پیشنهادات فنی

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3470
تاریخ عضویت: جمعه 20 اردیبهشت 1387, 9:44 am
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12403 بار
تماس:

پیشنهادات فنی

پست توسط Solver » جمعه 19 خرداد 1391, 5:35 am

  زیاد حرف نمی زنم، خلاصه "سنترال سایت خوبی است". این روز ها کمی با مشکلات فنی همراه شده است. حداقل برای بنده روشن است ریشه موضع گرفتاری مدیریت و به قولی مسئول فنی سایت است، مناسب دیدم بابت جبران خدمات دوست عزیزم، یک تحلیل جامع فنی از سایت داشته باشم و پیشنهادات لازم را ارائه کنم. در سنترال دوستان متخصص زیادی هستند که اگر همت کنند، دست در دست هم به یاری تیم مدیریت رفته و در بعد فنی سایت را ارتقا بدهیم.

بخش اول - گرافیک سایت

1. تعداد تصاویر لود شده در سفحات سایت بسیار زیاد است. بالا بودن تعداد درخواست http در اکثر مرورگرها به مراتب سرعت نمایش صفحه را کند تر از لود یک فایل تصویری بزرگ خواهد کرد. ضمن این که تعداد درخواست های متعدد این روزها بزرگترین مشکل سنترال نیز می باشد.

همانطور که دوستان متخصص اطلاع دارند ما میتوانیم تصاویر را در قالب یک فایل در کنار هم بچینیم و سپس با آدرس دهی در CSS به فراخوانی تنها قسمتی از تصویر بپردازیم. طبق بررسی بنده این کار در صفحه مباحث سایت می تواند تا 10% موجب افزایش سرعت نمایش صفحات شود.

ضمن این که تصاویر مشترک بین صفحات مختلف وجود دارد که با ترکیب آنها نیز کلا سرعت مرور صفحات سایت نیز بسیار بالا خواهد رفت به طوری که با بهره گیری از کش مرورگرهایی چون فایرفاکس دیگر عملا سرعت نمایش تصاویر قالب سایت تا چند برابر سریعتر خواهد شد.


2. تصاویر مستقل فراوانی در صفحات سایت وجود دارد که مثلا به دلیل خصوصیات مختلف (شرحش لزومی نداره) باید به صورت مستقل و فایل جدا گانه باشند. این دست تصاویر نیز در اکثر موارد می توانند با حفظ کیفیت اما حجم کمتر به کار بسته شوند تا حجم کلی صفحات کاهش پیدا کند.

3. بهره گیری از کش و فعال نمودن این قابلیت برای تصاویری که نیازمند بروزرسانی در کوتاه مدت نباشند نیز امری است بسیار با اهمیت.

4. جهت کاهش درخواست ها روی سرور سنترال، همچنین بالاتر رفتن سرعت نمایش متن ها و ساختار صفحات سایت، بهتر است تصاویر از یک دامنه دیگر غیر از دامنه سنترال فراخوانی شوند.

5. در مباحث میتوان با نصب مود مربوط از نقل قول شدن تصاویر پیشگیری کرد.

6. نوشتن یک خط تذکر جهت یادآوری ارسال نمایه تصاویر بسیار بزرگ جای تصاویر حقیقی نیز شاید راهکار مناسبی جهت سبک تر شدن صفحات از بعد گرافیک باشد.

7. ارائه یا انتخاب یک آپلود سنتر با سرعت قابل قبول و پایدار جهت تصاویر. به این ترتیب ضمن سهولت کار کاربران، زمان نمایش صفحات سایت تصاویر با سرعت بالاتری نمایش داده خواهند شد.

8. فعال کردن hotlink جهت کلیه پسوندهای گرافیکی. هر چند عمده تصاویر در سایت های دیگر بارگذاری می شوند، اما بررسی بنده نشان داده ربات هایی هستند که از تصاویر سایت ها بهره برداری می کنند و البته این کار ما با هدف کاهش درخواست های دریافتی سرور است. نه مثلا حراست از حق نشر تصاویری مانند تصویر


بخش 2 - موتور phpbb و مودها

1. با قرار دادن کلید تشکر در تگ محدودیت برای مهمان، از نمایش این کلید برای مهمان ها جلوگیری به عمل آید. اینطور صفحهات سایت برای مهمان ها سبک تر خواهد بود و ضمنا، این کار باعث کاهش تعداد زیادی درخواست از سرور جهت نمایش این کلید خواهد شد. در حالی که این کلید هیچ کاربردی برای مهمان ندارد.

2. از مود اسکرول بهینه شده توسط بنده استفاده بفرمائید. از نظر کیفیت عملکرد و سرعت تقریبا بهبود یافت است. قابلیت مرور آخرین پست ها، آخرین مباحث، پر بیننده ترین مطالب، فعال ترین مباحث، آخرین مباحث از یک انجمن خاص و ... نیز جزو قابلیت های این اسکرول است که به نوعی به کمک مشکل بخش جستجو آخرین مطالب. پست های ارسالی من و ... خواهد آمد. و امکان را میدهد بدون تغییر صفحه کاربر خروجی های مختلفی از فهرست مطالب را دریافت کند.


3. با ترکیب کل کدهای جاوا اسکریپت سر برگ و تولید یک فایل، جهت استفاده از این اسکریپت ها با یک خط اون فایل را فراخوانی کنیم. تا ضمن کاهش تعداد درخواست ها از سرور، بتوانیم از قابلیت کش هم برای اسکریپت ها بهره ببریم. ضمنا سرعت نمایش صفحات نیز بالاتر خواهد رفت.

4. کدهای قالب های html را به استاندارد w3 در آورده و سپس کل فواصل غیر لزوم اونها را حذف کرده و به قولا کمپرس شده آن را اینجا بزاریم. هر وقت تغییرات لازم بود فایل خام تغییر داده شود و کمپرس شده آن در سایت بارگذاری شود. این کار موجب سبک تر شدن و سریع تر شدن سایت خواهد شد.

5. با حفظ ظاهر و بدون هیچ تغییری، قدری از جداول کاسته شده و بیشتر با کادرها DIV به تقسیم بندی صفحه پرداخته شود تا سرعت نمای صفحات بالاتر برود و حجم کلی صفحات نیز کاهش یابد.

6. با تنظیمات محدودیت هایی برای ربات های مزاحم ایجاد شود.

7. فایل های قالب (CSS) نیز پس از استاندارد سازی برابر w3 و خلاصه نویسی، به صورت کمپرس شده مورد استفاده قرار بگیرد. این کار در قالب بر پایه ساب سیلور چدن صد کیلوبایت کاهش حجم را برای شما به دنبال دارد.

8. با تفکیک فایل های CSS از فراخوانی انبوه کدهای بلا استفاده در صفحات پیشگیری شود.

9. مودهای بلا استفاده با گزینه های بهتر جانشین شده یا حذف شوند.


. تعداد پست های نمایش داده شده در هر صفحه از مبحث را کاهش دهید. 

خلاصه با چراغ سبز مدیر قطعا اقدامات جدی تر آغاز خواهد شدو قطعا دگیر دوستان متخصص نیز مشارکت خواهند کرد.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15682
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: پیشنهادات فنی

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 19 خرداد 1391, 6:48 pm

MiimA,
از ارائه پيشنهادات شما سپاسگزارم، البته اينکه قالب سايت کمي قديمي شده و نياز هست به روز شود و استانداردهاي جديد در اون اعمال شود يک حقيقت کاملا درست هست، اما علت اصلي عدم ثبات سايت بحثهاي ديگري دارد که جاي بحث اون اينجا نيست، اما به هر حال مطرح کردن اين بحث قابل تقدير هست، همچنين اعلام آمادگي شما :razz:
به نظرم اگر تيمي براي طراحي (صرفا قالب سايت) ايجاد شود و خروجي اون قالبي جديد با رعايت خصوصيات فعلي رنگي سايت (ترجيحا بر پايه‌ي prosilver) باشد بسيار عالي خواهد بود، در اين زمينه همکاريهاي لازم با تيمي که شما تشکيل خواهيد داد انشاالله به عمل خواهد آمد، البته اين تيم به نام خود انجمن بايد بوده و نام و کپي‌رايت سايت ديگري زير قالب يا در اجزاي اون اضافه نشود :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3470
تاریخ عضویت: جمعه 20 اردیبهشت 1387, 9:44 am
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12403 بار
تماس:

Re: پیشنهادات فنی

پست توسط Solver » شنبه 20 خرداد 1391, 6:02 pm

بنابراین نظر مدیریت نیز مثبت است :D

اگر قرار به طراحی قالب پروسیلور باشد ما 2 راه پیش رو داریم:

1. انتخاب یک قالب موجود بر پایه پروسیلور و کار روی آن.
2. استفاده از بیس پروسیلور و اعمال ویرایش های مورد نظر روی آن.

که بنده به دلایل زیر روش دوم را ترجیح میدم:

. عمدتا استاندارد سازی قالب خام پروسیلور در اکثر موارد ساده تر از نسخه های ویرایش شده اون است.
. روش یک یا باید همراه با نقض کپی رایت باشد یا نهایتا مجبور خواهیم بود در پانوشت یا حداقل به صورت توضیحات پنهان در سربرگ (info tag) نام طراح را درش ذکر کنیم.
. شاید استفاده از شیوه یک ما را در یافتن برخی ایده ها یاری کند اما قطعا ویرایش هایی ناخواسته ای نیز وجود دارد که بازگرداندن آن به حالت اول بسیار وقت گیر خواهد بود.
. هجرت از سابسیلور به پروسیلور به قدر کافی کاربران را سر در گم می کند، بنابراین شاید بهتر است در قدم تخست ما از ساده ترین شکل ممکن پرو سیلور و با کمترین ویرایش ها وی را بیشتر سر در گم نکنیم.
. از نظر امنیتی هم که دیگر روشن است استفاده از قالب استاندارد phpbb قابل اعتماد تر است تا قالبی که توسط فردی ویرایش شده و ممکن است درش اسکریپت هایی ناخواسته به کار گرفته شده باشد.


- - - - نفرات مورد نیاز.

بنده این روزها واقعا درگیر کار هستم، اما با کمال میل آماده همکاری در تمام زمینه هایی که توانایی دارم بوده و نسبت به هماهنگی لازم بین دوستان نیز اقدامات مناسب را انجام خواهم داد.

1. کل کاربران سنترال

هر کس طرح یا پیشنهادی در زمینه قالب در شرف طراحی دارد لطفا مطرح کند. شما می توانید با دادن لینک یک سایت دیگر و شرح قسمت مورد نظر، کشیدن طرح قسمت مورد نظر با نقاشی (Paint) و شرح اون یا صرفا از طریق شرح اون ما را مطلع کنید. کلیه طرح ها بررسی شده و نهایتا با صلاح دید مدیریت طرح در صورت تصویب در پروژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

2. گرافیست ها

شاید مهمترین قسمت کار بر عهده این دسته از دوستان باشد، از لوگو سایت گرفته تا ظاهر کلی سایت و کوچکترین اجزا گرافیکی سایت مورد نیاز است. بنده برای بخش گرافیک پروژه 3 فاز در نظر گرفتم:

1. طرح زنی از صفحات
2. طراحی اشیا
3. بهینه سازی فنی تصاویر

در قدم نخست دوستان علاقه مند به همکاری در زمینه گرافیک با بنده ارتباط داشته باشند تا نسبت به شرح کامل فاز نخست اقدام کنم.

3. طراح وب

دوستان متخصص در زمینه طراحی وب و آشنا به موارد زیر هم که در حقیقت کارگردانان کار هستند:

html
php
java script
css

4. تیم کنترل

پیشنهاد میکنم یک دسته از کاربران فعال به همراه مدیران سایت تحت عنوانی مثل تیم کنترل، پس از پایان هر مرحله از کار، بازبینی از محصول داشته باشند و با بررسی موارد کامل شده در صورت وجود نقص یا بروز خطا تیم طراحی را در جریان مشکل بزارند. چون همواره نگاه کاربران نسبت به سایت متفاوت است از نگاه طراحان و برخی موارد ممکن است از زیر دست طراح در برود و خوب بعد از کامل شدن پروژه گاهی بازگشتن و رفع اون مشکل بسیار دشوار است و بهتر آن است هر مرحله یک بار پروژه باز بینی شود.


اگر امکانش باشد یک انجمن موقت ویژه هماهنگی امورات طراحی ایجاد شود و افرادی که اعلام آمادگی می کنند بهش دسترسی داشته باشند تا برخی هماهنگی های لازم از طریق آن باشد.

بنابراین هم اکنون بنده منتظر اعلام آمادگی دوستان در موارد نامبرده شده هستم. همچنین در مورد تیم کنترل و انجمن خصوصی مربوط به این موضوع نیز مدیریت لطفا مد نظر داشته باشند.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 935
تاریخ عضویت: چهار شنبه 6 تیر 1386, 2:01 am
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

Re: پیشنهادات فنی

پست توسط CentralWeb » شنبه 20 خرداد 1391, 6:18 pm

MiimA, جان

ممنون به خاطر اینکه بحث نوسازی و خانه تکانی سنترال عزیز رو مطرح فرمودید

بنده نیز امادگی خودم رو در زمینه گرافیک اعلام میکنم چون به احتمال زیاد، اگر شروع کار سریع باشد در تابستان وقت ازاد برای کار بر روی گرافیک سایت را خواهم داشت...

پیشنهاد میکنم برای سازماندهی کار و پیشبرد سریعتر کارها ، مانند کارگاه طراحی ماهنامه ، کارگاهی برای طراحی قالب راه اندازی نماییم و کارها طبقه بندی دقیق شود و به افراد واگذار شود و دو الی سه کاربر پرکارتر انجمن نیز رهبری تیم طراحی قالب رو بر عهده بگیرند...

پیشنهاداتی هم دارم که انشالله بزودی ارائه خواهم کرد...

باتشکر
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15682
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: پیشنهادات فنی

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 21 خرداد 1391, 4:06 pm

MiimA,
بخش و گروه مورد نظر به مديريت شما و محمد عزيز ايجاد شده، ميتونيد تيم رو با نظر خودتون تکميل کنيد :D
در مورد نحوه‌ي شروع کار من هم تاکيد دارم روي قالب پايه‌ي خود BB کار بشه، نه نسخه‌هاي ويرايش شده‌ و ...
از نظر من شما از همين امروز ميتونيد کار شروع کنيد، نيازمندي‌ها و پشتيباني‌هايي که نياز داريد هم ميتونيد در همون بخش مطرح بفرماييد :D

:razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3443
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 12:44 pm
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3835 بار
سپاس‌های دریافتی: 7694 بار

Re: پیشنهادات فنی

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » یک شنبه 4 تیر 1391, 2:32 pm

با عرض سلام و تشکر از زحماتتون.

بعد از ورود به سایت با اسم کاربری, فقط ظرف 30 ثانیه یا یک دقیقه میشه مطلب نوشت و ارسال کرد .

بعدش دوباره باید login کنیم

لطفا این مدت رو به 3-4 دقیقه افزایش بدین .

تا فرصت بشه مطلبی رو بخونیم و پاسخ رو بنویسم و ارسال کنیم .
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3443
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 12:44 pm
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3835 بار
سپاس‌های دریافتی: 7694 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 2:34 pm

سلام
وقتش نشده نوشتنِ کلمه ی فیـلتر آزاد بشه و تبدیل نشه به فیلتر ؟
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 350
تاریخ عضویت: یک شنبه 21 اسفند 1390, 9:47 pm
محل اقامت: Tabriz
سپاس‌های ارسالی: 6254 بار
سپاس‌های دریافتی: 1514 بار

Re: پیشنهادات فنی

پست توسط Ghost Rider » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 4:01 pm

هم چنین یه چند وقتیه دکمه سپاس خیلی دیر عمل میکنه!

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15682
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: پیشنهادات فنی

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 19 خرداد 1393, 12:40 pm

MOHAMMAD_ASEMOONI,
چرا فكر ميكنيد وقت اون شده كه اين تغيير صورت بگيره؟ آيا ف_ * ل*_ ت ر در ايران برچيده شده؟!

   ,
سعي در بهينه كردن كل سيستم داريم كه شروع اون با رونمايي از قالب جديد بود. انشاالله در صورت امكان اين كليد به طور كامل ajax خواهد شد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3443
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 12:44 pm
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3835 بار
سپاس‌های دریافتی: 7694 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » سه شنبه 20 خرداد 1393, 8:47 pm

با سلامی دوباره .
سایتِ آپلودِ مخصوص این سایت کجاست ؟
بنده چند بار در سایت عکس درج کردم اما عده ای از دوستان گفتند قابل مشاهده نیست .
باید در سایت بخصوصی آپلودش کنیم تا اینجا دیده بشه ؟
با تشکر
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
پست: 15682
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 7:51 pm
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: پیشنهادات فنی

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 21 خرداد 1393, 5:33 pm

MOHAMMAD_ASEMOONI,
سايت خاصي براي آپلود رو ما پيشنهاد نميكنيم و عملا محدوديتي از طرف سايت وجود نداره، چيزي كه باعث ميشه تصاوير شما نمايش داده نشه، ف_ * ل*_ ت ر هست كه سايتي كه تصوير در اون آپلود كرديد رو ف_ * ل*_ ت ر ممكنه كرده باشند و براي كاربران داخل ايران قابل دسترسي نباشه
براي مثال دوستان در اين سايت آپلود ميكنند:
xum.ir و يا سايتهايي مثل persiangig و امثال اون. بهتره ببينيد ديگر دوستاني كه تصوير قرار دادند كجا آپلود كردند و شما هم همونجا آپلود كنيد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3470
تاریخ عضویت: جمعه 20 اردیبهشت 1387, 9:44 am
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12403 بار
تماس:

Re: پیشنهادات فنی

پست توسط Solver » چهار شنبه 21 خرداد 1393, 8:39 pm

یک مدت ردهیو تبدیل شده بود به یک سایت خوب و مناسب، متاسفانه همراه شد با مشکلاتی و این روزها هم در عملکرد متناقض، در حالی که جزو پیوندهای مفید معرفی شده، فیلتــر هم هست.

مراحل رفع فیلـــتر اون پیگیری شده است و امید است به زودی رفع فیلتر شود.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”