در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث مرتبط با تاريخ جهان به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Posterنماد کاربر
پست ها

51

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 مرداد 1391 15:42

آرشيو سپاس: 242 مرتبه در 44 پست

نازیسم ضد فراماسونی

توسط 1939 » جمعه 27 مرداد 1391 23:36
بر اساس اعتقاد نازی ها،ماسونها مرتبه ای بالاتر از صهیونیست ها در توطئه یهودیان هستند و از عوامل اصلی شکست آلمان در جنگ جهانی اول به حساب می آیند.


آدولف هیتلر در نبرد من مینویسد:فراماسونری یک ابزار عالی برای یهودیان برای رسیدن به اهدافشان هستند که به مانند یک ریسمان برای کشیدن اقشار جامعه به درون طرح اعایی آنها عمل می کند. در سال 1933 هرمان گورینگ رئیس رایشتاگ و یکی از رهبران بزرگ نازیسم طی نطقی اعلام کرد که در دولت ناسیونال سوسیالیست آلمان جایی برای فراماسونری وجود ندارد که در 23 مارچ همان سال قانونی در پارلمان آلمان برای مبارزه با فراماسونری تصویب شد.

در پی این قانون وزارت کشور آلمان دستور انحلال فراماسونری و مصادره تمام اموالهای لژهای ماسونی را داد و عضویت در فراماسونری برای شهروندان و مردم آلمان قدغن اعلام شد و بیان کرد تمام افرادی که در فراماسونری عضو هستند از داشتن مقام در حزب نازی محروم و فاقد صلاحیت لازم برای انتصاب در خدمات عمومی هستند.همچنین وزارت دفاع افسران را از عضو شدن در فراماسونری منع کرد و افسرلانی را که همچنان ماسون ماندند از کارشان برکنار شدند.

برای دستگیری ماسونها و مبارزه با فراماسونری در آلمان ،بخش های ویژه ای از خدمات امنیتی رایش(sd)و بعدها اداره اصلی امنیت رایش(RSHA)به ریاست رینهارد هایدریش تاسیس شد.این سازمان در طی حکومت رایش سوم به عنوان شکارچی ماسونها شناخته می شد که در طی عملیات های انتهاری به لژهای ماسونی یورش میبردند و ماسونها را دستگیر و به زندان منتقل می کردند.

سپهبد رینهارد هایدریشزندانیان فراماسونر در دسته ی زندانیان سیاسی طبقه بندی میشدند که دارای یونیفورم های مشکی بودند که مثلثی وارونه و قرمز رنگ بر روی انها نقش بسته بود. در مارس 1935 مطابق با گفته ی دکتر گوباز اتحادیه جماهیر شوروی توسط 300 نفر فراماسونر یهودی نژاد طراحی شده است.
آدولف هیتلر پیشوا و صدر اعظم آلمان نازی در 8 آگوست 1935 در روزنامه حزب نازیVOELKISCHER BOOBACHTER در مقاله ای انحلال نهایی تمام لژهای ماسونیک را در آلمان اعلام کرد.همچنین در سال 1937 یوزف گوبلز یک نمایشگاه ضد فراماسونری برای نمایش اشیاء ضبط شده توسط دولت افتتاح کرد.

در طول جنگ جهانی دوم فراماسونری در آلمان و کشورهای متعهد با آلمان به عنوان یک مکتب غیر مشروع اعلام شده بود.نمایشگاههای ضدماسون در بسیاری از کشورهای اروپا مثل نروژ،دانمارک،هلند،بلژیک،ف رانسه،لهستان،اتریش و یونان توسط نازیها برگزار شد و همچنین فیلم ضد ماسون نیروهای غیبی که به سفارش وزارن تبلیغات رایش ساخته شده بود در بسیاری از کشورهای اروپایی اکران شد .فیلم ضد ماسون نیروهای غیبی که توسط آلمان نازی ساخته شده است

Click here to view the original image of 800x571px.بر اساس سوابق بدست امده از اداره اصلی امنیت راش(RSHA)حدود 80000 نفر الی 200000 نفر در طی حکومت نازیها به هلاکت رسیدند.


کاری از گروه ایرانمهر

منبع ویکی پدیا
ترجمه و گردآوری:آریو برزن


  
                                        

varyag از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 1939 تشکر کرده اند:
hany, FARSHAD.ADL, مهرداد021, رونین, un4given.1991, shola, Ali$amir, R.A.F, malmal1369, nima-rad, Mahdi1944, interceptor, كيارش, beta_gsm

New Memberno avatar
پست ها

2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 14 مرداد 1391 13:58

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 2 پست

Re: نازیسم ضد فراماسونی

توسط مهرداد021 » يکشنبه 29 مرداد 1391 01:26

عالی بود
واقعا طرز فکرم رو نسبت به هیتلر تغیر داد
این مقاله باید در تمام اینترنت خصوصا در سایت های مذهبی پخش شود
با تشکر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب مهرداد021 تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, 1939

New Memberno avatar
پست ها

11

تشکر کرده: 11 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 تیر 1388 19:04

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 5 پست

Re: نازیسم ضد فراماسونی

توسط beta_gsm » يکشنبه 29 مرداد 1391 12:31

بسیار عالی بود از شماتشکر می کنم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب beta_gsm تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان