در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
442

تشکر کرده: 275 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

اخباری مبنی برمرگ پادشاه عربستان در برخی سایت های عربی

توسط anga2009 » جمعه 9 تیر 1391 12:11

nv

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
آخرين ويرايش توسط anga2009 on جمعه 9 تیر 1391 12:23, ويرايش شده در 3.
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
malmal1369, Present, CentralWeb, KH.I.A.2500, SEAFARER, ARafiee, MISSILE, Shahbaz, كيارش

Major II

Major II

نماد کاربر
442

تاريخ عضويت

Re: اخباری مبنی برمرگ پادشاه عربستان مرد برخی سایت های عربی

توسط anga2009 » جمعه 9 تیر 1391 12:15

به گزارش مشرق به نقل از مهر، خبر های غیر رسمی حاکیست پادشاه عربستان امروز در محل استراحتگاه خود در مغرب فوت کرد.

سایت های عربی الراصد ، تاپ نیوزو الوحدوی نت  با انتشار خبر مرگ پادشاه عربستان تاکید کردند که دربار سعودی معمولا در چنین مواقعی تا اتخاذ تدابیر لازم واعلام آماده باش کامل در دستگاه های امنیتی ونظامی سکوت اختیارمی کند.

نیروهای مسلح عربستان روز گذشته بحالت آماده باش کامل در آمدند اما رژیم آل سعود این آماده باش را در چارچوب  بحران های منطقه واحتمال بسته شدن تنگه هرمزدانست.

هنوز هیچ منبع رسمی خبر مرگ پادشاه عربستان را تایید نکرده است
وب سایت روستای گندشمین
خدایا من را ببخش...

KH.I.A.2500, behrad90, ARafiee, MISSILE, SEAFARER, Shahbaz, CentralWeb, كيارش, Freedom Fighter, malmal1369, shola, Present, FREE MAN

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

Re: اخباری مبنی برمرگ پادشاه عربستان در برخی سایت های عربی

توسط FREE MAN » جمعه 9 تیر 1391 13:11

با اقتباس از یه جمله توی تاپیک حرفای خودمونی :

وقتـــــی به عقب بر میگردی متوجه میشی که جــای بعضیا
تو دنیا خالــی که نیست هیـــــچ ،اون موقشم که بودن زیــادی بودن … !
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, Ph.Sepehr, demorgan, samsun, MASTER, CAPTAIN PILOT, Present, moeen s m, SEAFARER, crackxy, anga2009, behrad90, shola, hermes_PERSIAN, apadana11, airplane, interceptor, MISSILE, Cloor Master

Captain I

Captain I

نماد کاربر
203

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 31 مرداد 1389 12:47

آرشيو سپاس: 1541 مرتبه در 194 پست

توسط MISSILE » جمعه 9 تیر 1391 15:16

امام صادق (ع) فرمودند:

«
هر کس مرگ عبدالله را برای من تضمین کند، من ظهور قائم را برای او تضمین می کنم. سپس فرمود: وقتی عبدالله بمیرد، مردم برای حکومت با کسی توافق نکنند و این اختلاف و درگیری به خواست خدا تا ظهور صاحب الامر (عج) ادامه یابد. حکومت های چند ساله پایان یافته و تبدیل به حکومت چند ماهه و چند روزه شود. راوی می گوید: سئوال کردم: آیا این ماجرا به طول می انجامد؟ فرمود: هرگز. » [1]

امام صادق (ع) فرمودند:

«آنگاه که مرگ عبد الله فرا رسد، مردم در جانشینى او نسبت به هیچکس به توافق نمى رسند و این جریان تا ظهور حضرت صاحب الامر همچنان ادامه مى یابد، عمر سلطنت هاى چندین ساله بسر آمده ، نوبت پادشاهى چند ماهه و چندین روزه فرا مى رسد. ابوبصیر مى گوید: پرسیدم : آیا این وضع به طول مى انجامد؟ فرمود: هرگز.و این درگیرى بعد از کشته شدن این پادشاه (عبدالله ) منجر به کشمکش بین قبیله هاى حجاز مى شود.» [2]

منابع :

[1] – غیبت شیخ طوسی ص 271

[2] –
بحار الانوار جلد 52 ص 210 و 240

۩ اللهم عجل لوليک الفرج ۩

Major II

Major II

نماد کاربر
86

تشکر کرده: 218 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 دی 1390 10:14

تهران

آرشيو سپاس: 349 مرتبه در 51 پست

توسط malmal1369 » جمعه 9 تیر 1391 19:01

انشالله که اینبار دیگه صحت داره!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب malmal1369 تشکر کرده اند:
A3eman, FREE MAN, SEAFARER, CentralWeb, hermes_PERSIAN

Major II

Major II

نماد کاربر
184

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1390 13:27

آرشيو سپاس: 679 مرتبه در 135 پست

توسط kdf » جمعه 9 تیر 1391 20:39

مرگ ملك عبدالله تایید نشد !

دیوان پادشاهی عربستان با صدور بیانیه ای بر انجام یك عمل جراحی موفقیت آمیز بر روی مهره سوم ستون فقرات ملك عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در روز دوشنبه در شهرك پزشكی ملك عبدالعزیز ریاض تاكید كرد.به گزارش فرهنگ به نقل از ایرنا: بخش عربی پایگاه اطلاع رسانی شبكه تلویزیونی 'سی ان ان' به نقل از خبرگزاری عربستان نوشت:
دیوان پادشاهی عربستان با صدور بیانیه ای بر انجام یك عمل جراحی موفقیت آمیز بر روی مهره سوم ستون فقرات ملك عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در روز دوشنبه در شهرك پزشكی ملك عبدالعزیز ریاض تاكید كرد. این گزارش می افزاید: این سومین عمل جراحی بر روی ستون فقرات ملك عبدالله در كمتر از یك سال است. او دو عمل جراحی گذشته را در اواخر سال گذشته در آمریكا انجام داد.
برخی منابع خبری پیش از این از مرگ پادشاه عربستان خبر داده بودند

ما یه مشت سربازیم جون به کف

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kdf تشکر کرده اند:
كيارش, crackxy, CAPTAIN PILOT, nima-rad, FREE MAN, Present, KH.I.A.2500

Major I

Major I

نماد کاربر
456

تشکر کرده: 235 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 18 تیر 1386 21:45

ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر

آرشيو سپاس: 1736 مرتبه در 346 پست

توسط hermes_PERSIAN » جمعه 9 تیر 1391 22:10

انشاا... عمل بعدیش کی است؟
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hermes_PERSIAN تشکر کرده اند:
FREE MAN, Present, anga2009, malmal1369

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تاريخ عضويت

شهرکرد

توسط FREE MAN » جمعه 9 تیر 1391 22:26

کلی خوشحال شده بودم ها ، به هر صورت از قدیم گفتن :  وصف العیش ،نصف العیش

حیف شد که سَقَط نشده :sad:  :sad:  :sad:
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

8758004, CentralWeb, Ph.Sepehr, hermes_PERSIAN, Present, airplane, malmal1369, demorgan, anga2009, كيارش

Major II

Major II

نماد کاربر
442

تاريخ عضويت

توسط anga2009 » جمعه 9 تیر 1391 23:24

با توجه به این که من یه حس ششم بسیار قوی دارم و این که سه روز بعد از اغاز اعتراضات مردم مصر ضد مبارک یک الهام قوی بر من نازل شد که این اعتراضات در روز ۲۲ بهمن به پیروزی مرسه  :ch:
از قضا درست زدیم وسط خال و این اعتراضات درست ۲۲بهمن نتیجه داد :-O حالا هم نمیدونم یه حس بسیار قوی به من میگه انشاالله  یه اتفاقاتی در عربستان می افتد نمی دونم شاید  نیمه شعبان اون روز باشه که این خبر رسما اعلام میشه ...یا این که حداقل تا پایان  شعبان این شتر در خونه ملک عبدالله را می زنه....از ما گفتن بود...نمی دونم شاید نباید این پست را می زدم ولی خب حداقل دیگه دل را زدیم به دریا ...البته در مورد ۲۲ بهمن هم درست ده یا یازده روز قبل در ایمیلی به برنامه نوبت شما بی بی سی پیش بینی کرده بودم که این این اتفاق می افتد...
ما یه تاریخی برای مرگ ایشان پیش بینی کردیم امیدوارم ایشان هم روی ما رو زمین نذار در همون تاریخ بمیرد...تا ما هم پیش دوستان نشیم
شما هم نظریات خود را بگویید شاید یکی درست امد اون شخص شد نتراداموس انجمن.... :grin:
وب سایت روستای گندشمین
خدایا من را ببخش...

Ghost Rider, SEAFARER, malmal1369, FREE MAN, 8758004

Major II

Major II

no avatar
181

تشکر کرده: 14 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 مهر 1385 02:18

آرشيو سپاس: 509 مرتبه در 148 پست

توسط f14tomcat » شنبه 10 تیر 1391 10:02

ای دوست برجنازه دشمن چومی گذری مخندکه روزی برجنازه تونیزدشمنی خواهدخندید!
گذشته ازاین متن ادبی,دوستان عزیز!مولاعلی درجنگ صفین برجنازه کشتگان سربازان معاویه نمازگذارد!این است منش علی!ماباید شیعه رابااخلاق وفرهنگ آن بشناسانیم.
بدانیم که همین ملک عبدال..جلوی بسیاری ازتندرویهای روحانیون وهابی وسلفی هاوبعضی شاهزادگان نظیرنایف رادرقبال شیعیان وکشورمان ایران گرفت!
به خدازشته دم ازمسلمانی بزنیم وبرمرگ بنده دیگری ازخداهرچندبامااختلاف نظرداشته باشدخشنودشویم.
امیدوارم منظورم رودرک کرده باشید.
البته من هم ازاین خاندان خوشم نمیادامااین گونه حرف زدن ازاخلاق اسلامی وهمچنین فرهنگ ایرانی به دوراست.
موفق باشید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب f14tomcat تشکر کرده اند:
crackxy, كيارش, *sheriff*, SEAFARER, FREE MAN

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تاريخ عضويت

شهرکرد

توسط FREE MAN » شنبه 10 تیر 1391 23:19

f14tomcat عزیز
هنوز خون شیعیان کشته شده توی بحرین خشک نشده هنوز تکلیف اوضاع سوریه مشخص نشده هنوز یادمون نرفته توی جنگهای 33 روزه و غزه چه کسانی سوخت جنگنده های اسراییل رو تامین میکردن .کشته شدن حاجی ها رو توی جمعه سیاه یادمون نرفته . هنوز مثل اینکه متوجه نشدی که عربستان برای ضربه زدن به ما تولید نفتش رو افزایش داده . اگه فردا بگن با عربستان می خواهیم بجنگیم ،من اولین نفری  هستم که داوطلب میشم تا این لکه های ننگ اسلام رو از زمین پاک کنم ... :-?  :-?  :-?

anga2009, FARSHAD.ADL, Sami 1993, kdf, SEAFARER, HASAN BARATY, malmal1369, نادر70, MISSILE

Major II

Major II

نماد کاربر
86

تشکر کرده: 218 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 دی 1390 10:14

تهران

آرشيو سپاس: 349 مرتبه در 51 پست

توسط malmal1369 » يکشنبه 11 تیر 1391 02:32

f14tomcat نوشته است:ای دوست برجنازه دشمن چومی گذری مخندکه روزی برجنازه تونیزدشمنی خواهدخندید!
گذشته ازاین متن ادبی,دوستان عزیز!مولاعلی درجنگ صفین برجنازه کشتگان سربازان معاویه نمازگذارد!این است منش علی!ماباید شیعه رابااخلاق وفرهنگ آن بشناسانیم.
بدانیم که همین ملک عبدال..جلوی بسیاری ازتندرویهای روحانیون وهابی وسلفی هاوبعضی شاهزادگان نظیرنایف رادرقبال شیعیان وکشورمان ایران گرفت!
به خدازشته دم ازمسلمانی بزنیم وبرمرگ بنده دیگری ازخداهرچندبامااختلاف نظرداشته باشدخشنودشویم.
امیدوارم منظورم رودرک کرده باشید.
البته من هم ازاین خاندان خوشم نمیادامااین گونه حرف زدن ازاخلاق اسلامی وهمچنین فرهنگ ایرانی به دوراست.
موفق باشید.

امام خمینی در جایی فرمودند اگر روزی که ما از این صدام بگذریم از ال سعود نمیگذریم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب malmal1369 تشکر کرده اند:
Sami 1993, SEAFARER, hojjat59, نادر70, anga2009, FREE MAN

بعدي