در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

Re: حکم ارتداد شاهین نجفی صادر شد

توسط Erratic » جمعه 22 اردیبهشت 1391 22:43

جناب serat&mersad
صحبتهای دوستمون نه تنها خنثی نبود بلکه منفی هم بود!! شما بازم هم میتونید نکته های متن ایشونو استخراج کنید
چرا هیشکی نمیاد بگه درست قبل از خوندن این کار شاهین صفحاتی در فیس بوک به وجود اومدن که امام حرفهای شایهن رو تایید میکردن و اتفاقا پیگیر کننده هاش هم کم نبودند

جناب Mohammad Shaltookei
شما اشاره کردید به پستهایی که جنبه fun دارن در فیس بوک.
ایا شما فکر کردین که همین پستهای به ظاهر fun به گونه ای همان حرفهای شاهین هستند که مردم اکثریت اینجور پستها رو هم like  میکنن هم share!!!
واقعا نمیفهمم یعنی انقدر!!!!!!!!
این خواننده کاری که کرده اینه که همه اون پستها رو در قالب یه موسقی گرداوری کرده
شمایی که هر روز پستهایی با مضمون عشقو عاشقیو دوستیو اینجور مسائل رو در فیس بوک لایک میکنی باید زود تر از اینا پی می بردی به این مسائل

تنها کاری که من الان دارم میکنم خندیدنه به اینکه این خواننده واقعا به دنیال کم کردن مخاطب هاش بود یا زیاد کردنشون!!!
در اینده ای نه چندان دور وقایع بیشتری مشخض میشه. حیف که اگه این همه "غیرت" و "اقتدار" رو خرج مفید میکردیم الان یه کهکشان فتح کرده بودیم!!!!!!!!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
m-sajedy, X.Nima, arash128, Ali$amir, Ghost Rider

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » جمعه 22 اردیبهشت 1391 22:56

Erraticعزیز :razz:
اگه باهم شروع به مذاکره کنیم(جروبحث)این تاپیک هم قفل میشه!پس لزومی نداره اینقدرخودتون رواذیت کنیدمن همیشه به شمادوست عزیزاحترام گذاشته ومیزارم ودرپست قبلیم هم فقط نظرشخصیم رودرارتباط باشاهین نجفی گفتم واصلا"هم به صورت طوطی وارکلامMohammad Shaltookeiعزیزروتکرارنکردم!
بازم ممنون ازپیگیریتون...
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب serat&mersad تشکر کرده اند:
A3eman, Erratic

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » جمعه 22 اردیبهشت 1391 23:02

دوست گرامی serat&mersad
من هیچ قصدو قرضی از صحبتهام ندارم
من مثل اون اقایی نیستم که تا یه حرفی زده میشه سریع جو زده میشه و میخواد خودشو تخلیه کنه تا ثابت کنه که خیلی قدرتمنده
اما اینطور که من میبینم اکثریت ظاهر بین هستند حتی یه سریا در حد ظاهر بینی هم چشم اندازه ندارند!
به هر حال منم دوست ندارم بلاک بشم واسه
و نصیحت شما را میپذریم :razz:  :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
serat&mersad

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » جمعه 22 اردیبهشت 1391 23:14

Erraticعزیز :razz:
شمابزرگوارید...
اگهpmسایت مشکلی نداشت(ازلحاظ کندبودن فرایندارسال) دوست داشتم یه جوری باهم مکاتبه میکردیم :grin: امامن آدرس ایمی...رودرقسمت امضام قراردادم وخوشحال میشم ماروقابل بدونیدوایمیل بدید!
به هرحال ازهمه دوستان کمال تشکر رادارم وامیدوارم سنترال روزی به یکی ازبهترین سایت های کشورتبدیل بشه.
مثل سافت گذرعزیز!
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » جمعه 22 اردیبهشت 1391 23:28

Erratic عزيز منم حرفه شمارو قبول دارم

اين هم خدمت شما تا از دلت در بياد

قول هم ميدم موقع خاك كردنش خودم براش سوره تبارك  بخونم
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
victory67, mehdighorbani, anga2009, Sami 1993, drs_mehry, Qaher1406, hasan_21, arash128, Java

Major

Major

نماد کاربر
830

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 تیر 1386 23:47

باختران

آرشيو سپاس: 2330 مرتبه در 546 پست

توسط ali1371 » شنبه 23 اردیبهشت 1391 00:21

انقدر که بعضی از مردم نسبت به ائمه بی خیال شدن  و بی تفاوت شدن طرفداران عمر وعثمان  هم همینکار رو میکنند
کاری که ارتش ایران  درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
                                                                    یاسرعرفات

وبلاگ من  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali1371 تشکر کرده اند:
mojtabba, victory67, anga2009, hasan_21

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 11:19

آرشيو سپاس: 104 مرتبه در 19 پست

توسط TARALIUS » شنبه 23 اردیبهشت 1391 09:53

Mohammad Shaltookei نوشته است:در صفحه ی اول هم عرض کردم که توهین به عقاید دیگران از بیخ و بن غلطه،
جناب TARALIUS این صحبت شما عینا پاک کردن صورت مسئله است! ببینید ما 200 میلیون شیعه در دنیا داریم این 200 میلیون شیعه به اعتقاد خودشون پایبند هستند،شاهین نجفی به هیچ وجه حق توهین به عقاید شیعیان را ندارد(!) چه دلیلی وجود داره که ایشون بیاد و به امام شیعیان توهین کنه؟
اصلا گیریم اوضاع مملکت کن فیکون(که هست!) به هیچ وجه این توجیهی نمیشه که شاهین نجفی بیاد و به عقاید شیعیان یا هرکس دیگه توهین کنه.شما یک دلیل برای این توهین ها بیاورید؟
در مورد حکم ارتداد هم بنده اعتقاد دارم ملت خودشون میفهمند! ملت شعور لازم رو داره،صرفا اینکه یکی از مراجع عظام حکمی صادر کنند تاثیر چندانی نداره.مثال عینی میاورم براتون.
دیشب توی شبکه  اجتماعی فیس بوک چنان جوی علیه شاهین نجفی راه افتاده بود که بشخصه شگفت زده شدم!
بسیاری از پیج هایی که دارای لایک های چند صد هزارتایی بودند این حرکت رو محکوم کردند،خیلی از این پیج ها پیج هایی هستند که مطالبی توشون میزارند که حالا درسته جنبه ی Fun دارند ولی خوب بعضا مضامین غیراخلاقی هم دارند.منظور اینجاست که بفهمیم خط قرمز ملت اعتقاداتشون هست.هرکس بخواد این خط قرمز رو رد کنه از جانب مردم ترد خواهد شد!
مردم هم فقط بسیجی و حزب اللهی و مسجدی ها نیستند!همه این حرکت رو محکوم میکنند حتی اون دختر پسر هایی که بعضا گشت ارشاد بهشون گیر میده! خیلی هاشون اصلا آیت الله صافی رو نمیشناسند،قطعا این جوونایی که میان تو میدون و اینطوری از اعتقاداتشون دفاع میکنند همگی در رابطه با مسائل مختلف کشور هم نظر نیستند ولی در یک مورد همگی اتفاق دارند اونم غیرته!
غیرت نسبت به دین و ایمان و اعتقادات.
البته این وسط هستند افرادی که سرشون رو عین کبک میکنند زیر برف و همش دنبال توجیه میگردند.که من اسمشون رو میزارم بی غیرت!
خود بنده قبلا بسیار به شاهین نجفی علاقه داشتم و همیشه هم آهنگ هاش رو گوش میدادم ولی با این حرکتی که انجام داد و خط قرمز ما رو که همانا دین و ایمان و اعتقادمون هست رد کرد،بدون هیچ تعارفی عرض میکنم تمامی آهنگ هاش رو از روی هارد و گوشی و MP3 پلیر حذف کردم.

دوست عزیز ضمن عرض تشکر.

قبل هر چیز من آخر نفهمیدم فیس بوک خوبه یا بد ؟ بریم داخلش یا نه؟

در پاسخ به فرمایشاتتون اتفاقا به نظر بنده شما دارید صورت مسئله رو پاک میکنید.

اسمش رو بذاریم سپید نمایی بهتره. واقعیت امر اینه که جامعه ایرا داره از خاکستری به سمت سیاه حرکت میکنه.

به نظرتون حکم ارتداد این بابا مهمتره یا شکم گرسنه کودکان کار؟  

یا کارگرای بیکار این کشور؟  یا جوانان جویای کار؟ یا بالا رفتن میان دزدی هزار تا منکر دیگه؟

دوست عزیزم شما که میفرمایید دختر پسرایی که ارشاد بشون گیر میده میان تو میدون از اعتقاذاشون دفاع میکنن؟!!!!!!!!!!111111 مطمئنید؟

اگر اون اعتقادات محکم باشه که گشت ارشاد بشون گیر نمیده برادر من؟

چرا عادت کردیم به سپید نمایی؟  بجای این حرکات به نظر من نامفهوم بهتر نیست از ریشه مشکل ور درست کنی؟ حالا این اببا یه چیزی خونده الان همه راجع بهش بحث میکنن. اینهمه گروه راک و .. هست مطمئنا همه هم کاراشون رو رو هاردشون دارند اونا الان شدن خوب؟  مسلمون؟

تا وقتی اعتقاد داشته باشیم که تو ای مملکت مشکل مدهب گریزی وجود نداره به هیچ جا نمیرسیم .

چشمامونو بستیم داریم برا خودمون حباب ذهنی هوا میکنیم. اما واقعیت بیخ گوشمونه؟

شما مطمئن هستید اون کسی که لقمه نون نداره برا زن و بچش اعتقاداتش هی قویتر میشه؟

مگه فرمایش معصوم نیست که فقر از دری میاید و ایمان از در دیگر برون میرود؟  نیست؟

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » شنبه 23 اردیبهشت 1391 10:44

TARALIUS نوشته است:تا جایی که بنده شنیدم معصومین وقتی کسی بهشون توهین میکرد نمیذاشتن شخصی متعرض بشه.

حالا این کجا و اون کجا کاسه داغتر از اش بودن هم حدی داره.

من هی گفتم خودم و کنترل کنم اما نشد و گفتم باید جواب شمارو بدم
اون موقعی که به انبیا توهین میکردند و اونا هیچی نمی گفتم زمانی بود که خودشون حاضر بودند و با اعمالشون به طرف میفهموندند که اشتباه کرده اما حالا که نیستن به فهمونن که طرف اشتباه کرده
تازه گی ها از این جور کاربران تازه وارد زیاد شده تو سنترال
در ضمن در مورد اون اعلامیه ی صیغه :
صیغه یه بحث شرعی است و فکر هم نکنم که اون حاجی آقا ! دعوت به فساد کرده باشه و فقط ایشون گفتن که آماده اند اگه کسی بود هستن
ایشون که دعوت به زنا نکردن فقط دعوت به صیغه کردن
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mojtabba تشکر کرده اند:
serat&mersad, Cloor Master, mm1990, Sami 1993

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 11:19

آرشيو سپاس: 104 مرتبه در 19 پست

توسط TARALIUS » شنبه 23 اردیبهشت 1391 11:58

mojtabba نوشته است:
TARALIUS نوشته است:تا جایی که بنده شنیدم معصومین وقتی کسی بهشون توهین میکرد نمیذاشتن شخصی متعرض بشه.

حالا این کجا و اون کجا کاسه داغتر از اش بودن هم حدی داره.

من هی گفتم خودم و کنترل کنم اما نشد و گفتم باید جواب شمارو بدم
اون موقعی که به انبیا توهین میکردند و اونا هیچی نمی گفتم زمانی بود که خودشون حاضر بودند و با اعمالشون به طرف میفهموندند که اشتباه کرده اما حالا که نیستن به فهمونن که طرف اشتباه کرده
تازه گی ها از این جور کاربران تازه وارد زیاد شده تو سنترال
در ضمن در مورد اون اعلامیه ی صیغه :
صیغه یه بحث شرعی است و فکر هم نکنم که اون حاجی آقا ! دعوت به فساد کرده باشه و فقط ایشون گفتن که آماده اند اگه کسی بود هستن
ایشون که دعوت به زنا نکردن فقط دعوت به صیغه کردن

من کاملا قانع شدم دوست گرامی.

نمیدونستم سنترال یه محفل خصوصی هست جای غریبه ها نیست.

کلا اصل کلامتون از بیخ و بن مشکل داره تازگیها مد شده تا از یه چیزی ایراد میگیری با چماق میان سراغت.  

راجع به اون بحث صیغه هم پس به نظر شما مشکلی نداره دیگه ار این به بعد جوونا بیان اعلامیه بدن . خود بود نظر بانوان رو راجع به این حرکت میپرسیدین بعئ اینجا میومدید گریبان چاک میدادید.

ناسلامتی امروز روز زن هست.  تبریک میگم به همشون و بابت این طرز تفکر از همشون عذر خواهی میکنم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب TARALIUS تشکر کرده اند:
MOHAMMAD JAFAR

Major

Major

نماد کاربر
335

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 16 تیر 1385 01:55

iran

آرشيو سپاس: 1026 مرتبه در 150 پست

توسط hany » شنبه 23 اردیبهشت 1391 12:34

من هم موافق این حکمی هستم که بر علیهش داده شه .ولی این کار دیر انجام شد ...متاسفانه برخی از دوستان فکر میکنند چون اعتراضی میخونه وسیاسی حتما ادم خوب و ازادی خواهیه............ :-(
گر به خود آیی به خدا رسی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hany تشکر کرده اند:
mojtabba, anga2009

قبلي