در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

"قتل ‌آن‌لاین" شروعی برای كار سینما ... یك فیلم پلیسی تعلیقی

توسط Karim1504 » شنبه 22 مهر 1385 02:16

"قتل ‌آن‌لاین" شروعی برای كار سینما ... یك فیلم پلیسی تعلیقی ... در ژانر وحشت فیلم می‌سازم

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

این كارگردان كه اولین ساخته بلند‌ش در حال اكران است گفت: پیش از آنكه ساخت "قتل آن‌لاین" به من پیشنهاد شود، قصه‌ای را تقریبا شبیه به این مضمون به سیما فیلم ارائه كردم تا اینكه فیلم‌نامه این فیلم كه چند كارگردان پیش از من قرار بود آن را بسازند، به من سپرده شد و با توجه نوع كار حس كردم شروع خوبی برای فیلم‌سازی‌ام در سینما است.
وی درباره‌ی تاثیر ساخت كلیپ‌های متعدد را در ساخت این فیلم انكار نكرد و گفت: روند ساخت كلیپ باعث می‌شود، سازنده از دوربین و سایر ابزار تكنیكی به شكل جسارت‌آمیز بهره بگیرد. در این فیلم هم شاهد دوربین سیاری هستیم كه به فراخور نیاز موضوع و اتفاقی كه در حال رخ دادن است به هر جا سر می‌كشد و خیلی آزادانه حركت می‌كند مثلا با فلاش فریم‌هایی برای تداعی كابوس‌ها استفاده كردیم كه یقینا اینها متكی به تجربیات گذشته من است.
آب پرور با اشاره به سوژه فیلم در ادامه گفت: این موضوع می‌طلبید تا از شكل فیلم‌های پلیسی تعلیقی استفاده كنیم، این قصه بیشتر به طریقه جرم‌های امروزی مدرن و فكری می‌پردازد و جلوه‌های ویژه میدانی خیلی به كار ما نمی‌آمد بنابراین در طول فیلم هم تنها یك تیر شلیك می‌شود.
وی درباره وضعیت اكران این فیلم گفت: با توجه به تمامی شرایط و مصادف بودن اكران با ماه مبارك رمضان و پخش سریال‌های مناسبتی طبیعتاً مقداری از سطح فروش پایین آمده است اما در مجموع شرایط بدی نیست و امیدوارم هستیم بعد از عید فطر شاهد فروش بهتری باشیم.
این كارگردان در پایان از ساخت فیلمی در ژانر وحشت به عنوان كار آینده‌اش خبر داد.
"قتل‌آن لاین" كه در آن جمشید هاشم پور، حمید گودرزی، شهاب حسینی، غلامحسین لطفی، الناز شاكردوست به ایفا نقش می‌پردازند. درباره‌ی قاتلی است كه از راه چت و اینترنت، سلسله قتل‌هایی را انجام می‌دهد تا این كه پلیس وارد ماجرا می‌شود.

خبرگزارى ايسنا
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد