هنگ کردن ویندوز 7 در شبکه کردن

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

هنگ کردن ویندوز 7 در شبکه کردن

پست توسط ghiyamat2008 » سه شنبه 3 مرداد 1391, 1:29 am

سلام: من یه لب تاب hp دارم که روش یه ویندوز ارجینال 7 هست من وقتی لب تاب با کامپیوتر شبکه میکنم لب تاب هنگ میکنه بردم پیشه یکی گفت ویندوزت خرابه ویندوزو عوض کرد و ویندوز کرک شده 64 ریخت مشکل حل شد اینم بگم ویندوز لب تاب 64 بیت بود کامپیوتر 64 بیت 7 بعد به یکی دیگه گفتم گفت مگه میشه ویندوز ارجینال خراب باشه بگزریم که با چه بدبختی ویندوزو ارجینال خودشو برگردوندیم حالا دوباره همون مشکل هست بدتر شد مشکل از کجاست ممنون میشم کمک کنید تصویرتصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12407 بار
تماس:

Re: هنگ کردن ویندوز 7 در شبکه کردن

پست توسط Solver » جمعه 13 مرداد 1391, 7:46 pm

ویندوزی به نام ارجینال نداریم که :-)

ما چند لایسن OEM - MSDN و ...

نسخه همراه لپ تاپ ها اگر اصل یا به قول شما اورجینال باشد لوحتون - OEM است که خصوصیات مختص به خودش را دارد و در شبکه قرار بگیرد با ویندوز مشابه خودش (دقیقا از همین لوح نصب شده باشد) مشکل خواهد داشت.

مثلا شما از همین لوح روی رایانه منزل یا لپ تاپ دوست خودتان هم نصب کرده باشید، تا زمانی که سیستم های شما شبکه نباشند با هم مشکلی نیست اما اگر این دو سیستم که از یک لوح ویندوز روشون نصب شده با هم شبکه شوند مشکل ایجاد خواهد شد.

ضمن این که گاهی ویندوز های اکتیو شده با شیوه اعتبار زمانی نیز به صورت تصادفی با ویندوز شما تداخل پیدا می کنند ( به ندرت) به هر حال به همین دلیل توصیه شده است اکتیو کردن ویندوز را از طریق Laoder انجام بدهید تا این مشکل پیش نیاد.

اما احتمال بیشتر همان بحث نصب بودن ویندوز از همین لوح بر روی شبکه است.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”