سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

سوال مهم .......

توسط رونین » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 12:25

سلام خدمت دوستان گرامی

همانطور که میدانید بنده در بسیاری از پست های ارسالی خود عکس نیز ارسال میکنم و از چند سایت برای آپلود استفاده میکنم اما متاسفانه شاهد این هستم که جای عکس ها عوض شده و به جای انها عکس های بسیار زشت و شرم آوری قرار داده شده است علت این امر چیست؟

اشکال از سایت هایی هست که برای آپلود استفاده کرده ام یا مشکل از جای دیگریست.؟؟؟
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رونین تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, A3eman, CentralWeb, Mahdi1944, Amiiiin, oweiys, Ali$amir, mojtabba, airplane, reza4087, ASHKAN95, Shahbaz

Captain

Captain

نماد کاربر
875

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 19:36

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

Re: سوال مهم .......

توسط sayeh_roshan_1988 » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 17:02

سلام خدمت دوست گرامی ، استاد عزیز جناب رونین .

بدون شک مشکل از سایت هایی هست که برای آپلود استفاده کرده اید .

و دوباره موضوع مربوط میشود به آپلود سنتر دائمی سنترال .............. :razz:

موفق باشید .
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sayeh_roshan_1988 تشکر کرده اند:
airplane, mojtabba, CentralWeb, reza4087, A3eman, رونین, Ali$amir

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 323 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 18:14

سلام مشگل از سایت نیست مشگل از اپلود سنترهاست به این ترتیب که عکس های شما با عکس های دیگر عوض می شوند به همین خاطر  تصاویر شما در سنترال عوض می شود  قبلا هم این اتفاقات تو سنترال افتاده در پست کاربران دیگر فقط نمی دونم چرا همیشه عکس ها زننده اند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
airplane, CentralWeb, A3eman, reza4087, رونین, Ali$amir

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

توسط رونین » پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391 16:13

دوست گرامی و ارجمند کابر محترم sayeh_roshan_1988 ضمن تشکر از جواب شما و کابر گرامی razates  :razz:

مطمئن باشم که مشکل فقط از سایت های آپلود عکس بوده؟ متاسفانه دفتر کار من در دانشگاه دست خورده و میخواهم مطمئن باشم که هک کردن یا خرابکاری در کار نبوده؟  بنده از چند سایت برای آپلود استفاده کردم و نمیدانم چرا در تمام سایت ها این اتفاق افتاده؟
البته قبلا مشابه این اتفاق در دانشگاه رخ داده ولی مربوط به دانشگاه میشد و جنبه عمومی نداشت

از جواب شما متشکرم :razz:

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

M.Lawyer, mojtabba, CAPTAIN PILOT, reza4087, CentralWeb, Ali$amir, ASHKAN95, airplane

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تاريخ عضويت

iran

توسط Cloor Master » پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391 16:20

یعنی تمامی سایت های که باهاشون اپلود می کنید ودر جاهای مختلف از تصاویر استفاده می کنید دستخوش این تغییرات شده اند  منظورم اینه که  چندتا سایت مورد استفاده شما همه همزمان اینطور شده اند؟ :-O  اگر اینطور که شما گفته اید باشد به نظر من بهتره که خارج از این سایت با افراد اگاه در میان بگذارید البته قبلش مطمئن باشید که عکس ها از یک مرکز اپلود نباشند   موفق باشید

shapooor, airplane, mojtabba, reza4087, A3eman, Ali$amir, رونین

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

توسط رونین » پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391 19:16

سلام دوست من

بله مثلا من برای ارسال مطلب در بخش کشاوزی از دو سایت و برای بخش پزشکی از سایت دیگری استفاده کرده ام که متاسفانه همزمان عکس ها عوض شده اند

زیبنده
.

airplane, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, ASHKAN95, Ali$amir, shapooor, MASTER, reza4087, Cloor Master

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تاريخ عضويت

iran

توسط Cloor Master » پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391 22:04

سلام و عرض ادب  خدمت شما  ببینید در این مورد می شود به حدس های زیادی تکیه کرد از اختلال در سایت های اپلود و یا خود سنترال تا اصولا هک شدن یا بهتر بگویم خرابکاری.....  به نظر من اگر  این موضوع و سر اصل مطلب را با افراد اگاه و مطلع خارج از سایت در میان بگذارید بهتر و زودتر به نتیجه می رسید.... اما چند نکته درباره ی هک شدن : اصولا در دنیای هک  انواع هکر وجود دارد  و اصطلاحا هکر ها به دسته های خاصی تقسیم می شوند  در اصل یک هکر اون چیزی نیست که در ذهن اکثر  مردم جای گرفته!! در ذهن مردم هکر فردی خرابکار و خطرناک هست که همه  در معرض اسیب انها هستند... اما در واقعیت چیزه دیگری هست   هکر به افراد باهوش و با سواد و دانش کافی گفته می شود که می تواند به سیستم های امنیتی و... چه از لحاظ نرم افزاری و چه از لحاظ فیزیکی ( واقعا اینطور هم هست ) دسترسی پیدا کند که اکثر وقت ها با روش و هوش خودشان به این امر دست پیدا می کنند   هکر ها به چود دسته تقسیم می شوند : هکر هایی که کارشون  فقط یافتن مشکلات و نقض های یک سیستم است به این صورت که این هکرها به صورت رسمی و شناخته شده کار می کنند و نویسندگان و سازندگان یک سیستم برنامه خود را در اختیار ان ها قرار می دهند تا بتونند نواقض را پیدا کرده و برطرف کنند به هر روشی هم عمل می کنند خودشون را جای کسی دیگر جا می زنند سعی می کنند به سرور اصلی دسترسی پیدا کنند و.... هیچ ضرری هم ندارند  یک دسته هکر دیگر هم هستند که کارشون اسیب رسوندن  است  اما نه به این صورت  که بیاند روی یک صفحه عکس بذارند!!! اصولا کارشون اینه که به حساب افراد و مردم دست پیدا کنند یا در سیستم ها ایجاد نقض کنند تا پولی به جیب بزنند  امثالهم اینجور افراد ، افراد بسیار باهوشی هستند و یا به صورت گروهی کارمی کنند و ممکن است اصلا تو یک کشور دیگه باشند !!! یک گروه هم هستند که برای سازمان ها (معمولا نظامی یا اطلاعی یا پلیس سایبری ) فعالیت دارند  اما این وسط یک گروه به اصطلاح هکر هم هست که هکر ها اصلا حسابشون نمی کنند  این گروه را   اسکریبین بیبی ( بچه ) می گویند این افراد افرادی هستند که عموما  سواد لازم را ندارند و کارشون این است که  با نرم افزارهای خاص می روند صحفه اول سایت ها را عوض می کنند و یا یک عکسی  متنی چیزی می ذارند و کلی کیف می کنند ( بماند که این ها هکر نیستند ) و در اکثر مواقع اصلا سعی در یاد گیری بیشتر ندارند یا اصلا مغزشون نمی کشد.....   ببخشید زیاد شد   ،    اگر بخواهیم گزینه هک شدن را به اصطلاح بیاریم وسط در مورد شما که احتمال ان خیلی کمه احتمالا کار  اسکریبین بیبی هست که بازم می گم احتمالش کمه ...  اگر هم بخواهیم غیر از هک شدن  گزینه دیگری را قرار دهیم به احتمال زیاد تداخلی بین سایت های اپلود (احتمالا توشون عضو بوده اید؟) و سنترال یا بلعکس پیش اومده که بیشتر به  نظر می رسد  بازم می گم بهتره از خارج سایت پیگرش شوید چون من خودم از نزدیک خرابکاری توسط بچه هکر ها را دیدم و مورد های مشابهی را در همین سایت ( منم فکر می کردم که حتما این سایت هم  خرابکاری شده )  به نظرم بهتره بیشتر در خارج از سایت در باره ی این مشکلات تحقیق کنید با افراد اگاه   موفق باشید

airplane

Major II

Major II

نماد کاربر
656

تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

توسط dolphine » جمعه 29 اردیبهشت 1391 08:57

از راهنمایی دوستان ممنون میشم ...

مرورگرم یه اشکالی داره : از دیروز هروقت میخوام از مرورگر google  استفاده کنم ... از سایت :www.google.com  به سایت http://www.google.cz تبدیل میشه و بصورت ف_*ل_ن*__ر ....  اصلا نمیتونم از  google  استفاده کنم ...  دلیلش چیه ؟

==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .

پیامبر اکرم (ص)

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

يکشنبه 27 آبان 1386 00:45

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط tanatoos » يکشنبه 14 خرداد 1391 00:11

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب tanatoos تشکر کرده اند:
Cloor Master

Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » يکشنبه 19 خرداد 1392 09:28

میخواستم بدونم چرا تمامی سایت ها بجز سنترال بطور راحت و طبیعی در تمام مرورگر های بنده بالا میان ولی اینجا قادر به یافتن سایت نیست و پیام Server not found میده (مثل زمانی اینترنت وصل نیست یا آدرس اشتباه وارد میشه)

کش خالی شده فرقی نداشت، سایت رو بصورت دستی در ف_*ل_ن*__ر مروگر قرار ندادم، مرورگر مختلف استفاده شده فرقی نداشته، تنها همین سایت مشکل داره، مرورگر جدید و مستقل نصب شده فایده نداشته!

در حال حاظر با ف_*ل_ن*__ر شکن وارد میشم میخواستم بدونم مدیریت یا شخص دیگیری محدودیت دسترسی رنج آی پی در نظر گرفتن؟ اگر اینطور هست رفع زحمت کنم و مزاحم سایت نشم!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Ali$amir, Erratic, Present

Captain II

Captain II

نماد کاربر
709

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » يکشنبه 19 خرداد 1392 22:45

من هم مدتی هستش که به سختی وارد سایت میشم و این موضوع بیشتر در طول روز اتفاق می افته. به نظرم مشکل از سرور باشه...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 20 خرداد 1392 01:40

SORENA,  
خير، هيچ محدوديتي به صورت دستي براي شما ايجاد نشده، لطفا وارد سايت ip2location.com شده و IP كه با اون نميتونيد سايت رو باز كنيد براي من در PM ارسال بفرماييد تا در فايروال سرور چك كنم، ممكنه فايروال اون رو بلاك كرده باشه

Erratic,  
سرور مشكلي نداره، ممكنه محدوديت‌هاي ايام انتخابات باشه و يا مواردي مانند اين
اما شما هم اگر خواستيد به شكلي كه توضيح دادم IP‌ رو ارسال كنيد تا در فايروال بررسي كنم  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Erratic, MASTER, ASHKAN95, Nika, Solver, Ali$amir