اعلام غیبت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با علوم کشاورزي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

اعلام غیبت

پست توسط دکتر محمدی » سه شنبه 21 شهریور 1391, 11:45 am

ضمن عرض سلام خدمت کاربران سایت

متاسفانه باید به عرض برسانم که برادر بزرگوار و دوست ارجمندم سید میثم عزیز(رونین) در هنگام ورزش دچار اسیب دیدگی شده اند و تا مدتی(احتمالا 3تا 6 ماه) در سایت حضور نخواهند داشت و متاسفانه نمی توانند وظایف خود را در مورد کنترل کردن انجمن های تحت نظر خود را انجام دهند که از دوستان مسئول خواهشمند هستم تا زمان غیبت ایشان وظلیف مربوطه را انجام دهند.

با تشکر

دکتر محمدی

دکترای زراعت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

Re: اعلام غیبت

پست توسط AGeNiS1 » سه شنبه 21 شهریور 1391, 12:57 pm

دکتر محمدی نوشته شده:ضمن عرض سلام خدمت کاربران سایت

متاسفانه باید به عرض برسانم که برادر بزرگوار و دوست ارجمندم سید میثم عزیز(رونین) در هنگام ورزش دچار اسیب دیدگی شده اند و تا مدتی(احتمالا 3تا 6 ماه) در سایت حضور نخواهند داشت و متاسفانه نمی توانند وظایف خود را در مورد کنترل کردن انجمن های تحت نظر خود را انجام دهند که از دوستان مسئول خواهشمند هستم تا زمان غیبت ایشان وظلیف مربوطه را انجام دهند.

با تشکر

دکتر محمدی

دکترای زراعت

سلام
چی؟؟
داداش میثم چی شده؟
چجور اسیب دیدگی که نصف ساله؟
الان حالشون چطوره؟
خواهشا جواب بدید که بسی نگران شدیم!
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » یک شنبه 26 شهریور 1391, 8:16 pm

دوبارهتصویر
ما هنوز منتظر خبریما!!!!!!!!!تصویر

حتما اینجوری شده دیگه تصویر
چقدر بهش گفتم بیخیال این جومونگ بازی شو
نشد دیگه
بیا تصویر

ولی امیدوارم حالش زود خوب شه بیاد<span style="cursor:pointer;" onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','editor');}else{WriteTEXT('تصویر','editor');}">تصویر 

مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
  زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
  اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
  مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید.
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!

New Member

پست توسط دکتر محمدی » چهار شنبه 5 مهر 1391, 7:34 pm

سلام
جناب agenis1 تصویر

حالا شما رو یادم آمد ، دیده بودم گاهی سید بزرگوار در تابلوی مخصوص یاداشت روزانه کاری خود مواردی رو قرار میدادند(البته از نوع طنز) و در زیر برگه نامی قرار میدادن که مشابه نام کاربری شماست

خدمت شما عرض کنم هدف من از ارسال این پیام ناراحت کردن شخصی نبوده بنده چون برنامه کاری ایشون رو تنظیم میکنم به کلیه دانشگاه ها ، و مجلات علمی تحت نظارت ایشون پیام رو ارسال کردم چون میدونم حتما از بنده در این مورد سوال خواهند کرد تا مطمئن شوند وظایف ایشون انجام شده باشد.

در مورد اتفاق پیش امده باید عرض کنم که فکر نکنم کسی جرات داشته باشه با شمشیر واقعی با ایشون مبارزه کنه، در باشگاه افراد خردسال نیز حضور دارند یکی از بچه ها به محل تمرین افراد بزرگسال رفته بوده و نزدیک شخصی باید شده باشه که با شمشیر در حال اجرای کاتا یا فورم بوده احتمالا سید برای دور کردن شخص کاراموز کوچک رفته که متاسفانه شمشیر به ایشون اثابت کرده متاسفانه در باشگاه محل تمرین دوربین نیست و ما هم تا همین حد میدونیم

انچه که باعث شده وضعیت ایشون بد بشه یکی اینکه قبل تمرین خون داده بودند و اینکه راضی نشدند ما مستقیم ایشون رو به بیمارستان ببریم خیلی اصرار داشتند اول منزل بروند تا مادر محترمشون ببینند ایشون سرپا هستند و مشکلی ندارند میترسیدند حال ایشون بد بشه بعد به بیمارستان انتقالشون دادیم که متاسفانه در اونجا بی هوش شدند

البته بعد مدتی به هوش امدند ولی متاسفانه دوباره به حالت بی هوشی برگشتند دکتر به ما گفت در اثر خونریزی شدید این حالت بوجود امده

الان در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه هستند

خود ما خیلی از این موضوع ناراحت هستیم و به شدت نگران

امیدوارم خداوند از عمر من کوتاه و به عمر ایشون اضافه کنه چون برای هر کدام از دوستان خود و به خصوص خود من به مانند تکیه گاه امن و ارامی هستند

موضوع دیگه و مهم

ایشون نگران کاربری بودند که بعد از زلزله اذربایجان ارتباطشون با این شخص قطع شده بود امیدوارم حال این شخص هم خوب باشه در این مورد حتما بنده را اگاه کنید

من هر چند چند هفته سایت و انجمن شما رو کنترل میکنم تا اگر کسی سوال در مورد کشاورزی داشت جواب بدم

موفق باشید

دکتر محمدی
دکترای زراعت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » چهار شنبه 5 مهر 1391, 8:32 pm

دکتر محمدی نوشته شده:سلام
جناب agenis1 تصویر

حالا شما رو یادم آمد ، دیده بودم گاهی سید بزرگوار در تابلوی مخصوص یاداشت روزانه کاری خود مواردی رو قرار میدادند(البته از نوع طنز) و در زیر برگه نامی قرار میدادن که مشابه نام کاربری شماست

خدمت شما عرض کنم هدف من از ارسال این پیام ناراحت کردن شخصی نبوده بنده چون برنامه کاری ایشون رو تنظیم میکنم به کلیه دانشگاه ها ، و مجلات علمی تحت نظارت ایشون پیام رو ارسال کردم چون میدونم حتما از بنده در این مورد سوال خواهند کرد تا مطمئن شوند وظایف ایشون انجام شده باشد.

در مورد اتفاق پیش امده باید عرض کنم که فکر نکنم کسی جرات داشته باشه با شمشیر واقعی با ایشون مبارزه کنه، در باشگاه افراد خردسال نیز حضور دارند یکی از بچه ها به محل تمرین افراد بزرگسال رفته بوده و نزدیک شخصی باید شده باشه که با شمشیر در حال اجرای کاتا یا فورم بوده احتمالا سید برای دور کردن شخص کاراموز کوچک رفته که متاسفانه شمشیر به ایشون اثابت کرده متاسفانه در باشگاه محل تمرین دوربین نیست و ما هم تا همین حد میدونیم

انچه که باعث شده وضعیت ایشون بد بشه یکی اینکه قبل تمرین خون داده بودند و اینکه راضی نشدند ما مستقیم ایشون رو به بیمارستان ببریم خیلی اصرار داشتند اول منزل بروند تا مادر محترمشون ببینند ایشون سرپا هستند و مشکلی ندارند میترسیدند حال ایشون بد بشه بعد به بیمارستان انتقالشون دادیم که متاسفانه در اونجا بی هوش شدند

البته بعد مدتی به هوش امدند ولی متاسفانه دوباره به حالت بی هوشی برگشتند دکتر به ما گفت در اثر خونریزی شدید این حالت بوجود امده

الان در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه هستند

خود ما خیلی از این موضوع ناراحت هستیم و به شدت نگران

امیدوارم خداوند از عمر من کوتاه و به عمر ایشون اضافه کنه چون برای هر کدام از دوستان خود و به خصوص خود من به مانند تکیه گاه امن و ارامی هستند

موضوع دیگه و مهم

ایشون نگران کاربری بودند که بعد از زلزله اذربایجان ارتباطشون با این شخص قطع شده بود امیدوارم حال این شخص هم خوب باشه در این مورد حتما بنده را اگاه کنید

من هر چند چند هفته سایت و انجمن شما رو کنترل میکنم تا اگر کسی سوال در مورد کشاورزی داشت جواب بدم

موفق باشید

دکتر محمدی
دکترای زراعت

سلام چناب اقای دکتر محمدی!
واااااااااااای
مگه کجاش شمشیر خورده؟ تصویر
اصن نمیدونم چی بگم
واقعا از ته دل ناراحتم... تصویر
سایتم بدون ایشون صفا نداره... تصویر
وضعیتش چطوره؟
بهتر شده؟
از خدا میخوام هر چه زودتر حال داش میثم گلمون خوب شه
و ازشما خواهش مندم هر خبر جدیدی از داش میثم داشتید مارو در جریان بزارید
خیلی ممنونم از شما تصویر

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2158 بار
سپاس‌های دریافتی: 1253 بار

پست توسط m-249 » چهار شنبه 5 مهر 1391, 9:49 pm

خیــــلی ناراحت شدم . واقعا باید با ایشون حرف زد تا فهمید چقدر انسان بزرگواری هستند !
امیدوارم هر چه زود تر خوب بشن ! :AA:
دردت چه بود که تمام شب
سر را به سنگ میزدی و می گرسیتی ؟
چه گویم که گفتنش برایم قصه ای کهنه است
سر کوفتن و گریستن از برای مردن است

دست مزن! چشــــم،ببستم دو دست_____راه مرو!چشم،دوپایم شکست
حرف مزن! چشم،قطع نمودم سخن_____نطق مکن!چشم،ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مــــکن_____ خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم،کـور شوم،کـــــــــــر شوم_____ لیک محال است که من خر شوم

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

پست توسط Present » چهار شنبه 5 مهر 1391, 9:59 pm

زبونم لال ! زبونم لال ! اینجوری که من از این خبر رسانی برداشت کردم اینه که ایشون در حالت کما هستند ؟! امیدوارم که این جور نباشه و هر چی زودتر یک خبر بهبود از ایشون بشنویم !
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » دو شنبه 9 بهمن 1391, 6:12 pm

اطلاعات حضور

اطلاعات کاربر
رونین

Moderator
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: شنبه 29 خرداد 1389 17:45
سپاس: 8345
آخرين بازديد: چهارشنبه 15 شهریور 1391 11:19
تعداد پست ها: 1922
[0.60% از همه پستها / میانگین ارسال در روز : 2.01]
جستجو در پست هاي کاربر

سلام
هیچ کس خبر نداره از اقا میثم ؟

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » دو شنبه 9 بهمن 1391, 11:07 pm

سلام محمد جان :razz:

اخرین خبری که از ایشون داشتم که توسط دوستشون بهم اطلاع داده شد، بستری بودند. :sad:

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6670 بار
سپاس‌های دریافتی: 12007 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 9 بهمن 1391, 11:29 pm

هنوز بستریه ؟
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

New Member

پست توسط دکتر محمدی » پنج شنبه 26 بهمن 1391, 8:02 pm

ضمن عرض سلام و ادب

ايشون هنوز بستري هستند

[COLOR=#1D1B10]مورد دوم اينكه از دوستان خواهش ميكنم مطالب را به انجمن درست ارسال كنيد متاسفانه بعضي مطالب كشاورزي به انجمن هاي ديگر ارسال شده اند با توجه به اينكه بنده نميتوانم مطالب را جابه جا كنم و هر روز هم نميتوانم به سايت شما سر بزنم پس در حق بنده لطف كنيد و مطالب را به انجمن درست ارسال نماييد تا در آينده مورد خشم سيد عزيز واقع نشوم

با تشكر
دكتر محمدي
دكتراي زراعت

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: Tabriz
سپاس‌های ارسالی: 6254 بار
سپاس‌های دریافتی: 1514 بار

پست توسط Ghost Rider » پنج شنبه 26 بهمن 1391, 9:40 pm

دکتر محمدی نوشته شده:ضمن عرض سلام و ادب

ايشون هنوز بستري هستند

[COLOR=#1D1B10]مورد دوم اينكه از دوستان خواهش ميكنم مطالب را به انجمن درست ارسال كنيد متاسفانه بعضي مطالب كشاورزي به انجمن هاي ديگر ارسال شده اند با توجه به اينكه بنده نميتوانم مطالب را جابه جا كنم و هر روز هم نميتوانم به سايت شما سر بزنم پس در حق بنده لطف كنيد و مطالب را به انجمن درست ارسال نماييد تا در آينده مورد خشم سيد عزيز واقع نشوم

با تشكر
دكتر محمدي
دكتراي زراعت

میشه در مورد وضعیت کلی ایشون توضیح بدید تصویر
 [FONT=Helvetica, Arial, lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][HIGHLIGHT=#fafbfb]The only easy day was    

ارسال پست

بازگشت به “علوم کشاورزي”