درخواست کمک در مورد یاهو مسنجر

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 104 بار
سپاس‌های دریافتی: 374 بار

درخواست کمک در مورد یاهو مسنجر

پست توسط mahdi42 » چهار شنبه 21 تیر 1391, 1:40 pm

سلام تصویر

ببینید من نمیتونم وارد مسنجر یاهو بشم وپیام زیر رو میده:

تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

این در حالیست که از طریق سایت یاهو با همین رمز میتونم وارد بشم .البته قسمت کانتکت سایت یاهو هم نمیتونم چت کنم. مشکل کانکت شدن به اینترنت رو هم ندارم.

چندبار ابدیتش کردم وحتی چند بار حذفش کردم ودوباره نصبش کردم اما حل نشد که نشد.

مشکلش چیه؟
تصویر

تنـــهآ شادی زندگـی من این است
که هیچ کس نمیدآند تآ چه انــدازه غمگینــــم

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: Iran
سپاس‌های ارسالی: 5187 بار
سپاس‌های دریافتی: 8623 بار

Re: درخواست کمک در مورد یاهو مسنجر

پست توسط A3eman » چهار شنبه 21 تیر 1391, 2:16 pm

Pr o _x y server ها و firewall ها از دلیل های اصلی این گونه مشکلات هستند.
احتمالات:
شخص دیگری با در اختیار داشتن username/pass شما login نموده است.
آخرین بار درست و کامل logout و یا disconnect نشده اید.(بهتر است از منوی فایل disconnect کنید)

با توجه به این که می توانید به بخش e-mail وارد شوید، به آن جا رفته و password را تغییر دهید و این بار تلاش کنید با رمز جدید login نمایید.
همیشه آخرین نسخه نرم افزار messenger را بکار برید.
messenger را reinstall کنید.
از جا و یا سیستم دیگری login کنید و نتیجه را ببینید.

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط mahdi42 » چهار شنبه 21 تیر 1391, 2:41 pm

پرا ----ک =سی ها چطور میتونن تاثیر داشته باشن؟ چیکارش کنم؟
تصویر

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط mahdi42 » پنج شنبه 22 تیر 1391, 6:32 pm

کسی نبود کمک کنه؟ احتیاج دارم هااا :AA:
تصویر

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4039 بار
سپاس‌های دریافتی: 2773 بار
تماس:

پست توسط Erratic » پنج شنبه 22 تیر 1391, 7:07 pm

درود :razz:

این مشکل ممکنه به خاطر دلایل مختلفی پیش بیاد. اما من راه هایی که به صورت تجربی یاد گرفتم رو خدمتتون عرض میکنم.

وقتی که این ارور رو دریافت میکنید با کیلیک کردن بر روی دکمه ی Troubleshioot میتونید بررسی کنید که مشکل از کجاست اما اگر زیاد وارد نیستید مراحل زیر را نیز میتوانید طی کنید.

ابتدا در نظر بگیرید که این مشل ممکنه به خاطر امنیت اکانتتون به وجود اومده باشه و یاهو برای همین مهم مسنجر شما رو به مدت کوتاهی مسدود کرده باشه.
اما سایر راه کارها:

- برای اطمینان از اینکه حسابتون هک نشده باشه یا هر مشکل دیگه ای ابتدا با مرورگر خودتون وارد سایت یاهو بشید و Sign in کنید.

- ابتدا سیستم را ریست کنید. بلافاصله بعد از بالا امدن ویندوز به اینترنت متصل شده و یاهو مسنجر را اجرا کنید.
از منوی Messenger گزینه Connection performance را انتخاب کنید.
ابتدا Connect via Pr o _x y server را انتخاب و Ok کنید. و دکمه Sign in را بزنید. پس از اینکه یاهو شروع به اتصال با هاست نمود کنسل کرده و دوباره مسیر طی شده را طی کنید و اینبار همان گزینه اول یعنی Connect Directly to the internet را انتخاب کنید و Sign in کنید.

معمولا این مشکل زمانی پیش میاد که از پراکسی یا انواع فیلتر شکن ها استفاده کردید و با اینکار تنظیمات به نوعی به حالت اولیه برمیگرده.

در صورت اینکه مشکلتون حل نشد. اینبار وارد سایت یاهو بشید و پسوردتون رو از account info تغییر بدین. سپس ریست کرده و با پسورد جدیدتون انلاین شید.

در صورت اینکه باز هم مشکلتون حل نشد. از یک کافی نت یا یک کامپیوتر دیگه انلاین بشید. در صورت نبودن مشکل مطمئن باشید مشکل از ویندوزتون هستش یا فایر وال یا انتی ویروس ها که به نوعی دیوار ایجاد میکنند
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 60 بار

پست توسط chainsaw » جمعه 23 تیر 1391, 2:36 am

ساعت و تاریخ سیستم رو چک کن...منم این مشکل رو چند روز پیش داشتم با این کار مشکل رفع شد

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط mahdi42 » دو شنبه 26 تیر 1391, 5:17 pm

ساعت و تاریخ سیستم رو چک کن...منم این مشکل رو چند روز پیش داشتم با این کار مشکل رفع شد

======================

چطور؟
تصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12409 بار
تماس:

پست توسط Solver » جمعه 13 مرداد 1391, 8:01 pm

دوست عزیز از کدام نسخه یاهو مسنجر استفاده می کنید؟

سیستم عامل شما چیست؟

در ویندوز ویستا این مشکل بسیار متداول است و به همین دلیل یک نسخه خاص ویندوز ویستا عرضه شد. اما در مورد ویندوز هفت اگر از نسخه های قدیمیتر از 9 استفاده کنید این مشکل باز در اکثر مواقع گریبانگیر شما خواهد شد.

اما نسخه های 9 / 10 و 11 نیز بسته به اشتراک اینترنت شما ممکن است در دسترسی به سرور های خود محدود شده باشند، به همین دلیل میتوانید نسخه های مختلف را آزمایش کنید یا حداقل به بخش تنظیمات رفته و آدرس سرور های مورد نظر برای اتصال را تغییر بدهید، به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد.

البته به نظر من به تنظیمات پرو.ک.سی یا ... دست نزنید چون اونها اساسا مربوط به مسائل دیگر هستند. مثلا اگر در دانشگاه یا خوابگاه باشید و دسترسی به همه سرورها محدود شده باشد نیاز به تغییر این تنظیمات دارید. در وعده اول توصیه من نصب آخرین نسخه یاهو مسنجر است که البته از سایت یاهو برای ایران امکان دریافتش نیست و میتوانید از نسخه زیر استفاده کنید:

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط mahdi42 » یک شنبه 15 مرداد 1391, 10:24 pm

سلام میما جان

اکس پی 3

اینکارو میکنم ببینم چی میشه
تصویر

New Member

پست توسط shayanhk » سه شنبه 10 بهمن 1391, 5:31 pm

سلام دوستان من از adsl مخابرات استفاده میکنم و وقتی برای اولین بار وارد یاهو مسنجر شدم پس از رفتن به قسمت چت و زدن گزینه جوین روم این گزینه ناپدید شد و دیگه حتی در منو گزینه چت نیست . یاهو را پاک کردم و دوباره وصل کردم باز هم نیومد . ویندوز عوض کردم و باز هم بد از اولین اتصال این گزینه ناپدید شد . اگه کسی میدونه چطور حل میشه لطف کنه و جواب بده . ممنونم

New Member
سپاس‌های ارسالی: 6 بار

پست توسط malihjojo » جمعه 20 اردیبهشت 1392, 3:48 am

slm mikhastam bebinam age kasia ra az add listetet hazf karde bashi va emailesha nadoni mishe kari kard ke add listet bargarde va on dobare biyad to add listet joz e dostat???lotfan komakam konid kheyli niyaz daram ke dobare bargarde joz e add listam

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70422 بار
سپاس‌های دریافتی: 31258 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 8:45 pm

,
ضمن عرض خوش امد به شما دوست گرامي
لطفا يکبار قوانين انجمن را به طور کامل مطالعه بفرماييد. ارسال پست به فينگليش در انجمن مجاز نيست

در مورد مشکلتون هم متاسفانه راهي وجود نداره که فرد مورد نظر نياز به تاييد مجدد نداشته باشه. تحت هر شرايطي، add کردن در ياهو نياز به تاييد طرف مقابل داره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”