در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

656

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

مافیا ...

توسط dolphine » جمعه 6 مرداد 1391 11:01

       
                 
                 

                                                                                مافیا پای دختری را زنده زنده اره کرد

در اکتبر گذشته بدن تکه تکه شده 'کارینا ساندرز' دختر نوجوان در شهر بسنی(واقع در ایالت اوکلاهامای آمریکا ) داخل کیسه حمل اثاثیه کشف شد و از آن موقع به بعد پلیس در جستجوی قاتلین او بود و با تحقیقات صورت گرفته دو مرد مظنون به مافیای قاچاق انسان را دستگیر کرد.
جام نیوز: به گفته پلیس :یکی از شاهدان ماجرا گفت، قربانی به یک میز بسته شده بود و پس از شکنجه بسیار ، در حالیکه زنده بود با اره پای چپ او را قطع کردند و در ادامه اقدام به قطع پای راست او نمودند.

مقامات پلیس بر این باورند که این عمل وحشتناک برای ترساندن شاهدان زن انجام گرفته است تا آنها با دیدن این صحنه، بترسند و با مافیای قاچاق انسان همکاری کنند. در این رابطه پلیس دو مظنون 37 ساله و 33 ساله مرد را دستگیر و در حال حاضر به مدت سه هفته تا روشن شدن ماجرا در بازداشت به سر می برند.

بنابر گزارش ها دادگاه، دیروز هر دو آنها را با توجه به اظهارات شهود متهم شناخت. "میشله هانشاو" همسایه قربانی در اظهارات خود گفت :برای کاری به خانه مقتول آمدم ولی ناگهان دیدم که این دو متهم قربانی را شکنجه می دادند و در نهایت او را به بالای پله ها کشیده و با اره اقدام به سلاخی او کردند در حالیکه او این صحنه ها را می دید و هنوز زنده بود و شکنجه می شد.

نامزد قاتل نیز در دادگاه گفته است:من زمانیکه قاتل به حمام رفت گوشی او را برحسب اتفاق چک کردم و در این زمان بود که شاهد تصاویر وحشتناک شکنجه و فریاد دختر بیچاره شدم و سریعا به پلیس گزارش دادم.
قاتل و همدستان وی در 5 جولای توسط پلیس دستگیر و بدون قرار وثیقه راهی زندان شدند. آنها به جرائم دیگری همچون قتل ،بچه دزدی،قاچاق اعضاء انسان و مواد مخدر اعتراف کردند و قاتل در دادگاه گفت: بعد از شکنجه و قتل ،اعضای دیگر بدن مقتول را قطعه قطعه کرده و داخل کیسه های قرار داده است و در 1 مایلی خانه مقتول در پشت یک سوپر مارکت دفن کرده است. پلیس در جستجو همه اعضای بدن مقتول را کشف کرد و از زیر خاک بیرون آورد.
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .
                        
                                                                                                               پیامبر اکرم (ص)

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان