سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3475

تشکر کرده: 286 مرتبه
تشکر شده: 466 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

پیشنهادات فنی

توسط Solver » جمعه 19 خرداد 1391 04:35

خوب زیاد حرف نمی زنم، خلاصه "سنترال سایت خوبی است".  این روز ها کمی با مشکلات فنی همراه شده است. حداقل برای بنده روشن است ریشه موضع گرفتاری مدیریت و به قولی مسئول فنی سایت است، مناسب دیدم بابت جبران خدمات دوست عزیزم، یک تحلیل جامع فنی از سایت داشته باشم و پیشنهادات لازم را ارائه کنم. در سنترال دوستان متخصص زیادی هستند که اگر همت کنند، دست در دست هم به یاری تیم مدیریت رفته و در بعد فنی سایت را ارتقا بدهیم.

بخش اول - گرافیک سایت

1. تعداد تصاویر لود شده در سفحات سایت بسیار زیاد است. بالا بودن تعداد درخواست http در اکثر مرورگرها به مراتب سرعت نمایش صفحه را کند تر از لود یک فایل تصویری بزرگ خواهد کرد. ضمن این که تعداد درخواست های متعدد این روزها بزرگترین مشکل سنترال نیز می باشد.

همانطور که دوستان متخصص اطلاع دارند ما میتوانیم تصاویر را در قالب یک فایل در کنار هم بچینیم و سپس با آدرس دهی در CSS به فراخوانی تنها قسمتی از تصویر بپردازیم. طبق بررسی بنده این کار در صفحه مباحث سایت می تواند تا 10% موجب افزایش سرعت نمایش صفحات شود.

ضمن این که تصاویر مشترک بین صفحات مختلف وجود دارد که با ترکیب آنها نیز کلا سرعت مرور صفحات سایت نیز بسیار بالا خواهد رفت به طوری که با بهره گیری از کش مرورگرهایی چون فایرفاکس دیگر عملا سرعت نمایش تصاویر قالب سایت تا چند برابر سریعتر خواهد شد.


2. تصاویر مستقل فراوانی در صفحات سایت وجود دارد که مثلا به دلیل خصوصیات مختلف (شرحش لزومی نداره) باید به صورت مستقل و فایل جدا گانه باشند. این دست تصاویر نیز در اکثر موارد می توانند با حفظ کیفیت اما حجم کمتر به کار بسته شوند تا حجم کلی صفحات کاهش پیدا کند.

3. بهره گیری از کش و فعال نمودن این قابلیت برای تصاویری که نیازمند بروزرسانی در کوتاه مدت نباشند نیز امری است بسیار با اهمیت.

4. جهت کاهش درخواست ها روی سرور سنترال، همچنین بالاتر رفتن سرعت نمایش متن ها و ساختار صفحات سایت، بهتر است تصاویر از یک دامنه دیگر غیر از دامنه سنترال فراخوانی شوند.

5. در مباحث میتوان با نصب مود مربوط از نقل قول شدن تصاویر پیشگیری کرد.

6. نوشتن یک خط تذکر جهت یادآوری ارسال نمایه تصاویر بسیار بزرگ جای تصاویر حقیقی نیز شاید راهکار مناسبی جهت سبک تر شدن صفحات از بعد گرافیک باشد.

7. ارائه یا انتخاب یک آپلود سنتر با سرعت قابل قبول و پایدار جهت تصاویر. به این ترتیب ضمن سهولت کار کاربران، زمان نمایش صفحات سایت تصاویر با سرعت بالاتری نمایش داده خواهند شد.

8. فعال کردن hotlink جهت کلیه پسوندهای گرافیکی. هر چند عمده تصاویر در سایت های دیگر بارگذاری می شوند، اما بررسی بنده نشان داده ربات هایی هستند که از تصاویر سایت ها بهره برداری می کنند و البته این کار ما با هدف کاهش درخواست های دریافتی سرور است. نه مثلا حراست از حق نشر تصاویری مانند


بخش 2 - موتور phpbb و مودها

1. با قرار دادن کلید تشکر در تگ محدودیت برای مهمان، از نمایش این کلید برای مهمان ها جلوگیری به عمل آید. اینطور صفحهات سایت برای مهمان ها سبک تر خواهد بود و ضمنا، این کار باعث کاهش تعداد زیادی درخواست از سرور جهت نمایش این کلید خواهد شد. در حالی که این کلید هیچ کاربردی برای مهمان ندارد.

2. از مود اسکرول بهینه شده توسط بنده استفاده بفرمائید. از نظر کیفیت عملکرد و سرعت تقریبا بهبود یافت است. قابلیت مرور آخرین پست ها، آخرین مباحث، پر بیننده ترین مطالب، فعال ترین مباحث، آخرین مباحث از یک انجمن خاص و ... نیز جزو قابلیت های این اسکرول است که به نوعی به کمک مشکل بخش جستجو آخرین مطالب. پست های ارسالی من و ... خواهد آمد. و امکان را میدهد بدون تغییر صفحه کاربر خروجی های مختلفی از فهرست مطالب را دریافت کند.


3. با ترکیب کل کدهای جاوا اسکریپت سر برگ و تولید یک فایل، جهت استفاده از این اسکریپت ها با یک خط اون فایل را فراخوانی کنیم. تا ضمن کاهش تعداد درخواست ها از سرور، بتوانیم از قابلیت کش هم برای اسکریپت ها بهره ببریم. ضمنا سرعت نمایش صفحات نیز بالاتر خواهد رفت.

4. کدهای قالب های html را به استاندارد w3 در آورده و سپس کل فواصل غیر لزوم اونها را حذف کرده و به قولا کمپرس شده آن را اینجا بزاریم. هر وقت تغییرات لازم بود فایل خام تغییر داده شود و کمپرس شده آن در سایت بارگذاری شود. این کار موجب سبک تر شدن و سریع تر شدن سایت خواهد شد.

5. با حفظ ظاهر و بدون هیچ تغییری، قدری از جداول کاسته شده و بیشتر با کادرها DIV به تقسیم بندی صفحه پرداخته شود تا سرعت نمای صفحات بالاتر برود و حجم کلی صفحات نیز کاهش یابد.

6. با تنظیمات  محدودیت هایی برای ربات های مزاحم ایجاد شود.

7. فایل های قالب (CSS) نیز پس از استاندارد سازی برابر w3 و خلاصه نویسی، به صورت کمپرس شده مورد استفاده قرار بگیرد. این کار در قالب بر پایه ساب سیلور چدن صد کیلوبایت کاهش حجم را برای شما به دنبال دارد.

8. با تفکیک فایل های CSS از فراخوانی انبوه کدهای بلا استفاده در صفحات پیشگیری شود.

9. مودهای بلا استفاده با گزینه های بهتر جانشین شده یا حذف شوند.


. تعداد پست های نمایش داده شده در هر صفحه از مبحث را کاهش دهید.


خلاصه با چراغ سبز مدیر قطعا اقدامات جدی تر آغاز خواهد شدو قطعا دگیر دوستان متخصص نیز مشارکت خواهند کرد.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]


Administrator

Administratorنماد کاربر
پست ها

15486

تشکر کرده: 10219 مرتبه
تشکر شده: 3978 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: پیشنهادات فنی

توسط Mahdi1944 » جمعه 19 خرداد 1391 17:48

MiimA,  
از ارائه پيشنهادات شما سپاسگزارم، البته اينکه قالب سايت کمي قديمي شده و نياز هست به روز شود و استانداردهاي جديد در اون اعمال شود يک حقيقت کاملا درست هست، اما علت اصلي عدم ثبات سايت بحثهاي ديگري دارد که جاي بحث اون اينجا نيست، اما به هر حال مطرح کردن اين بحث قابل تقدير هست، همچنين اعلام آمادگي شما  :razz:
به نظرم اگر تيمي براي طراحي (صرفا قالب سايت) ايجاد شود و خروجي اون قالبي جديد با رعايت خصوصيات فعلي رنگي سايت (ترجيحا بر پايه‌ي prosilver) باشد بسيار عالي خواهد بود، در اين زمينه همکاريهاي لازم با تيمي که شما تشکيل خواهيد داد انشاالله به عمل خواهد آمد، البته اين تيم به نام خود انجمن بايد بوده و نام و کپي‌رايت سايت ديگري زير قالب يا در اجزاي اون اضافه نشود  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد


Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3475

تشکر کرده: 286 مرتبه
تشکر شده: 466 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: پیشنهادات فنی

توسط Solver » شنبه 20 خرداد 1391 17:02

بنابراین نظر مدیریت نیز مثبت است  :D

اگر قرار به طراحی قالب پروسیلور باشد ما 2 راه پیش رو داریم:

1. انتخاب یک قالب موجود بر پایه پروسیلور و کار روی آن.
2. استفاده از بیس پروسیلور و اعمال ویرایش های مورد نظر روی آن.

که بنده به دلایل زیر روش دوم را ترجیح میدم:

. عمدتا استاندارد سازی قالب خام پروسیلور در اکثر موارد ساده تر از نسخه های ویرایش شده اون است.
. روش یک یا باید همراه با نقض کپی رایت باشد یا نهایتا مجبور خواهیم بود در پانوشت یا حداقل به صورت توضیحات پنهان در سربرگ (info tag) نام طراح را درش ذکر کنیم.
. شاید استفاده از شیوه یک ما را در یافتن برخی ایده ها یاری کند اما قطعا ویرایش هایی ناخواسته ای نیز وجود دارد که بازگرداندن آن به حالت اول بسیار وقت گیر خواهد بود.
. هجرت از سابسیلور به پروسیلور به قدر کافی کاربران را سر در گم می کند، بنابراین شاید بهتر است در قدم تخست ما از ساده ترین شکل ممکن پرو سیلور و با کمترین ویرایش ها وی را بیشتر سر در گم نکنیم.
. از نظر امنیتی هم که دیگر روشن است استفاده از قالب استاندارد phpbb قابل اعتماد تر است تا قالبی که توسط فردی ویرایش شده و ممکن است درش اسکریپت هایی ناخواسته به کار گرفته شده باشد.


- -  - - نفرات مورد نیاز.

بنده این روزها واقعا درگیر کار هستم، اما با کمال میل آماده همکاری در تمام زمینه هایی که توانایی دارم بوده و نسبت به هماهنگی لازم بین دوستان نیز اقدامات مناسب را انجام خواهم داد.

1. کل کاربران سنترال

هر کس طرح یا پیشنهادی در زمینه قالب در شرف طراحی دارد لطفا مطرح کند. شما می توانید با دادن لینک یک سایت دیگر و شرح قسمت مورد نظر، کشیدن طرح قسمت مورد نظر با نقاشی (Paint) و شرح اون یا صرفا از طریق شرح اون ما را مطلع کنید. کلیه طرح ها بررسی شده و نهایتا با صلاح دید مدیریت طرح در صورت تصویب در پروژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

2. گرافیست ها

شاید مهمترین قسمت کار بر عهده این دسته از دوستان باشد، از لوگو سایت گرفته تا ظاهر کلی سایت و کوچکترین اجزا گرافیکی سایت مورد نیاز است. بنده برای بخش گرافیک پروژه 3 فاز در نظر گرفتم:

1. طرح زنی از صفحات
2. طراحی اشیا
3. بهینه سازی فنی تصاویر

در قدم نخست دوستان علاقه مند به همکاری در زمینه گرافیک با بنده ارتباط داشته باشند تا نسبت به شرح کامل فاز نخست اقدام کنم.

3. طراح وب

دوستان متخصص در زمینه طراحی وب و آشنا به موارد زیر هم که در حقیقت کارگردانان کار هستند:

html
php
java script
css

4. تیم کنترل

پیشنهاد میکنم یک دسته از کاربران فعال به همراه مدیران سایت تحت عنوانی مثل تیم کنترل، پس از پایان هر مرحله از کار، بازبینی از محصول داشته باشند و با بررسی موارد کامل شده در صورت وجود نقص یا بروز خطا تیم طراحی را در جریان مشکل بزارند. چون همواره نگاه کاربران نسبت به سایت متفاوت است از نگاه طراحان و برخی موارد ممکن است از زیر دست طراح در برود و خوب بعد از کامل شدن پروژه گاهی بازگشتن و رفع اون مشکل بسیار دشوار است و بهتر آن است هر مرحله یک بار پروژه باز بینی شود.


اگر امکانش باشد یک انجمن موقت ویژه هماهنگی امورات طراحی ایجاد شود و افرادی که اعلام آمادگی می کنند بهش دسترسی داشته باشند تا برخی هماهنگی های لازم از طریق آن باشد.

بنابراین هم اکنون بنده منتظر اعلام آمادگی دوستان در موارد نامبرده شده هستم. همچنین در مورد تیم کنترل و انجمن خصوصی مربوط به این موضوع نیز مدیریت لطفا مد نظر داشته باشند.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]


Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تشکر شده: 53 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

محل سکونت

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

Re: پیشنهادات فنی

توسط CentralWeb » شنبه 20 خرداد 1391 17:18

MiimA,  جان

ممنون به خاطر اینکه بحث نوسازی و خانه تکانی سنترال عزیز رو مطرح فرمودید

بنده نیز امادگی خودم رو در زمینه گرافیک اعلام میکنم چون به احتمال زیاد، اگر شروع کار سریع باشد در تابستان وقت ازاد برای کار بر روی گرافیک سایت را خواهم داشت...

پیشنهاد میکنم برای سازماندهی کار و پیشبرد سریعتر کارها ، مانند کارگاه طراحی ماهنامه ، کارگاهی برای طراحی قالب راه اندازی نماییم و کارها طبقه بندی دقیق شود و به افراد واگذار شود و دو الی سه کاربر پرکارتر انجمن نیز رهبری تیم طراحی قالب رو بر عهده بگیرند...

پیشنهاداتی هم دارم که انشالله بزودی ارائه خواهم کرد...

باتشکر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


Administrator

Administratorنماد کاربر
پست ها

15486

تشکر کرده: 10219 مرتبه
تشکر شده: 3978 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: پیشنهادات فنی

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 21 خرداد 1391 15:06

MiimA,  
بخش و گروه مورد نظر به مديريت شما و محمد عزيز ايجاد شده، ميتونيد تيم رو با نظر خودتون تکميل کنيد  :D
در مورد نحوه‌ي شروع کار من هم تاکيد دارم روي قالب پايه‌ي خود BB کار بشه، نه نسخه‌هاي ويرايش شده‌ و ...
از نظر من شما از همين امروز ميتونيد کار شروع کنيد، نيازمندي‌ها و پشتيباني‌هايي که نياز داريد هم ميتونيد در همون بخش مطرح بفرماييد  :D

:razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
M.Lawyer, Solver, Shahbaz, @lirez@, moeen s m, behrad90, ASHKAN95, bds110, Goebbels, anga2009, SMH, oweiys, رونین, khashayar1, CAPTAIN PILOT, MASTER, Mahdi Mahdavi, mojtabba, nima-rad, CentralWeb

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3360

تشکر کرده: 2600 مرتبه
تشکر شده: 4428 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

محل سکونت

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: پیشنهادات فنی

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » يکشنبه 4 تیر 1391 13:32

با عرض سلام و تشکر از زحماتتون.

بعد از ورود به سایت با اسم کاربری, فقط  ظرف 30  ثانیه یا یک دقیقه میشه مطلب نوشت و ارسال کرد .

بعدش دوباره باید login کنیم

لطفا این مدت رو به 3-4 دقیقه افزایش بدین .

تا فرصت بشه مطلبی رو بخونیم و پاسخ رو بنویسم و ارسال کنیم .
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
khashayar1, CAPTAIN PILOT, SMH

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3360

تشکر کرده: 2600 مرتبه
تشکر شده: 4428 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

محل سکونت

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهارشنبه 14 خرداد 1393 13:34

سلام
وقتش نشده نوشتنِ کلمه ی فیـلتر آزاد بشه و تبدیل نشه به ف_*ل_ن*__ر ؟
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
khashayar1, Ghost Rider, SMH

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

340

تشکر کرده: 371 مرتبه
تشکر شده: 138 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1390 21:47

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 1457 مرتبه در 253 پست

Re: پیشنهادات فنی

توسط Ghost Rider » چهارشنبه 14 خرداد 1393 15:01

هم چنین یه چند وقتیه دکمه سپاس خیلی دیر عمل میکنه!
The only easy day was yesterday

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ghost Rider تشکر کرده اند:
SMH, khashayar1, bds110, Solver

Administrator

Administratorنماد کاربر
پست ها

15486

تشکر کرده: 10219 مرتبه
تشکر شده: 3978 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: پیشنهادات فنی

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 19 خرداد 1393 11:40

MOHAMMAD_ASEMOONI,  
چرا فكر ميكنيد وقت اون شده كه اين تغيير صورت بگيره؟ آيا ف_ * ل*_ ت ر در ايران برچيده شده؟!

Ghost Rider,  
سعي در بهينه كردن كل سيستم داريم كه شروع اون با رونمايي از قالب جديد بود. انشاالله در صورت امكان اين كليد به طور كامل ajax خواهد شد :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
sinaset, khashayar1, CAPTAIN PILOT, MOHAMMAD_ASEMOONI, Mamal_Moj, SMH, Meis@M, Ghost Rider

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3360

تشکر کرده: 2600 مرتبه
تشکر شده: 4428 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

محل سکونت

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » سه شنبه 20 خرداد 1393 19:47

با سلامی دوباره .
سایتِ آپلودِ مخصوص این سایت کجاست ؟
بنده چند بار در سایت عکس درج کردم اما عده ای از دوستان گفتند قابل مشاهده نیست .
باید در سایت بخصوصی آپلودش کنیم تا اینجا دیده بشه ؟
با تشکر
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
Mamal_Moj, Mahdi1944

Administrator

Administratorنماد کاربر
پست ها

15486

تشکر کرده: 10219 مرتبه
تشکر شده: 3978 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: پیشنهادات فنی

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 21 خرداد 1393 16:33

MOHAMMAD_ASEMOONI,  
سايت خاصي براي آپلود رو ما پيشنهاد نميكنيم و عملا محدوديتي از طرف سايت وجود نداره، چيزي كه باعث ميشه تصاوير شما نمايش داده نشه، ف_ * ل*_ ت ر هست كه سايتي كه تصوير در اون آپلود كرديد رو ف_ * ل*_ ت ر ممكنه كرده باشند و براي كاربران داخل ايران قابل دسترسي نباشه
براي مثال دوستان در اين سايت آپلود ميكنند:
xum.ir و يا سايتهايي مثل persiangig و امثال اون. بهتره ببينيد ديگر دوستاني كه تصوير قرار دادند كجا آپلود كردند و شما هم همونجا آپلود كنيد  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SMH, MOHAMMAD_ASEMOONI

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3475

تشکر کرده: 286 مرتبه
تشکر شده: 466 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: پیشنهادات فنی

توسط Solver » چهارشنبه 21 خرداد 1393 19:39

یک مدت ردهیو تبدیل شده بود به یک سایت خوب و مناسب، متاسفانه همراه شد با مشکلاتی و این روزها هم در عملکرد متناقض، در حالی که جزو پیوندهای مفید معرفی شده، فیلتــر هم هست.

مراحل رفع فیلـــتر اون پیگیری شده است و امید است به زودی رفع ف_*ل_ن*__ر شود.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

MASTER از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان