در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

به این طرح مجلس باید خندید یا گریه کرد؟

توسط FREE MAN » دوشنبه 12 تیر 1391 19:53

در حالی که کشورهای غربی به رهبری آمریکا به دنبال آن هستند که جمهوری اسلامی ایران را بیش از همیشه در فشار گذارند، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن، دور نهم مجلس شورای اسلامی، تعویض سوخت و موتور کشتی‌ها را به عنوان راهکار مجلس برای مقابله با تحریم‌ها برشمرده است.

به گزارش «تابناک»، روح‌الله عباسپور، مخبر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روز گذشته در خبری با نام «طرح مجلس برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها»، گفت: کمیسیون صنایع و معادن، دولت را مکلف کرد که در بحث تغییرات در پیش‌رانه‌ها و موتور نفت‌کش‌ها و حمل و نقل دریایی، تکنولوژی و تجهیزاتی را طراحی کند که در مصرف سوخت آن صرفه‌جویی شود.

با توجه به اینکه زمان آغاز تحریم‌های نفتی اسلامی توسط کشورهای غربی از مدت‌ها پیش (یکم جولای، مصادف با یازدهم تیر ماه) اعلام شده بود، جای بسی تأمل است که مجلس شورای اسلامی با بیش از ۲۹۰ نماینده، مجموعه‌های عریض و طویلی همچون مرکز پژوهش‌های مجلس، تا هنگام آغاز تحریم‌ها راهکاری نسنجیده است و هنگامی که موعد آغاز تحریم‌ها فرا می‌رسد، سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس با آب و تابی خاص، خبرنگاران را فرا می‌خواند و چند تغییر جزیی در سیستم حمل و نقل دریایی را راهکار گره‌گشای مجلس! در برابر تحریم‌ها برمی‌شمارد.

فارغ از اینکه این تحریم‌ها چه تأثیری بر اقتصاد ایران خواهد گذاشت و اینکه آیا اصولا این تحریم‌ها کارساز خواهد بود یا نه، با این راهکار شگفت‌انگیزی که برای از میان بردن نیرنگ دشمنان اندیشیده‌اند، برای تک تک اعضای کمیسیون صنایع و سرانجام نمایندگان مجلس ابراز تأسف کرد.

از یک سو با توجه به محتوای تحریم‌های جدیدی که علیه ایران وضع شده، این طرح فاقد هرگونه جامعیت برای از بین بردن یا کم اثر کردن تحریم‌هاست. از سوی دیگر، با توجه به محوریت موضوعی که در آن مطرح شده، اینکه کمیسیون صنایع نام «طرح مجلس برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها» بر این طرح خود نهاده، نشان از عدم حاکمیت روح دوراندیشی در این مجموعه دارد.

هرچند اصلاح و نوسازی ناوگان حمل و نقل سوخت ایران، یک ضرورت است که منافع بسیاری برای کشتی‌رانی ایران دارد، نکته جالب درباره این طرح آن است که اساسا مسأله سوختگیری کشتی‌های حامل نفت، موضوعی نیست که بر اثر این تحریم‌ها برای ایران مشکل درست کند؛ بنابراین، گویا طرح چنین موضوعی آن هم درست در آغازین روز تحریم‌ها، بیشتر شبیه یک شوخی است و از قوه مقننه نمی‌توان انتظار داشت که پس از ماه‌ها بررسی و احتمالا رایزنی، چشم اسفندیار اقتصاد کشور را تأمین سوخت نفت‌کش‌های ایرانی تشخیص داده باشد!

مجلس که همواره از دولت به دلیل کارهای غیرکار‌شناسی و اظهارنظرهای غیر منطبق با واقعیت گلایه‌ می‌کند، در راستای طرح نظارت بر خود، باید این موضوع را از کمیسیون صنایع بازخواست کند که چرا با این اظهارات، آن هم به نام مجلس، کلیت مجلس و نمایندگان را زیر سؤال برده است؟ اما اگر این نظر عباسپور واقعا طرح مجلسیان است، بهتر است مجلس دلایل خود را برای اینکه این طرح راهگشای ایران در زمان تحریم خرید نفت توسط متحدین آمریکا خواهد بود، تشریح کند.

اما اگر کمیسیون صنایع و نمایندگان برای مقابله با تحریم‌های آتی کشورهای غربی، به این چنین طرح‌هایی دلخوش کرده‌اند، یا طرحی جامع‌‌تر و قابل پذیرش‌‌تر از این برنامه جزیی ندارند، بهتر است، بیش از این وقت خود و بودجه بیت‌المال را هدر ندهند و بگذارند دیگر نهادهای مسئول، به بررسی و اجرای راهکارهای اندیشیده شده بپردازند.
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
S.M.J.Tabib, فیلدمارشال رومل, m-249, interceptor, رضاخان, FARSHAD.ADL

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

Re: به این طرح مجلس باید خندید یا گریه کرد؟

توسط victory67 » دوشنبه 12 تیر 1391 20:26

[url=http://www.mashreghnews.ir/fa/news/132991/طرح-100-نماینده-برای-بستن-تنگه-هرمز]طرح 100 نماینده برای بستن تنگه هرمز[/url]
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تدوین طرحی دو فوریتی برای مسدود کردن تنگه هرمز در پاسخ به تحریم های غرب خبر داد.

به گزارش  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد به نقل از مهر، ابراهیم آقامحمدی اعلام کرد طرحی درکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تهیه شده که بر جلوگیری از تردد نفتکش‌هایی که به کشورهای تحریم‌کننده ایران، نفت حمل می‌کنند، از تنگه هرمز تأکید دارد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این طرح در پاسخ به تحریم‌های نفتی اتحادیه اروپا علیه جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است.

وی با بیان اینکه طرح مسدود کردن تنگه هرمز دارای یک ماده واحده است، تأکید کرد: مطابق این ماده واحده دولت جمهوری اسلامی ایران موظف است تا بر اساس حق حاکمیت خود از عبور نفتکش‌هایی که به کشورهای تحریم‌کننده ایران، نفت حمل می‌کنند، جلوگیری کند.

آقامحمدی تصریح کرد: این طرح دارای قید ۲ فوریت بوده و تا پایان روزیکشنبه (۱۱ تیر) به امضای ۱۰۰ نفر از نمایندگان مجلس رسید.

وی هدف از تهیه این طرح را پاسخ به تحریم های ظالمانه نفتی غرب علیه ایران خواند و گفت: وقتی آنها ناجوانمردانه و با رفتار ظالمانه دست به تحریم نفتی علیه ایران می‌زنند، اعمال حق حاکمیت در آب‌های داخلی و ساحلی ایران، حداقل اقدام است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یادآور شد: این طرح به زودی به صحن علنی مجلس می آید.
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
FREE MAN, KH.I.A.2500, فیلدمارشال رومل, Present

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » دوشنبه 12 تیر 1391 21:22

اين كار مثل اين ميمونه كه براي جلو گيري از آلودگي هوا بيايم سيگار كشيدن رو ممنوع كنيم.
درسته كه بهتره ولي :

اولا ما سطح تكنلوژي (بومي ) در حد ليگ دسته سه اتيوپي هست
دوما بودجه اين كار رو كسي از آقايون از جيب آقا بزرگش نميده
سوما بهتره به جاي اينكار با چند صد كيلو tnt كارخانه جات سايپا و ايران خودرو   رو فرستاد هوا
چهارما اين پيشنهادات از مجلس بلاد اسلامي عجيب نيست و اگر خلاف اين باشه بايد تعجب كرد

و 5: بهترين روش : تسبيح به دست بگيريد و از اعماق وجود به باعث و باني اين همه بدبختي و زجر لعن و نفرين بفرستيد خدا جاي حق نشسته و ميدونه اين نفرين هارو به طرفه چه كسي هدايت كنه

موفق و موايد باشيد
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 12 تیر 1391 22:45

سید حسن یک حرفش برام اینقدر جالب بود که واقعا شیفه اون شدم، درست زمانی که از نظر عقیده چندان طرفدار جمهوری اسلامی نبودم. بعدها فهمیدم که اصلا سید حسن خودش هم گفته که نقلی از شهید چمران داشته است، دقیق خاطرم نیست اما همچین جملاتی بود.

ما پیروز خواهیم شد؛
چون خوب میدانیم شما دنبال چه چیزی هستید و از آن لذت میبرید و از چه چیزی متنفر هستید و  بابتش عذاب می کشید.

اما شما محکوم به شکستید؛
چون اصلا نمیدانید ما به دنبال چه هستیم و لذت ما از چیست، و نمیدانید از چه چیزی خوشمان نمی آید و بابتش عذاب می کشیم.

عجب ساده تشریح کرده چمران، و دلیل شکست های متوالی دشمنان مقاومت هم همین است، چون اونها اصلا نمی فهمن باید چطور ما را تحت فشار بگذارند چون اصلا نمی دانند چه چیزی باعث عذاب ما می شود. التبه منظورم اهل مقاومت بود، شمایی که اهل مقاومت نیستی قطعا با گران شدن دلار در عذاب خواهید بود ...

فکر کنم منظورم به خوبی شفاف شد ...

و برعکس ما با وجود نداشتن تکنولوژی و دانش بالا، با نداشتن سرمایه مالی یا پشتوانه نظامی آن قدرها قدرتمند به خوبی بلدیم دشمن را عذاب بدهیم، فقط چون میدانیم دنبال چیست و از چه چیزی عذاب خواهد کشید ...

و البته من بعدها فهمیدم یک تفاوت هم هست و آن اینکه اگر دشمن بفهمد مقاومت دنبال چیست دیگر اصلا دشمنی نخواهد بود ... درست مثل خود بنده که تغییر جبهه داده و طرفدار مقاومت شدم، کاشک جای هزینه های زیادی که متحمل میشوند برای به خیال خودشان تحت فشار گذاشتن ما قدری هزینه می کردند بفهمند واقعا جریان چیست و آیا همه اهل مقاومت مردمان ساده لوح و فریب خورده هستند !

این پست چندان کار به مجلس و جمهوری اسلامی نداشت البته، مجلس را من قبلا زیاد در موردش گفتم. نمی خوام من را طرفدار جمهوری اسلامی بدونید، مطلب بالا را از زبان یک طرفدار مقاومت بخونید که اگر روزی جمهوری اسلامی بره بیرون از جبهه مقاومت لیاقت طرفداری را نداره .. اما امروزه با هر ضعفی و با هر کار عجیب و غریبی که بکند اما صرف پایداری و مقاومتش ستودنی و لایق طرفداری است.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
عمو تیرتفنگ, Qaher1406, MRSTAR, Shahbaz, hesperus, anybody, Sami 1993, Present, Goebbels, malmal1369, demorgan, victory67, Java, رضاخان

Major II

Major II

نماد کاربر
86

تشکر کرده: 218 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 دی 1390 10:14

تهران

آرشيو سپاس: 349 مرتبه در 51 پست

توسط malmal1369 » دوشنبه 12 تیر 1391 23:07

با اینکه یکی از طرفداران استراتژی های کلان جمهوری اسلامی هستم ولی به نظرم این کار نتیجه خوبی برای ما نخواهد داشت زیرا در این صورت نیروهای ائتلاف و آمریکا به صورت مشترک وارد عمل خواهند شد و بعد از مدتی نا معلوم بالاخره تنگه باز خواهد شد و نتیجه اش تحمیل هزینه ای سنگین بر پیکر اقتصاد تحریم زده و بیمار ما و البته شهید شدن عده ای از بهترین جوانان این مرز و بوم میباشد.....فارغ از نتیجه این کشمکش که به احتمال زیاد به نفع غرب خواهد بود به نظرم تنها سودی که این موضوع برای ما دارد نشان دادن اراده و عزم ما به غرب میباشد که به عقیده من میتوانیم راه های بهتری برای نشان دادن اراده محکم مان به غرب پیدا کنیم....در هر صورت من به عنوان یک جوان سرباز وطن هستم و هر وقت اراده کنند قطعا در میدان هستم ولی امیدوارم مسئولین ما مصلحت اسلام و 75 میلیون ایرانی را به طور یکجا در نظر بگیرند....فکر کنم اینکه بدانیم چرا امام حسن جهاد نکرد ولی حضرت سید الشهدا جهاد کرد بهتر از هر چیز کمک حال وضعیت فعلی ما باشد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب malmal1369 تشکر کرده اند:
anybody

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

IRAN

توسط HORLIKAN » سه شنبه 13 تیر 1391 01:32

MiimA نوشته است:دوست خوبم جناب متخصص ميما سلام عرض شد

فکر کنم منظورم به خوبی شفاف شد ...

بله شفاف بود ولي نه اون شفافي كه شما دوست داريد

خوبی بلدیم دشمن را عذاب بدهیم، فقط چون میدانیم دنبال چیست و از چه چیزی عذاب خواهد کشید ...

به نظر اين تنه حقير شما يه مراجعه به دايرة المعارف بكن. ببين معني عذاب يعني چي؟
نميدونم يعني الن فك ميكني اينجا بهشت اونجا جهنم؟ يا اونجا بهشته اينجا جهنم؟
حتما آخرشم ميخاييد بگيد منكر مشكلات نيستيد و آخرشم با يه دفاعيه سره كار مطلب و سره هم بكشيد!
چشششششم دوست عزيز حرف شما درسته

دنيا  رو ف_ * ل*_ ت ر ميچرخه + همين سايت. وگرنه جوابها داشتم. ولي متعصفانه حرفي بزنيم يا اخراج ميشيم يا دشمن و خائن به مملكت.

دوست عزيز به اسم مقاومت خيلي چيزا از كفت رفته و خبر نداري!!!
سد حسن مرد خوب و پاك سيرت ولي دنيا به آسمون برسه ما ايراني ها دلمون برا لبنان نخواهد سوخت( البته شابد به زور بشه) و آسمون به زمين برسمه لبناني ها برا ايراني ها جون نخواهند داد.
حساب دو دو تا 4 تاس. منافع و منفعت. من خودم به شخصه  سد حسن رو به عنوان يه مبارز از خيليا ديگه بيشتر قبول دارم ولي اينكه بخوام بت كنم برا خودم شرمنده.
كاري كه ملت ايران خوب ازش بهره برده.

بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
فیلدمارشال رومل, ASHKAN95, serpiko, DJ Dani, FARSHAD.ADL, crackxy, interceptor, Alpha4, Erratic, Ghost Rider, S.M.J.Tabib, M.Lawyer

Major II

Major II

نماد کاربر
81

تشکر کرده: 33 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 25 خرداد 1389 12:17

ایران

آرشيو سپاس: 592 مرتبه در 79 پست

توسط نجف47 » سه شنبه 13 تیر 1391 04:06

بسمه تعالی

با سلام

واقعا سنترال کجا داره میره با برخی از این کاربرای شیش و هشتش؟!

از دشمنان شکایت برم به دوستان.......چون دوست،  دشمن است شکایت کجا برم؟!.........

فکر میکنید امریکا و اسرائیل با بودن امثال برخی از این کاربران سنترال دیگه زحمت طرح و حمله و خرج هزینه و ..... به خودشون بدن؟!!!

والا اگه یکی بیاد بگه که برخی از این کاربران سنترال تووی خونه شون گاو و گوسفند آماده کردن تا جلوی اربابای یانکی و یا کیپا به سرشون قربونی کنن منکه اصلا تعجب نمیکنم.....

کنار این درد، بعضی ها هم که تعریفهاشون هم والا نوبره!!! و دوستی خاله خرسه میمونه!!!

فاینَ تذهبون؟؟؟؟!!!!!......

یا علی مدد.
عشق و معرفت حسین(ع) و مهدی فاطمه(عج) ضامن پیروزی و قوام و بقای ماست.

به کاوش مژه از گور تا نجف بروم...........اگر به هند خاکم کنی یا به تتار

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب نجف47 تشکر کرده اند:
malmal1369, Sami 1993, saied tomcat, oweiys, Present, Qaher1406, kaveh606, mojtabba, M.Lawyer

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
267

تشکر کرده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389 08:02

آرشيو سپاس: 957 مرتبه در 198 پست

توسط SADGYAN » سه شنبه 13 تیر 1391 07:39

این کار به نظر مقدمه چینی است برای طرح غنی سازی 60 تا 90 در صد که در راکتورهای هسته ایی شناورهای در یایی کاربرد داره والبته برای این منظور راهکار قانونی هم وجود داره

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SADGYAN تشکر کرده اند:
anybody, mojtabba, M.Lawyer

Major II

Major II

نماد کاربر
336

تشکر کرده: 363 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1390 21:47

روبروی شما

آرشيو سپاس: 1457 مرتبه در 253 پست

توسط Ghost Rider » سه شنبه 13 تیر 1391 11:01

به نظر من به جای بستن تنگه هرمز بهتره نفتکش هایی رو که مقصدشون کشور های تحریم کننده هستن با معطل کردن به بهانه ی بازرسی و... آزار بدن (حالا نمیدونم قانونیه یا نه ولی از بستن تنگه هرمز موجه تره) نظر شما چیه؟
The only easy day was yesterday

