نیاز به راهنمایی برای پرینت یک طرح

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مباحث گرافيک و طراحي گرافيکي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, MASTER, CentralWeb, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 29 بار
سپاس‌های دریافتی: 35 بار

نیاز به راهنمایی برای پرینت یک طرح

پست توسط enigma22 » شنبه 1 مهر 1391, 10:17 am

سلام دوستان عزیز
عکسی که در زیر قرار دادم درحقیقت طرح سازه یک اسنوبرد هست که من قصد ساخت اون رو دارم
و قصد دارم از طرح زیر بعنوان یک شابلون یا الگو در مقیاس حقیقی استفاده کنم
ولی متاسفانه نمیدونم چه کاری باید انجام بدم که اندازه الگوی پرینت شده دقیقا مطابق با اندازه طرح اصلی باشه
از دوستان ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید... البته باتوجه به اینکه من پرینتری با این اندازه در اختیار ندارم و باید طرح رو بیرون بدم تا برام پرینت کنند
تصویر طرح اصلی و اندازه های اون رو براتون قرار میدم

تصویر
تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

Re: نیاز به راهنمایی برای پرینت یک طرح

پست توسط CentralWeb » یک شنبه 2 مهر 1391, 12:40 am

, جان

روش های متفاوتی برای پلات چنین طرح هایی وجود داره...
برای مثال می تونید طرح رو با نرم افزارهای برداری مانند ایلوستریتور و یا کورل از نو بکشید و در اندازه مورد نظر بزرگ کرده و پرینت یا همون پلات بگیرید...

اما به نظرم دقیق ترین روش و مهندسانه ترین روش برای رسم و پلات با ابعاد بسیار دقیق و با ظرافت کامل رسم طرح در نرم افزار اتوکد و پلات اون در سایز مورد نظرتون هست...

اگر با نرم افزار اتوکد اشنایی ندارید میتونید با در اختیار داشتن سایز و ابعاد دقیق طرح به شخصی که با این نرم افزار کار کرده مراجعه کنید و با رسم اون به راحتی میتونید اون رو پرینت بگیرید و حتی میتونید در پرینت گرفتن و شابلون کردن از ابعاد کوچکتر و پرینترهای کوچکتر نیز استفاده کنید...

باتشکر
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

ارسال پست

بازگشت به “گرافيک و طراحي کامپيوتري”