در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: عجیب ترین طرح جمع آوری ماهواره

توسط Sami 1993 » دوشنبه 26 تیر 1391 21:04

کاربران از کجا می دونند که دروغه ؟ اصلا مگه اونجا بودن که می گن دروغه ؟
از تصاویر مشخصه که موضوع مربوط به نیمه شعبان بود است و کیفیت پایین تصاویر خود گویا حرفهای دیگری است .
همینطور دوستان که به طرح جمع آوری ناجا که از طریق زور بود اعتراض داشتند ، حالا که یک مسجد اومده از طریق کار فرهنگی جواب گرفته باز هم اعتراض دارند ؟!؟!؟!؟!
بلاخره باید چی کار کرد ؟ کار رو با زور انجام داد و یا با کارفرهنگی که طرف یعدا بیاد دوطلبانه ماهواره خودشو تحویل بده ( حالا برای تقدیر مبدل دیجتال هدیه بگیره ) ؟

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
mehdighorbani, HASAN BARATY, hasan_21, SEAFARER, anybody, anga2009, mojtabba, saied tomcat, victory67, _Saeed_, oweiys

Major II

Major II

نماد کاربر
563

تشکر کرده: 259 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

توسط mj_piremard » سه شنبه 27 تیر 1391 17:43

با سلام
دوست عزیز اگه روی صحبت شما با من است حرف های مسخره کردن نیست طنز هست طنز هم واقعیتی هست تلخ اما خنده دار برای حرف هام اگه بخام دلیل بیارم 2 صفحه باید تایپ کنم اما شما باز هم حرف خودتونو قبول دارین و نمی خواین واقعیت دنیا رو قبول کنید.
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
159

تشکر کرده: 33 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 16 بهمن 1390 22:48

آرشيو سپاس: 181 مرتبه در 76 پست

توسط fajer » سه شنبه 27 تیر 1391 22:24

ماهواره  و مسجد عجب طرح جالبي مگر نميگن ماهواره حرام است اين حرام شرعي چه حقي داره راه به مسجد پيدا كنه ؟
چطور امام مسجد و مومنين اين را قبول ميكنند كه به انواع رسيور ها و ساير وسايل آلوده اين ام الخبايث دست بزنند ؟

Major

Major

no avatar
664

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 شهریور 1386 14:02

آرشيو سپاس: 1755 مرتبه در 488 پست

توسط ramin-am » سه شنبه 27 تیر 1391 22:36

من یه سوالس دارم این ریسیور ها کجا میر ن ؟ چیکارشون میخوان بکنن؟
برای منم باور کردنش خیلی سخته  :grin:
به رویاهایت بی اندیش ..........

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ramin-am تشکر کرده اند:
دموکراسی, Mohammad.Jafar

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1600

تشکر کرده: 1998 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » چهارشنبه 28 تیر 1391 01:03

سلام بر همگی ؛

البته این روش بهتر از پریدن توی خانه ها و لرزاندن دل زن و بچه مردم هستش و ابتکار جالبیه ! احتمالا" مردم هم رسیورهای خرابشان را آوردن و به جای اون مبدل دیجیتال نو میگیرن، مگه بده ؟
ما هم گاهی وقتها بازیافتی هایمان را میدیم و کیسه زباله تحویل میگیریم، این طوری هر دو طرف راضی هستند !
اما نکته اصلی شاید در استفاده تبلیغاتی از همین چند تا فیلم و عکس نهفته باشه که در آینده خواهیم دید ...

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
Goebbels, salam_2407

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » چهارشنبه 28 تیر 1391 02:44

منم یه سلامی عرض کنم مجلس بی ریاست :grin:

واقعا جای تقدیر داره !
با توجه به ابهاماتی که در رابطه به دقل بودن طرح وجود داره اما واقعا این یک جهشه!
جدی میگم بیشوخی!!!!
همینکه مثل انسان های متشخص عمل کردن و به زور نمیریزن خونه ادم و حال نمیگیرن خودش یک حرکت عظیمه. با توجه به روند پیشرفت فکر کنم تا 835 سال دیگه میرسیم به اونجایی که باید برسیم :shock:

ولی خداوکیلی عجب مردم باحالی داریم. :???:  :???:  :???:
اینو قبول دارید؟؟ بی الایش بی ریا با قلبی اکنده از محبت

من موندم چجوری فرهنگ سازی کردن :-(  یعنی دقیقا چیکار کردن؟؟؟ ما اینهمه متخصص در زمینه فرهنگ داشتیم خیر نداشتیم؟؟؟
از این گنجینه ها باید در سایر امور استفاده کرد حیفه که بذاریمشون رو تاقچه

- این قسمت هم فقط جنبه مزاح داره -

1- دهخدا پس از معنی کردن لغت "فرهنگ" جان به جان افرین تسلیم کرد !
2- انگلیس اعترافاتی تکان دهنده ای در رابطه با لنگ انداختن کرد. اکثر سیاسیونشون هم عضو تیم لنگیای تهران شدند.
3- دولتمردان امریکا پس از به وقوع پیوستن این حرکت یک به یک خودکشی کرده اند.
4- کلینتون استعفا نامه خود را با نام خدا اغاز کرده و در پایان اعتراف کرد که مسلمان از نوع واقعی شده.
5- همه به خوبیو خوشی زندگی میکردند حتی فرهنگ به حدی رسیده بود که برای طیور از جمله مرغ و خروس ایرانی شهرک مهر ساخته شد و همه انها در کمال احترام و ارامش در خانه های شخصی خود زندگانی کردند.

حضار:  8| 8-O
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
salam_2407

Captain I

Captain I

نماد کاربر
346

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 مهر 1388 17:44

آرشيو سپاس: 1597 مرتبه در 276 پست

توسط mohammad1365 » چهارشنبه 28 تیر 1391 08:33

Sami 1993 نوشته است:واقعا برای بعضی از کاربران متاسفام که کارشون شده فقط مسخره کردن .

با سلام
دوست عزیز و گرامی جناب Sami 1993
البته عذرخواهی میکنم ولی منظورم از این حرفهایی که زدم این نیست که شما تو سنترال پست نزنید ولی خودتون باعث میشید که یک سری از کاربران پست شما رو به تمسخر بگیرند . دلیلش هم اینه که به موضوع هایی تکیه میکنید  که وقتی اون رو ارسال میکنید هیچ بار علمی برای من کاربر نداره .چرا کسی نمیره پست هایی ارسال شده رونین رو مسخره کنه .؟؟؟؟؟؟
به نظرم بهتره دانش و تخصصی رو که آموختید در اینجا به اشتراک بزارید .نه مسائلی که تو جامعه سرش یک سری با هم کلنجار میرن . .مجموعه سنترال به تخصص علمی شما احتیاج داره تا اون چیزی رو که آموختید به من کاربر آموزش بدین.

موفق باشید

ای خدای مهربان ....
تو چه گسترده و بی صدا می بخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح می گوئیم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad1365 تشکر کرده اند:
DJ Dani, pedmehr

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » چهارشنبه 28 تیر 1391 09:38

این تاپیکی که من ایجاد کردم کاملا بار معنایی داشت و آن نتیجه بخش تر بودن ابزارهای فرهنگی و نرم نسبت به ابزار سخت ( برخورد انتظامی ) است .

به علاوه از این دست تاپیک ها ( که بسیار تند هم هستند ) به وفور توسط عده ای از کاربران ساخته می شود که مورد حمایت هم قرار می گیرند ، اما اگر من و کسانی تا حدودی مثل من فکر می کنند اگر از این دست تاپیک ها بزنیم ( که سعی می شود تند نباشد و در آن یک نتیجه سازنده پدید بیایید ) به جز اینکه تاپیکمان توسط همان عده از کاربران منحرف می شود ، بلکه مورد بازخواست هم قرار می گیریم .  
اگر برای زدن تاپیک هایی با همچین موضوعاتی در انجمن محدودیت وجود دارد ، باید برای همه کاربران اعمال بشود  .

در رابطه توانایی هایی که دارم ، من آن ها را در جهت منافع ملی کشور ، دفاع از نظام ، نشان دادن پیشرفت های حاصل شده و البته انتقاد سازنده ( نه توهین ) به کار می برم و آن دسته عزیزانی که باید از آن بهره ببرند ، بهره خود را می برند که نمونه اخیر آن تاپیک لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  و  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  است ، من اصلا کاری ندارم که این موضوع به مذاق عده ای خوش نمی آید  .  

جاهایی که باید از اقداماتی دفاع کنم ، به آن اندازه که توانایی دارم دفاع و جاهایی که خود من انتقاد دارم ، انتقاد می کنم و جاهایی هم دفاع و هم انتقاد می کنم ، همینطور سعی می کنم انتقادم سازنده باشد نه مثل بعضی توهین آمیز .
آخرين ويرايش توسط Sami 1993 on چهارشنبه 28 تیر 1391 10:11, ويرايش شده در 2.

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
victory67, anybody, apadana11, mojtabba, _Saeed_, anga2009, SEAFARER

Major

Major

نماد کاربر
1212

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 اسفند 1388 10:53

آرشيو سپاس: 5964 مرتبه در 1162 پست

توسط anybody » چهارشنبه 28 تیر 1391 10:06

متاسفانه برخی همه چیز رو سیاه سفید میبینن و اگرموضوعی خلاف میلشون باشه به هر وسیله ای از توهین و مسخره کردن گرفته تا انکار و تخریب سعی میکنن اونرو منحرف کنن....
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anybody تشکر کرده اند:
mojtabba, SEAFARER

قبلي