در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
336

تشکر کرده: 363 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1390 21:47

روبروی شما

آرشيو سپاس: 1457 مرتبه در 253 پست

Re: واقعا اگر ما نخواهیم کسی این گونه دیگران را به اسلام ارش

توسط Ghost Rider » چهارشنبه 7 تیر 1391 16:35

البته به نظر من گفتن این موضوع هم خالی از لطف نیست که چی میشه که مردم به این نوع از پوشش گرایش پیدا میکنن. به نظر من:
یکی از اصلی ترین دلایل شبکه های ماهواره ای هستن. چون صداوسیما برنامه درست و حسابی نداره مردم تماشا کنن بیشتر مردم به شبکه های ماهواره ای گرایش پیدا میکنن و تحت تاثیر فرهنگ اونا قرار میگین. (از نظر پوشش و رفتار و گفتار و ...). پس یه راه حل میتونه این باشه که صدا و سیما یه دستی به سر و روی این برنامه هاش بکشه.
The only easy day was yesterday

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ghost Rider تشکر کرده اند:
SEAFARER, دموکراسی, serat&mersad

Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

توسط DJ Dani » چهارشنبه 7 تیر 1391 16:38

من یک مسئله رو می خوام بگم و اینکه دیدگاه هر کسی برای خودش محترم هست.
به طور مثال جناب امیرحسام رو عرض می کنم ، ایشون علاقه به کارهای دولت و ... دارند ، یک دیدگاه تقریبا مذهبی هم ممکن هست داشته باشند ، اما هیچگاه با تعصب یا اصرار خاصی رو مواردی مثل این صحبت نکرده اند.
به جای آن برخی با چندین پست و تاپیک و ... هنوز اصرار دارند که آقا این حرکت بی ارزش کاملا صحیح است و جز قوه قهریه هیچ کاری برای رام کردن عده ای قابل استفاده نیست.
گویا قرار است یک تعداد... را به چرا ببرند ، که آقا زیر مشت و لگد هم ، اگر گرفتیم هیچ اشکالی ندارد و تا زور نباشد چیزی درست نخواهد شد!

به هر حال در مقابل این دیدگاه شما تا روز قیامت هم صحبت کنید نتیجه نمی کند ، پس بیخیال شوید ، شما زحمت کشیدی و اون نوشته را قرار دادی ، دیگر خودت را اذیت نکن ، در دنیای فعلی ، مسئله پوشش فرد ، یک موضوع کاملا شخصی و بر اساس نیازهای افراد و با احترام به دیدگاه های آنهاست ، دقیقا یکی از اولین اصول حقوق شهروندی!
حال برخی اصرار دارند که این موضوع را نپذیرند ، دیگر کاری از دست من و شما ساخته نیست ، شما پشت هم پست بده ، به کجا می رسد ، به قولی شما کار خودت رو کن و به بقیه هم اهمیتی نده.

به هر حال اون تصاویری هم که قرار دادی ، ممکنه تعدادی رو از مسیر صحیح و درست و الهی که دارند منحرف کند ، لطفا از این به بعد مواردی مانند این را هم نگذارید تا دین برخی به خطر نیافتد.

موفق باشید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
Night_Raven, Qaher1406, Lord_Jason, S.M.J.Tabib, Present, Cloor Master, typhoon, HESAM-007, FARSHAD.ADL, Ruozbeh, m-249, Ph.Sepehr, Alpha4, دموکراسی, Mr.Amirhessam

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
166

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آبان 1390 15:09

tehran

آرشيو سپاس: 790 مرتبه در 146 پست

توسط samen70 » چهارشنبه 7 تیر 1391 17:01

ای کاش اهمیت در نگاهمان باشد نه در آن چیزیکه مینگریم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samen70 تشکر کرده اند:
دموکراسی, *sheriff*

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 322 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » چهارشنبه 7 تیر 1391 18:50

اتفاقا طرحی جدید هم دادند : با زور وارد خونه مردم شید دیش های ماهواره را از بالا پرتاب کنید پایین  ! تا مردم دیگه از این کارها نکنند . یکی نیست بگد اخه تا این صدا سیما هست ما چکار کنیم  به بند شلوارمون ور بریم  امروز از صبح تا همین حالا بیکار افتادم تو خونه ، این تلوزیون یک برنامه درست حسابی نزاشته ما سرمون گرم شد   همش دونفر را گذاشته تو همه شبکه ها بحث الکی می کنند که از صد نفر  یک نفر هم گوش بهشون نمی دد  ، خب نتیجش این می شد  دیگه ، اقایونی که دختر مردم را کتک می زنید ، مثل مغل جماعت وارد خانه مردم می شد همش دادهوار می کشید   اگر دنبال سرنخ هستید : باعث ، بانیش خودتون هستید     من نمی دونم چه کسی و یا کسانی این تصمیم ها را می گیرید اما خودتون کلاهتون را قاضی کنید ببینید تو این چند سال چیکار کرده اید که حالا به اینجا رسیدید  (با لحنی کاملا اروم نوشتم  ، شاید حرفمون را پشت گوش ننداختند )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
S.M.J.Tabib, KH.I.A.2500, Present, sroasha, HESAM-007, دموکراسی

Major

Major

نماد کاربر
837

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » چهارشنبه 7 تیر 1391 19:03

typhoon نوشته است:این نظر شخصی من است:
گشت ارشاد بزرگترین اشتباه در تاریخ سی و چندی ساله جمهوری اسلامی ایران است و در صورتی که متوقف نشود این نظام بهای سنگینی را برای آن پرداخت خواهد کرد!!!

ترس مردم بخاطر برخوردهای زیاد با پلیس داره میریزه و این خطر بزرگی برای نیروی انتظامی هست

از اون طرف هم بی اعتمادی مردم داره روز به روز بیشتر میشه میبینن به قاتل جانی و اوباش کاری ندارن کارشون شده گرفتن دختر و پسر ، پارتی ، ماشین اسپرت و جمع کردن ماهواره!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, ali 313, sorena_noshad, Night_Raven, Present, Mr.Amirhessam, sroasha, m-249, mohammad1365, typhoon, DJ Dani, دموکراسی

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » چهارشنبه 7 تیر 1391 19:22

سلام
بنده این بحث رو به عنوان نه یک متخصص و بلکه یک فعال حوزه دفاع و امنیت مطرح می کنم

دوستان یک نگاهی به افرادی که برای عضویت در نیروی انتظامی داوطلب می شوند بیاندازید. میزان تحصیلات و سطح فرهنگی این افراد چه مقدار است؟ چه نوع آموزش هایی به این افراد داده می شود؟ چرا این افراد که با مردم برخورد دارند عمدتا سلاح حمل می کنند؟ بعلاوه دستبند و گاز و .....
من بارها به چهره این افراد در هنگام به اصطلاح ارشاد!!! دقت کردم. نشانه ای از محبت، رحمت و مغفرت در صورت این افراد دیده نمی شود. انگار یک قاتل ، دزد و یا قاچاقچی بین المللی مواد را دستگیر کرده اند. واکنش ها چه خواهد بود؟ روزی اگر این افراد مسلح شوند چگونه برخورد می کنند؟ واقعا این طرح از کجا آمده است؟ آیا ذره ای تفکر وجود ندارد؟ آیا به انعکاس های داخلی و خارجی این امر فکر نشده است؟ بعد ما به پلیس امر به معروف عربستان خرده می گیریم. چه تفاوتی هست بین این دو؟ بهای این حرکات را خانواده های مذهبی که کوچکترین دخالتی در این مسائل ندارند خواهند پرداخت. بهای این مسئله را زنان محجبه خواهند پرداخت. اگر عده محدودی بعد از نماز جمعه در خیابان جمع شوند فریاد آقایان بلند است که ای وای صدای مذهبیون درآمده!!!! این آقایان و البته بانوان در سایر موارد کجا هستند؟ در سایر مسائل که اسلام در خطر است کجا هستند؟ این همه مدت که چند آقازاده شدند مافیای واردات چادر مشکی!!! این مذهبیون کجا بودند و هستند؟
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, Mr.Amirhessam, KH.I.A.2500, S.M.J.Tabib, sorena_noshad, sroasha, Ghost Rider, DJ Dani, m-249, Present, FREE MAN, دموکراسی, SORENA, Lord_Jason, serat&mersad, Solaiman

Major

Major

no avatar
664

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 شهریور 1386 14:02

آرشيو سپاس: 1755 مرتبه در 488 پست

توسط ramin-am » چهارشنبه 7 تیر 1391 20:47

دوستانی که محکم میگند گشت ارشاد لازم  است گشت ارشاد باید ارشاد کند نه  اینکه کتک بزند . یک نفر بیاد بشینه عین یک مرد و خانم از خوبی حجاب و عفاف بگه یک گروه جمع کنند لباسهای زیبا بر اساس تم های سنتی طراحی کنند (کم هم نیستند ) عوض اینکه کتک بزنند باید زیبایی رو نشون بدیم . به قول یک دیالوگ مشهور :آنقدر زور خواهید زد که از انطرف بهشت می افتند یک راست جهنم
دولت در بحث فرهنگی خیلی کار نمیکنه قبول کنید . ارشاد باید با زبان خوش باشد . مگر ما اعراب بادیه نشین هستیم که با زور میخواهید ما رو ارشاد کنید . وقتی درس خواندم وقتی میفهمم وقتی چهار تا کتاب خوب میتونم بخونم .
کلا تو کشور ما و کلا اسلام  آخرت و خدا هراسی رو بیشتر به ما یاد میدن تا خدا دوستی . ما خدا رو به خاطر ترس از جهنم دوست داریم . اگر چادری یا لباسی رو صرفا به خاطر ترس از پلیس بپوشیم این هیچ فایده ای نداره .
به رویاهایت بی اندیش ..........

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ramin-am تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, Present, دموکراسی

Major II

Major II

no avatar
275

تشکر کرده: 243 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 دی 1386 19:20

آرشيو سپاس: 645 مرتبه در 164 پست

توسط sohraba » چهارشنبه 7 تیر 1391 21:23

حالا بحث حجاب به کنارسرداررادان به کسانی که کروات هم میزنن هشدارجدی داده حتی روزنامه های امروز رو بخونین گفتن کسانی که توبیمارستانهای خصوصی هم هستند اگر کروات بزنن باهاشون برخورد جدی میشه این مسایل روچطور باید توجیح کرد چون کروات درهیچ قانونی جرم نیست حتی نظریه شورای حقوقی قوه قضاییه هم براین اساس  با کدامین قانون با کرواتی ها برخورد میکنید  کسانی که درمورد حجاب حرف میزنن وپای اخلاق رو وسط میکشن دلیل اخلاقی برخورد با کراوات چیست (مسلما بهونه فرهنگ غربه مگه نه) من تعجب میکنم چرا دوستان این مسئله رو درکنار مسئله حجاب بررسی نمیکنن چراکه نه پایه حقوقی نداره ونه کسی با کراوات زدن برای جامعه مشکل اخلاقی ایجاد میکنه برادر من تاکی میخوای خواست خودت رو به بهونه های مختلف به مردم تحمیل کنی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sohraba تشکر کرده اند:
dolphine, FARSHAD.ADL, KH.I.A.2500, Present, sroasha, دموکراسی, S.M.J.Tabib, Solaiman, FREE MAN

Major II

Major II

نماد کاربر
656

تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

توسط dolphine » چهارشنبه 7 تیر 1391 23:09

خدا بیامرز ... دکتر حسابی اگه در حیات بود و گشت ارشاد جلوش رو میگرفت تا بخاطر کراوات ارشادش کنه  !  
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .

پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
دموکراسی, sroasha, SORENA, m-249, FARSHAD.ADL, Present

قبلي