در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
342

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 آبان 1389 20:50

آرشيو سپاس: 1985 مرتبه در 313 پست

Re: کشته و مجروح شدن ‌۷نفر در محل اجرای برنامه خاله شادونه!

توسط m-sajedy » چهارشنبه 3 خرداد 1391 23:11

سلام
دیدن تصاویر کودکان قربانی مرا بشدت غمگین کرد خدا به والدین و اقوامشان صبر عنایت کند
از ابتدای ایجاد شدن این تاپیک سعی کردم صحبت نکنم (ناراحتم می کرد)
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

و هنگامی که به آنان گفته شود : در زمین فساد نکنید، می‌گویند : ما فقط اصلاح‌ کننده‌ایم!

سوره مبارکه البقرة

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

Re: کشته و مجروح شدن ‌۷نفر در محل اجرای برنامه خاله شادونه!

توسط Erratic » پنج شنبه 4 خرداد 1391 01:07

باز هم تشکر میکنم از جناب  bravo,  که من را راهنمایی میکنید  :razz:  :razz:

جناب  bravo,  شما بلاخره از دوستان ما هستید همینطور عضو افتخاری این انجمن پس حتما سرشناس هستید و عزیز برای ما
اینجور بحث ها تقریبا در بسیاری از توپیک های اینچنینی هست و اخرشم یا میرسه به "سیاست" یا به "دین" و این انکار ناپذیره حتما چیزی هست که اینچنینه

از اونجایی که ما سنترال رو دوست داریم همیشه اینجور صحبتها رو نصفه نیمه رها میکنیم تا مشکلی برای دوستان در مدیریت پیش نیاد خوب گاهی اوقات هم در حق ما لطف میکنن و ... :grin:  بگذریم
اما اینجور صحبت ها مثل بحث های یک ساعته ی تلوزیونی نمیچسبه و به نتیجه نمیرسه در واقع هر وقت ما به قسمت های حساس و دقیقش میرسیم ناچار بحث رو ترک میکنیم.
از این رو من باز هم تشکر میکنم که شما من رو راهنمایی فرمودید با اینکه برای تک تک کلمات و یا حتی حروف کلماتتون پاسخ داشتم اما در کمال معذرت این بحث رو ترک میکنم. امیدوارم فرصتی باشه یک روز مفصلا راجع به این مسائل با شما عزیزان و همراهان صحبت کنم.
موفق و پیروز باشید :razz:  :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

قبلي