در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Major II

Major II

نماد کاربر
272

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 18 تیر 1390 14:26

آرشيو سپاس: 837 مرتبه در 197 پست

درخواست راهنمایی برای وبلاگ فوری

توسط Freedom Fighter » جمعه 23 تیر 1391 12:14

با عرض سلام خدمت دوستان
من یه مشکل داشتم ولی بلد نبودم حلش کنم اینه که از شما درخواست کمک کردم
وبلاگ من http://nighthawk.blogfa.com/ هستش
می خواستم بخش بالایی که نارنجی رنگه و توش نوشته هواپیمای نظامی تصویر یه هواپیمارو قرار بدم
باید چی کار کنم
لطفا راهنماییم کنین
شبیه ساز گنج جنگ

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
79

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 8 مهر 1390 17:26

تهران

آرشيو سپاس: 605 مرتبه در 87 پست

Re: درخواست راهنمایی برای وبلاگ فوری

توسط hamid721 » جمعه 23 تیر 1391 12:56

الان که اول کارت با  بلاگفا  است سرویس ارایه دهنده وبلاگت رو عوض کن.من با اکثر سرویس های ارایه دهنده وبلاگ کار کردم به نظرم از پرشین بلاگ(http://www.persianblog.ir) استفاده کنید بهتر است .در ضمن برای قسمت بالای وبلاگ هم اگر خواستی عکس بگذاری در پرشین بلاگ راحت تر است ولی در بلاگفا در قسمت ویرایش  قالب باید تگ مربط به هدر(header) وبلاگ پیدا کنی بعد تگ مربوط به قرار دادن عکس+آدرس عکس . من تا حالا خودم این کار را در بلاگفا نکردم.

اگر در پرشین بلاگ وبلاگ درست کنی  به این ترتیب عمل کن  منوی مدیریت  >> سفارشی کرده قالب >> عکس پس زمینه هدر >> بعد آدرس عکس >>ذخیره . که خیلی راحت تر است.
در ضمن اگر در خود  قالب بلاگفا (نه تنظیمات وبلاگ) از کد های جاوا و اسکریپت استفاده کنی بعد از یک مدت قالب وبلاگت اتوماتیک به یک قالب ساده تبدیل میشود. البته پرشین بلاگ هم اجازه استفاده از بعضی کد های اسکریپت را نمی دهد و ولی در مورد قالب وبلاگ در پرشین بلاگ  اختیار بیشتری دارید.در ضمن در 99 درصد  قالب های بلاگفا صفحات وبلاگ نمایش داده نمی شود ولی در 99 درصد قالب های پرشین بلاگ صفحات وبلاگ نمایش داده می شود و بازدید داخلی وبلاگتون افزایش پیدا می کند .
فعلا

اگر به فساد و ظلم مهلت داده شود، به صورت عادت در خواهد آمد و همانند موريانه، وطن را از درون نابود خواهد كرد.
................
اميليانو زاپاتا

فیلسوف آلمانی فردریک هگل می گوید :
"اساس توسعه جوامع انسانی با تاریخ ایران آغاز می شود، و این نقطه ی سرآغاز تاریخ جهان است."

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hamid721 تشکر کرده اند:
CentralWeb, nima-rad

Major II

Major II

نماد کاربر
272

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 18 تیر 1390 14:26

آرشيو سپاس: 837 مرتبه در 197 پست

توسط Freedom Fighter » جمعه 23 تیر 1391 17:38

دوست عزیز من بخش Head رو پیدا کردم بعدا مسیر عکس آپلود شده رو بصورت آدرس گذاشتم ولی لود نشد
باید عکس رو یه جور دیگه قرار می دادم یا ؟؟؟
لطفا راهنماییم کنین
شبیه ساز گنج جنگ

Captain I

Captain I

نماد کاربر
203

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 31 مرداد 1389 12:47

آرشيو سپاس: 1541 مرتبه در 194 پست

توسط MISSILE » جمعه 23 تیر 1391 23:01

سلام دوست عزیز

اول عکس مورد نظرتو (سعی کن با فرمت png یا jpeg یا GIF باشه) در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  آپلود کن بعد از آپلود عکس یک آدرس بهت میده به اسم لینک مستقیم این آدرس رو کپی کن بعد
از داخل کنترل پنل کاربری وبلاگ گزینه ی ویرایش قالب رو بزن تا کدهای مربوط به قالب وبلاگ نمایان شه، بعد گزینه Edit را از منو بار بالای مرورگر اینترنتی بزن و از منوی کرکره ای باز شده گزینه Find رو بزن و کلمه logo را جستوجو کن وقتی پیداش کردی اون آدرسی رو که کپی کردی جای نقطه چین داخل عکس زیر قرار بده

در ضمن توسط دو صفت width و height میتونی طول و عرض تصویر رو تغییر بدی. در آخر گزینه ی ثبت و بازسازی وبلاگ رو بزن تا تغییرات ذخیره بشه، راهنمایی بیشتری نیاز داشتید بنده در خدمتم.

موفق باشید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MISSILE تشکر کرده اند:
behrad90, Freedom Fighter