در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
88

تشکر کرده: 39 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 24 آذر 1387 23:56

آرشيو سپاس: 1139 مرتبه در 90 پست

اقامتگاه لوكس سفير ايران بفروش ميرسد...

توسط bravo » چهارشنبه 15 شهریور 1391 11:40

اين مطلب رو بخونيد:

خراسان نوشت:

بر اساس نامه چندی پیش یک مسئول ارشد دولتی، مقرر شده ‏ساختمان اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در یکی از کشورهای مهم اروپایی با مساحتی حدود 2500 متر عرصه و بیش از 380 متر اعیانی فروخته شود و وجوه حاصل از فروش آن به حساب درآمدهای عمومی کشور واریز و برای تکمیل ساخت برخی ساختمان های دولتی هزینه شود.

دو سال قبل با همسرم داشتيم تو خيابان شانزليزه (پاريس) قدم ميزديم كه در بهترين جاي اون خيابون معروف ، سر دو نبش،چشممون به آرم زيباي Iran Air  افتاد كه به زيبايي هر چه تمامتر بر روي يك ملك بسيار گرانقيمت و مرغوب در يكي از معروفترين خيابانهاي دنيا نقش بسته بود. از اينكه كشورمون در يك همچين جايي دفتر فروش داره خيلي احساس غرور و خوشحالي كرديم. مثال اين موضوع و سفارت هاي ايران كه در بهترين جاهاي شهرهاي دنياست براي شخص من نه تنها تجمل گرايي نيست بلكه باعث افتخاره. من بسيار راضي هستم از اينكه سفير كشورم در يك كاخ در اون كشور زندگي كنه،چون براي من ايراني مايه افتخاره. و امثال اين قضايا...
به پير به پيغمبر اينجور كارا نشانه ساده زيستي نيست. والا ما حاضريم با سيلي صورت خودمونو سرخ نگه داريم ولي لااقل خارج از كشور ته مونده وجهه اين مملكت حفظ بشه...
بدترین مردم کسی است که دیگران از ترس او را احترام کنند. علی(ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب bravo تشکر کرده اند:
Ghost Rider, skylarker77, aliTOPGUN, Mehrab373, airplane, ASHKAN95, AGeNiS1, hermes_PERSIAN, apple2009, فانتوم-2, nima-rad, h_nemesis, Alpha4, R.A.F, DJ Dani, CAPTAIN PILOT, Java, Ph.Sepehr, Peyman-Phantom-1351, zzvf, 30130

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

Re: اقامتگاه لوكس سفير ايران بفروش ميرسد...

توسط saeedjiji » چهارشنبه 15 شهریور 1391 16:26

همه این حرفا رو زدید که اون سطر اخر رو بگید درسته؟!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeedjiji تشکر کرده اند:
dolphine, zzvf, كيارش

New Member

no avatar
7

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 مرداد 1391 22:06

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 4 پست

Re: اقامتگاه لوكس سفير ايران بفروش ميرسد...

توسط Iran-Iran-Only,IRAN » چهارشنبه 15 شهریور 1391 21:07

واقعا مایه تاسف و خجالته که بخاطر درامد زایی ارزی ، زیبا ترین و با قدمت ترین اموال ایرانیان رو در خارج از کشور به حراج بزارند