در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: تصاویری که ورود دختران به ورزشگاه را ممنوع کرد

توسط Solver » شنبه 25 شهریور 1391 19:38

MISSILE,  

خواستم عرضی کنم قدری جسارت بود. بهتر شما از قرآن فرمودید که فردا نگویند فلانی ...  :?

من بابت تندی پست قبل عذر میخوام، جسارت خدمت دوستان نشود، اما ... فکر کنم خداوند بهتر بداند مغزها فاسد است یا سالم که نسبت به جنس مخالف تحریک می شود ... حداقل در تمام ادیان الهی با وجود تمام تفاوت ها بحث حجاب مشترک است   از اسلام و مسیحیت (البته اصلیش) و یهودیت (این که باید گفت اون مدل نایابش) بگذریم، خود عقل انسان نیز در این قضیه چاره ای جز تسلیم ندارد مگر این که خود فریبی کند...

اگر تحریک کننده نبود دوست عزیز، بهره گیری از جلوه های بصری جنسی را به عنوان یک از مهم ترین فاکتورهای تبلیغاتی مد نظر قرار نمی دادند.

قربونت برم شامپو و صابون را قبول به پوست لطیف مربوط ... BMW و خانم با کفش ... را چه کار کنم ..

من هیچ ادعا ندارم، شاید همانطور که شما می گویید واقعا در جهانی عقب افتاده و در محیطی بسته و با تنگنا و فشار بزرگ شده ام، اما دم خروس را خو نمیشه پنهان کرد :

شما بفرمائید اون اوباما هم در تنگنا بزرگ شده است که در کشوری وقتی در مقام یک رئیس جمهور مهمان است ... یا اون سارکوزی در تنگنا بزرگ شده؟

هر چند، خیالتان راحت آن خانواده که من داشتم بر خلاف تصور شما بسیار متعادل هم بوده و هستند. حداقل از نگاه دیگران که بیش از شما به ما شناخت دارند، اینطور بوده است.

یاد اون روز افتادم که از فیس بوک نقد کردم یک بنده خدایی میگفت شما نرفتی فیس بوک باش آشنا نیستی ... طفلک خبر نداشت ما اگر نقد می کنیم خودمان جزو دولوپرهاش هم هستیم و براش اپلیکشن نوشتیم وئ تقریبا 5 سال قبل از ایشان با این سایت آشنا بوده ایم فقط قدری با خودمان صداقت پیشه ایم

حالا اینجاست که ملت فکر کرده اند مثلا ما در چه خانواده و محیطی بوده ایم که چنین نظری دادیم، من شناخت ندارم از خانواده شما، اما مطمئنم خیلی از دوستانی که صداقت امثال بنده را مربوط به تنگنا می دانند خود به مراتب در فضای خفقان تری بوده اند اما فقط صداقت کافی در بیان حقیقت را ندارند.
اینجا ضرورت به شرح مفصلش نیست اما عرض کنم پدر من نه تنها از اون به خیال شما مذهبیون خشک بلکه اصلا مسلمان نبوده و پیرو مکتب دیگری بودند که  اتفاقاً از نظر تفکرات جنسی جزو آزادترین ها به شمار می رود. فکر کنم همین جمله کفایت کند که بفهمید چقدر در تفکر غلطی از جوی که من درش بزرگ شدم هستید.  :-)
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
mehdighorbani, Qaher1406, anga2009, Cloor Master, zzvf, SHAHABESAGEB, victory67, onbekende, sghanbare1, m-sajedy, HASAN BARATY, MISSILE

Major I

Major I

نماد کاربر
351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

توسط دموکراسی » شنبه 25 شهریور 1391 21:14

بازهم بحث های تکراری ، قدیمی و بی نتیجه

آغا جان کی شده تو یک انجمنی راج به قانونی بحث بشه و ان قانون تغییر پیدا کنه؟؟؟

کی؟؟

آنهایی که نانشان از آنها میاید از آنها دفاع میکنند حتی اگر خود با قانون انها در دل،مخالف باشند

این طبیعی است چون این روزها شرف مقابل پول پشیزی نمی ارزد همان گونه که در دنیای امروز فقط یک چیز حرف اول و آخر را میزند---------------->پــــــــــــــــــــــــــول

البته منظورم شبکه هایی مثل بی بی سی و... که وابسته ها از انها دفاع کرده و بابتش پول میگیرند :::P
در ترکی یک مثل است میگه البته معنیش: حرف رو بنداز زمین صاحبش پیدا میشه

الان قانون اینه که حجاب باید باشه

غقل سلیم میگه اعتراض نکن چون عوض نمیشه

تمام
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب دموکراسی تشکر کرده اند:
Lord_Jason, Mehrab373, ne13

Major II

Major II

نماد کاربر
190

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 3 آبان 1388 21:54

بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!

آرشيو سپاس: 2781 مرتبه در 192 پست

توسط Alpha4 » يکشنبه 26 شهریور 1391 02:16

دوستان عزیز  :D

این بحث هیچ فایده ای برای ما ندارد،چون کسی به حرف من و شما گوش نمیدهد.تنها ثمره ی آن در صورت ادامه پیدا کردن اظافه شدن یک تاپیک به تاپیک های قفل شده ی سنترال است!
این بحث حجاب اجباری و گشت ارشاد را همیشه در فصل گرما داشته ایم و در آینده هم خواهیم داشت. من خودم مخالف 100٪ حجاب اجباری هستم ولی زمانی باید بحث کرد که بحث ما نتیجه ای داشته باشد.

دوستان عزیز که موافق اند هیچ وقت کوتاه نمی آیند این وسط داور و قاضی هم وجود ندارد که بین طرفین بحث قضاوت کند،نتیجتا" این بحث هیچ نتیجه ای ندارد.

پس بیخیال! :P

موفق باشید :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alpha4 تشکر کرده اند:
Lord_Jason, دموکراسی, Mehrab373, Mohammad.Jafar, alborz987

Major I

Major I

نماد کاربر
280

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1391 17:17

I.R.I

آرشيو سپاس: 1576 مرتبه در 239 پست

توسط zzvf » يکشنبه 26 شهریور 1391 13:11

حجاب اختیاری مانند این است که بگوییم هر کس می خواهد مواد مخدر مصرف کند،مختار است.آیا چنین چیزی را می توان پذیرفت؟!
بنابر این،از مدیران محترم سایت در خواست می کنم نه تنها این تاپیک را قفل کنند،آن را حذف هم بکنند چرا که تأثیری بر بالا رفتن رتبه ی علمی سایت ندارد.
...Palestine,we'll come back again
نَصرُ مِنَ الله وَ فَتحُ القَریب...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب zzvf تشکر کرده اند:
m-sajedy

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 26 شهریور 1391 14:15

حجاب اول يک حق هست، نه يک وظيفه، تبديل حق به جبر مفهوم و نتيجه‌ي مثبتي نداره ...  
تاپيک قفل شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قبلي