین(ع) و فی حق سیدتنا و مولیتنا و امنّا فاطمة الزهراء(س) و ائمة المعصومین الطیبین الطاهرین المکرمین و اولیاء الدین

با آل علی(ع) هرکه در افتاد وَر افتــــاد....

لعنت ابدی خدا و رسول و ملائکه اش بر این ملعون شاهین نجفی.

يَوْمَ لَا يَنفَعُ الظَّالِمِينَ مَعْذِرَتُهُمْ وَلَهُمُ اللَّعْنَةُ وَلَهُمْ سُوءُ الدَّارِ"(سوره مبارکه غافر.آیه 52)

لینک پیوستن به پاداش مادی اجرای حکم ارتداد و مهدور الدم شاهین نجفی(لع)=>  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

در ضمن کسانیکه خدای نکرده سعی دارند با تلطیف فضاحت آن ملعون و محاربه آشکار با دین خدا خشم و قهر و غضب الهی رو برای خودشون بخرند مراقب باشند و ببینند از چه چیزی و چه کسی ضمنی و غیر ضمنی جانبداری میکنند! و در راه رضای چه کسی و در عقیده به چه چیزی جهد و تلاش میکنند! که به فرمایش آقا ابی عبدالله(ع) انَّ الحیاة عقیدةٌ و جهاد. تمام زندگی معنا پیدا میکنه به تلاش در راه اهداف و عقیده و این وسط کسی فائز و رستگاره که بر عقیده حق تلاش داره و عقیده که همون مبنای دینه بنا شده بر معرفت و محبت که رابطه مستقیم با هم دارند(( ومحبت که همون تولی است یعنی شناخت و التزام به حب و بغض چون تبری بنوعی خود تولی است ، وجود مقدس امام باقر(ع) فرمود: هل الدین الّا الحبّ و البغض"بحار النوار ۶۸/۶۳،حدیت ۱۱۴از تفسیر فرات کوفی/۴۲۸")) باید بر معیار حق و تمیز از باطل استوارباشه اون هم از مصادر محکم عقلی و نقلی.

یا علی مدد.
عشق و معرفت حسین(ع) و مهدی فاطمه(عج) ضامن پیروزی و قوام و بقای ماست.

به کاوش مژه از گور تا نجف بروم...........اگر به هند خاکم کنی یا به تتار

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب نجف47 تشکر کرده اند:
Sami 1993, HASAN BARATY, un4given.1991, Qaher1406, mehdighorbani, A3eman, serat&mersad, CentralWeb, arash128, reza4087

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 11:19

آرشيو سپاس: 104 مرتبه در 19 پست

توسط TARALIUS » جمعه 22 اردیبهشت 1391 13:18

به نظر من شاهین نجفی از به اصطلاح مسلمانانی که حرام خدا را حلال و حلال خدا را حرام میکنند و در پس گرده اسلام پنهان شده اند بسیار مسلمان تر است.

قضاوت بقیش با خودتون.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب TARALIUS تشکر کرده اند:
peyp

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
20

تاريخ عضويت

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 22:33

آرشيو سپاس: 115 مرتبه در 15 پست

توسط _Saeed_ » جمعه 22 اردیبهشت 1391 15:17

وای بر کسانیکه که حلال و حرام دین خدا رو ممزوج ساخته اند و صد البته مرگ بر تهمت زنندگان دین فروش که گناهکار را پاک جلوه میدهند

وای بر روزی بخواییم عقاید و شرف و دینمون رو به مسائل پوچ دنیوی بفروشیم . ان شا الله خبر مرگ این حیوووووون فاسد بزودی میشنویم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب _Saeed_ تشکر کرده اند:
arash128

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
65

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 شهریور 1389 15:24

azerbaycan

آرشيو سپاس: 112 مرتبه در 42 پست

توسط creator » جمعه 22 اردیبهشت 1391 15:24

شاید شعر از لحاظ قالب ادبی مشکلی نداره و داره مشکلات جامعه رو میگه و شایدم نیت خواننده پاک و فقط آگاهی نسل جوان از مشکلات جامعه ی امروز ایرانه
ولی کلا قالب مفهومی خوبی رو عرضه نمی کنه و تلفیق نام اعمه با مشکلات جامعه ی مدرن انهم به زبان رپ که سرشار از فهش و بد وبیراه میباشد و باعث افت ونزول شان و مقام امامت خواهد شد
در کل من این حرکت را محکوم میکنم ولی از طرف دیگه فکر نمیکنم دادن حکم ارتداد به همچین شخصی مشکلی را حل نمایید بلکه باعث بزرگ شدن و به سوپرمن تبدیل شد همچین شخصیت ریزی خواهد شد......... :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
کارها چنان در دست تقدیر است که چاره اندیشی به آن به مرگ می انجامد...!!
(110)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب creator تشکر کرده اند:
serat&mersad, peyp

Major II

Major II

نماد کاربر
190

تاريخ عضويت

يکشنبه 3 آبان 1388 21:54

بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!

آرشيو سپاس: 2781 مرتبه در 192 پست

توسط Alpha4 » جمعه 22 اردیبهشت 1391 15:26

در صفحه ی اول هم عرض کردم که توهین به عقاید دیگران از بیخ و بن غلطه،
جناب TARALIUS این صحبت شما عینا پاک کردن صورت مسئله است! ببینید ما 200 میلیون شیعه در دنیا داریم این 200 میلیون شیعه به اعتقاد خودشون پایبند هستند،شاهین نجفی به هیچ وجه حق توهین به عقاید شیعیان را ندارد(!) چه دلیلی وجود داره که ایشون بیاد و به امام شیعیان توهین کنه؟
اصلا گیریم اوضاع مملکت کن فیکون(که هست!) به هیچ وجه این توجیهی نمیشه که شاهین نجفی بیاد و به عقاید شیعیان یا هرکس دیگه توهین کنه.شما یک دلیل برای این توهین ها بیاورید؟
در مورد حکم ارتداد هم بنده اعتقاد دارم ملت خودشون میفهمند! ملت شعور لازم رو داره،صرفا اینکه یکی از مراجع عظام حکمی صادر کنند تاثیر چندانی نداره.مثال عینی میاورم براتون.
دیشب توی شبکه  اجتماعی فیس بوک چنان جوی علیه شاهین نجفی راه افتاده بود که بشخصه شگفت زده شدم!
بسیاری از پیج هایی که دارای لایک های چند صد هزارتایی بودند این حرکت رو محکوم کردند،خیلی از این پیج ها پیج هایی هستند که مطالبی توشون میزارند که حالا درسته جنبه ی Fun دارند ولی خوب بعضا مضامین غیراخلاقی هم دارند.منظور اینجاست که بفهمیم خط قرمز ملت اعتقاداتشون هست.هرکس بخواد این خط قرمز رو رد کنه از جانب مردم ترد خواهد شد!
مردم هم فقط بسیجی و حزب اللهی و مسجدی ها نیستند!همه این حرکت رو محکوم میکنند حتی اون دختر پسر هایی که بعضا گشت ارشاد بهشون گیر میده! خیلی هاشون اصلا آیت الله صافی رو نمیشناسند،قطعا این جوونایی که میان تو میدون و اینطوری از اعتقاداتشون دفاع میکنند همگی در رابطه با مسائل مختلف کشور هم نظر نیستند ولی در یک مورد همگی اتفاق دارند اونم غیرته!
غیرت نسبت به دین و ایمان و اعتقادات.
البته این وسط هستند افرادی که سرشون رو عین کبک میکنند زیر برف و همش دنبال توجیه میگردند.که من اسمشون رو میزارم بی غیرت!
خود بنده قبلا بسیار به شاهین نجفی علاقه داشتم و همیشه هم آهنگ هاش رو گوش میدادم ولی با این حرکتی که انجام داد و خط قرمز ما رو که همانا دین و ایمان و اعتقادمون هست رد کرد،بدون هیچ تعارفی عرض میکنم تمامی آهنگ هاش رو از روی هارد و گوشی و MP3 پلیر حذف کردم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alpha4 تشکر کرده اند:
CentralWeb, Qaher1406, serat&mersad, HASAN BARATY, Cloor Master

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تاريخ عضويت

توسط Erratic » جمعه 22 اردیبهشت 1391 22:09

Mohammad Shaltookei نوشته است:در صفحه ی اول هم عرض کردم که توهین به عقاید دیگران از بیخ و بن غلطه،
جناب TARALIUS این صحبت شما عینا پاک کردن صورت مسئله است! ببینید ما 200 میلیون شیعه در دنیا داریم این 200 میلیون شیعه به اعتقاد خودشون پایبند هستند،شاهین نجفی به هیچ وجه حق توهین به عقاید شیعیان را ندارد(!) چه دلیلی وجود داره که ایشون بیاد و به امام شیعیان توهین کنه؟
اصلا گیریم اوضاع مملکت کن فیکون(که هست!) به هیچ وجه این توجیهی نمیشه که شاهین نجفی بیاد و به عقاید شیعیان یا هرکس دیگه توهین کنه.شما یک دلیل برای این توهین ها بیاورید؟
در مورد حکم ارتداد هم بنده اعتقاد دارم ملت خودشون میفهمند! ملت شعور لازم رو داره،صرفا اینکه یکی از مراجع عظام حکمی صادر کنند تاثیر چندانی نداره.مثال عینی میاورم براتون.
دیشب توی شبکه  اجتماعی فیس بوک چنان جوی علیه شاهین نجفی راه افتاده بود که بشخصه شگفت زده شدم!
بسیاری از پیج هایی که دارای لایک های چند صد هزارتایی بودند این حرکت رو محکوم کردند،خیلی از این پیج ها پیج هایی هستند که مطالبی توشون میزارند که حالا درسته جنبه ی Fun دارند ولی خوب بعضا مضامین غیراخلاقی هم دارند.منظور اینجاست که بفهمیم خط قرمز ملت اعتقاداتشون هست.هرکس بخواد این خط قرمز رو رد کنه از جانب مردم ترد خواهد شد!
مردم هم فقط بسیجی و حزب اللهی و مسجدی ها نیستند!همه این حرکت رو محکوم میکنند حتی اون دختر پسر هایی که بعضا گشت ارشاد بهشون گیر میده! خیلی هاشون اصلا آیت الله صافی رو نمیشناسند،قطعا این جوونایی که میان تو میدون و اینطوری از اعتقاداتشون دفاع میکنند همگی در رابطه با مسائل مختلف کشور هم نظر نیستند ولی در یک مورد همگی اتفاق دارند اونم غیرته!
غیرت نسبت به دین و ایمان و اعتقادات.
البته این وسط هستند افرادی که سرشون رو عین کبک میکنند زیر برف و همش دنبال توجیه میگردند.که من اسمشون رو میزارم بی غیرت!
خود بنده قبلا بسیار به شاهین نجفی علاقه داشتم و همیشه هم آهنگ هاش رو گوش میدادم ولی با این حرکتی که انجام داد و خط قرمز ما رو که همانا دین و ایمان و اعتقادمون هست رد کرد،بدون هیچ تعارفی عرض میکنم تمامی آهنگ هاش رو از روی هارد و گوشی و MP3 پلیر حذف کردم.

صحبت های قشنگ و خوبی بود اما متاسفانه توسط خودتون نقض شد
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تاريخ عضويت

توسط Erratic » جمعه 22 اردیبهشت 1391 22:31

همه میخوان خونشون بریزن!
کسی هست راجع به خود اهنگش نقد کنه؟؟ :?  :?
چرا گفته این کاریه که باید خونده میشد؟؟؟
کسی به هدفهای این اهنگ فکر کرده؟؟

جناب Mohammad Shaltookei  :razz:
شما این صحبتهای گل و بلبل رو میذارید اما واقعیت اینه که من هم طرفدار های این شخص رو چک میکنم هم مخالفاشو
موافق ها هستن شاید کمتر شده باشن اما همچنان هستن  
این پایان این خواننده نیست!
هنوز بسیاری فکر میکنن که این خواننده بذر های گندم پاشیده به مزرعه ش در صورتی که این شخص به دنبال کاشتن نهاله!!
آخرين ويرايش توسط Erratic on جمعه 22 اردیبهشت 1391 22:37, ويرايش شده در 2.

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » جمعه 22 اردیبهشت 1391 22:33

Mohammad Shaltookeiبدون هیچ تعارفی عرض میکنم تمامی آهنگ هاش رو از روی هارد و گوشی و MP3 پلیر حذف کردم.Mohammad Shaltookei

منم آهنگای قبلیشوکه تویmp3پلیرم داشتم همشوحذف کردم!
چون ازقبل هم ازش خوشم نمیومدامایکی ازدوستام میگفت به آهنگش گوش کن تابدونی حقیقت جامعه رومیگه!امابه نظرمن ازبن(ریشه)آهنگاش مبتذل وکثیفه :-P همش فحش وناسزا.
تازه خیلی هم دیرحکم ارتدادش صادرشد :x آهنگای قبلیش هم ازلحاظ ابتذال وتوهین هیچ کمی ازآهنگ آخرش نقی نداشت.
اصلا"اسم امام عزیزمون روهمین که به صورت نقی تنها(امام علی النقی علیه السلام)به کارمیبره همین توهینه(تابرسه به اینکه امام عصرروخواب فرض کرده :-? )

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب serat&mersad تشکر کرده اند:
anga2009, KH.I.A.2500, arash128, mojtabba, mehdighorbani

قبليبعدي