در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

656

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد ...

توسط dolphine » پنج شنبه 1 تیر 1391 20:50

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
       
      دولت اردن اعلام کرد خلبان ارتش سوریه که به وسیله یک فروند جنگنده این کشور به اردن فرار کرد درخواست پناهندگی سیاسی کرده است.

به گزارش  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ، به نقل از رویترز ،"سمیح المعایطه" وزیر مشاور در امور ارتباطات و اطلاع رسانی اردن اعلام کرد خلبان جنگنده میگ21 ارتش سوریه از اردن تقاضای پناهندگی سیاسی کرده است.

وی افزود: هم اکنون در حال بازجویی از این خلبان سوریه هستیم.

یک فرونده جنگنده "میگ 21 " متعلق به نیروی هوایی سوریه امروز پنج شنبه در اردن فرود آمد.یک فروند هواپیمای نظامی میگ 21 در ساعت 11 صبح امروز پنج شنبه به وقت محلی در پایگاه هوایی "ملک حسین"  به زمین نشست.

فعالان مخالف حکومت سوریه می گویند این نخستین عملیات فرار یک خلبان ارتش سوریه از زمان آغاز اعتراضات ضد حکومتی در این کشور در 15 ماه گذشته است.

پایگاه هوایی ملک حسین در 80 کیلومتری شمال شرقی "امان" پایتخت اردن قرار دارد.

تلویزیون دولتی سوریه اعلام کرد که ارتباط رادیویی با یک فروند هواپیما از همین نوع در ساعت 10 و 34 دقیقه صبح امروز پنجشنبه در هنگام پرواز آموزشی در مرزهای جنوبی این کشور با اردن قطع شده است.

[B]به نظر من خلبانی که در حین انجام وظیفه فرار میکنه و به دشمن پناهنده میشه یه سرباز به تمام معنا بیشرفه ...
این موضوع در مورد لیبی هم اجرا شد ... معمولا این اتفاقها بیشتر مربوط به کشورهای جهان سومه تا غرب ... هر چند یک بار هم خلبان شوروی با میگ 25 به ژاپن فرار کرد و راز و رمز میگ 25 رو لو داد ... ولی امیدوارم این اتفاق اپیدمی نشه تو سوریه که استارت سقوط رژیم رو مثل لیبی به ارمغان میاره ...
[/B]
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .
                        
                                                                                                               پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
ne13, FARSHAD.ADL, mojtabba, Ph.Sepehr, reza4087, CAPTAIN PILOT, sroasha, Present, SEAFARER, MASTER, hagh60, SAMAN, panda64, KH.I.A.2500, Qaher1406, Shahryar, nasir irani, ASHKAN95, CentralWeb, crackxy, A3eman

Super Moderator

Super Moderatorنماد کاربر
پست ها

3101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 172 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط SAMAN » پنج شنبه 1 تیر 1391 21:42

اما من معتقدم كه عمل اين خلبان آنچنان هم بي ربط نيست! ممكن بود فردا ازاين خلبان براي بمباران كردن مردم سوريه استفاه شود! پس ايشان از آلوده شدن دست خود در خون ملت خود خودداري كرده است.
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!


Captain

Captainno avatar
پست ها

2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تشکر شده: 334 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

محل سکونت

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط Present » پنج شنبه 1 تیر 1391 22:44

البته باید دید منظورتون از مردم چیه چون قضیه مردم از گروه های مسلح جداست دقیقا مثل زمان انتخابات سال 88 که قضیه مردم معترض با آشوبگرها جدا بود . روزهای اول هم مردم اعتراض ساده کردند ولی بعدش داشت میفتاد دست آشوبگرها که به لطف الهی و نیورهای امنیتی قضیه خوابید
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
Cloor Master, reza4087, creator, nasir irani, SEAFARER, dolphine, كيارش, Sami 1993, saied tomcat, mojtabba, apple2009, javad48, anybody, A3eman

Furious Poster

Furious Posterno avatar
پست ها

387

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 4 اسفند 1387 22:29

آرشيو سپاس: 1272 مرتبه در 302 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط nasir irani » پنج شنبه 1 تیر 1391 22:58

SAMAN نوشته است:اما من معتقدم كه عمل اين خلبان آنچنان هم بي ربط نيست! ممكن بود فردا ازاين خلبان براي بمباران كردن مردم سوريه استفاه شود! پس ايشان از آلوده شدن دست خود در خون ملت خود خودداري كرده است.


اگر همین امروز  اسد  مقاومت و دشمنی با اسرائیل رو ببوسه بزاره کنار و تبدیل به متحدی برای امریکا بشه ..........همین مردمی که شما از آن حرف می زنی ترویست و حکومت سکولار اسد با یه انتخابات نمایشی  الگوی مثال زدنی برای  منطقه میشه!


Present نوشته است:البته باید دید منظورتون از مردم چیه چون قضیه مردم از گروه های مسلح جداست دقیقا مثل زمان انتخابات سال 88 که قضیه مردم معترض با آشوبگرها جدا بود . روزهای اول هم مردم اعتراض ساده کردند ولی بعدش داشت میفتاد دست آشوبگرها که به لطف الهی و نیورهای امنیتی قضیه خوابید


دوست عزیز حتی  بین همان آشوب گران با  این گروه های ابر تروریستی وهابی  سلفی  و.... که به هر بهانه ای چه درست یا غلط  از مردم و غیر نظامیان سوریه در راستای اهدافشان سوء استفاده می کنند و مثل حیوان صدها کودک و زن و مرد  رو سر بریده  فیلم برداری کرده  و به عنوان جنایات طرفداران اسد برای دشمنان اسد  تولید می کنند تفاوت زیادی  هست.......

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nasir irani تشکر کرده اند:
dolphine, Present, mojtabba, apple2009, Sami 1993, mehdighorbani, KH.I.A.2500, Bystander, SEAFARER, reza4087, كيارش, ak_47, saied tomcat

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

95

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 14:05

آرشيو سپاس: 409 مرتبه در 72 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط mahdi42 » پنج شنبه 1 تیر 1391 23:08

سلام


دوستان فکر نکنم این موضوع چیز عجیبی باشه چون در زمان جنگ تحمیلی هم چند اف 14 وحتی بالگرد شینوک به عراق پناهنده شدن ولی خب دلیلی بر ضعف کلی نیست بلکه احمقی وبیشرفی خلبان بوده. اخه یکی بگه اگه میخوای بری برو ولی هواپیمای بیت المال رو کجا میبری.

اینم یک مثال وطنی:


این داستان داستانی واقعی درمورد خیانت کاری است که با جنگنده اف-14 ای که با هزینه ملت ایران خریداری شده بود به وطنش پشت کرد و به دشمنان وطنش پناهنده شد.شاید اگر این اف-14 در ایران باقی میماند میتوانست جان خیلی از مردم بیگناه و..... را نجات دهد.


در طول سالهای جنگ سازمان اطلاعات عراق تلاش زیادی نمود تا خلبانان ناراضی ایرانی را تشویق به پرواز به عراق و تقاضای پناهندگی از آنان کند.در تاریخ ۲ سپتامبر۱۹۸۶ رأس ساعت ۱۴ یک فروند تامکت ایرانی به خلبانی سروان احمد مرادی به همراه سروان نجفی (RIO) به سمت پایگاه البکر عراق پرواز نمودند. اف ـ ۱۴ که در ارتفاع بالا پرواز می کرد به سرعت توسط رادارهای عراقی شناسائی شده و متعاقب آن ۲ فروند MIG - 23 ML که سرگرد محمد ( فرمانده اسکادران ۶۳ ) فرمانده دسته آنان بود جهت مقابله به پرواز در آمدند . با توجه به این که رادارهای عراقی هیچ هواپیمای دیگری را بغیر از این تامکت شناسایی نکردند, فرماندهان عراقی به موضوع مشکوک شده و احتمال دادند که ایرانی ها تله ای گذاشته اند . سپس یک فروند MIG - 25 PDS از پایگاه تموز به پرواز در آمد . میگ ـ ۲۳ ها با کم کردن ارتفاع به تعقیب تامکت که هم چنان به سمت غرب می رفت ادامه دادند. در زمانی که به ۲۰ کیلومتری تامکت رسیدند دستور شلیک صادر شد .سرگرد محمد سعی در شلیک یک فروند موشک R-24R کرد اما موفق به اینکار نشد . رفته رفته فاصله آنان تا تامکت ایرانی کاهش می یافت . در فاصله ۸ کیلومتری ,هواپیمای همراه (Wingman) او یک موشک R - 24 T خود را شلیک کرد . به فاصله کوتاهی انفجاری روی داد و تامکت ایرانی با از دست دادن ارتفاع با سرعت هر چه تمامتر به سمت زمین نزدیک می شد . میگ های عراقی خود را به نزدیکی تامکت رساندند و با تعجب شاهد باز شدن ارابه فرود اف ـ ۱۴ شدند. تامکت قصد تسلیم شدن داشت . با دیدن این صحنه خلبانان عراقی با فرماندهان مافوق تماس گرفته و ضمن تشریح صحنه خواستار دستورات آنان شدند. به فاصله کوتاهی فرماندهان عراقی متوجه شدند که خلبانان ایرانی یک روز زودتر از موعد از قبل تعیین شده به عراق پرواز کرده اند . بلافاصله به میگ ها دستور داده شد تا تامکت ایرانی را تا پایگاه العبیده اسکورت نموده و مقدمات فرود آنان را فراهم آورند . اما برای این کار زمانی باقی نمانده بود . هدایت هواپیما از دستان سروان مرادی خارج شده بود و خدمه پروازی باید جان خود را نجات می دادند . اف ـ ۱۴ ایرانی در نزدیکی نومانیه سقوط کرد و چنان لاشه آن متلاشی شد که مقامات عراقی قادر به کسب هیچگونه اطلاعات مفیدی از آن نشدند.
سروان مرادی اطلاعات زیادی در اختیار عراقیها قرار داد اما مقدار زیادی اطلاعات غلط هم لابلای آنان بود . بعنوان مثال او اعلام کرد که ایرانی ها دیگر قادر نیستند موشکهای AIM - 7 را از اف ـ ۱۴ های خود شلیک کنند . بعد از بازجوئی های مفصل این خلبان ایرانی به سوئیس فرستاده شد تا در آن جا زندگی راحتی بدور از جنگ را آغاز کند . اما تنها ۳ ماه پس از اقامت او در سوئیس , توسط عواملی ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و كشته شد. RIO این تامکت ایرانی ( سروان نجفی ) از دادن هرگونه اطلاعات به استخبارات عراق خودداری کردودر پی آن به بازداشتگاه اسرا منتقل شد . در سال های ابتدای دهه ۹۰ میلادی او به همراه هزاران اسیر دیگر به وطن خود مراجعت نمود .


       تنـــهآ شادی زندگـی من این است
که هیچ کس نمیدآند تآ چه انــدازه غمگینــــم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi42 تشکر کرده اند:
mojtabba, Goebbels, FARSHAD.ADL, كيارش, dolphine, victory67, javad48, saied tomcat, apadana11, Present, Sami 1993, Bystander, SEAFARER

Mega Poster

Mega Posterنماد کاربر
پست ها

827

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 20 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

محل سکونت

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط mojtabba » پنج شنبه 1 تیر 1391 23:23

دوستان زود قضاوت نکنید
این خبر قبل از خبر بلایی منتشر شده است
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/1298 ... 8%AF%D9%86


به گزارش مشرق به نقل از فارس، یک فروند هواپیمای میگ 21 این کشور که در حال پرواز آموزشی بود، مجبور به فرود اضطراری در یکی از پایگاه‌های نظامی در شمال اردن شد.

منابع سوری اعلام کردند که این هواپیما در اردن و در یک پایگاه نظامی ارتش در شمال این کشور در منطقه "المفرق" مجبور به فرود اضطراری شده است.

تاکنون منابع خبری جزئیات بیشتری از این حادثه و وضعیت خلبان این هواپیما گزارش نکرده اند هرچند رسانه های مخالف دولت سوریه از آن به عنوان حربه ای تبلیغاتی استفاده کرده و تلاش دارند تا این فرود اضطراری را پناهندگی خلبان معرفی کنند.

شبکه العربیه مدعی شده که خلبان سوریه ای از ارتش جدا شده است و اکنون به امان منتقل شده است.

خبرگزاری رویترز بلافاصله پس از اعلام این خبر در تلاش برای بهره برداری تبلیغی و با هدف القای شکاف در بین ارتش سوریه به نقل از فعالان سوری اعلام کرد که خلبان این هواپیما از ارتش جدا شده است.
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mojtabba تشکر کرده اند:
dolphine, nasir irani, SEAFARER, كيارش, saied tomcat, Present

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

656

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط dolphine » پنج شنبه 1 تیر 1391 23:25

ببینید معمولا ارتشهای دنیا سه تا چهار نیروی نظامی برای دفاع از کشور دارن ( زمینی...دریایی..هوایی و موشکی وپدافندی ) ...

و به نظر من حداقل در ارتشهای جهان سوم نیروی هوایی جزو پرستیژ نظامی اون کشورهاست و اکثرا برای پوز دادن هم که شده / خلبانان و جنگنده هاشونو به رخ همدیگه میکشونن ... وبا فرار هر کدام از این خلبانها به کشور رقیب کل پرستیژ اون کشور به سخره گرفته میشه ... و تو روحیه بقیه نظامیها تاثیر فراوونی داره و باعث افت شدید روحی اونا میشه ... از  روزهای اول جنگ داخلی در سوریه چند ده تا از نیروهای کادر رده بالا از لحاظ درجه افسری زمینی به شبه نظامیها پیوستند و در مقابل ارتش خودی شروع به جنگیدن کردن ... ولی انقدر صدا نکرد ونمیکنه ... ولی با فرار یه خلبان به همراه جنگنده مثل توپ صدا میکنه ... و ضربه بدی به ارکان نظام اون کشور وارد میکنه و کلا حس بدی به مردمش میده ...


انگار یه جورایی حس سقوط رژیم رو به گوش میرسونه .
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .
                        
                                                                                                               پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
sroasha

اخراج شدهno avatar
پست ها

38

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 27 فروردین 1391 14:24

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 19 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط peyp » جمعه 2 تیر 1391 01:28

میگ 21 واسه سرکوب مردم سوریه
چقدر عرب ها وحشی هستن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب peyp تشکر کرده اند:
robisko, mojtabba, aim 54

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

318

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 16 فروردین 1391 21:26

محل سکونت

No Where

آرشيو سپاس: 935 مرتبه در 257 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط SEAFARER » جمعه 2 تیر 1391 02:31

peyp نوشته است:میگ 21 واسه سرکوب مردم سوریه
چقدر عرب ها وحشی هستن


سلام.
بله میگ 21 برای سرکوب  مردم مظلوم سوریه.مردمی که سر بچه ها و زن هارو میببرند.مردمی که میفتن توی خیابونا حمام خون راه میندازند.مردمی که اجازه رسوندن غذا به مردم غیر نظامی رو نمیدند.مردمی که از اسرائیل و آمریکا سلاح میگیرند تا توی سوریه نا امنی ایجاد کنند.شما ییکه از عرب ها بدتون میاد،از عربستانی ها بدتون میاد،این مردم مظلوم از اونا سلاح میگیرند مفت.مردمی که اجازه خروج مردم از شهر هارو نمیدند و هر کس هک سر پیچی کنه میکشنش.عجب مظلومند این کسانیکه با میگ 21 سرکوب میشوند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SEAFARER تشکر کرده اند:
كيارش, mojtabba, dolphine, ak_47, Present, apple2009, anybody, mehdighorbani, Bystander

Fast Poster

Fast Posterno avatar
پست ها

256

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 2 دی 1390 20:01

آرشيو سپاس: 603 مرتبه در 172 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط panda64 » جمعه 2 تیر 1391 03:18

درود به شرافت این خلبان

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب panda64 تشکر کرده اند:
javedan-seda, peyp, omidzare, robisko, دموکراسی, aim 54

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط Sami 1993 » جمعه 2 تیر 1391 03:31

خائن خائنه، چه در ایران باشد ، چه در سوریه و چه در جاهای دیگر .

سرنوشت حسن مرعي بهتر از آن مرادی خائن ( که در آن شرایط حساس یک فروند تامکت از دارایی های با ارزش نهاجا که برای دفاع از مردم بود را از بین برد ) نخواهد بود .


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
javad48, mehdighorbani, كيارش, Bystander, dolphine, mojtabba, saied tomcat, Present, anybody, SEAFARER

Major

Majorno avatar
پست ها

253

تشکر کرده: 25 مرتبه
تشکر شده: 41 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 بهمن 1385 02:43

آرشيو سپاس: 679 مرتبه در 161 پست

Re: فرار یک جنگنده سوریه به اردن /خلبان درخواست پناهندگی کرد

توسط F-14 Fan » جمعه 2 تیر 1391 06:38

Sami 1993 نوشته است:خائن خائنه، چه در ایران باشد ، چه در سوریه و چه در جاهای دیگر .

سرنوشت حسن مرعي بهتر از آن مرادی خائن ( که در آن شرایط حساس یک فروند تامکت از دارایی های با ارزش نهاجا که برای دفاع از مردم بود را از بین برد ) نخواهد بود .


سوریه در حال جنگ با اردن نیست.
بنا بر این  این خلبان  اصلا خائن نیست.
خائن کسی‌ است که حکومت را از پدرش به ارث برده باشد , اسمش را بگذارد ریاست جمهوری و مردم را برای حفظ آن قتل عام کند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب F-14 Fan تشکر کرده اند:
javedan-seda, robisko, nima-rad, دموکراسی, peyp, aim 54, Night_Raven, omidzare, rayaplane, Mohammad 1985


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان