در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تشکر شده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

بعد از سقوط بشار اسد نوبت ايران است

توسط دموکراسی » پنج شنبه 29 تیر 1391 23:02

آیت الله مکارم شیرازی گفتند: بشار اسد یا حزب حاکم سوریه هدف اصلی نیست، آنها می خواهند بشار اسد را زمین بزنند،آنها بعد از سوریه و مقاومت، عراق و ایران را در دستور کار قرار دارند.     

      به گزارش آناج ،‌خبرگزاری حوزه نوشت: ایشان در دیدار اعضای ارشد تجمع علمای مسلمین لبنان ابراز داشتند: کسی که کوچک ترین آگاهی از مسائل داشته باشد، این را متوجه می شود؛ آنها بعد از سوریه و مقاومت، عراق و ایران را در دستور کار قرار دارند.

معظم له ادامه دادند: اسفبار این است که بیشتر رسانه ها در اختیار غربی ها و مخالفان مقاومت است و بر ما واجب است که جهاد رسانه ای داشته باشیم و صدای خود را به گوش جهانیان برسانیم.

ایشان با ابراز خرسندی از تشکیل اتحادیه علمای شام گفتند: باید اندیشه خود را از راه های گوناگون به گوش جهانیان برسانیم.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی تصریح کردند: امروز گوشهای فراوانی برای شنیدن صدای اسلام وجود دارد و بر ما واجب است که این فرصت را غنیمت بشماریم و دعوت خود را به تمام جهان برسانیم؛ البته دشمن می خواهد ما را به هم مشغول بسازد تا صدای ما به کسی نرسد و لذا باید هوشیار باشیم.

ایشان با اشاره به رشد اسلام در کشورهای غربی گفتند: یکی از سیاستمداران آمریکایی گفته است که مردم آمریکا در آینده با صدای اذان از خواب بیدار خواهند شد. کما اینکه در چند سال قبل نیز قرآن مجید، پرانتشارترین کتاب در آمریکا بود؛ اینها فرصتی برای مسلمانان است که اگر متحد شوند، موفق خواهند شد.

   * نظر آیت الله العظمی مکارم درباره حوادث مصر

    این مرجع تقلید در اظهار نظر کوتاهی درباره اتفاقات مصر و انتخابات اخیر در این کشور اظهار داشتند: حوداث مصر، به طور کلی نصرتی برای جبهه اسلام بود.

ایشان به فعالیت های تجمع علمای مسلمین لبنان در زمینه وحدت اسلامی اشاره و تصریح کردند: جهاد شما، جهاد فی سبیل الله و مورد رضایت پروردگار است و ان شاء الله از ذخایر روز قیامت و از بهترین عبادت های شما خواهد بود.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی ادامه دادند: جهاد در زمان کنونی است، همین نوع اقدامات است و هرچه دشمنان تلاش کنند، آینده از آنِ شما و دلهای ما با شماست و در حد توان باید از شما حمایت کنیم.

ایشان اختلاف افکنی را خطرناک ترین امر برای امت اسلامی برشمرده اظهار داشتند: دشمن صهیونیستی و اذنابش این مساله را می دانند از همین رو برای ایجاد اختلاف در مسلمانان تلاش می کنند و متاسفانه برخی از مزدورانش در منطقه، این مساله را تشدید می کنند تا اختلافات مذهبی شکل بگیرد در حالی که قرآن، همه مسلمان ها را به وحدت فرا می خواند.

معظم له با اشاره به آیاتی از قرآن کریم مبنی بر وحدت اسلامی و هشدار نسبت به گروه گروه شدن گفتند: ما تعجب می کنیم که چگونه برخی این آیات را می خوانند اما عکسِ آن عمل می کنند و تمام تلاش خود را بر اختلاف افکنی متمرکز کرده اند.

ایشان با بیان اینکه اختلاف افکنی نوعی از شرک است و عذاب الهی را بدنبال دارد ابراز داشتند: اختلافات موجب می شود که قوت و قدرت جامعه ملسلمین از بین برود از همین رو تلاش های تجمع علمای مسلمین برای تقویت وحدت اسلامی ارزشمند است.
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب دموکراسی تشکر کرده اند:
malmal1369, mortaza-iri, KH.I.A.2500, CentralWeb, apple2009, FREE MAN, mehdighorbani, airplane, Qaher1406, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان