در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2596

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

در خانه‌هاي ديجيتال كودكان حكومت مي‌كنند

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 6 مهر 1385 02:50

براساس مطالعات مشترك ياهو و يك شركت رسانه‌يي، خانواده‌هاي مدرن در سراسر جهان براي ايجاد توان در زندگي خود، براي بهره‌مندي از فن‌آوري‌هاي الكترونيك روز تلاش مي‌كنند.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از ایسنا، اين تحقيقات نشان مي‌دهد كه استفاده از ابزارهاي رايانه‌يي و ارتباطي به افراد كمك مي‌كند تا به طور متوسط فعاليت‌هاي 43 ساعته‌ي خود را در مدت 24 ساعت انجام دهند.

به گفته‌ي محققان، نياز خانواده‌ها دسترسي به پهناي باند بيشتر و كابل اينترنتي نيست، بلكه فن‌آوري‌هاي روز براي آن‌ها تنها ابزاري است كه به كمك آن بتوانند در وقت خود صرفه‌جويي كرده و زمان بيشتري را در كنار يكديگر تجربه كنند.

استفاده از ابزارهاي رايانه‌يي و ارتباطي به خانواده‌هاي مكزيكي، هندي و چيني كمك مي‌كند به ترتيب فعاليت‌هاي 46 ساعته، 45 ساعته و 44 ساعته‌ي خود را در مدت 24 ساعت انجام دهند، اين زمان براي خانواده‌هاي فرانسوي 34 ساعت و كره‌ي جنوبي 33 ساعت اعلام شده است و خانواده‌هاي آمريكايي نيز در ميزان متوسط جهاني قرار دارند.

در اين مطالعه‌ي مشترك ياهو و شركت رسانه‌يي Omd كه به صورت آنلاين انجام شده است، چهار هزار و 783 خانواده از 16 كشور ‌آسيايي، اروپايي، آمريكايي و استراليايي مورد بررسي قرار گرفته‌اند.

معاون مدير ياهو در اين‌باره گفت: پاسخ‌هاي افراد مورد تحقيق نشان مي‌دهد كه با آمدن فن‌آوري‌هاي ديجيتال روز دنيا به خانه‌ها، رفتارهاي خانوادگي نيز تغيير پيدا كرده و اغلب مردان به آشپزي مي‌پردازند و كودكان حاكمان خانه‌ها هستند
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان