گالکسی اس ۳ : شیوه اتصال به شبکه Wi-Fi

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 352
تاریخ عضویت: یک شنبه 15 آبان 1390, 2:46 pm
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

گالکسی اس ۳ : شیوه اتصال به شبکه Wi-Fi

پست توسط a_gadget » یک شنبه 2 مهر 1391, 11:25 am

یکی از بهترین ویژگی‌های موجود در گوشی‌های هوشمند جدید، قابلیت‌های اتصال بی‌سیم آن‌ها است. در این محصولات، شما می‌توانید از طریق وای-فای به اینترنت متصل شوید و از امکانات مختلفی بر روی گوشی‌تان بهره‌مند شوید. کافیست در جایی باشید که امکان اتصال به شبکه وای-فای برایتان فراهم باشد.
تصویر
در اینجا قصد داریم شیوه اتصال به شبکه Wi-Fi در گالکسی اس ۳ را توضیح دهیم. ابتدا لازم است که به صفحه خانگی (Home Screen) گوشی‌تان بروید. اکنون کلید منو (Menu Button) را بفشارید تا منویی بر روی صفحه نمایان شود. سپس گزینه Settings را برگزینید.
تصویر

اکنون لیستی نمایان می‌شود که گزینه‌های زیادی را در آن مشاهده می‌کنید. در اینجا می‌توانید تنظیمات بخش‌های مختلف تلفن‌همراه‌تان را انجام دهید. بر روی گزینه Wi-Fi کلیک کنید. متنی نمایان می‌شود و از شما می‌خواهد که وای-فای را روشن کنید. برای این کار، دایره خاکستری‌رنگی که در کنار «Wi-Fi» قرار دارد را با انگشت بگیرید و جابجا کنید، تا جایی که به شکل مربعی سبز رنگ دربیاید.
تصویر

پس از روشن‌کردن وای-فای باید دوباره بر روی گزینه Wi-Fi کلیک کنید. اکنون دستگاه به طور خودکار به جستجوی شبکه‌های وای-فای موجود در محل خواهد پرداخت و شبکه‌های پیدا شده را در لیستی به‌نمایش درخواهد آورد. اگر گوشی‌تان جستجوی خودکار را انجام نداد، باید گزینه Scan را از پایین صفحه انتخاب کنید تا این کار انجام شود.
تصویر

پس از انجام اسکن و ظاهر شدن شبکه موردنظر در لیست، کافیست بر روی نام آن کلیک کنید. در این مرحله چنانچه شبکه موردنظر حفاظت‌شده باشد، باید رمز عبور را وارد کنید و کلید Connect را بفشارید.
تصویر

پس از این کار و در صورت درست‌بودن رمز عبور، دستگاه باید به شبکه متصل شده و یک شماره IP به آن اختصاص داده شده باشد. در این حالت شما می‌توانید تا جایی که در برد وای-فای موردنظر باشید، از امکانات شبکه استفاده کنید. فراموش نکنید که پس از پایان کار، وای-فای را خاموش کنید.
* روند کار قاعدتاً باید در دیگر گوشی‌های دارای آندروید ۴.۰.۴ هم به همین شکل باشد.

منبع: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”