در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

یادی از ملاقات بین پاپا ژان پل دوم و بازیگر نقش خودش

توسط Karim1504 » جمعه 21 مهر 1385 21:01

پاپ ژان پل دوم در نوامبر ۲۰۰۴به هنرپيشه ای که نقش او را در يک فيلم تلويزيونی ايفا می کند به لحنی دوستانه گفت که 'ديوانه' است.پيوتر ادمزيک،هنرپيشه لهستانی به حضور رهبر 84 ساله کاتوليک های جهان فراخوانده شده بود که چنين مورد خطاب قرار گرفت.پاپ هنگام ملاقات با ادمزيک گفت: "تو ديوانه ای که فيلمی درباره من درست می کنی.مگر من چه کرده ام؟ " اين هنرپيشه اعتراف کرد که هنگام ديدار با پاپ زبانش بند آمده بود.اين فيلم جديد دو قسمتی درباره پاپ اصلا برای تلويزيون ايتاليا ساخته می شود.آقای ادمزيک ضمن يادآوری نخستین باری که پاپ را در دوران کودکی در جريان ديدار او از لهستان ديده بود، گفت: "اين بار هم احساس يک بچه هفت ساله را داشتم." "زمانی که متوجه شدم پاپ مرا به حضور می پذيرد خيلی تحت تاثير قرار گرفتم،اما در عين حال نگران هم بودم.بايد به پاپ چه می گفتم؟ " فيلم "کارول وويتيوا: داستان مردی که پاپ شد" سال ۲۰۰۵ در دو قسمت از تلويزيون ايتاليا پخش شد.بخش اعظم منابع مالی اين پروژه 10 ميليون يورويی را شرکت "ميدياست" که سيلويو برلوسکونی،نخست وزير ايتاليا،صاحب آن است تامين می کرد.فيلم در لهستان هنگامی که پاپ 10 ساله است آغاز می شود و با انتخاب او به عنوان پاپ در سال 1978 به پايان می رسد.

منبع :http://superspace.blogfa.com
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد