در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

به نظر شما  ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

پايان نظرسنجي در جمعه 20 مرداد 1391 15:06

سقوط  بشار اسد و روی کار آمدن یک دولت غربگرا
35
25%
سقوط بشار اسد و ایجاد یک دولت با عقاید اخوانی،سلفی و.......
15
11%
پیروزی مطلق دولت بشار اسد
15
11%
پیروزی دولت اسد اما با تلفات و خسارات زیاد  
35
25%
صلح و یا آشتی ملی بین دولت  اسد و مخالفین
4
3%
سوریه تا آینده ای دور در جنگ داخلی خواهد ماند
21
15%
تبدیل شدن به یک جنگ بین قطب های قدرت در منطقه
11
8%
تبدیل شدن به یک جنگ جهانی در اندازه کوچک مابین شرق و غرب
3
2%
 
کل آرا : 139
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط victory67 » شنبه 21 مرداد 1391 16:12

درگیری پناهجویان سوری با پلیس ترکیه در اردوگاه حکاری  
خبرگزاری فارس: گروهی از پناهجویان سوری در اردوگاهی در خاک ترکیه با پلیس این کشور درگیر شده و یکی از مامورین پلیس را زخمی کردند.

به گزارش دفتر خبرگزاری فارس در ترکیه، گروهی از پناهجویان سوری در اردوگاه یایلاداغی در استان هاتای با پلیس تامین امنیت اردوگاه درگیر شدند. در این درگیری یکی از مامورین پلیس ترکیه با اسلحه کلت و توسط یکی از پناهجویان زخمی شد.

مقامات محلی علت درگیری را درخواست کارت هویت از بیست تن از پناهجویان سوری در ورودی اردوگاه توسط پلیس اردوگاه و مقاومت پناهجویان در ارائه کارت شناسایی به مامورین پلیس عنوان کردند.

به گفته مقامات محلی در پی بروز جرو بحث بین دو طرف، یکی از پناهجویان که با چوبدستی به پلیس اردوگاه حمله‌ور شده بودند سلاح کمری یکی از مامورین پلیس را به دست آورده و با شلیک آن وی را از ناحیه بازوی دست راست زخمی کرده است.

پیش از این نیز چندین بار در اردوگاه‌های پناهجویان سوری در ترکیه به دلیل کمبود حداقل امکانات برای زندگی نظیر آب آشامیدنی سالم بین پناهجویان و نیروهای امنیتی ترکیه درگیری رخ داده بود.

انتهای پیام/ص
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
Sami 1993, anybody

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

1212

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 25 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 اسفند 1388 10:53

آرشيو سپاس: 5964 مرتبه در 1162 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط anybody » شنبه 21 مرداد 1391 18:42

کمک 5میلیون پوندی انگلیس به ارتش آزاد سوریه

در حالی که بحران سوریه با کمکهای نظامی به مخالفان تشدید شده است، وزیر خارجه انگلیس از کمک 5 میلیون پوندی دولت انگلیس به ارتش آزاد سوریه خبر داد.
به گزارش مشرق، مهر به نقل از بی بی سی نوشت: "ویلیام هیگ" اعلام کرد: کمکهای مالی 5 میلیون پوندی به ارتش آزاد سوریه در راستای تهیه تجهیزات مخابراتی و مواد دارویی صورت می پذیرد.

وی همچنین از کمکهای تجهیزاتی به ارتش آزاد سوریه پرده برداست که میزان کمکهای انگلیس به مخالفان سوری را به بیش از 5 میلیون پوند می رساند.

البته وزیر خارجه انگلیس در ادامه با ادعای حمایت از دموکراسی در سوریه، مدعی شد: سیاست دولت انگلیس درباره سوریه تغییری نکرده و ما اقدامی در زمینه کمک تسلیحاتی به ارتش آزاد سوریه انجام نداده ایم.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anybody تشکر کرده اند:
Sami 1993, victory67

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط Sami 1993 » شنبه 21 مرداد 1391 18:56

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد مهدی محمدی، برهان- حالی که بسیاری از بازیگران منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در سوریه به آخر خط رسیده‌اند، ایران تازه بازی را آغاز کرده است. در هفته‌ی گذشته دور جدیدی از تحرکات دیپلماتیک، سیاسی و امنیتی از جانب ایران آغاز شده که نشان می‌دهد ایران به این نتیجه رسیده که زمان تغییر معادله در سوریه فرا رسیده است. نیروی سایر بازیگران دخیل در پرونده‌ی سوریه به شدت در حال تحلیل رفتن است. سناریوهای طراحی شده یکی یکی اجرا شده و به بن‌بست رسیده است.

آمریکا اکنون آشکارا احساس ناتوانی می‌کند، آنان هنوز نمی‌دانند بی‌ثباتی ناشی از سقوط «بشار اسد» تا چه حد خواهد بود، نمی‌دانند ماهیت معارضه‌ی سوری دقیقاً چیست؟ از متحد کردن معارضه عاجزند، نتوانسته‌اند انسجام ارتش و دستگاه امنیتی سوریه را از بین ببرند و از ایجاد اجماع جهانی برای یک تصمیم‌سازی سیاسی جدید هم ناتوانند.

عربستان سعودی به رغم هزینه‌ی بسیار گزاف مالی نه تنها دمشق را فتح نکرده بلکه نگران است که با کشیده شدن درگیری به اردن و به خصوص لبنان، متحدانش در گروه «14 مارس» هم دچار بحران شوند.

ترکیه احتمالاً بزرگ‌ترین بازنده‌ی میدان است. مسئله‌ی کردی در ترکیه در آینده‌ی نزدیک با مسئله‌ی علوی ترکیب خواهد شد و این یعنی دولت «اردوغان» با نیمی از مردم خود درگیر مخاصمه‌ای می‌شود که سرانجام آن معلوم نیست و شاید نگران‌تر از همه اسراییل است که مرزهایش هم در «سینا» و هم در «جولان» ناآرام شده، گروه‌های ناشناخته در سوریه ممکن است اراده‌ی استفاده از تسلیحات کشتار جمعی را داشته باشند، روابط اسراییل با مصر در بحرانی‌ترین وضعیت 4 دهه‌ی گذشته قرار گرفته است و اسد هم بدون تردید در آینده‌ی نزدیک ماندنی است و به مبارزه‌ی ضدصهیونیستی خود عمق خواهد بخشید.

این صورت مسئله است. راهی که آمریکایی‌ها پیموده‌اند تا صورت مسئله به این شکل درآمده، راه پرپپچ و خمی بوده است اما در نهایت و به لحاظ راهبردی در موقعیتی نیستند که بتوانند صورت مسئله‌ی جدیدی تعریف کنند.

راهی که ایالات متحده تا امروز در قبال مسئله‌ی سوریه پیموده، چنین است:

1. در گام اول آمریکا به سراغ یک راه‌حل سیاسی از طریق قطعنامه‌های شورای امنیت، اقدام درون اتحادیه‌ی عرب و در نهایت طرح «کوفی عنان» رفت که امروز کاملاً به شکست کشیده شده است؛

2. در گام دوم آمریکا سعی کرد اسد را از طریق عملیات مسلحانه ساقط کند. ترکیه در این گام نقش لجستیکی و سعودی و قطر نقش تدارکاتی بر عهده داشتند. طراحی‌های اطلاعاتی را هم اسراییل و آمریکا به طور مشترک انجام می‌دادند. این گام با انفجار ساختمان شورای امنیت ملی سوریه –در 2 هفته‌ی پیش- به نقطه‌ی اوج رسید اما اکنون آشکارا تمام شده به نظر می‌رسد؛

3. گام سوم تلاش برای کودتا از درون ارتش یا دولت سوریه بود که با پاک‌سازی اخیر انجام شده در دولت، این گام هم به بن‌بست رسید. اکنون به نظر می‌رسد نشانه‌هایی آشکار شده از اینکه ایران در حال به دست گرفتن ابتکار عمل در سوریه است و از غربی‌ها هم کاری جز نشستن و نظاره کردن بر نمی‌آید.

این نشانه‌ها چنین است:

1. به لحاظ میدانی، پاک‌سازی «حلب» تقریباً تمام شده و معارضین سوری منطقه‌ی «صلاح‌الدین» را که مهم‌ترین پایگاه آنان محسوب می‌شد، از دست داده‌اند؛

2. سفر دکتر «جلیلی» به عراق، لبنان و سوریه نشان دهنده‌ی آن است که نخست ایران ذره‌ای از راهبرد حمایت از اسد کوتاه نیامده است، دوم محور جدیدی در حال شکل‌گیری است که می‌تواند طراحی‌های محور آمریکا،  اسراییل، سعودی و تریکه را کاملاً ناکام بگذارد و سوم ایران مسئله‌ی سوریه را در سطح امنیت ملی ارزیابی کرده و با تمام توان وارد آن شده است.

3. نشانه‌ی سوم کنفرانسی بود که در تهران برگزار شد. این کنفرانس دورنمایی سیاسی برای سوریه را ترسیم کرد که احتمالاً بسیار کارآمدتر از طرح‌های تحمیلی آمریکا و متحدانش است.

هنوز از جانب غربی‌ها موضعی درباره‌ی تحرکات جدید ایران دیده نشده است الاّ اینکه اسراییلی‌ها آن را بسیار تهاجمی خوانده‌اند. در ضمن برای نتیجه‌گیری هم زود است.

ظاهراً نزاعی آغاز شده که در میان مدت ادامه خواهد یافت و لابد غربی‌ها هم به فکر خواهند افتاد که برگی رو کنند. هر چه باشد دو چیز احتمالاً مسلم است:

1. غرب به این نتیجه رسیده که ولو خشونت ادامه داشته باشد و تشدید هم بشود، اسد در کوتاه مدت رفتنی نیست و معارضه بالاخره باید نوعی راه‌حل انتخاباتی را بپذیرد؛

2. علاوه بر این، علایمی هست که غربی‌ها پذیرفته‌اند چاره‌ای جز ورود به مذاکره با ایران درباره‌ی مسئله‌ی سوریه ندارند. تجربه‌ی 16 ماه گذشته نشان داده اگر تمام جهان هم درباره‌ی سوریه تصمیمی بگیرد اما ایران موافق آن نباشد آن تصمیم اجرا نخواهد شد. دید آمریکایی‌ها از اینکه ایران بخشی از مشکل است آرام آرام در حال دگرگون شدن به این سمت است که ایران را باید به عنوان بخشی از راه‌حل – و بلکه مهم‌ترین بخش آن- در نظر گرفت.


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, h_nemesis, victory67, anybody, anga2009, alavi66, ASHKAN95, scientist66, dolphine

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط Sami 1993 » يکشنبه 22 مرداد 1391 14:53

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خبرگزاری فارس: نیروهای امنیتی سوریه اعلام کردند ۵ تروریست عضو سازمان منافقین را به همراه ۳۵ فرد مسلح دیگر بازداشت کردند.
به گزارش خبرگزاری فارس، یک منبع مطلع امنیتی سوری به سایت خبری "عکس السیر" سوریه گفت: نیروهای امنیتی این کشور روز دوشنبه گذشته 40 عنصر مسلح را که تلاش داشتند وارد مرزهای سوریه شوند، بازداشت کردند.

این منبع افزود: پس از بازجویی مشخص شد که 5 تن از این افراد مسلح از اعضای گروهک تروریستی منافقین هستند.

اعضای گروهک منافقین در بازجویی‌های خود همچنین اعتراف کردند که این گروه در حال دادن آموزش‌های نظامی به تروریست‌های سوری در داخل خاک ترکیه و با پشتیبانی برخی کشورهای عربی و غربی است.


منابع میدانی و اطلاعاتی در عراق و سوریه طی روزهای گذشته خبر دادند که تعداد زیادی از افراد گروهک تروریستی منافقین وارد سوریه شده‌اند و برخی از آنان نیز مشغول آموزش دادن به تروریست‌ها در خاک ترکیه و کردستان عراق هستند./جدیدترین اخبار میدانی سوریه/
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خبرگزاری فارس: نیروی حفظ امنیت سوریه موفق شد عملیات نفوذ چند گروهک مسلح از باب انتاکیه به حلب در مرز ترکیه را ناکام بگذارد اما تروریست‌ها در حمص سه کودک را کشتند.
به گزارش فارس، به موازات پیشروی ارتش سوریه در مناطق مهم حلب از جمله سکری، نیروهای ارتش در حمص نیز پاکسازی را ادامه دادند و موفق شدند 50 فرد مسلح را بامداد امروز از پای در آورند.

* حمص

- ارتش سوریه پاکسازی مناطق مختلف حمص را امروز ادامه داد. کل منطقه پیرامون دانشگاه البعـث تحت کنترل ارتش در آمده است.

- در درگیری‌های امروز ارتش با افراد مسلح در حمص، بامداد امروز 50 فرد مسلح وابسته به گروهک ارتش آزاد سوریه در محله الشماس کشته شدند و چند ده نفر نیز بازداشت شدند.

- در حمله افراد مسلح به یک دستگاه اتوبوس حامل مسافر، سه کودک کشته شدند و هشت نفر دیگر مجروح شدند.

این اتوبوس حامل پنج خانواده از محله الشماس بود که تلاش شد به خارج از منطقه درگیری انتقال داده شوند اما افراد مسلح اتوبوس را به رگبار بستند و آیه العجو 6 ساله، عمار العجو 11 ساله و منال الشامی 11 ساله در این حادثه کشته شدند.

- مادر کودکان کشته شده اعلام کرد که افراد مسلح آنان را تهدید کرده بودند که منطقه را ترک نکنند اما زمانیکه به ساختمان‌های محله تیراندازی شد آنان تصمیم گرفتند محل را ترک کنند.

- صدای چندین انفجار شدید از مناطق الورشه و خالدیه شنیده شده است.

* ادلب  

- نیروهای امنیتی در ادامه تعقیب افراد مسلح در شهر اریحا تعدادی از آنان را بازداشت کردند. این افراد با اقدامات مسلحانه اقدام به ارعاب مردم می‌کردند و چندین نفر را کشته بودند.

- خبرگزاری سانا اعلام کرد که در میان افراد بازداشت شده ایمن محمود سیلو و یحیی احمد بابا علی و احمد وضاح ادریس و فهد محمد خدیجه دیده می‌شود که از مهم‌ترین تروریست‌های اریحا بودند.

- 80 بسته منفجره در مقر افراد مسلح که محلی برای شکنجه و همچنین بیمارستان میدانی بود، کشف و مصادره شد. مقادیری مهمات، یک خمپاره‌انداز و یک خودرو نیسان پیکاپ مجهز به تیرباز نیز در این مکان ضبط شد.

* حلب

- ارتش در نزدیکی میدان اغیور همچنان با افراد مسلح مقابله می‌کند. درگیری‌های صبح امروز به کشته شدن تعدادی از تروریست‌ها انجامید. خبری از تلفات احتمالی ارتش مخابره نشده است.

- منابع رسانه‌ای سوری اعلام کردند که اهالی المسیفره با حمله افراد مسلح به محله‌شان با چند خودرو حامل تیربار مقابله کردند.

- افراد مسلح وابسته به گروهک ارتش آزاد امروز نیز یک بار دیگر تلاش کردند به ساختمان رادیو و تلویزیون حلب حمله کنند اما ارتش سوریه که در آنجا مستقر است با این حمله مقابله کرد و همه عناصر حمله کننده امروز را کشت.

- درگیری در منطقه السکری ادامه دارد اما هنوز خبری از نتیجه این پیشروی منتشر نشده است.

* دمشق و ریف دمشق

- تلویزیون سوریه اعلام کرد که پس از تعقیب و گریز و همکاری اهالی، دستگاه امنیتی سرانجام دیروز موفق شد وائل محمد المجدلاوی عضو برجسته گروهک النصره وابسته به القاعده را در عملیاتی ویژه به قتل برساند.

- استاندار ریف دمشق از تعدادی از مردم ساکن شده در مدارس که به دلیل حضور گروهک‌های مسلح از خانه و کاشانه خود آواره شدند، بازدید کرد.

- توزیع هفت تن مواد غذایی در مناطق مختلف ریف دمشق.

* درعا و ریف درعا  

- درگیری در پیرامون شهرک طفس در ریف درعا بشدت ادامه دارد.

- یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند شب گذشته تعدادی از افراد مسلح در ریف درعا در روستای شیخ مسکین را از پای در آورند. احمد عبدالکریم ملقب به زطان و محمد غازی العلی از جمله این افراد هستند.

- تعقیب افراد مسلح در اردوگاه پناه‌جویان در درعا به کشته شدن و جراحت چندین فرد مسلح منجر شد.

* لاذقیه

- خنثی‌سازی یک بمب در خیابان الجمهوریه که در یک سطل زباله انداخته شده بود.


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
anybody, Mahdi1944, alavi66, anga2009

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط victory67 » يکشنبه 22 مرداد 1391 15:18


پرتاب اجساد هواداران نظام سوریه از بالای ساختمان
خبرگزاری فارس: فیلم جدیدی از تروریست‌های سوریه منتشر شده که نشان می‌دهد افراد مسلح اجساد هواداران نظام سوریه را از بالای ساختمان به پائین پرتاب می‌کنند
.


به گزارش مانیتورینگ فارس، افراد مسلح با همکاری تعدادی از حامیان خود در منطقه البرید پس از کشتن هواداران نظام سوریه اجساد آنان را از بالای ساختمان به پایین پرتاب کردند و به نوعی از کشتن این افراد خوشحالی می‌کردند اما با ابراز نارضایتی شدید مردمی روبه رو شدند.این تصاویر تکان دهنده بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته، کاربران در یوتیوپ با انتقاد از این اقدام و جنایت خواندن این رفتار "ارتش آزاد" تاکید کردند که این رفتار هیچ ارتباطی با اسلام ندارد.

یک کاربر نیز با مضحک خواندن ادعای مخالفان سوری که خود را اسلامگرا می‌نامند این رفتار را حیوانی دانست.

طی روزهای گذشته فیلم‌های دیگری نیز از سوریه منتشر شده که نشان می‌دهد، تروریست‌ها چگونه با خشونت تمام نیروهای ارتش و افراد غیرنظامی را به رگبار بسته و اعدام می‌کنند.

این درحالی است که تروریست‌های سوریه مدعی اسلامگرایی هستند و به بهانه دفاع از دموکراسی و حقوق بشر توسط کشورهای غربی حمایت می‌شوند.

این اقدامات انتقام جویانه تروریست‌ها در شرایطی است که در روزهای اخیر ارتش سوریه عملیات گسترده‌ای را برای پاکسازی تروریست‌ها آغاز کرده و تعداد زیادی از آنها را کشته است.

برای دیدن فیلم بر  روی لینک زیر کلیک کنید:

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


http://www.aparat.com/v/98a9c8fe7b0f44b100b6169ed23ceb88282406


انتهای پیام/++
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
anybody, alavi66, anga2009

Fast Poster

Fast Posterنماد کاربر
پست ها

233

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 18 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 اسفند 1389 21:32

آرشيو سپاس: 650 مرتبه در 176 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط alavi66 » يکشنبه 22 مرداد 1391 16:44

درگیری داخلی شبکه الجزیره و تروریست‌ها پس از شکست حلببه گزارش فارس، تعدادی از سرکردگان گروهک‌های مسلح در حلب تصمیم گرفتند خبرنگار الجزیره را در درگیری‌های این شهر عمدا هدف قرار بدهند تا از او انتقام بگیرند اما ترکیه با اطلاع از موضوع، وی را از حلب فراری داد.

این خلاصه گزارشی است که خبرنگار پایگاه خبری عربی‌پرس در خصوص فرار خبرنگار الجزیره اعلام کرد و افزود که گروهک‌های مسلح، «احمد زیدان» خبرنگار الجزیره در حلب را مسبب کشته شدن بسیاری از افراد خود می‌دانند.

عربی پرس در شرح این ماجرا اعلام کرد: بر خلاف جنگ دمشق، الجزیره این بار تصمیم گرفت که خبرنگار خود را به حلب اعزام کند و گزارش‌های مستقیم از درگیری‌ها در این شهر مخابره کند اما یکی از سران گروه‌های مسلح در حلب در گفت‌وگوی اخیر با عربی‌پرس، مسئولیت کشته شدن ده‌ها نفر از افراد خود را بر عهده خبرنگار الجزیره دانست و افزود وی عمدا یا سهوا سبب کشته شدن ده‌ها فرد مسلح شده است.

بنا بر گزارش عربی‌پرس، این فرمانده میدانی افراد مسلح روز جمعه (10 آگوست/20 مرداد) به عربی‌پرس اعلام کرد:

نیروهای بشار اسد دو روز پیش همه ارتباطات مناطق حلب را با یکدیگر قطع کردند. این وضعیت سبب ایجاد سرگردانی گروه‌های مسلح شد. در این هنگام شنیدیم که رسانه‌های سوریه اخباری از عقب‌نشینی تاکتیکی افراد مسلح از صلاح الدین حلب پخش می‌کنند. از طرفی هم ریاض الاسعد فرمانده [گروهک] ارتش آزاد در گفت‌وگو با رویترز خبر از عقب‌نشینی داد اما دیدیم که در این اوضاع و احوال خبرنگار الجزیره همه این اخبار را تکذیب می‌کند و می‌گوید که ارتش آزاد هنوز بر کل صلاح الدین کنترل دارد و عناصر لشگر التوحید سه تانک ارتش سوریه را تخریب کردند و مانع ورود ارتش به منطقه می‌شوند.

وی افزود، از آنجایی که الجزیره حامی ماست ما اطمینان کردیم و عقب‌نشینی نکردیم و به مبارزه ادامه دادیم اما زمانیکه دریافتیم عقب‌نشینی صورت گرفته است، بخش زیادی از گروه‌های ما به هنگام عقب‌نشینی در دام ارتش سوریه افتادند و کشته شدند اما ما جان به در بردیم.

به گزارش عربی پرس، خبرنگار الجزیره طبق شیوه خبری این شبکه درباره سوریه، اخبار اغراق‌شده‌ای درباره ارتش آزاد در حلب مخابره می‌کرد اما این پوشش خبری دروغ سبب شد تلفات سنگینی به افراد مسلح وارد شود.

یکی از فرماندهان میدانی ارتش آزاد که احمد زیدان خبرنگار الجزیره را دست داشتن در کشته شدن عناصر مسلح متهم می‌کند، به عربی پرس اعلام کرد: فشارهایی که قطر و ترکیه بر فرماندهان لشگر التوحید وارد کردند، سبب شد تا احمد زیدان به سلامت از حلب فراری داده بشود و عبدالقادر الصالح یکی از فرماندهان [گروهک] لشگر التوحید مسئولیت خارج کردن او از حلب به سوی ترکیه را بر عهده گرفت.

یکی از این فرماندهان افراد مسلح اعلام کرد: یکی از نیروهای جدا شده از ارتش سوریه به دستگاه اطلاعات ترکیه اعلام کرد که تعدادی از وابستگان عناصر کشته شده در حلب که احمد زیدان خبرنگار الجزیره را مسبب کشته شدن آنان می‌دانند قصد دارند زیدان را بکشند و این کار را زمانی انجام بدهند که درگیری با ارتش در جریان است سپس اعلام کنند که وی به ضرب گلوله ارتش کشته شده است.

بنا بر این گزارش، سرویس اطلاعاتی ترکیه عبدالقادر صالح از فرماندهان افراد مسلح را با عجله فراخواند و با ابراز ناخرسندی خود از تمرد عناصر مسلح، از وی خواست تا هر چه زودتر احمد زیدان را به ترکیه فراری بدهد و امنیت او را تامین کند.
جانم فدای پیامبر مهربانی.
پیامبری که برای رهایی آدمیان از گمراهی هیچ اجرتی نخواست در حالی که گمراه کنندگان برای گمراه کردن مردم اجرت مطالبه می کنند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب alavi66 تشکر کرده اند:
anga2009, Mohammad.Jafar, anybody

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

656

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 تیر 1389 12:11

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 3782 مرتبه در 550 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط dolphine » يکشنبه 22 مرداد 1391 21:49


    
                                          

                                                                تیرباران وحشیانه یکی دیگر از حامیان بشار اسد    /   +18کاملا واضحه که هر کلیپی که از اعدامهای وحشیانه به نمایش در میاد ... مردم عادی هم با لذت و تشویق تروریستها در حال نظاره هستند .... پس چجوری بعد از تصرف مناطق اشغال شده توسط ارتش همین مردم از حضور ارتشیها ابراز خوشحالی میکنن و به زندگیشون مشغول میشن .

http://www.jahannews.com/vdccp4qi42bq1o8.ala2.html
==========================================
==========================================
                  هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .
                        
