در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با بالگردهاي غير نظامي به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

130

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 108 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 19 شهریور 1387 13:29

آرشيو سپاس: 404 مرتبه در 65 پست

اجرای فاز اول هلی‌کوپتر ملی با 10میلیارد سرمایه

توسط sabalan1400 » دوشنبه 19 تیر 1391 11:49

اجرای فاز اول هلی‌کوپتر ملی با 10میلیارد سرمایه/ طراحی پلت فرم خودرو ایرانی
خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: پروژه پلت فرم خودرو با بودجه‌ای نزدیک به 250 میلیاردتومان توسط سه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، خواجه نصیرالدین طوسی و علم‌وصنعت انجام می‌گیرد.

                    
            

          
          

          مجید قاسمی رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به برنامه ریزی این دانشگاه از سال گذشته برای کاربردی شدن علم اظهار داشت: از نشانه‌های این مسئله می‌توان به قراردادهای دانشگاه با صنعت در جهت شکوفایی صنعت ایرانی اشاره کرد.
    
          قاسمی ادامه داد: از این قراردادها می‌توان به قرارداد هلیکوپتر ملی (که یک نمونه از هلیکوپترهای 8 نفره است) با صنعت پنها اشاره کرد، مبلغی که در این قرارداد برای شروع کار و فاز ابتدایی درنظر گرفته شده 10 میلیاردتومان است.
    
          رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به پروژه پلت فرم خودرو اظهار داشت: این پروژه با بودجه‌ای نزدیک به 250 میلیارد تومان توسط سه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، خواجه نصیرالدین طوسی و علم و صنعت انجام می‌گیرد.
    
          وی افزود: ایران موتور ملی دارد اما بدنه خودرو را هنوز نتوانسته به صورت ملی عرضه کند؛ این پروژه هم در شورای عتف تصویب شده و بودجه‌اش ارائه شده است.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sabalan1400 تشکر کرده اند:
airplane, alirezak2, KH.I.A.2500, Shahryar, Mehrab373, moeen s m, anga2009, ali 313, interceptor, morteza tomcat, FREE MAN, Present, saeedjiji, SEAFARER

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان