در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 273 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

فن فرنگي احمدي نژاد به دوربين آل سعود + تصاوير عربستان

توسط oweiys » سه شنبه 31 مرداد 1391 01:02

بسم الله الرحمان الرحيم

پادشاه عبد الله و رئيس جمهور احمدي نژاد يكديگر را ماچ مي كند

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

عبدالله با محمود صحبت مي كند در حالي كه در كنارش مترجم ايستاده ،زيرا او آيت الله هاشمي نيست كه احتياج به مترجم نداشته باشد و به زبان عربي مسلط باشد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

خادم الحرمين الشرفين به عمو محمود : حاجي بيا كنار خودم بشين!

عبدالله بن عبدالعزيز ، احمدي نژاد را در سمت چپ خود مي نشاند

محمود احمدي نژاد نيك مي داند كه اگر جنگي شود ، احتمالا تمامي اين افراد به غير از مرسي با دشمن همكاري خواهند كرد ، و حتي

شايد قسمتي از مدعووين و احتمالا شبكه هاي خبري  BBC ، CNN ، VOA  و غيره با دشمن خواهند بود. اما محمود احمدي نژاد هم با

لبخند با تمامي افراد بالا دست مي دهد و هم صحبت هاي تقريبا بي پرده اي ايراد مي كند و هم با خنده به دوربين العربيه

علامت پيروزي نشان مي دهد و از فيلم بردار مي پرسد ؛ آيا ضبط شد ؟!

آخرين ويرايش توسط oweiys on سه شنبه 31 مرداد 1391 01:59, ويرايش شده در 3.

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

Re: فن فرنگي احمدي نژاد به دوربين آل صعود + تصاوير عربستان

توسط Mr.Amirhessam » سه شنبه 31 مرداد 1391 01:33

ایران و ایرانی همیشه پیروز است...
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
Ali$amir, كيارش, Mehrab373, SEAFARER, A3eman, saeedjiji

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1634

تشکر کرده: 2286 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » سه شنبه 31 مرداد 1391 01:51

سلام عرض میکنم خدمت همگی ؛

اون عکس آخری خیلی خنده داره، کودک درون آقای احمدی نژاد فعال شده  ::ns

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

Re: فن فرنگي احمدي نژاد به دوربين آل سعود + تصاوير عربستان

توسط Mr.Amirhessam » سه شنبه 31 مرداد 1391 02:50

KH.I.A.2500,  کوذک درون؟!

کاش معنای این حرکت رو بیشتر درک میکردید...
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
SEAFARER, A3eman, saeedjiji

Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » سه شنبه 31 مرداد 1391 03:12

این بود فن فرنگی؟

یاد دوران دانشجویی افتادم، یکی از هم خونه ای هام بین بچه ها میگفت این صاب خونه خیلی عوضی این سری بیاد حالشو میگرم فلان میکنم بهمان میکنم بعد صاب خونه که میومد هیچکی تحویلش نمیگرفت آدم بسیار مرد رندی بود و آوازه بدی هم تو شهر داشت، بعد این دوستمون پا میشد براش چایی میریخت ، بعد چایی صاب خونه که تموم میشد پا میشد میرفت یه چایی دیگم براش میریخت بدون این که اون آقا بخواد آخر سر هم که یارو میرفت میگفت دیدی چجوری حالشو گرفتم!!!  :-O  :-O  ^:)^

کلا الان من اینطوری بودم وقتی حرف میزد :::P  :grin:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
Night_Raven, F-14 Fan, javedan-seda, Alpha4

Major II

Major II

نماد کاربر
318

تاريخ عضويت

چهارشنبه 16 فروردین 1391 21:26

No Where

آرشيو سپاس: 935 مرتبه در 257 پست

توسط SEAFARER » سه شنبه 31 مرداد 1391 08:12

KH.I.A.2500 نوشته است:سلام عرض میکنم خدمت همگی ؛

اون عکس آخری خیلی خنده داره، کودک درون آقای احمدی نژاد فعال شده  ::ns

سلام خسته نباشید دوستان.
ببخشید جناب KH.I.A.2500.
میترسم اگر عکس چرچیل را در جنگ جهانی دوم ببینید که علامت پیروزی رو نشون میده نگید کودک درونش فعال شده.بگید داره با تمام قدرت اعلام میکنه که پیروز خواهد شد ! این جور حرف هارو که فقط و فقط باعث درگیری میشه رو بذارید کنار و با کمال احترام مسخره بازی در نیارید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SEAFARER تشکر کرده اند:
saeedjiji, Present, Majid Chui, panda_badboys

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
247

تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 اردیبهشت 1386 22:52

برج عاج

آرشيو سپاس: 453 مرتبه در 67 پست

توسط javedan-seda » سه شنبه 31 مرداد 1391 09:19

باور کنید من چند بار متن رو خوندم ولی متوجه نشدم منظور چیست!
ایا حرکت رندانه v نشان دادن به دوربین العربیه بود؟! خوب اگر برنامه نود رو نگاه کنید موقع مصاحبه دوربین با هواداران تراکتور سازی هم زیاد این حرکت رو میبینید :::P
ابلها مردا! من عدوی تو نیستم من انکار توام

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب javedan-seda تشکر کرده اند:
Alpha4, mj_piremard

Major I

Major I

no avatar
231

تشکر کرده: 1505 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 خرداد 1391 13:53

آرشيو سپاس: 723 مرتبه در 125 پست

توسط Mohammad.Jafar » سه شنبه 31 مرداد 1391 09:47

...محمود احمدي نژاد نيك مي داند كه اگر جنگي شود ، احتمالا تمامي اين افراد به غير از مرسي با دشمن همكاري خواهند كرد ...

از كجا معلوم؟
اون هم يكي مثل ياسر عرفات!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad.Jafar تشکر کرده اند:
دموکراسی, Night_Raven, nima-rad, DJ Dani, shola, KH.I.A.2500, mymail, FARSHAD.ADL, mj_piremard, SORENA, anga2009, Alpha4, Mohammad 1985, Present, ASHKAN95

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اسفند 1386 12:14

آرشيو سپاس: 183 مرتبه در 54 پست

توسط josniper64 » سه شنبه 31 مرداد 1391 15:26

با اجازتون این ماهستیم که فن عربستانی خوردیم.وقتی رئیس جمهور کشورمون در اجلاسی شرکت میکنه که موضوعش سوریه مظلوم هست انهم برای سرنگونی اسد که کمک ما در مقاومت است تازه این سفر درشرایطی صورت میگیره که عربستان 25 ایرانی را ذبح میکنند.انهم عربستانی که در جبهه کفر قرارداره ودشمن باطنی ودوست ظاهری ماست
درضمن وقتی بحث شیعه سنی وایرانی عربی باشه هیچ عربی(کفار ومشرکین)بامانخواهند بود حتی مرسی.حتی یک ذره شک نکنید
به نظر من این سفر ان اقا به خاطر اینه که فردا عربستانیها در اجلاس عدم تعهد حظور داشته باشند تا در پایان باعث پیروزی احمدی نژاد در عرصه داخلی وخارجی بشه ودلیلی برای بدست اوردن وجه بیشتر
یعنی اون اقا حاظره منافع ملی واسلامی وفوق استراتژیک ما را فدای اهداف احمقانه خودش بکنه.درآخر هم بگه دیدید من همه کار انجام دادم

حضرت علی ع میفرماید 4مساله باعث فروپاشی یک حکومت خواهد شد1 2 3 و4تقدم الاراذل و تاخرالفواضل .یعنی بکار گرفتن افرادنادان وبی سواد وبی عقل وبیش از حدعقل شجاع به جای افراد باسواد دانا وبه حد عقل شجاع.چون در حدیث دیگر امام صادق یا امام باقر (حافظه ام یاری نمیکنه)میفرماید شجاعت که ازحد بگذرد حماقت است واحتیاط که از حد گذشت ترس است

حالا با این شرایط احدی نزاد وجمهوری اسلامی فن خورده یا انها؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب josniper64 تشکر کرده اند:
fighter, alavi66, interceptor, e_mohsen83, Alpha4, mj_piremard, FARSHAD.ADL, Ghost Rider, javedan-seda

Major I

Major I

نماد کاربر
351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

توسط دموکراسی » سه شنبه 31 مرداد 1391 15:41

عکس ها دیده نمیشه

کاش سنترال یک سیستم آپلود داشت :-(
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب دموکراسی تشکر کرده اند:
apple2009, Ghost Rider, oweiys

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

توسط saeedjiji » سه شنبه 31 مرداد 1391 15:48

josniper64 نوشته است:با اجازتون این ماهستیم که فن عربستانی خوردیم.وقتی رئیس جمهور کشورمون در اجلاسی شرکت میکنه که موضوعش سوریه مظلوم هست انهم برای سرنگونی اسد که کمک ما در مقاومت است تازه این سفر درشرایطی صورت میگیره که عربستان 25 ایرانی را ذبح میکنند.انهم عربستانی که در جبهه کفر قرارداره ودشمن باطنی ودوست ظاهری ماست
درضمن وقتی بحث شیعه سنی وایرانی عربی باشه هیچ عربی(کفار ومشرکین)بامانخواهند بود حتی مرسی.حتی یک ذره شک نکنید
به نظر من این سفر ان اقا به خاطر اینه که فردا عربستانیها در اجلاس عدم تعهد حظور داشته باشند تا در پایان باعث پیروزی احمدی نژاد در عرصه داخلی وخارجی بشه ودلیلی برای بدست اوردن وجه بیشتر
یعنی اون اقا حاظره منافع ملی واسلامی وفوق استراتژیک ما را فدای اهداف احمقانه خودش بکنه.درآخر هم بگه دیدید من همه کار انجام دادم

حضرت علی ع میفرماید 4مساله باعث فروپاشی یک حکومت خواهد شد1 2 3 و4تقدم الاراذل و تاخرالفواضل .یعنی بکار گرفتن افرادنادان وبی سواد وبی عقل وبیش از حدعقل شجاع به جای افراد باسواد دانا وبه حد عقل شجاع.چون در حدیث دیگر امام صادق یا امام باقر (حافظه ام یاری نمیکنه)میفرماید شجاعت که ازحد بگذرد حماقت است واحتیاط که از حد گذشت ترس است

حالا با این شرایط احدی نزاد وجمهوری اسلامی فن خورده یا انها؟

ولی نظر من 100٪ مخالف نظر شماست

اگر اشتباه نکنم این اولین اجلاس کشورهای اسلامی بود که سوریه دعوت نشده بود تا فشارهای سیاسی بیش از قبل شامل حال محور مقاومت بشه
در حقیقت احمدی نژاد نماینده دو کشور در این اجلاس بود ; هم ایران و هم سوریه
البته اخبار خاصی از این نشست درز نکرد ولی شاید احمدی نژاد توانسته باشه تصمیمات احتمالی بر ضد سوریه رو "وتو" کنه یا حد اقل از بار تبلیغاتی این همایش بر علیه سوریه کم کنه
همچنین عدم حضور رئیس جمهور در این اجلاس میتونست بدترین تصمیم انفعالی ایران در قبال این همایش بین المللی باشه و نشان از گوشه گیری ایران باشه بخصوص حالا که در آستانه میزبانی کشورهای عدم تعهد هستیم و دیپلماسی کشور نیاز به جنبش بیشتری داره...

عربستان هم اگر در اجلاس NAM در تهران شرکت نکنه به وجهه سیاسی خودش لطمه میخوره ، هر چند بعید میدونم این سعودی‌ها تصمیم بچه گانه‌ای بگیرن

حالا این ماییم که فن فرنگی خوردیم یا سعودی‌ها؟!

موفق باشید

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد  , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeedjiji تشکر کرده اند:
Mohammad.Jafar, كيارش, HASAN BARATY, abbas.m.k

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اسفند 1386 12:14

آرشيو سپاس: 183 مرتبه در 54 پست

توسط josniper64 » سه شنبه 31 مرداد 1391 21:24

ولی نظر من 100٪ مخالف نظر شماست

اگر اشتباه نکنم این اولین اجلاس کشورهای اسلامی بود که سوریه دعوت نشده بود تا فشارهای سیاسی بیش از قبل شامل حال محور مقاومت بشه
در حقیقت احمدی نژاد نماینده دو کشور در این اجلاس بود ; هم ایران و هم سوریه
البته اخبار خاصی از این نشست درز نکرد ولی شاید احمدی نژاد توانسته باشه تصمیمات احتمالی بر ضد سوریه رو "وتو" کنه یا حد اقل از بار تبلیغاتی این همایش بر علیه سوریه کم کنه
همچنین عدم حضور رئیس جمهور در این اجلاس میتونست بدترین تصمیم انفعالی ایران در قبال این همایش بین المللی باشه و نشان از گوشه گیری ایران باشه بخصوص حالا که در آستانه میزبانی کشورهای عدم تعهد هستیم و دیپلماسی کشور نیاز به جنبش بیشتری داره...

عربستان هم اگر در اجلاس NAM در تهران شرکت نکنه به وجهه سیاسی خودش لطمه میخوره ، هر چند بعید میدونم این سعودی‌ها تصمیم بچه گانه‌ای بگیرن

حالا این ماییم که فن فرنگی خوردیم یا سعودی‌ها؟!

موفق باشید[/quote]

شما احتمالا زیاد کیهان میخونید
از کی تا حالا یک دکتر نماینده دوکشور شده.کسی که در مدیریت دانه مرغ ارز طلا و....مونده چطور میتونه نماینده کشور دیگری هم باشه .ان اقا که دم از مشارکت در مدیریت بین المل داره
اما در کشور خودش اسارر داره تمام مدیریتها را خود به دست بگیره از جمله داستان مصلحی ووزارت اطلاعات. تازه خیلیها دکتر را نماینده خودمون هم نمیدونند
"وتو"؟؟؟؟؟؟؟
اونها حرف تنها کسی را که قبول میکنند اقای هاشمی هست نه دکتر ماموت
متاسفانه این روزها در داخل حتی رهبری هم به حرف هاشمی گوش نمیده
اما عواقب حضور در اجلاس خیلی بیشتر از حضور نداشتنه.چون حضور ما نشان دهنده پذیرش استبداد در سوریه از طرف ایرانه.تازه از موضوع سوریه صرفنظرکنیم مسائل بین ما وسعودی هم اجازه این حظور را نمیداد.در مساله اعدام ان 25 ایرانی اقای دگتر انگار نه انگار که 25 هموطنش را بیگناه یا با گناه اعدام کردند.در دوران بعد از انتخابات 88 وقتی خبرنگار فرانسوی را دستگیر کردیم رئیس فرانسه اسد را برای ازادی ان خبرنگار فرستاد.ولی ما رئیس جمهورمون به اندازه یک انسان هم برای هموطنانش ارزش قائل نبود وگرنه باید همانجا اعتراز شدیدالحن خود را ابراز میکرد ولی دیدیم ان خوش وبش با شاه مشرکین را  که خویی خون بیگناه هموطنی ریخته نشده
درمورد گوشه گیری باید گفت که مگر همه انها زمان جنگ علیه مانبودند؟ایا ما منزوی شدیم ؟به قولی کفابالله
درضمن سعودیها شرکت میکنند چون موضوع نم با اجلاس سران اسلامی فرق میکنه
موضوع نم در مورد کشورها اسلامی وغیر اسلامی هست ولی اجلاس سران اسلامی درمورد سوریه بود
خلاصه به قول بعضی از کارشناسان سیاسی (خدا به داد رئیس جمهور اینده برسه با این همه گند بالا امده
من یک اصولگرا هستم ولی اینرا از من بشنوید که اگر یکی از ده ها خیانتی که دگتر محمود احمدی نزاد انجام داد را یکی از منتسبین اصلاحات ناخواسته ونادانسته انجام میداد افرادی چون شما کفن پوش میشدید وباید حمام خون راه می انداختین.
مقاومتی را که دگتر محمود احمدی نزاد در موضوع مصلحی  در برابر رهبری از خود نشان داد اگر خاتمی نشان میداد افرادی چون شما حاظر میشدید خون خاتمی را بریزید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب josniper64 تشکر کرده اند:
Ghost Rider, e_mohsen83, دموکراسی, mj_piremard, FARSHAD.ADL, Night_Raven, ASHKAN95, darkshadow

بعدي