در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

ای جی ای

مديران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 21 مرداد 1391 12:01

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

ای جی ای

توسط الگوت » شنبه 21 مرداد 1391 12:12

سلام من نیاز شدید به راهنمای مرحله 6 بازی ای جی ای 1و2 دارم.

Major II

Major II

نماد کاربر
54

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 11 شهریور 1389 23:03

آرشيو سپاس: 86 مرتبه در 28 پست

Re: ای جی ای

توسط noble1990 » شنبه 21 مرداد 1391 13:33

بگو کدوم مرحله چون به ترتیب شماره خاطرم نیست!

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 322 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

Re: ای جی ای

توسط Cloor Master » شنبه 21 مرداد 1391 19:13

این ای جی ای بهترین بازی  که تو عمرم کردمه هنوز صدای باران و قدم هاش تو ذهنمه حتی دونه دونه مراحلش بعد از پنج سال یادمه .  مرحله شش سری یک اینطوریه که شما در نقشه باید به سمت  ورودی بروی که یک دوربین گردان هم دارد می ری پشت  تپه جلوییش قایم می شی(به روش بچه گی های من ) سپس نقشه را میاری تا دوربین چرخید تو سریع برو تو خونه . بعد تو خونه فکر کنم چندتا ادم می کشی و البته اگر درست گفته باشم یک ار پی جی اون تو هست  اون را بر می داری ، سپس می ری از خروجی    دوم    بیرون با لا سر خروجی یک دوربین هست هواست جمع باشد . تا رفتی بیرون  روبه روت  چندتا کانتینر هست که دو سه تا سرباز دورش تاب می خورند  اون ها را یک جوری نفله کن بعد برو بین همون تانکر ها  بعد تا رفتی بین  تانکر ها یا کانتینر ها (اشتباهی نوشتم تانکر حسش نیست ویرایش کنم ) یک تانک تی۷۲  از تو جایگاهش میاد بیرون . شما باید طوری  کار کنی که  جلوی اون جایگاه قرار بگیری سپس تانک که تو محوطه دارد تاب می خورد   را بزن اگر زدی که هیچ اما اگر نشد در محوطه ای که جلوی مکان شماره ۲ هست  یک ار پی جی  دیگر هم هست می تونی ازش استفاده کنی اما مواظب باش چندتا وینچستری اونجا هست (حال می کنی بعد از شش سال چطوری یادمه)  اونجا نارنجک هم هست  . تانک مرحله اول هست که باید بزنی . در سالنی که شماره دو هست اگر دقت کنی صدای مسلسل میاد . اونجا پنج نفر هستند دارند  تمرین می کنند. برا ورود به اون سالن باید  بری از اون دری که یک دوربین جلوش هست . دوربین را نابود که کردی باید به اون در که قفل هست ور بری تا بتونی بازش کنی تا بازش کردی فکر کنم یکی جلوت هست سریع بکشش . بعد تا کشتیش چون اونایی که تو سالن بودند  شک کردند دیگه شلیک تمرینی نمی کنند  حواسشون جمع می شد ولی نمیاند تو (یک در دیگر هست که باید بازکنی تا بری تو سالن تمرینات)  یک در دیگر هست اما با در فاصله بگیر سپس بازش کن و جلو نرو چون اگر جلو بری می کشنت همونججا کنار در . خلاصه جات را درست کن یکی دوتا نارنجک بنداز تو سالن سعی کن نزدیکی های ۱۵ متر سمت راستت بندازی بعد برو  تو یک عالمه مهمات هست بردار مخضوصا دوتا بمب که بعدا باید کار بزاری یک جا . حالا از اونجا باید  بری تو بخش سوم . اول با svd که داری به صورت تک تیرافراد اون دور رو وررا بزن و برو کنار در ورودیش و اژیر را خاموش کن و برو تو البته یک عالمه ادم باید بکشی و همچنین  هی ادم میاد بیرون از تو اون خابگاها که ته پایگاه هست . بعد که رفتی  تو سالن برو تو طبقه پایین یک دکمه هست باید فشار دهی این باعث می شود برق فنس های پایگاه دومی قطع شود . حالا باید از پایگاه نعلتی خارج شی دوتا راه داری راه اول که از رو دکل ها بری بالا و از اونحا شیفت را بزنی با سیم ها بری به سمت پایگاه دومی که خیلی خطرناک چون از خواب گاه ها ادم میاد بیرون می زنند هم تو دکل دومی ادم هست. راه دوم از همین راهی که اومدی برگردی که من این را بهت پیشنهاد می کنم . از پاییگاه که زدی بیرون  و رفتی به شمت  پایگاه دوم سعی کن از کنار هلی کوپتر رد نشی بعد برو رو دکلی که بعد از هلیکوپتر هست اون بالا یک ادم هشت نفلش کن بعد برو بالا دکل با تک تیر بزن دخل افراد تو پایگاه دوم  را بیار سپس بیا برو پایین و به سمت پایگاه دوم حرکت کن اونجا دوتا برج دو قلو سفید هست از روی فنس ها برو اون تو (برق هاش تو مرحله ۳ قطع شده و گرنه برق دارند) بعد برو پایه برج ها می گد شیفت را بزن (  یادت باشد   تو مرحله دوم بمب ها را برداشته باشی) شیفت را که زدی  رو برج ها بمب کار می ذارد  بعد از این کار حدود بیست ثانیه وقت داری از پایگاه خوب دور بشی چون می رد تو هوا  . بعد تازه کار سخته شروع شده.... باید بری تو اون خونه که مرحله اخر هست یر کشوها که یک سری از کشوها طبقه دوم هست. خلاصه تو این خونه پر ادم هست و وقتی  که همه را کشتی و  رفتی سر کشوها مواظب باش ادم دوباره نیاد تو  بعد که همه کشو ها را سرک کشیدی مرحله تموم می شد  و رفیقات اون لیموزینی که بعد از انفجار خارج شد را می گیرند . مرحله هفت اسونه و تو زمستون و برف

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
hagh60, AGeNiS1

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان