در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تشکر شده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

«عصر تاتو»ی جیا

توسط Karim1504 » شنبه 22 مهر 1385 02:18

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

جیا ژانگ كه فیلم تازه‌اش را جلوی دوربین می‌برد. این فیلم‌ساز چینی كه ماه قبل شیر طلای جشنواره ونیز را برای درام اجتماعی «زندگی بی‌جان» گرفت ، كارگردان «عصر تاتو» است. براساس گزارش سایت كونگ‌فو سینما ، قصه «عصر تاتو» درباره گروهی از بچه‌های خیابانی در آخرین روزهای دوران «انقلاب فرهنگی» مائو توسه تونگ (رهبر انقلاب چین) است.
جیاژانگ كه در توضیح فیلم تازه‌اش می‌گوید: «می‌خواهم با این فیلم بر روی موضوعات كوچك و به ظاهر كم اهمیتی فوكوس كنم كه درباره زندگی مردم عادی است. هدفم نمایش درد و رنجی است كه مردم در دوران انقلاب فرهنگی تحمل كردند. آنها چگونه با آن شرایط كنار آمدند؟ این چیزی است كه قصه فیلم به نمایش می‌گذارد.
نقش اصلی فیلم را همكار همیشگی فیلم‌ساز ژائو تائو بازی می‌كند. جیا ژانگ كه هم اكنون به دنبال تعدادی نابازیگر نوجوان است تا نقش بچه‌های خیابانی قصه فیلم را به آنها بسپارد. به خاطر حال و هوای قصه فیلم این نوجوانان باید با هنرهای رزمی آشنایی كاملی داشته باشند. «عصر تاتو» در عین حال یك درام اجتماعی – سیاسی است ، یك كار اكشن و ماجراجویانه هم به شمار می‌رود.
     
روزنامه جام‌جم
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان