در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

656

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

تجاوز ... اینبار توسط دو مامور امداد !

توسط dolphine » سه شنبه 27 تیر 1391 07:50

                                                    لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


     
     دو مرد جوان كه متهم هستند دختري را ربوده و مورد آزار قرار داده‌‌اند به دنبال نقض حكم اعدام توسط ديوان‌عالي كشور در دادگاه كيفري استان تهران پاي ميز محاكمه مي‌روند.

به گزارش شرق، دختر جواني دو سال قبل به ماموران خبر داد مورد آزار جنسي قرار گرفته ‌است. او به پليس گفت: دو مرد من را به عنوان مسافر سوار ماشين كردند و بعد به بياباني خلوت كشاندند. آنها به زور مرا مورد آزار قرار دادند و هرچه التماس كردم رهايم كنند توجهي نكردند.
ماموران در جريان تحقيقات متوجه شدند دو متهم از كاركنان سازماني امدادي هستند كه بعد از كار براي تفريح با خودرو يكي از دوستان‌شان بيرون رفتند و شاكي را سوار و به او تعرض كردند.

ماموران بعد از چند روز پيگيري و به دست آوردن آدرس متهمان موفق شدند اين دو را بازداشت كنند. آنها در ابتدا مدعي شدند ادعاي تجاوز تهمت است اما زماني كه با شاكي مواجه شدند لب به اعتراف گشودند و جزييات را توضيح دادند. آنها گفتند وقتي ماشين را برداشتيم و بيرون رفتيم اصلا قصد تجاوز به كسي را نداشتيم اما بعد از اينكه دختر جوان را سوار كرديم وسوسه شديم و ديگر نتوانستيم خودمان را كنترل كنيم و او را مورد آزار قرار داديم. بعد از تكميل تحقيقات اوليه پرونده براي رسيدگي به شعبه 76 دادگاه كيفري‌استان تهران فرستاده شد و دو متهم در اين شعبه مورد بازجويي و محاكمه قرار گرفتند. آنها كه در بازجويي‌ها به تجاوز به زن جوان اعتراف كرده ‌بودند در جلسه دادگاه اين اتهام را انكار كردند.

شاكي در جلسه رسيدگي به اين پرونده گفت: «متهمان من را به عنوان مسافر سوار ماشين كردند. در راه وقتي متوجه شدم خيال شومي دارند سعي كردم خودم را بيرون بيندازم اما درها قفل بود. آنها من را به بياباني در اطراف تهران كشاندند و مورد آزار جنسي قرار دادند. هر دو اين كار را انجام دادند و بعد هم تهديدم كردند كه نبايد به پليس گزارش بدهم يا شكايتي مطرح كنم اما من بعد از اينكه توانستم خودم را به ماموران برسانم موضوع را گفتم و بعد هم به پزشكي قانوني مراجعه كردم و نامه متخصصان در مورد اينكه مورد آزار قرار گرفتم در پرونده موجود است.»

وقتي نوبت به دو متهم رسيد آنها تجاوز به عنف را انكار كردند و مدعي شدند زن جوان دروغ مي‌گويد و خودش به داشتن رابطه راضي بود. دو متهم گفتند: ما در سازماني امدادي كار مي‌كنيم و براي نجات جان مردم فداكاري‌هاي زيادي كرده‌ايم بنابراين امكان ندارد بي‌دليل بخواهيم به كسي آسيب برسانيم. اين زن دروغ مي‌گويد و مي‌خواهد كارهاي خودش را توجيه كند. متهمان در مورد اينكه چرا در جلسات متعدد بازجويي به تجاوز به عنف اعتراف كردند، گفتند: در آن زمان نمي‌دانستيم معناي دقيق تجاوز به عنف چيست. متهمان همچنين در مورد اينكه چرا دختر جوان را به بيابان كشاندند سكوت كردند.

بعد از پايان جلسه محاكمه هيات قضات شعبه 76 راي بر اعدام هر دو متهم را صادر كردند و آنها را در تجاوز به عنف گناهكار دانستند. متهمان به اين راي اعتراض كردند و پرونده به ديوان‌عالي كشور فرستاده شد. هيات قضات بعد از بررسي پرونده راي صادره را نقض كرد و خواستار بررسي بيشتر پرونده در شعبه هم‌عرض شد. با توجه به اين درخواست پرونده ديروز به شعبه 77 فرستاده شد و متهمان بار ديگر پاي ميز محاكمه مي‌روند.
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .
                        
                                                                                                               پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
Cloor Master, airplane, AGeNiS1

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 18 مهمان