در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major I

Major Ino avatar
پست ها

162

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 مرداد 1391 14:24

آرشيو سپاس: 534 مرتبه در 148 پست

روش های بالا بردن رنکینگ در گوگل

توسط طراحی سایت » سه شنبه 10 مرداد 1391 14:02راه های زیادی وجود دارد، که شما را قادر می کند نتایج بهتری در جستجو های موتور جستجو بدست آورید.نتایجی که بهتر از استفاده ی از کلمات کلیدی برای توسعه وب سایت است. بهترین تفکر،در نظر داشتن تمام روش هایی است که در آن می توان بدون نیاز به روش کلمات کلیدی مورد استفاده، رنکینگ وب سایت خود را بالا ببرید.

با بررسی کلمات کلیدی مورد استفاده، این موضوع هم باید در نظر داشت که استفاده از کلمات کلیدی نیز به عنوان بخشی از یک سیستم قدیمی برای بدست آوردن رنکینگ در موتورهای جستجو می باشد، راهی مناسب و تاثیر گذار خواهد بود.اما در این مواقع مشکلاتی نیز وجود دارد که در این مقاله از آن پرده برخواهیم داشت.


به چه دلیل کلمات کلیدی می توانند برای تمامیت سایت شما خطرناک باشند؟

زمانیکه برای بدست آوردن رنکینگ بالا از کلمات کلیدی استفاده می شود، در واقع از تمامی ترفندهای  خود یکجا استفاده کرده اید. باید زمان و تلاش زیادی صرف نمایید ،تا  کلمات کلیدی را مشخص و محتوای وب سایت را طبق آن تهیه کنید. و در ادامه از طریق سایت رسانه های اجتماعی گوناگون مورد دسترس محتوای سایت خود را به خوبی ترویج دهید.

هنگامی شروع به تلاش در این زمینه می نمایید، فقط می توان امیدوار بود که به نتیجه ی دلخواه خود می رسید. وگرنه باید کارهای خود در این زمینه را دوباره سازی و تغییراتی در آن اعمال کنید. باید به خاطر داشته باشید، وقتی شما در حال بررسی کلمات کلیدی مختلفی هستید، در واقع فقط کلمه ی کلیدی مناسب با اهدافتان را حدس زده اید.حتی با انجام تحقیقات زیاد که در اصل باید انجام شود، داشتن دانش روز در مورد اینکه چه کلمه ی کلیدی منجر به بدست آوردن نتیجه ی مورد نظر برای شما خواهد شد، ضروری است.این موضوع بدان معنی است که استفاده از سئو این امید را به خواهد داد که حداقل یکی از این کلمات مناسب بوده و ضعف بقیه را پوشش می دهد.

همچنین این ایده را داشته باشید که در واقع هیچ راه تضمینی برای موفقیتی که انتظارش را دارید، در رنکینگ موتور جستجو نخواهد بود. افراد بسیار زیادی مشغول انجام همین کاری. هستند که شما در حال انجام آن هستید و حتی ممکن است از روش هایی استفاده کنند که در  بدست آوردن موقعیت رنکینگ در موتورهای جستجو بیشتر تاثیر گذار باشدو به مراتب تاکتیک های موثرتری در هدایت ترافیک وب سایت و دریافت کلیک های بیشتر بکار ببرند.  
؟ اما چگونه میشود نتایج بهتری دریافت کرد
راه های زیادی موجود است که از آن طریق قادر رسیدن نتایج مورد نظر خواهید بود. یکی از بهترین راه ها که شما  خواهید توانست به طریق آن این کار را به نحو احسن انجام دهید، این است که بر روی یک کلمه کلیدی تمرکزنکنید. در عوض سعی برتلاش بسیار برای دریافت نتیجه بهترداشته باشید.
همچنین ممکن است شما میل به استفاده ی از کلمات طولانی تر در سایت خود داشته باشید.کلمات کلیدی طولانی تر واژه های ویژه ای هستند که مخصوص و مرتبط با موضوع شما در وب سایت تان است و اصلا جنبه ی عمومی نخواهد داشت.و نتیجه ی آن کلمه ای کلیدی است که همچنان به زیادی جستجو شده و در عین حال باید دانست چیزی نیست که در انواع وب سایت های دیگر استفاده شود.به عبارت دیگر فقط  با کسانی رقابت می کنید که از همان کلمات کلیدی طولانی(مشابه شما) در سایت خود استفاده کرده اند. این مورد نتایج بسیار متفاوتی خواهد داشت.منبع:
طراحی سایت نونگار پردازش
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
                                                                                                لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب طراحی سایت تشکر کرده اند:
AGeNiS1

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان