در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Memberno avatar
پست ها

8

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 2 مرداد 1391 13:37

آرشيو سپاس: 28 مرتبه در 8 پست

افزایش ترافیک سایت

توسط Sour Lemon » يکشنبه 8 مرداد 1391 09:29


برای هر یک از صاحبان سایت در طراحی سایت وطراحی پرتال یکی از مهم ترین اهداف برای وب سایت شخصی، دیده شدن سایت شان می باشد. در حالی که روش های مختلفی برای ایجاد حضور خاص در اینترنت وجود دارد، اما فقط تعدادی از آنها موثر هستند. یکی از راه های کارآمد و موثر برای حضور بهتر سایت در اینترنت توسط بازاریابی موتور جستجو(SEM (انجام می گردد.
هر وب سایت که مقدار زیادی ترافیک وب سایت در موتور جستجو دارد، شانس بیشتری برای سود بیشتر در مقایسه با سایت هایی که کمتر در معرض نمایش هستند، خواهد داشت. به عبارت دیگر حجم بالای ترافیک سایت در طراحی سایت وطراحی پرتال معادل فروش بیشتر و ترغیب بازدیدکنندگان به خرید می باشد. کافی است وب سایت شما در بالای لیست نتایج در موتور جستجو به نمایش در آید و هر زمان که افراد در جستجوی اطلاعاتی مرتبط باشند، با وب سایت شما مواجه می شوند.
اما این که رنکینگ یک وب سایت در بالای صفحه نتایج موتور جستجو باشد، به سادگی میسر نیست. در واقع تعداد کمی از صاحبان  سایت ها ،دارای دانش کافی و مورد نیاز در طراحی سایت وطراحی پرتال برای انجام امور مورد نیاز دارند.

راه دوم، از طریق استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توئیتر می باشد، امابازاریابی شبکه های اجتماعی برای گرفتن ترافیک سایت مانند موتور جستجو موثر عمل نمی نماید.دلیل آن هدفمند نبودن  ترافیک شبکه های اجتماعی نسبت به ترافیکی که از طریق موتور جستجو هدایت می شود ،است.
منبع:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sour Lemon تشکر کرده اند:
Ali$amir

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان