پیامهای تصویری

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, شوراي نظارت

ارسال پست
Fast Poster
Fast Poster

پیامهای تصویری

پست توسط g » سه شنبه 11 مهر 1385, 5:13 pm

سلام اقا مهدی یه سری پیکچر مسیج پیدا کردم برنامه ای روهم که روی کامپیوتر بازشون کنه مسیج ها با پسوندotaهست
نمی دونم چه جوری روی 6630 بریزمشون اگه برنامه خاصی داره بذارین وراه انتقالشون هم بگین در ضمن من با کابل به گوشی انتقال یدم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70470 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 مهر 1385, 5:26 pm

g جان
لطفا در نوشته‌هاي سوالي خودتون از پست اول منو مورد خطاب قرار نديد، دوستان زيادي در اين انجمن حضور دارند كه شايد جواب سوال شما رو بدونند :D
و در مورد سوالتون
سيمبيان 8 به بعد امكان وارد كردن مستقيم پيكچر مسيج رو حذف كردند و تنها مي‌شه اونها رو Forward كرد
براي رفع اين مشكل شما نياز به گوشي‌هاي سيمبيان 7 مثل 3230 داريد تا ابتدا تمام تصاوير رو در فولدري (مثلا MyDrafts) وارد كنيد و بعد از ذخيره كل فولدر Mail فعلي گوشي مثلا 3230 رو جايگزين فولدر Mail در مسير !:\System\ گوشي 6630 خودتون كنيد
در مورد نحوه جايگزيني هم اگر از طريق خود گوشي قصد انجام اين كار رو داريد بايد مسير مورد نظر در حال استفاده نباشه (اگر قصد قرار دادن در فون مموري رو داريد بايد مسير حاضر inbox رو به مموريب تغيير بديد و بالعكس)
در اين مورد قبلا هم توضيح دادم كه مي‌تونيد با جستجو به اونها دسترسي پيدا كنيد
اگر مشكلي بود اعلام كنيد :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Fast Poster
Fast Poster

پست توسط g » سه شنبه 11 مهر 1385, 5:56 pm

سلام

من راهي که گفتين بلد نسيتم همين امکاناتي که گفتم رو دارم گوشي سيمبيان 7 هم دسترس نيست برناهم اي راه حل ديگه اي معرفي کنين
قند ترش

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70470 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 مهر 1385, 6:00 pm

g متاسفانه در اين صورت تا به حال روشي معرفي نشده و فقط بايد پيامهاي دريافت شده رو فوروارد كرد :sad:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 35 بار
سپاس‌های دریافتی: 211 بار
تماس:

پست توسط Karim1504 » سه شنبه 11 مهر 1385, 8:13 pm

دوستان هیچ راهی ندارد:x

من گوشی 6630 را امتحان کردم و برنامه های مختلفی را روی آن نصب کردم :?

بیخودی خودتان را خسته نکنید :shock:

موفق باشید :grin:
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Nokia”