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ghost Rider تشکر کرده اند:
Sami 1993, Present, mojtabba, M.Lawyer, interceptor, Night_Raven

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » سه شنبه 13 تیر 1391 11:05

بهتره هم بخندیم که نماینده ها و صنایع دارن تکونی به خودشون میدن و بازهم باید گریه کنیم چون مثل بقیه مصوبات از آخرو عاقبت مصوبه خبری نخواهیم داشت  :grin:
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mojtabba تشکر کرده اند:
M.Lawyer, SEAFARER, HORLIKAN, Night_Raven

Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

توسط pedmehr » سه شنبه 13 تیر 1391 12:31

صرف اینکه ایران در جبهه مقاومت هست یا نه این روند رو موجه نمیکنه.

لازمه سیاست انعـطاف هست و لازمه ی دیانت نظام مقاومتی که آرزو میکنید چیز دیگریست, شکست یکی از این دو اجتناب ناپذیره .

نفت هم هر بشکه  84 دلار  !
در روح و جان من میمانی ای وطن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pedmehr تشکر کرده اند:
mojtabba, FARSHAD.ADL, Night_Raven

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

IRAN

توسط HORLIKAN » سه شنبه 13 تیر 1391 14:18

نجف47 نوشته است:بسمه تعالی

با سلام

واقعا سنترال کجا داره میره با برخی از این کاربرای شیش و هشتش؟!

از دشمنان شکایت برم به دوستان.......چون دوست،  دشمن است شکایت کجا برم؟!.........

فکر میکنید امریکا و اسرائیل با بودن امثال برخی از این کاربران سنترال دیگه زحمت طرح و حمله و خرج هزینه و ..... به خودشون بدن؟!!!

والا اگه یکی بیاد بگه که برخی از این کاربران سنترال تووی خونه شون گاو و گوسفند آماده کردن تا جلوی اربابای یانکی و یا کیپا به سرشون قربونی کنن منکه اصلا تعجب نمیکنم.....

کنار این درد، بعضی ها هم که تعریفهاشون هم والا نوبره!!! و دوستی خاله خرسه میمونه!!!

فاینَ تذهبون؟؟؟؟!!!!!......

یا علی مدد.

دوست عزيز فك نكنم يه عكس آواتار و 4 تا امضا قلمبه سلمبه وطن پرستي كسي رو نشون بده.
نه من از زندگي شما خبر دارم نه شما از زندگي من. هركسي برا خودش يه كاراريي كرده
بنده هم در حد خودم كار هايي براي اين نظام و حكومت كردم كه فكر كردنش هم براتون سخته. (البته اگه فك ميكنيد بلوف ميزنم مشكلي نيست. خووووود داني. ولي حقيقته)

من خيالم راحته چون حرفم حقه.
چون:
تا به امروز نشده من يا كسي در اين سايت از حكومت انتقاد كنه و انگه غرب پرستي و غرب گرايي بهش نبندن

ياااااااا ايهاالناس آمريكا كيه؟ انگيليس كيه؟ اينا والا بلا عددي نيستن در برابر دشمناي داخلي خودمون

تاپيك منحرف نشه ولي بدونيد اين مسخره بازي هايي كه بعضي تو خانه ملت( به اصلاح مجلس) در ميارن همش داره به اسم علي ابن ابيطالب و حضرت محمد و قرآن تموم ميشه.

بعضيا خيلي راحت از شيعه بودن خودشون ميگن ولي اگر شيعه اي كه اين دوستان ازش دم ميزنن شيعه واقعي پس من مرتدد هستم و يهودي. اينجوري بهتره حداقل به ائمه و خدا جسارت و دهن كجي نكردم.

در ضمن آمريكا دشمن ماست و دشمنيش هم بر هيچ احدي پوشيده نيست. ولي منافق هايي هستند كه در لباس دين دارن آبروي اسلام و مسلمين رو از بين ميبرند

(من ديگه در اين تاپيك بحثي ندارم )
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
فیلدمارشال رومل, FARSHAD.ADL, ASHKAN95, Night_Raven, Present, FREE MAN, Ghost Rider, کسروی, DJ Dani, Alpha4, gurkha, typhoon, m-249, serpiko, sa_baloch_ca, interceptor

بعدي