در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1378

تشکر کرده: 48 مرتبه
تشکر شده: 88 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

محل سکونت

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

ویراژهای تابستانه عربها در لندن!

توسط FREE MAN » شنبه 17 تیر 1391 20:42

عصر ایران: لندن پایتخت انگلیس هر تابستان به پیست نمایش بزرگ و روبازی برای خودروهای مجلل ثروتمندان عرب از عربستان سعودی، امارات، کویت و عراق تبدیل می شود.

روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی می نویسد: حتی در شهر گران قیمتی مانند لندن نیز ساکنان این شهر در روزهای عادی، به ندرت چنین خودروهای گران قیمتی را مشاهده می کنند اما در آغاز هر تابستان ، ثروتمندان عرب از گرمای کشورهای منطقه خاورمیانه فرار کرده و به لندن می آیند.

مت روجرز یکی از ساکنین 25 ساله لندن در این باره می گوید: هنگامی که از کنار هتل دورچستر عبور می کنم باورم نمی شود که این همه خودروهای گرانقیمت در یک جا باشند. در عمرم خودروی بوگاتی ویرون ندیده بودم ولی دو دستگاه از این نوع خودرو را در خارج از هتل مشاهده کردم.

این روزنامه انگلیسی می نویسد: خیابان های لندن در روزهای تابستان میزبان خودروهای لوکسی می شود که توریست های کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس برای گذارندن تعطیلات با خود به انگلیس می آورند.
این خودروهای لوکس و گران قیمت از جمله "مک لارن" و با پلاک هایی از عربستان، امارات، قطر و بحرین بیشتر در محله "نایتسبردگ " لندن به چشم می خورند.
"راشد" توریست اماراتی که باخودروی شخصی اش به لندن مسافرت کرده است در این باره می گوید: هر تابستان من و دوستانم خودروهایمان را به لندن می آوریم و برای یک تا یک ماه و نیم از تعطیلات در اینجا لذت می بریم. بعد از آن به فرانسه می رویم و بار دیگر به لندن باز می گردیم.
قیمت "بوگاتی ویرون" گران ترین خودروی لوکس این توریست ها در لندن که چشم هر بیننده ای را خیره می کند به سه میلیون دلار می رسد.
در خیابان های لندن می توان طرفداران این خوردوهای لوکس مثل "فراری"، "بوگاتی" و "رولز رویس" را مشاهده کرد که در حال عکس و فیلم گرفتن از آنها هستند.
البته برخی نیز از این خودروهای گران قیمت و لوکس شکوه دارند چرا که گاهی اوقات غرش موتورهای آنها مزاحم ساکنان این محله های مجلل و آرام می شود.
همچنین در فصل تابستان، می توان جوانان دختر و پسر و زنان و مردان زیادی از کشورهای عربی را در مجلل ترین و گرانقیمت ترین مراکز خرید و فروشگاه های لندن یافت که در حال خرید هستند.
آنها برای اروپا ، ثروت های باد آورده ای هستند که با خریدهای بی حد و حصرشان ، خاطرات خوبی را برای فروشندگان اروپایی رقم می زنند ، فروشندگانی که با ورود هر مشتری ثروتمند عرب به فروشگاه هایشان ، احساس می کنند در چاه های نفت آنان شریک اند!
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
Present

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان