در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

نزاع یکی از قوی ترین مردان ایران در کرج

توسط FREE MAN » يکشنبه 25 تیر 1391 20:38

ماجرای این ضرب و شتم که به اقساط معوق برادر این ورزشکار بازمی گردد، به گونه ای بود که باعث شد مردم به عنوان شاهدان این ماجرا حمایت خود را از رئیس شعبه اعلام کرده و از کلانتری محل خواستند به این گونه ماجراها که گویا از سوی این ورزشکار مسبوق به سابقه نیز بوده است، خاتمه دهند.

یکی از قوی ترین مردان ایران در نزاع و ضرب و شتم با رئیس یکی از شعب بانک ملی حسین آباد مهرشهر موجب شد مشتریان حاضر در این شعبه از ترس بانک را ترک کنند.

به گزارش مهر، ماجرای این ضرب و شتم که به اقساط معوق برادر این ورزشکار بازمی گردد، به گونه ای بود که باعث شد مردم به عنوان شاهدان این ماجرا حمایت خود را از رئیس شعبه اعلام کرده و از کلانتری محل خواستند به این گونه ماجراها که گویا از سوی این ورزشکار مسبوق به سابقه نیز بوده است، خاتمه دهند.

علاوه بر خانواده یکی از اعضای شورای شهر کرج نیز که به صورت اتفاقی برای انجام امور بانکی خود ناظر این رویداد ناخوشایند بودند، مردم منطقه نیز اعلام کرده اند با شهادت خود در دادگاه به اینگونه حوادث ناخوشایند که در شان جامعه ورزشی استان و کشور نیست، خاتمه می دهند.

به گفته شاهدان عینی، وقتی رئیس شعبه بانک مذکور از این مرد قوی می خواهد با پائین آوردن صدای خود نظم موجود در بانک را بهم نریخته و موجب ترس و وحشت مردم نشود، از سوی وی مورد هجوم قرار گرفته و با بلند کردن صندلی موجب می شود مردم از ترس شعبه را ترک کنند.

قدیما اگه یکی می رفت باشگاه فقط هیکل بزرگ نمی کرد خودش هم بزرگ میشد شعورش ، فهمش ، کمالاتش ، معرفتش هم زیادتر میشد ، اما افتاده تر میشد اونوقت بود که وقتی توی خیابون راه میرفت دائم به این فکر میکرد که مبادا یه کاری بکنم که یه نفر از دستم ناراحت بشه مبادا یه جوری رفتار کنم که یه کسی فکر کنه من دارم از قدرتم و از زور بازوم استفاده میکنم تا حقی ، شخصیتی یا غرور فردی رو پایمال کنم . و وقتی به اینجا می رسید می شد الگوی بقیه، می شد پوریای ولی، می شد تختی و خیلی های دیگه و همین باعث می شد که تا ابد اسمشون و خاطراتشون توی ذهن مردم بمونه .اما امروز طرف یه روز میره باشگاه فرداش میاد سر چهارراه می ایسته باج می خواد ...واقعا ما به کجا داریم میریم ؟
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
airplane, shola, SEAFARER, AGeNiS1, Cloor Master, ASHKAN95, Mehrab373, dolphine, Mohammad 1985, farshid1989, sghanbare1

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

Re: نزاع یکی از قوی ترین مردان ایران در کرج

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 26 تیر 1391 00:07

اگر این خر هیکل مثلا تو اون شعبه به پستم میخورد اگر میدیدم آدم نمیشه ! درجه شوکر رو روی های میزاشتم بعد هم یکی بهش میزدم مثل خرس به خودش بپیچه
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
Cloor Master, victory67, m-249, anga2009, FREE MAN

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » دوشنبه 26 تیر 1391 00:49

Mohammad 1985,  شوکر هم خریدی محمد جان؟! بپا ترور نشی...

دوره ها که عوض می شود،مردم هم عوض می شوند،وقتی بدنسازی با قرص و امپول و پودر،کم کم جای زورخانه هایمان را گرفت و وقتی گشتیگرانمان چاقوکش و قمه کش شدند،باید فکر این روز ها را میکردیم...
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
Goebbels, M.Lawyer, apadana11, sa_baloch_ca, babak1985, victory67, FREE MAN, Erratic, speedspeed, Reza6662, anga2009, ASHKAN95, Cloor Master, Mehrab373, m-249, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT, peyp, dolphine

Major II

Major II

نماد کاربر
95

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 12 اردیبهشت 1391 14:05

آرشيو سپاس: 409 مرتبه در 72 پست

توسط mahdi42 » دوشنبه 26 تیر 1391 09:13

من با کلتم میزدم کلش رو میپاشانیدم به باجه بانکومادر نزائیده اینجا چنین رفتار هایی بشه( نه تهران بلکه شهرمون).

هر ایرانی= یک اسلحه

تنـــهآ شادی زندگـی من این است
که هیچ کس نمیدآند تآ چه انــدازه غمگینــــم

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 26 تیر 1391 12:22

Mr.Amirhessam نوشته است:Mohammad 1985,  شوکر هم خریدی محمد جان؟! بپا ترور نشی...

دوره ها که عوض می شود،مردم هم عوض می شوند،وقتی بدنسازی با قرص و امپول و پودر،کم کم جای زورخانه هایمان را گرفت و وقتی گشتیگرانمان چاقوکش و قمه کش شدند،باید فکر این روز ها را میکردیم...

هم شکر هم گاز اشک آور هم دستبند ! همه هم قانونی !! پول هم براشون ندادم پس یعنی نخریدم !!!! اگر خواستین بگین عکساشم بزارم !!!
اما ! چرا من میگم باید اینو زد دلیلش اینه تجربه ثابت کرده بعضیا آدم نمیشن !!! طرف رو نهایتش میبرن کلانتری بعد میره دادسرا بعد هم میاد بیرون و بیشتر احساس قدرت میکنه !
جکسون براون

apadana11, SORENA, M.Lawyer, babak1985, anga2009

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 26 تیر 1391 12:23

mahdi42 نوشته است:من با کلتم میزدم کلش رو میپاشانیدم به باجه بانکومادر نزائیده اینجا چنین رفتار هایی بشه( نه تهران بلکه شهرمون).

هر ایرانی= یک اسلحه

ایرانی ها همینطوری سر کوچکترین مسائلی دارن همدیگر رو تیکه پاره میکنن !!! وای به حالی که اسلحه هم داشته باشن
جکسون براون

faraz7126979, babak1985, anga2009

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

توسط pckho0r » دوشنبه 26 تیر 1391 14:06

ماشالله همه مسلح اند!!!

Major

Major

نماد کاربر
837

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » دوشنبه 26 تیر 1391 14:44

Mohammad 1985 نوشته است:
Mr.Amirhessam نوشته است:Mohammad 1985,  شوکر هم خریدی محمد جان؟! بپا ترور نشی...

هم شکر هم گاز اشک آور هم دستبند ! همه هم قانونی !! پول هم براشون ندادم پس یعنی نخریدم !!!! اگر خواستین بگین عکساشم بزارم !!!
اما ! چرا من میگم باید اینو زد دلیلش اینه تجربه ثابت کرده بعضیا آدم نمیشن !!! طرف رو نهایتش میبرن کلانتری بعد میره دادسرا بعد هم میاد بیرون و بیشتر احساس قدرت میکنه !

دقیقا من هم به همین نتیجه رسیدم، یک سال تو کلانتری ، حل اختلاف و دادسرا دوییدم با داشتن 15تا شاهد بالای 30سال معتبر به صورت شهادت نامه در محل و در حضور پلیس 110 و داشتن 4تا شهادت نامه رسمی کلانتری از 4شاهد انقدر طول کشید و دوییدم تا به این نتیجه رسیدم از این به بعد که یک وحشی اومد بدون هیچ دلیلی دعوا و در انتها با ماشین هم به عنوان سلاح زد ماشینم رو داغون کرد همچین بلایی همون جا سرش بیارم که دیگه یادش نره چون سیستم انتظامی و قضایی ایران یعنی کشک
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
m-249, ASHKAN95, Cloor Master, M.Lawyer, babak1985, alirezak2, Mohammad 1985

اخراج شده

no avatar
38

تاريخ عضويت

يکشنبه 27 فروردین 1391 14:24

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 19 پست

توسط peyp » دوشنبه 26 تیر 1391 19:47

منم یه دونه رپتور دارم جدیدا از کمپانی لاکهید خریدم کشیدمش بیرون