در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

ازنمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای91چه خبر؟

توسط serat&mersad » چهارشنبه 7 تیر 1391 19:23

ازنمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای91چه خبر؟

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

دومين جشنواره و نمايشگاه بين المللي بازي هاي رايانه اي تهران با حضور 11 کشور و بيش از 130 شرکت فعال در عرصه توليد بازي هاي رايانه اي در مصلاي امام خميني (ره) آغاز به کار کرد. سيدمحمد حسيني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي دراين مراسم با اشاره به لزوم توجه به بازي هاي رايانه اي گفت: اين نمايشگاه فرصت مغتنمي است تا ظرفيت‌ها و توان فرهنگي خود را نشان دهيم تا جهانيان شاهد پيشرفت ايران باشند و بازي را تنها براي سرگرمي به کار نبريم و کشورهاي ديگر بتوانند از توان ايران بهره ببرند. در اين راستا در اين نمايشگاه از کشورهاي ديگر دعوت شده است ،همچنين کارگاه‌هاي آموزشي براي انتقال دانش و آگاهي تعبيه شده است تا افراد و موسسه ها بتوانند محصولات خود را در اين نمايشگاه معرفي کنند. حسيني با اشاره به شخصيت‌هاي موجود در بازي‌هاي رايانه‌اي گفت: تعداد قهرمانان موجود در سرزمين ما کم نيست. دانشمندان، انديشمندان و قهرمانان زيادي هستند که مي توانيم از آن‌ها در بازي‌ها بهره بگيريم و نيازي به الهام گرفتن از قهرمانان ديگر کشورها و فرهنگ‌ها نيست. حسيني تاکيد کرد: امسال ايده‌هاي قرآني و بيداري اسلامي وارد نمايشگاه شده است و بخش عمده‌اي از آن‌ها به داستان‌هاي شيرين قرآن کريم اختصاص دارد.دکتر اخوان بهابادي دبير شوراي عالي فضاي مجازي نيز در اين مراسم با تاکيد بر اين که توجه به مقوله بازي هاي رايانه اي يکي از اولويت هاي مهم فضاي مجازي و از موارد مورد تاکيد مقام معظم رهبري است، گفت: ايجاد زير ساخت هاي مورد نياز براي توليد بازي هاي رايانه اي ضروري است البته ايجاد اين زير ساخت ها از توان بخش خصوصي خارج است بنابراين دولت بايد طرح هايي را آماده کندتا اين زيرساخت ها با هزينه کم در اختيار توليد کنندگان قرار گيرد. مدير عامل بنياد بازي هاي رايانه اي نيز بر لزوم حضور عالمان دين و هنرمندان در عرصه توليد بازي هاي رايانه اي متناسب با ارزش هاي اسلامي و فرهنگي تاکيد کرد.
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب serat&mersad تشکر کرده اند:
@lirez@

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: ازنمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای91چه خبر؟

توسط Sami 1993 » چهارشنبه 7 تیر 1391 19:33

من دیروز رفتم .
و الان به خودم می گم که ای کاش نمی رفتم !

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
MISSILE, dolphine

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » چهارشنبه 7 تیر 1391 19:45

Sami 1993 عزیز :razz: بااینکه منم اولین باری بودکه میرفتم(من امروز رفتم)امابااونی که فکرمیکردم زمین تاآسمان فرق داشت! :sad:
اصلا"خبری ازغرفه های خارجی نبود :-O تازه اکثربازی های ایرانی هم دردست ساخت بودن وآماده نشده بودن :lol:
من فقط یه بازی ایرانی خریدم اونم مبارزه درخلیج عدن بود(نصبش کردم خوب ساختنش،من دوسه مرحلشوبیشتربازی نکردم(بایددید....مشکل باگ زیادنداشته باشه و.....))
روی هم رفته خیلی بدنبود...
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب serat&mersad تشکر کرده اند:
dolphine

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » چهارشنبه 7 تیر 1391 19:55

من با دوستم دیروز ساعت 11 رسیدیم دم در قسمت تکمیل شده مصلی که نمایشگاه اونجا برپا است .
به خاطر دیدار وزیر محتمرم فرهنگ و ارشاد اسلامی کل ملت که اکثرشون جوون تا ساعت حدود 12و 30 دقیقه نتوانستند وارد بشوند و در آن افتاب شدید  ظهر جلوی در منتظر بودند .
قضیه هو و داد ببداد کشید شد که اگر قضیه یکم دیگر ادامه پیدا می کرد کار به ضد شورش می کشید .
وقتی داخل شدیم من هرکی می دیدم از چهرش معلوم بود که تو دلش داره به خودش فحش می ده که چرا برای همچین نمایشگاهی اینقدر زیر آفتاب مونده .

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
dolphine

Major II

Major II

نماد کاربر
656

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

توسط dolphine » پنج شنبه 8 تیر 1391 11:34

با حضور 11 کشور

منم دیروز اونجا بودم  کدوم کشورها
  4تا لپ تاپ ایسوز ... شد حضور کشورها  

خیلی سطحش پایین بود ... یه فوتبال دستی 9 متری هم اونجا بود که نزدیک 20 نفر در طرفینش در  حال بازی باهم بودن که با عربده هاشون و با ه هو ه هو   کردناشون سالون رو رو سرشون گذاشته بودن .. و واقعا متاسف شدم که اگه یه شخص خارجکی بخواد بیاد اینجا برای دیدن ... من شخصا خودمو میزنم به اونور که منم مثل تو خارجیم و اومدم ببینم اینا چی دارن ارزه میکنن . :grin:

یه قسمت سی دی بازی میفروختن که ندیدید چه خبر بود  :shock:

اصلا حیف که وقتمو گذاشتم برم اونجا ... هیچی دستگیرتون نمیشه ... حیف اسم نمایشگاه که روش گذاشتن ... اونم وضع بوفه و پخش غذاش ( بیرون سالن )

به مردم به چشم انسانهای ندید بدید نگاه میکنن که تاحالا نه جایی رفتن نه چیزی دیدن ... بعد میان براشون همچین بساطی فراهم میکنن که سرشونو گرم کنن ... اگه پولیش کرده بودن و برای ورودش بلیط میخواستن حقش بود که مسوول اداره اونجا رو با آرپی جی 29 ترورش کنن که دل آدم خنک بشه ...

واقعا بچه گانه اداره میشه نمایشگاههای ما  ...

ما که همچیو به چینیها واگذار کردیم ... لااقل اداره سالنهای ورزشی و نمایشگاهها و مراسم افتتاحیه و اختتامیه کلیه امور  رو هم به اینا بدین  تا اداره کردنو یادتون بدن ... خداییش باعث شرمندگیه ...

واقعا تو این مسائل از تمام دنیا عقبیم ... حتی از کنگو ( محله گوریلا )
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .

پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
Ghost Rider, A3eman, m-249