                                                                                                               پیامبر اکرم (ص)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب dolphine تشکر کرده اند:
anybody, nasir irani

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط Sami 1993 » يکشنبه 22 مرداد 1391 22:04

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
یکی از روزنامه‌های ترکیه پرواز تروریست‌های القاعده با هواپیماهای سعودی از ریاض به مقصد فرودگاه استان مرزی هاتای ترکیه در نزدیکی خاک سوریه را افشا کرد.


پرواز تروریست‌های القاعده با هواپیماهای سعودی به فرودگاه ترکیه
خبرگزاری فارس: یکی از روزنامه‌های ترکیه پرواز تروریست‌های القاعده با هواپیماهای سعودی از ریاض به مقصد فرودگاه استان مرزی هاتای ترکیه در نزدیکی خاک سوریه را افشا کرد.

به گزارش دفتر خبرگزاری فارس در ترکیه، روزنامه آیدین لیک ترکیه در گزارشی نوشت که برخی شاهدان عینی از فرود یک فروند هواپیمای خطوط هواپیمایی ناس ایر از مبداء ریاض به مقصد فرودگاه هاتای در نزدیکی مرز سوریه خبر دادند.

به گفته شاهدان عینی در این هواپیما پنجاه تروریست وابسته به القاعده حضور داشتند. این عده پس از فرود هواپیما در فرودگاه هاتای با خودروی یک شرکت توریستی به مرز سوریه منتقل شدند.

تروریست های القاعده در گفت‌وگو با دیگر مسافران هواپیمای مذکور گفته‌اند که برای جنگیدن با دولت دمشق به سوریه می روند. یکی از مسافران هواپیمای مذکور که گفت‌وگوهای تروریست های القاعده را شنیده بود از راحتی آنان و پنهان نکردن هویت و هدف شان ابراز تعجب کرد و گفت معلوم بود که این عده اطمینان دارند که دولت ترکیه هیچ کاری به کار آنها ندارد، کما اینکه لوازم و بار همراه آنان در گمرک ترکیه به هیچ وجه باز و کنترل نشد.

از سوی دیگر رفیق ارایلماز نماینده مردم هاتای در مجلس ترکیه نیز خبر ورود تروریست های القاعده از عربستان سعودی به خاک ترکیه و استان هاتای را تایید کرد و گفت تروریست های القاعده با تحویل گرفتن سلاح های شان به سوی مرز سوریه روانه شده اند.

روزنامه آیدین لیک با تاکید بر اینکه این خبر از سوی چندین منبع مستقل تایید شده، اوضاع ترکیه را وخیم خواند و نوشت ترکیه رسما درگیر جنگ داخلی در سوریه شده و مردم منطقه به شدت نگران این اوضاع هستند. این روزنامه در ادامه تصریح کرد که ترکیه تبدیل به پایگاه عملیاتی تروریست ها شده و معارضان سوری اینک مرکز رسانه ای خود را نیز در چادر شهر یایلاداغ مستقر کرده و کلیه خبرها و تصاویر مربوط به سوریه را به طور گزینشی از این مرکز به تمام دنیا مخابره می کنند.


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
anybody, nasir irani

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط Sami 1993 » يکشنبه 22 مرداد 1391 23:32

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

/جدیدترین اخبار میدانی سوریه/
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خبرگزاری فارس: جدیدترین تحولات میدانی امروز سوریه را می‌توان در آزادی یکی از خبرنگاران ربوده شبکه الاخباریه و ترور یکی از خبرنگاران خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) و ادامه پاکسازی‌های ارتش در مناطق مختلف ملاحظه کرد.
به گزارش خبرنگار فارس در دمشق، پس از آرامش کاملی که پایتخت سوریه طی 10 روز گذشته شاهد آن بود، گروهک‌های تروریستی اقدام به بمبگذاری در منطقه " البرامکة" در مرکز دمشق کردند، اما انفجار این بمب تلفات جانی به دنبال نداشت و تنها خسارات مادی از خود برجای گذاشت.

همچنین افراد گروهک‌های‌ تروریستی تلاش کردند، در صحنه حضور پیدا کنند و اقدام به شلیک به سمت افراد در حال تردد کردند تا اوضاع و شرایط را بحرانی کنند، اما نیروهای امنیتی وابسته به ارتش سوریه موفق به کشتن دو نفر از این تروریست‌ها و بازداشت سه نفر دیگر شدند.

همچنین گروهک تروریستی دیگری اقدام به منفجر کردن یک بمب صوتی در نزدیکی مرکز پلیس "المرجه" کرد که خساراتی از خود برجا نگذاشت،‌ افزون بر اینکه این گروهک یک بمب صوتی دیگر در خیابان "الثوره" منفجر و تلاش کرد، به سمت میدان " یوسف العظمة" فرار کند و در یکی از ساختمان‌های همجوار آن پنهان شود که توسط نیروهای ارتش سوریه تحت پیگرد قرار گرفت و پس از درگیری با آنها موفق شد، 5 تروریست را دستگیر کنند.

اما از سوی دیگر نیروهای ارتش سوریه عملیات تحت پیگرد قرار دادن تروریست‌های مسلح در منطقه "التل" در ریف دمشق را ادامه دادند که براثر درگیری‌های پیش آمده شمار زیادی از تروریست‌ها را کشته و شمار دیگری را بازداشت و پناهگاه‌های آنها را تصرف یا منهدم کردند،‌ این درحالی است که گزارش شده شماری از این تروریست‌ها از استان‌های دیگر به این منطقه روانه شده بودند.

همچنین در این عملیات ارتش سوریه موفق شد، خودروهای مجهز به مسلسل‌های تروریست‌های مسلح را هدف قرار داده و منهدم کند که از آنها در عملیات‌های تروریستی خود استفاده می‌کردند، این درحالی است که نیروهای امنیتی ارتش سوریه نیز گروهک‌های تروریستی موجود در این منطقه را تحت پیگرد قرار دادند که بر اثر آن شماری از تروریست‌ها کشته و شمار دیگر مجروح شدند.

همچنین منابع آگاه اعلام کردند که نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، "یارا صالح"،‌ خبرنگار شبکه خبری الاخباریه را از دست تروریست‌ها آزاد کنند، بدون اینکه در این ارتباط اطلاعات دیگری ارائه دهند.

این منابع در ادامه توضیح دادند که مابقی تیم خبری الاخباریه متشکل از "عبود طبرة"، تصویربردار و " حاتم أبو یحیى"، کمک تصویربردار و "حسام عماد"،‌ راننده آنها همچنان در یکی از خانه‌های منطقه التل در بند تروریست‌های هستند.

این منابع در ادامه افزودند که یگان‌های ارتش سوریه در جریان پاکسازی برخی مناطق التل یک خبرنگار مزدور را که برای شبکه‌های الجزیرة، العربیة، اسکای نیوز و اورینت گزارش تهیه می‌کرد به قتل برسانند.

این خبرنگار مزدور اعتراف کرده بود که با کادر خبری ربوده شده الاخباریه دیدار داشته و دوربین آنها را برای فیلمبرداری از عملیات‌های ارتش سوریه به خدمت گرفته بود.

همچنین گروهک‌های تروریستی مسلح اقدام به ترور رئیس بخش اخبار داخلی خبرگزاری رسمی سوریه ـ سانا ـ با شلیک به سوی وی در منزلش در منطقه "الجدیده عرطوز" در ریف دمشق کردند.

از سوی دیگر در دمشق و به طور مشخص در منطقه نزدیک به الجدیده عرطوز" در ریف دمشق و مزارع اطراف آن درگیری‌ها بین یگان‌های ارتش سوریه و گروهک‌های تروریستی مسلح ادامه یافت.

همچنین گروهک‌های مسلح تروریست از منطقه پاکسازی شده "الحجر الاسود" پس از 9 ساعت درگیری با نیروهای ارتش سوریه به مناطق اطراف فرار کردند، این درحالی است که براثر درگیری‌های پیش آمده ده‌ها تروریست کشته شدند که در میان آنها افرادی از تابیعت‌های عربی و بیگانه مشاهده می‌شدند. همچنین صدای انفجار متوالی در این منطقه به گوش می‌رسید که ناشی از حملات تروریست‌های مسلح به منطقه با استفاده از آر پی جی بود.

اما در منطقه "حرستا" یک گروهک تروریست یک جوان سوری طرفدار نظام را به همراه خودرویش ربودند، اما این جوان پس از درگیری فیزیکی موفق به فرار از دست تروریست‌ها شد و پس از اطلاع موضوع به مسئولان امر و تحت پیگرد قرار گرفتن توسط ارتش سوریه 3 تروریست کشته و شماری دیگر بازداشت شدند.

همچنین نیروهای امنیتی سوریه با گروهک‌های مسلح تروریستی درگیر شدند که در مزارع الشیفونیة و السلطانیة متمرکز شده بودند که بر اثر آن دو نفر از نیروهای امنیتی مجروح و 12 تروریست کشته و 5 نفر دیگر را دستگیر کردند.

و سرانجام اینکه گروهک‌های مسلح تروریستی به یک نفربر نظامی ارتش در مزارع العدوی در یکی از راه‌های فرعی حمله کردند که منجر به شهادت 5 نظامی سوری و مجروح شدن شمار دیگری شد.


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
anybody

Commander

Commanderنماد کاربر
پست ها

2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تشکر شده: 1282 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

محل سکونت

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط CAPTAIN PILOT » يکشنبه 22 مرداد 1391 23:35

مروری بر تیتر اخبار بین المللی:

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


موفق باشید

When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
Solver, sa_baloch_ca, Java, ne13, naghme, aliTOPGUN, دموکراسی, Night_Raven

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط Sami 1993 » دوشنبه 23 مرداد 1391 00:38

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خبرگزاری فارس: امسال به رغم تهدیداتی که تروریست‌ها مطرح کردند، شب‌های قدر در منطقه زینبیه با حضور شیعیان و عاشقان ولایت شکوه خاصی داشت.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در سوریه، امسال مراسم احیا و شب‌های قدر در دمشق حال و هوای خاصی داشت و شیعیان به رغم تهدیدهایی که از جانب تروریست‌ها اعلام شده بود، این مراسم را باشکوه هرچه تمام در منطقه زینبیه برگزار کردند. د

مراسم احیای امسال علاوه بر مصلای حرم حضرت زینب (س) در دو حسینیه شهید ثانی و شهید اول منطقه زینبیه نیز برگزار شد که با استقبال خوبی روبرو شد.

قرائت قرآن، قرائت دعای جوشن کبیر، سخنرانی و قرآن بر سرگذاشتن و همچنین سفره سحری نیز بخشی از برنامه‌های لیالی قدر بود.  
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
victory67, anybody, nasir irani

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: به نظر شما ناآرامی ها در سوریه به کجا می انجامد؟

توسط Sami 1993 » دوشنبه 23 مرداد 1391 15:20

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
وزارت امور خارجه سوریه با انتشار بیانیه‌ای از تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران برای حل بحران سوریه و کمک به این کشور برای عبور از وضعیت موجود قدردانی کرد.


به گزارش مشرق، فارس به نقل از پایگاه"الانتقاد" نوشت: وزارت خارجه سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد که این وزارتخانه از نشست مشورتی تهران که در تاریخ 9 آگوست جاری برگزار شد و هدف از آن تقویت تلاش‌های منطقه‌ای و بین‌المللی به منظور کمک به سوریه برای برون رفت از بحران کنونی این کشور بر اساس اجرای طرح 6 بندی "کوفی عنان" فرستاده قبلی سازمان ملل و نیز مهیا کردن زمینه‌ای برای گفت‌وگوی ملی در فضای مسالمت‌آمیز بود، تشکر و قدردانی می‌کند.

وزارت خارجه سوریه در بیانیه خود همچنین از بیانیه صادره از این نشست استقبال و تاکید کرد که از جمهوری اسلامی ایران و همه کشورهای شرکت‌کنندگان در این نشست به خاطر تلاش‌های صورت گرفته در جهت کمک به سوریه برای پشت سر گذاشتن بحران این کشور با استناد به اصل دفاع از حق در برابر باطل و حمایت از خواسته‌های مشروع ملت سوریه از طریق گفت‌وگوی مسالمت‌آمیز ملی در فضای آرام به دور از هر گونه دخالت بیگانگان در امور داخلی سوریه، قدردانی می‌کند.

در این بیانیه همچنین آمده است که وزارت امور خارجه سوریه برای عملی کردن این طرح‌های مثبت و سازنده تلاش کرده و تماس با کشورهای ذینفع و تمامی طرف‌هایی که طرح‌های سازنده برای کمک به سوریه ارائه می‌کنند، ادامه خواهد داد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فرمانده ارتش آزاد سوریه که نیروهایش پس از عقب نشینی از دمشق در حال درگیری با نیروهای ارتش سوریه در حلب هستند، در گفتگویی اظهار داشت: اگر حمایتهای ایران نبود، نظام سوریه تاکنون نمی توانست مقاومت کند.


به گزارش خبرگزاری مهر، "ریاض الاسعد" در گفتگو با روزنامه الاهرام مصر اعلام کرد: ایران از نظام "بشار اسد" رئیس جمهور سوریه حمایت می کند و اگر این حمایتها نبود، نظام اسد تاکنون توان مقاومت نداشت.

وی افزود: ایرانیان بازداشت شده هم اکنون در حال گذراندن مراحل بازجویی هستند و تصمیم درباره آنها گرفته نشده است. البته در صورت پایان بازجویی ها درباره آنها مذاکره می کنیم.

فرمانده ارتش آزاد سوریه با تکذیب اخبار منتشر شده درباره شکنجه ایرانیان ربوده شده اعلام کرد: ارتش آزاد به حقوق بشر و حقوق اسیران احترام می گذارد و هم اکنون با ایرانیان به بهترین وجه برخورد می شود؛ همان گونه که پیش از این درباره بازداشت شدگان لبنانی نشان داده بودیم.


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
anybody, nasir irani

قبليبعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان