اولین رزم ناو کاملا ایرانی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار ادوات دريايي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

New Member
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

Re: اولین رزم ناو کاملا ایرانی

پست توسط r.khafan » جمعه 2 تیر 1391, 11:10 am

دانشنامه آزاد ويكيپديا رو قبول دارين؟ دوست عزيز من براى خفيف كردن نمى گم بلكه دلم ميخواد يك تكونى بخريم تاكى از چين وكره شمالى بخريم و بگيم تكنولوژى روز؟ شناور سبك موشك انداز اوزا در جنگ از ناوچه قهرمان پيكان شكست سختى خورد 5به1 ولى ماكپى چينينش هودونگ رو به تعداد 10 تا مى خريم !!؟ ما هم يا مونتاژ مى كنيم يا ميخريم ميگيم ساختيم ! موشك نور كوثر شهاب ثاقب و...

New Member
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

پست توسط r.khafan » جمعه 2 تیر 1391, 11:24 am

همين ناوچه جماران موتورش از فرانسه رادارش با چند واسطه از يك كشور اروپايى البته دريادار مقصودلو خبر از جايگزينى با يك رادار آرايه فازى دادند كه احتمالا چينيست! خوب بگيد با كدام زير ساخت الكترونيك توليد المان الكترونيك ، چيپست و... اين رادار ساخته شده ما هيچ زير ساخت توليد قطعات الكترونيك نداريم ... بازم ميگم دلم نميخواد منفى بافى كنم ولى باخيال بافى چى درست ميشه؟ عاقلانه ببين وسخت كوشانه كاست رفع

Mega Poster
Mega Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: جبهه ی جنگ
سپاس‌های ارسالی: 3906 بار
سپاس‌های دریافتی: 2334 بار

پست توسط mojtabba » جمعه 2 تیر 1391, 5:47 pm

r.khafan نوشته شده:همين ناوچه جماران موتورش از فرانسه رادارش با چند واسطه از يك كشور اروپايى البته دريادار مقصودلو خبر از جايگزينى با يك رادار آرايه فازى دادند كه احتمالا چينيست! خوب بگيد با كدام زير ساخت الكترونيك توليد المان الكترونيك ، چيپست و... اين رادار ساخته شده ما هيچ زير ساخت توليد قطعات الكترونيك نداريم ... بازم ميگم دلم نميخواد منفى بافى كنم ولى باخيال بافى چى درست ميشه؟ عاقلانه ببين وسخت كوشانه كاست رفع

دوست عزیز به غیر از ویکی پدیا منبع دیگری برای گفته هاتون دارید تصویر
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1282 بار
سپاس‌های دریافتی: 1825 بار

پست توسط m-sajedy » جمعه 2 تیر 1391, 6:18 pm

r.khafan نوشته شده:دانشنامه آزاد ويكيپديا رو قبول دارين؟ دوست عزيز من براى خفيف كردن نمى گم بلكه دلم ميخواد يك تكونى بخريم تاكى از چين وكره شمالى بخريم و بگيم تكنولوژى روز؟ شناور سبك موشك انداز اوزا در جنگ از ناوچه قهرمان پيكان شكست سختى خورد 5به1 ولى ماكپى چينينش هودونگ رو به تعداد 10 تا مى خريم !!؟ ما هم يا مونتاژ مى كنيم يا ميخريم ميگيم ساختيم ! موشك نور كوثر شهاب ثاقب و...

اوزا

تصویر

تصویر

هودونگ

تصویر
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

و هنگامی که به آنان گفته شود : در زمین فساد نکنید، می‌گویند : ما فقط اصلاح‌ کننده‌ایم!

سوره مبارکه البقرة

ارسال پست

بازگشت به “اخبار ادوات دريايي”