در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اسفند 1386 12:14

آرشيو سپاس: 183 مرتبه در 54 پست

مشکل با جستجوگر تصویری گوگل

توسط josniper64 » جمعه 3 شهریور 1391 20:42

مدتی است که می خواهم با گوگل تصویری را سرچ کنم  بعد از انجام سرچ پاسخ سرچ به این صورت هست که فقط صفحه اول حاوی تصاویر هست وصفحات بعدی فقط ایکن ولینک تصویر وجود داره وتصویر داخل ایکن دیده نمیشه

لطفا راهنمایی کنید

http://img4up.com/up2/49541209122276393961.png

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب josniper64 تشکر کرده اند:
SHAHABESAGEB, A3eman

Captain I

Captain I

نماد کاربر
204

تشکر کرده: 11 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 31 مرداد 1389 12:47

آرشيو سپاس: 1541 مرتبه در 194 پست

Re: مشکل با جستجوگر تصویری گوگل

توسط MISSILE » شنبه 4 شهریور 1391 11:53

سلام دوست گرامی جناب josniper64

داخل مرورگرهای دیگر مانند Internet Explorer هم این مشکل را دارید؟ اگر این مشکل فقط در مرورگر Firefox برای شما پیش میاد از منوبار گزینه Tools را کلیک کرده و از منوی باز شده گزینه Options را کلیک کنید تا صفحه مربوط به تنظیمات مرورگر Firefox باز شود.

بعد مانند تصویر زیر عمل کنید :

اگر مشکل بر طرف نشد حتما اطلاع دهید بنده در خدمتم.

موفق باشید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MISSILE تشکر کرده اند:
nima-rad, Solver, CAPTAIN PILOT, sokuteasemuni

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تاريخ عضويت

توسط josniper64 » شنبه 4 شهریور 1391 14:31

متاسفانه هنوز پابرجاس البته افزونه گزیس مانکی واسکرپتها را هم گرفتم باز حل نشد

Captain I

Captain I

نماد کاربر
204

تاريخ عضويت

توسط MISSILE » شنبه 4 شهریور 1391 16:47

به نام خدا

سلام

این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی به وجود بیاید از جمله نصب افزونه ها روی مرورگر یا پر شدن فضای Cache مرورگر ، وجود Cookie ها و History های فراوان و همچنین اعمال تغییرات اساسی در تنطیمات مرورگر نیز میتواند عامل ایجاد چنین مشکلی شود که مثلا شما فقط چند ردیف تصویر به عنوان نتیجه جستجو داشته باشید و بقیه کادر های تصویر به صورت خالی نمایش داده شوند. خب من چند راه حل سراغ دارم که اینجا برای شما قرار میدهم امیدوارم مشکل مرورگر شما را برطرف کند :

راه حل اول : (توجه به جای انجام این مرحله میتوانید مرورگر خود را از روی سیستم Uninstall کرده و بعد دو مرتبه آن را Install کنید)

در مرورگر Firefox به مسیر زیر بروید :

Help -> Restart with Add-ons Disabled

و بعد در پنجره باز شده روی گزینه Restart کلیک کنید. حالا پنجره زیر ظاهر میشود و طبق مراحل مشخص شده عمل کنید :

راه حل دوم : (برای رفع احتمالات این مرحله را انجام دهید البته در حالتی که زبان تنظیمات موتور جستجوی Google روی زبان English قرار دارد، در ضمن برای انجام این تنظیمات نیازی به عضویت نیست)

خب در صفحه نتایج جستجو به دنبال دکمه ای با آیکن چرخ دنده بگردید و روی آن کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه ی Search settings کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات جستجو بروید :

بعد مانند شکل زیر عمل کنید :

و در آخر با کلیک کردن روی گزینه ی Save تغییرات را ذخیره کنید :

راه حل سوم :

در مرورگر Firefox به مسیر زیر بروید : (توجه با انجام این مرحله پسوردها و نام های کاربری و ... که در مرورگر ذخیره شده اند پاک میشوند)

Tools -> Options -> Privacy (Tab) -> History -> clear your recent history

حالا بشکل زیر عمل کنید :

امیدوارم راهنمایی های بنده برای شما مفید واقع شود.

موفق باشید.

KH.I.A.2500, Solver, CAPTAIN PILOT, nima-rad

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

توسط saeedjiji » شنبه 4 شهریور 1391 17:31

من با chrome این مشکل رو داشتم

ولی opera مشکلی نداره و هر چند تا صفحه که اسکرول رو پایین بیارید باز میکنه

موفق باشید

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد  , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » شنبه 4 شهریور 1391 17:43

سلام
من هم مدتیه این مشکل رو دارم .
چه با اپرا ، چه با اکسپلوور (حتی من ویندوز هم عوض کردم اما مشکل حل نشد)
حتی  الان هم که ( به خاطر مسافرت ) با موبایل به اینترنت متصل هستم هم این مشکل رو دارم۰

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major I

Major I

نماد کاربر
320

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اسفند 1389 15:44

آرشيو سپاس: 1694 مرتبه در 292 پست

توسط SHAHABESAGEB » شنبه 4 شهریور 1391 18:51

من هم این مشکل رو با مرورگر  اپرا دارم!

حضرت امام صادق (ع) فرمودند :هركس مي‌خواهد از اصحاب قائم (علیه السلام) باشد، می بایست که منتظر باشد وبر اساس ورع و محاسن اخلاق عمل نماید در حالی که منتظر است.  
« من سره ان يكون من اصحاب القائم فلينتظرو ليعمل بالورع و محاسن الاخلاق و هو منتظر » (مجلسي ج 52 / ص 140)
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا بهم

Captain I

Captain I

نماد کاربر
204

تاريخ عضويت

توسط MISSILE » شنبه 4 شهریور 1391 21:21

به نام خدا

با عرض سلام خدمت دوستان

همان طور که گفتم عوامل مختلفی در ایجاد چنین مشکلی در هر نوع مرورگری عم از  Internet Explorer ، Opera ، Firefox و Chrome دخیل هستند از جمله :

- نصب Plug-in ها و Add-on ها و همچنین Toolbar ها روی مرورگر.

- پر شدن حافظه Cache مرورگر، وجود Cookie ها بی شمار قدیمی روی مرورگر.

- غیر فعال بودن موتور Java Script روی مرورگر.

- وجود یک Firewall با تنظیمات حفاظتی حداکثر روی سیستم ، استفاده از Pr   o _x   y ها و Anti Filter ها ، وجود یک Anti virus قدرتمند با تنظیمات حفاظتی حداکثر و برنامه هایی که توسط والدین تنظیم شده که برای فرزندان در محیط اینترنت ایجاد محدودیت میکنند.

مشکل مرورگر شما نمیتواند خارج از موارد بالا باشد مگر در مواردی استثنایی (بر گرفته از راهنمای موتور جستجوی گر شرکت Google در این  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد )

موفق باشید.

CAPTAIN PILOT, Solver, SHAHABESAGEB, MASTER, nima-rad, KH.I.A.2500

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 5 شهریور 1391 09:51

غیر از موارد طرح شده توسط دوستان،  در ایران چند گزینه دیگر نیز وجود دارد که در بین علت های این مسائل بیشترین سهم را دارند:

اشتراک اینترنت شما

اشتراک اینترنت شما از کدام سرویس دهنده است، ایا با سرویس دهنده های مختلف آزمایش کرده اید؟ در بسیاری از موارد بخش های از گوگل توسط سرویس دهنده شما در دسترس نمی باشد بنابراین برخی تصاویر در قسمت جستجوی تصاویر قابل نمایش نیستند.

سایت گوگل

همچنین از نظر سرعت، سایت گوگل چند سالی است که با هدف توسعه AI اقدام به دریافت برخی اطلاعات کاربران و ارائه واکنش مناسب با مواردی همچون سرعت و کشور کاربر و سیستم عامل و ... در نمایش صفحات خود مواردی را لحاظ میکند که گاه این موارد محدودیت هستند تا قابلیت !

مثلا در مورد گوگل تصویری، اکثر کاربران پارس آنلاین اگر با تغییر IP خود به جستجو تصویر بپردازند بدون مشکل تصاویر را مشاهده خواهند نمود، اما در اکثر موارد این دسته کابران با پیغام نمایش نسخه قدیمی یا اساسا عدم نمایش کامل تصاویر روبرو می شوند. اما با یک تغییر IP ساده به طوری که شما توسط گوگل کاربر پارس آنلاین شناسایی نشوید خواهید دید خبری از این پیغام ها نیست. که این بیانگر این موضوع است که این محدودیت نه از طرف سرویس دهنده شما که از طرف گوگل بر روی یک دسته از IP های سرویس دهنده شما برقرار است.

برای تشخیص این موضوع که آیا این محدودیت از طرف سرویس دهنده اینترنت شما است یا سایت مورد نظر (در اینجا گوگل تصویری) یک راه حال آسان نیز وجود دارد. برخی ابزارها هستند که Ip شما را تغییر میدهند اما قابلیت گذر از فیلــتــریـنگ را ندارند.  ساده است اگر شما با استفاده از این ابزارها بتوانید یک سایت را بدون مشکل مشاهده کنید، روشن است از سمت اون سایت محدودیت بر روی رنج Ip شما اعمال شده است. اما اگر با این اقدام همچنان در مشاهده اون سایت مشکل داشتید بیان گر اعمال محدودیت از جانب سرویس دهنده اینترنت شما می باشد.

دقت کنید، این آزمون مربوط به زمانی است که شما مطمئن باشید مشکل مربوط به اعمال محدودیت است و گاه ممکن است برابر مواردی که دوستان فرمودند مشکلات نرم افزاری بوده باشد.

در مورد گوگل تصویری، متاسفانه محدودیت های دو جانبه برقرار است و جدا از محدودیت هایی که برخی سرویس دهندگان داخلی روی سرورهای مختلف این سایت اعمال کرده اند و با توجه به بهره گیری از تکنولوژی ابری در این سرور ها گاه برخی تصاویر در نتایج جستجو نمایش داده نخواهد شد هر چند صفحه جستجو نمایش داده خواهد شد.

از طرف دیگر چندیست بررسی ها حکایت از اعمال محدودیت هایی از سمت گوگل بر روی محدوده های خاصی از ip های کاربران ایرانی در دسترسی به برخی سرورها دارد که البته درست مانند محدودیت های داخلی بیشتر ریشه سیاسی و کمی جانب دارانه (البته در جبهه مخالف جمهوری اسلامی) می باشد.

البته فقط گوگل نیست، متاسفانه در ویکی پدیا یا مثلا حتی سایت های تخصصی تر مانند سورس فورگ هم شاهد اعمال این دست محدودیت ها بوده و هستیم. از همین رو بود که سردبیر عصر رایانه چنذ ماه قبل اون مقاله جالب را (ما ول معطلیم) با نقدی بر این محدودیت ها که البته از دو طرف هم برقرار شده است نوشت.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, KH.I.A.2500, MASTER, Ghost Rider, A3eman, MISSILE

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
108

تاريخ عضويت

توسط josniper64 » يکشنبه 5 شهریور 1391 20:51

تمام روشهای بالا را امتهان کردم ولی کماکان مشکل بر سرجاست ::sa  ::sa  ::sa  ::sa  ::sa  ::sa  ::sa  ::sa