در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

190

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 15 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 3 آبان 1388 21:54

محل سکونت

بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!

آرشيو سپاس: 2781 مرتبه در 192 پست

خودکشی یک‌ مسئول به‌خاطر شرایط اقتصادی!

توسط Alpha4 » جمعه 22 اردیبهشت 1391 02:08

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


به گزارش مشرق به نقل از انتخاب، اشتباه نکنید، ماجرا مربوط به این اطراف نیست، کیلومترها دورتر از اینجایی که برخی مسئولینش، کشف فسادهای هزاران میلیاردی را (بی آنکه از چرایی آن سخن بگویند) با افتخار به نام خویش ثبت می کنند و آمار و ارقام اقتصادی و .... را روز به روز بهتر (البته نسبت به دولت های گذشته!) ، هنوز هستند مسئولینی که فکر "نان مردم"، آزارشان می دهد ، زیر آوار مشکلات له می شوند و به جای درگیری های سیاسی و آغاز زودهنگام رقابت های انتخاباتی، وعده سرخرمن نمی دهند! البته نه! برخی هنوز هم وعده می دهند!

بنابراین گزارش، مشاور منطقه ای یکی از شهرهای مهم ایتالیا به علت مشکل های ناشی از بحران اقتصادی در آن کشور خودکشی کرده است!

مائوریتسیو چونینی مشاور منطقه ای امیلیا رومانیا و مشاور شهرداری بلونیا امروز صبح با به پایین انداختن خود از بالکن محل کارش در برابر ساختمان شورای اجرایی شهر بلونیا، ‌خودکشی کرد.

وی در یاداشتی بر روی میز کار خود نوشته‌ است،‌ «به فکر دختر و همسرم باشید».

پایگاه اینترنتی ایتالیایی زبان نت اونو نیوز پونتو اورگ،  خودکشی مسئول سیاسی، به گرداب خودکشی هایی اضافه شده است که در ساعت های اخیر به علت مشکل های ناشی از بحران اقتصادی دست به این اقدام زده اند.

درهمین زمینه، انریکو روسی رئیس منطقه توسکان ایتالیا نیز گفت، این مرگ به همه بویژه به دنیای سیاست و هر شخصی که متعهد به انجام دادن امور نهادی کشور شده است ارتباط دارد.

روسی گفت، این یک خودکشی متفاوت از خودکشی های متعددی است که در کشور ما در حال وقوع هستند. خودکشی هایی که نتیجه وضع اسف بار بحران های اقتصادی هستند.

وی گفت، با توجه به این فاجعه، لازم است به سطح قابل قبول و معتبری از (وضع) جامعه دست پیدا کرد تا هیچ کسی احساس تنهایی و ناامیدی نکند.

این پایگاه اینترنتی نوشت،‌ دیروز نیز سه نفر از شهروندان ایتالیایی خودکشی کرده اند: یک بیکار و یک کارفرما در شهر میلان و کارفرمای دیگری در شهر سالرنو. آخرین قربانی بحران های اقتصادی در یادداشتی نوشته است: موفق به پرداخت بدهی های خود نیستم.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alpha4 تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, Ali$amir

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 39 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

Re: خودکشی یک‌ مسئول به‌خاطر شرایط اقتصادی!

توسط Mr.Amirhessam » جمعه 22 اردیبهشت 1391 03:32

"کیلومترها دورتر از اینجایی که برخی مسئولینش، کشف فسادهای هزاران میلیاردی را (بی آنکه از چرایی آن سخن بگویند) با افتخار به نام خویش ثبت می کنند و آمار و ارقام اقتصادی و .... را روز به روز بهتر (البته نسبت به دولت های گذشته!) ، هنوز هستند مسئولینی که فکر "نان مردم"، آزارشان می دهد ، زیر آوار مشکلات له می شوند و به جای درگیری های سیاسی و آغاز زودهنگام رقابت های انتخاباتی، وعده سرخرمن نمی دهند! البته نه! برخی هنوز هم وعده می دهند!"

سایتی که بودجه مفت را بخوره اینجوری میشه...
برخی اگر به فکر نان و اشتغال این مردم باشند اول از همه اسکله های... جمع میکنند و بعد برای باقی افراد رجز میخوانند!
جالب اینجاست که رهبری می گویند تشکیک در امار ارایه شده توسط دولت(بانک مرکزی و امار) نباید انجام بشه اونوقت این اقایون...

وقتی جلوی بخور بخور را بگیری اینگونه می شود که میبینید! من مانده ام این سایت و سایت های وابسته ی مستقیم و غیره مستقیم شب و روز از تخلف و دزدی و ... سخن می گویند فقط خدا میداند که چرا دوسال است ما فقط تهمت می شنویم! در عمل خبری نیست(چون مدرکی موجود نیست).
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان