در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1378

تشکر کرده: 47 مرتبه
تشکر شده: 88 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

محل سکونت

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

رزمایش امریکا و متحدان «سمبلیک»!

توسط FREE MAN » پنج شنبه 30 شهریور 1391 22:34

بی بی سی: «آنطور که به نظر می رسد تنها حدود 12 کشور با شناورهای مختلف در این رزمایش مشارکت دارند. بعضی از این شناورها از نوع شناورهای کوچک ساحلی هستند و...»
خبرنگار بی بی سی فارسی (BBCPersian) که در بحرین مستقر است، از رزمایش مشترک دریایی امریکا با چند کشور دیگر در خلیج فارس گزارش داد: «واقعیت این است که طی این دو روزی که در بحرین و روی شناورهای امریکایی بودم، آنطور که به نظر می رسد تنها حدود 12 کشور با شناورهای مختلف در این رزمایش مشارکت دارند. بعضی از این شناورها از نوع شناورهای کوچک ساحلی هستند و بعضی از کشورها مثل انگلیس، ناوهای "مین روب" در این رزمایش گماشته اند و در آن مشارکت دارند.»
خبرنگار بی بی سی در ادامه افزود: «بقیه کشورهایی که گفته می شود در این رزمایش حضور دارند و مشارکت کرده اند، به گفته مقامات امریکایی فقط نیرو در این مجموعه دارند و فقط آدم فرستاده اند و در واقع با خود سخت افزاری نیاورده اند. برخی تحلیلگران می گویند حضور کشورهایی که فقط نیرو فرستاده اند "سمبلیک" است؛ کشورهایی مثل استونی، لهستان و امثالهم.»
این در حالی است که پیش تر رسانه های غربی و عربی با آب و تاب فراوان از برگزاری رزمایشی بی نظیر با مشارکت امریکا و 30 متحدش در منطقه خلیج فارس خبر داده و از آن با عنوان "قدرت نمایی در مقابل جمهوری اسلامی ایران" یاد کرده بودند!
جام
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

Hesam - 1994 از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
Mahdi1944, A3eman, Mehrab373, HASAN BARATY, Java, Present, KH.I.A.2500, CentralWeb, zzvf, Sami 1993, Ali$amir, كيارش, ARafiee

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان