در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تشکر کرده: 216 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

Re: با جداسازی کلاسها، آمارمشروطی نصف شده است

توسط oweiys » شنبه 4 شهریور 1391 12:09

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
آخرين ويرايش توسط oweiys در شنبه 4 شهریور 1391 12:22, ويرايش شده 1 در کل.

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
Erratic, ASHKAN95, victory67

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تاريخ عضويت

توسط oweiys » شنبه 4 شهریور 1391 12:14

سلام

اویس جان دوست عزیز اسمتم نمیدونم شرمنده تم نمیتونم قشنگ خطابت کنم

oweiys عزيز هستم!

الان اویس رو میبینم که با چوب داره میاد نزدیکم

بیا منو بزن اما نگو این طرح درسته

چوب نه ، لانچيكو ! اصلا بيايد جلو من جاي شمشير امام زمانو ماچ كنم!
آخرين ويرايش توسط oweiys on شنبه 4 شهریور 1391 12:31, ويرايش شده در 3.

anga2009, ASHKAN95, Erratic

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » شنبه 4 شهریور 1391 12:20

حاشیه نویسی:

من هم مخالفم و تنها دلیلم هم این کمیک استریپ هست:

"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

توسط DJ Dani » شنبه 4 شهریور 1391 18:38

واقعا حرف بی منطقی هست.
کشور سر این جداسازی ها خیلی به مشکل خورده ، یک نمونه جداسازی های اشتباهی هست که در دوران مدرسه انجام میشه و طرف با ورود به دانشگاه فکر میکنه جنس مقابل چی هست.
بگذریم که خیلی از مسائلی که در حال حاضر پیش میاد و قبل از دانشگاه اتفاق می افته ناشی از همین کارها و جداسازی های بی مورد است.
صرف اینکه یک نفر رفته عاشق شده و به طرف مقابل نرسیده و حالا از درس افتاده نمیشه برای همه نسخه پیچید.
اونهم که ضربه خورده ، به جهنم که خورده ، می خواست حواسش رو جمع کنه ، بقیه گناهی نکردند که به پای اینها بسوزند ، بعد یکی از دوستان مسئله خیلی جالبی رو مطرح کرد ، این پسر و دختر ها بعدا نمیخوان باهم کار کنند؟ ، بعدا زیر یک سقف باهم زندگی نخواهند کرد؟
پسره به دختره میرسه ، نمیتونه حرف بزنه ، اینقدر به تته پته می افته که میشه مضحکه طرف مقابل ، دیگه اون دوران گذشت که یک خانم رو میدیدند با کله میرفتن تو دیوار که مثلا چشم به چشم نشوند!
پس کی معنای در کنار هم بودن رو درک کنند ، این تفکرات تیر کمون شاهی رو یک سری کشور عقب مانده در دنیا اجرا میکنند ، نه پیشرفته ، حالا ما هم میخواهیم جای در پای آنها بگذاریم ، کلا سیستم اینه که شب بخوابیم ، صبح بلند شدیم یک تصمیم عجیب و غریب بگیریم!
خدا بخیر کنه!
:razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
Mohammad.Jafar, ne13, AGeNiS1, m-249, FARSHAD.ADL, ASHKAN95, Erratic, دموکراسی, Lord_Jason, Ghost Rider, sa_baloch_ca, Ruozbeh, nima-rad, Alpha4, mahshid-banoo, saied2020

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » شنبه 4 شهریور 1391 19:59

مشکل اینه که  مسئولین خودشون رو محق میدونن توی همه چیز مردم دخالت کنن و نظر بدن . به خدا اسلام اینقدر محدودیت ایجاد نکرده که اینها دارن ایجاد میکنن . اینها از پیامبر و حضرت علی و ائمه هم توی مسلمونی جلو زدن  . وقتی اسلام میگه با یه قبلت همه چی حل میشه من نمیدونم اینها چه اصراری به انجام این کارها دارن و همه رو به چشم انسانهای هرزه میبینن .البته منظورم این نیست که همه روابط در دانشگاه به این قضایا ختم میشه . من منظورم اینه که در بدترین حالت هم اسلام اینقدر سخت گیری نکرده . نظر علما هم توی تاپیک زیر هست . می تونید ببینید . واقعا متاسفم . :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P  :-P
topic-t91067.htm
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
Ghost Rider, m-249, KH.I.A.2500, FARSHAD.ADL, Erratic, ASHKAN95, AGeNiS1, دموکراسی

Major I

Major I

نماد کاربر
351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

توسط دموکراسی » شنبه 4 شهریور 1391 21:28

یه جورای خوبه:

پسر و دختر تا ورود به دانشگاه (18 سالگی) با هم تو یه کلاس حتی مجتمع اموزشی حضور نداشتند و وقتی یک دفعه میان تو یه کلاس ان هم در سن جوانی خب معلومه چی میشه!

راه حل :بهتره یا دختر و پسر از ابتدایی با هم باشند یا حتی تو دانشگاه با هم نباشند

یه جورایی بده:

اگه دختر و پسر تو دانشگاه همدیگرو نبینن و نشناسن فردا که پسره رفت خواستگاری به قول دوستمون با یک موجود فضایی روبرو میشه!

راه حل :بهتره یا دختر و پسر از ابتدایی با هم باشند یا حتی تو دانشگاه با هم نباشند

-----------------------------

حالا همه چیز به کنار این قوانین فقط برای خنده نسل اینده تصویب میشه و هیچ ارزشی نداره

چون دانشجویی که به خاطر یه ، خیلی ببخشید دخترِ مانتو تنگ پوشیده مشروط بشه همون اخراج بشه بهتره چون لیاقت نداره فردا بره تو یک ارگان دولتی صاحب پست بشه تا با دیدن یک خانمِ دیگه دوباره مشروط بشه
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب دموکراسی تشکر کرده اند:
Erratic, m-249, Mohammad.Jafar

Moderator

Moderator

نماد کاربر
471

تشکر کرده: 27 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 03:58

تهران

آرشيو سپاس: 3094 مرتبه در 325 پست

توسط mahshid-banoo » شنبه 4 شهریور 1391 21:41

oweiys نوشته است:سلام

وقتي رفتيد دانشگاه و اون بنده خدا رو ديديد و يه دل نه صدل رفتيد تو فاز تركوندن لاو ؛ حالا اينكه ممكنه هزاران موضوع اين وسط پيش بياد به

كنار ، بعد تازه سكه دويست تومنيتون ميوفته كه حالا شرايط ازدواج رو نداريد ، بعد به خودتون ميگيد اي خدا ايكاش نميديدمش ، اي كاش اين

قانون قشنگه بود! ، اون وقت شما ميمونيد و دلم واسه چشاش تنگ شده و يگانه و هزاران آهنگ غمگين و حواسش هست به اين حالي كه

توداري و تلف شدن وقت و معصوميت از دست رفته و هزاران راه نرفته ...!

اتفاقا برادر بزرگ من که متولد 57 هست و هنوز ازدواج نکرده، یه روز میگفت من فکر میکردم موردهای خوبی که تو دانشگاه بود همه جا هست. بعد از دانشگاه فهمیدم دیگه خبری نیست.
بنده خدا سرش کلاه رفت و از قافله جا موند
برادر دومم هم که محیط زیست خونده میگفت با اجرای این طرح ادامه تولید مثل بشر باید از راه گردافشانی صورت بگیره احتمالا!
آخرين ويرايش توسط mahshid-banoo در شنبه 4 شهریور 1391 21:59, ويرايش شده 1 در کل.
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid-banoo تشکر کرده اند:
naghme, SHAHRAM, دموکراسی, SORENA, ne13, KH.I.A.2500, m-249, FREE MAN, Mohammad.Jafar, FARSHAD.ADL, CAPTAIN PILOT, Ghost Rider, Erratic, Java, ASHKAN95, Lord_Jason, AGeNiS1

Major II

Major II

نماد کاربر
336

تشکر کرده: 363 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1390 21:47

روبروی شما

آرشيو سپاس: 1457 مرتبه در 253 پست

توسط Ghost Rider » شنبه 4 شهریور 1391 21:51

این هم نظرات من:
1. این قوانین همون ماجرای پادشاهی بود که مالیات رو چند برابر کرد و در کنارش (ببخشید) عاروق زدن رو ممنوع کرد و ...
2. اگه به خاطر این نگرانید که دختر و پسر تو دانشگاه با هم دوست شن زحمت نکشید الان بالای 90% از دوران راهنمایی این کاره اند.
3. (سوئیچ شین رو عربی) الانسان حریص علی ما منع . پس بقیه کار هم که معلومه.
4. از کجا معلوم به دانشجوهاشون نمره نداده باشن که بگن مثلا مفید بوده...
The only easy day was yesterday

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ghost Rider تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Erratic, ASHKAN95, ne13, AGeNiS1, دموکراسی, KH.I.A.2500, naghme, FREE MAN, Mohammad.Jafar, FARSHAD.ADL

Captain

Captain

نماد کاربر
583

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 30 فروردین 1386 15:45

آرشيو سپاس: 4125 مرتبه در 443 پست

توسط naghme » شنبه 4 شهریور 1391 22:10

به هر حال مواجهه دختر و پسر به صورت جدی بهتره که صورت بگیره
حالا چه بهتر که از محیط دانشگاه شروع شه
بعضی اوقات فکر می کنم چرا ما آدم ها اینقدر ارادمون رو دست کم می گیریم!!!
امیدوارم آینده چنین قوانینی وضع رو بدتر نکنه...، اگر بهتر نمی کنه !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب naghme تشکر کرده اند:
ASHKAN95, mahshid-banoo, Goebbels, FREE MAN, Mohammad 1985, ne13, AGeNiS1, *mohammad*, FARSHAD.ADL, Ghost Rider, typhoon, CAPTAIN PILOT, Erratic

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تاريخ عضويت

توسط oweiys » شنبه 4 شهریور 1391 23:16

سلام

پس اين جوان چه كند ، آخه همه كه امكانات فضانوردي ندارند ...!            قستي از ديالوگ فيلم مارمولك

اين قانون تفكيك جنسيتي هم به نظر اجرا نميشه .عزيزان من زاويه نگاهم به طرف كساييه كه مظلوم واقع شدند ؛

قبلنا حاج حسن يه تاپيك زده بود در مورد كلاس نحوه دوست يابي در دانشگاه و و انتقاد كرده بود به اين كار ...... من اونجا گفتم :

......................................................................................................................................

سن دانشگاه رفتن زمان شکوفایی احساساته .... من احساساتی رو دیدم که پژمرده شدن ....

حسن جان من کسانی رو دیدم که عاشق یکی دیگه شده بودند .(حالا چه دختر یا پسر)

ولی نمیتونستن ابراز کنن ...

من کسایی رو دیدم تو دانشگاه که میگفتن که به دلیل شرایط زندگی و مادی و ... نمیتونستند عشق پاکشون رو ابراز کنند.

سن دانشگاه رفتن زمان شکوفایی احساساته ... من احساساتی رو دیدم که پژمرده شدن ....

نمیشد کاری کرد ... دوستی خوب نبود ... ازدواجم نمیشد ....پس چی ... اونها چی کارمیکردن ؟؟؟؟

گریه پسر ... نگاه حسرت بار دختر .... من اینا هنوز یادمه.....

..............................................................................

اتفاقاً الانم يادم اومد ....، اما نميدونم چرا اون موقع موافق تلويحي اين كار و استغفرالله دوستي بودم! الان كه دارم فكر ميكنم يعني موافق

خلاف شرع بودم؟ oweiys  و خلاف شرع ؟ احمدي نژاد و خانه نشيني؟!

mahshid-banoo, FREE MAN, Ghost Rider, victory67, ASHKAN95

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » شنبه 4 شهریور 1391 23:45

آقا ببخشید شرمنده!!
در حد یک پیام بازرگانی!!
کسی که خدایی نکرده مشکلی داشته باشه در هر جایی قرارش بدی، غلط خود را به انجام می رساند

کسی هم که درست و راست است که وضعش معلومه!!!!

واقعا اگر یک جداسازی دختر و پسر اینقدر تغییر ایجاد کرد به نظر من باید ترسید!!! چرا؟؟؟ چون دو روز دیگر که این افراد وارد جامعه بشوند چه خواهد شد؟؟؟ ::sa  ::sa  ::sa  :AA:  :AA:  :AA:  ^:)^  :-O  :-O  :?  :?  :?
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, Erratic, DJ Dani, دموکراسی, Lord_Jason, FREE MAN, ASHKAN95, AGeNiS1, FARSHAD.ADL, ne13

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » يکشنبه 5 شهریور 1391 00:12

مجتبی عزیز :)

اصلا بحث اون عده ای که حالا سر کلاس مزاح میکنن و خلاصه تیکه میندازن نیست! بحث اون جمعیت زیادی هستش که زندگی مشترکشونو از دوران دانشگاه شروع میکنن.

اصلا این خبر کلا ارزشی نداره چون من اصلا یه درصد هم ایمان ندارم به این خبر

ما هم کلاس داشتیم. من خودم اموزشگاه خصوصی فنی درسامو پاس کردم.اتفاقا سر کلاسایی که مجزا بودیم بیشتر شلوغ میکردیم پدر معلمم در میارودیم اره! کلاس مختلط داشتیم بچه ها مثل موش ساکت میشدن و اتفاقا جو کلاس سنگین میشد حتی رقابت هم به وجود می اومد اکثرا. پسرایی که درس نمیخوندن به هوای بقیه رشد میکردن.

بابا شما نمیدونید همین الان تو کلاسای مقطع راهنمایی و دبیرستان داره چه اتفاقای می افته. یه سری حرفا رو دیگه نمیشه گفت  ::sa

فاجعه ایه واسه خودش از اون طبل هاست که صداش یکم بعد در میاد!

اتفاقا حرفتو قبول دارم مجتبی اونایی هم که دنبال دختر بازی و کلا اینجور مسائل باشن همیشه راه میانبر رو پیدا میکنن! فراموش کردین مگه؟؟ ما داریم تو ایران زندگی میکنیم جایی که اینترنتش فیلتره مردم 1000 تا راه برای دور زدنش پیدا کردن واسه هر چیزی یه راه دور زدن پیدا کردن. همین دور زدنا بدبختمون هم کردن!!

بابا داستان هزارو یک شب شده اخبار این مملکت. اخبارای شگفت انگیز هر روز بیشتر از دیروز میشن. یعنی اگر یه سیاره جدید تو منظومه شمسی کشف میشد ملت اینهمه متحیر نمیشدن از این سری اخبار ها... اقا ما نخوایم کسی کار خارق العاده انجام بده کیو باید ببینیم؟ ای کسانی که میخواید تغییرات ایجاد کنید ما همینجوری هم قبولتون داریم کوتاه بیایید. تغییر نمیخوام خداوکیلی همینی که هست رو رها کنید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
FREE MAN, AGeNiS1, Ghost Rider, ne13, typhoon, FARSHAD.ADL, ASHKAN95

قبليبعدي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان