در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
1827

تشکر کرده: 215 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

:::روز سه شنبه و چهارشنبه در گوگل به هیچ عنوان سرچ نکنید :::

توسط AGeNiS1 » يکشنبه 2 مهر 1391 16:25

توهین به شخصیت والا پیامبر، رسول گرامی اسلام (ص) به همان اندازه که تهیه کنندگان، کارگردان و حامیان فیلم موهن را منفور جهانیان کرد، شرکت آمریکایی "گوگل" را نیز به همان میزان بدنام نمود.

گوگل به هیچ عنوان حاضر به حذف فیلم توهین به پیامبر اسلام (س) از ی*وتوب نیست .

از این رو تمام مسلمانان جهان روز 24 و 25 سپتامبر یعنی روز 3 و 4 مهر رو روز تحریم گوگل نامگزاری کردند .

و اگر به پیامبر محمد مصطفی (ص) اعتقاد دارید . در این روز در گوگل سرچ نکنید.

طبق برآوردها انتظار می رود بر اثر این ابتکار بجا، ارزش شرکت گوگل با افت قابل توجهی مواجه شده و خساراتش به میزانی نزدیک به ۲۱۰ میلیون دلار برسد.

بیایید تا با هم ضربه سنگینی به توهین کنندگان و حامی ان وارد کنیم.
از تمامی دوستان تقاضا میشود به خاطر دین خود به خاطر اعتقاد خود این مطلب را در تمامی فروم ها انجمن ها سایت ها و ... اطلاع رسانی کنند.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

Re: :::روز سه شنبه و چهارشنبه در گوگل به هیچ عنوان سرچ نکنید

توسط Erratic » يکشنبه 2 مهر 1391 21:38

عجب حرکتی! خیلی خوبه.

البته سر خلیج فارس هم یه مدت داستان داشتیم با گوگل البته اون جریانش فرق داشت اخرم که معلوم شد اصلا داستانی نبوده.

اما اگر کسی نظر من رو خواست :grin:  میگم اینکار اشتباهه. دیگه همه مون میدونیم گوگل یک جستوجوگریه که همه چی توش پیدا میشه یه هیچکسم اهمیت نمیده. توهین به پیامبران کار اشتباهیه. و مطمئنا اون کارگردان و بربچه هاشون کار درستی نکردن. اصلا توهین کردن کار اشتباهییه کافرو مسلمون هم نداره. اما اینکه گوگل بیاد این صفحه هارو حذف کنه شاید خیلی غیر منطقی باشه.
من میگم گوگل همیشه خوبو بد رو در کنار هم داشت. حالا خذف کردن این صفحه هات از نتایج گوگل چه حاصلی داره نمیدونم والا. اونی که مسلمونه با دیدن این فیلم شرمنده میشه (حالا من اصلا این فیلمو ندیدم) اونیم که قراره با ادیدن این فیلم کافر بشه همون بهتر که بشه. حالا بعدا نگین فلانی بی دینه کافره من هم مسلمونم البته امیدوارم باشم از اون واقعیاش به حضرت محمد هم معتقدم که پیامبر خداست حالا بعدا پشت سر ما حرف در اوردین دیگه اوممم وازه مناسبش میشه بیخیالتون :?
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
C.A.D.I.L.L.A.C, ne13

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

توسط A3eman » يکشنبه 2 مهر 1391 22:29

درود بر غیرت ایرانی,باید این جستجوگر فیلتز بشه,البته بعد از روز 4 روز تا ببینند که ایرانی ها چه غیرتی دارند و از این جستجوگر استفاده نمیکنند.
از همین حالا رتبه گوگل کاهش پیدا کرده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
secret222, airplane

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 2 مهر 1391 22:44

Erratic,  

اما اینکه گوگل بیاد این صفحه هارو حذف کنه شاید خیلی غیر منطقی باشه.

خیر، من به عنوان کسی که تجربه وسیع و جدی در تحلیل نتایج جستجو گوگل را داشتم با اطمینان عرض میکنم گوگل یکی از حیله گر ترین موتورهای جستجو در فیلترینگ نتایج جستجو میباشد.  :D  بنابراین داشتن انتظار ف_*ل_ن*__ر شدن یک مضمون در اون امری غیر منطقی نمی باشد.

اما من با شیوه کار چندان موافق نیستم، راه کارهای موثرتر و آسیب زننده تری هم وجود دارد. ضمن این که پیش بینی رقمی خسارت دیگه واقعا قسمت تعجب بر انگیز این فراخوان هست!

اما به هر ترتیب شاید بد نباشد ایرانی ها بفهمند گوگل هر چند بهترین موتور جستجو است اما موتورهای جستجو دیگری هم هستند که قابلیت های گاها برتری به نسبت گوگل در یک حوزه دارند مانند ask یا bing .

و باعث تاسف است ما هیچ موتور جستجوگر قدرتمند فارسی مستقل (نه بر پایه نتایج گوگل یا ...) به صورت گسترده (نه ویژه یک دسته سایت خاص) در اینترنت نداریم.

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
AGeNiS1, ASHKAN95, Present

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » يکشنبه 2 مهر 1391 23:07

میلاد عزیز

من به عنوان کسی که تجربه وسیع و جدی در تحلیل نتایج جستجو گوگل را داشتم با اطمینان عرض میکنم گوگل یکی از حیله گر ترین موتورهای جستجو در فیلترینگ نتایج جستجو میباشد.

اول بگید که روباتها منظورتونه یا اینکه به صورت دستی اینکار انجام میشه و دقیقا گوگل چه کاری انجام میده که "جیله" نام گرفته

اما به هر ترتیب شاید بد نباشد ایرانی ها بفهمند گوگل هر چند بهترین موتور جستجو است اما موتورهای جستجو دیگری هم هستند که قابلیت های گاها برتری به نسبت گوگل در یک حوزه دارند مانند ask یا bing .

برای پارسی زبانان بیشترین نتایجی فارسی که ارائه میشه در کل نت به احتمال زیاد گوگله حتی مرورگرهای داخلی مثل پارسیک و چندتای دیگه که تازه تاسیس شدن و معلوم نیست نتایجشون بر چه پایه ایه اصلا به پای گوگل نمیرسن

لطفا دقیقا ازمایشهات و تحقیقاتتونو هم ارائه بدید چشمهامون روشن بشه...

لطفا بگید دقیقا چه قابلیت ها و برتری هایی نسبت به گوگل دارند ما هم بدونیم بلکه ازشون استفاده کردیم همچنین نسبت مثبت بودن نتایج رو هم نسبت به مرورگرهای دیگه بگید با مدرک نه اصلا حدودی بگید. مثلا یک به صد یک به هزار یک به ده هزار
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
ne13

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 3 مهر 1391 10:49

Erratic,  

چرا از دست من عصبانی شدید دوست عزیز ؟ من نقشی در ف_*ل_ن*__ر شدنش نداشتم  :?

هر کس اطلاعات خودش را دارد. من زمینه مناسب برای طرح موضوع را نمیبینم حداقل این روزها، شاید بعدها (پس از گذشت از این مقطع) به طور مفصل راجع به این مسئله مطلبی بزارم تا دوستان متوجه نکاتی که گفتم چه در باب سیاست های گوگل، چه در باب قابلیت های موتورهای جستجو دیگر بشوند و استفاده ببرند. این روزها طرح این موضوع هیچ بار علمی به همراه نداشته و قطعا فقط شاهد پاسخ های احساسی و گاه تنش زا خواهیم بود.

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
nasir irani, Present

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
60

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 16 اردیبهشت 1391 01:11

آرشيو سپاس: 405 مرتبه در 57 پست

توسط *mohammad* » دوشنبه 3 مهر 1391 11:12

گوگل و جي‌ميل از دسترس خارج شدند

دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه از ف_ * ل*_ ت ر شدن قريب الوقوع گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران دکتر خرم آبادي دبير کارگروه مصاديق محتواي مجرمانه در گفتگو با خبرنگار وبگردي 2030 از ف_ * ل*_ ت ر شدن سايت آمريکايي گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر خبر داد.

خرم آبادي در توضيح خبر فوق گفت: به دليل درخواست‌هاي مکرر مردمي، سايت گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر در سراسر کشور ف_ * ل*_ ت ر مي‌شوند.

وي در خصوص مدت زمان ف_ * ل*_ ت ر اين سايت نيز گفت: گوگل و جي ميل تا اطلاع ثانوي در سراسر کشور ف_ * ل*_ ت ر خواهند شد.

گفتني است اقدام سايت گوگل در انتشار فيلم موهن عليه پيامبر اعظم در روزهاي گذشته و اصرار اين سايت به سياست آمريکايي در عدم برداشتن اين فيلم سبب شده تا اعتراضات گسترده‌اي نسبت به اين فيلم صورت بگيرد و در نهايت با درخواست‌هاي مکرر مردم مسلمان ايران، دسترسي به اين سايت در سراسر کشور تا اطلاع ثانوي مسدود شود.

تکمیلی:

امكان استفاده از سايت‌ جي‌ميل براي كاربران ايراني محدود شد. هم‌اكنون استفاده از اين سايت‌ها دست‌كم براي مشتركان تهراني و شهرهايي ديگر ممكن نيست.

منبع : تابناک

ولی فکر کنم قرار بود خود مسلمانان به اختیار خود در گوگل و جیمیل وارد نشند، نه اینکه به زور ف_*ل_ن*__ر بشند.
احتمالا از پنج شنبه مجددا رفع ف_*ل_ن*__ر خواهند شد.
به سانِ رود،که در نشیبِ دره سر به سنگ می زند،
                                                    رونده باش.
امیدِ هیچ معجزه ای ز مرده نیست
                                                      زنده باش.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب *mohammad* تشکر کرده اند:
FREE MAN

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » پنج شنبه 6 مهر 1391 22:07

آقا قرار بود برای 2 روز gmail به صورت خود جوش و مردمی استفاده نشه،  ولی امروز هم من باهاش مشکل دارم و برام فیلتره . :-?  :-?  :-?  فکر کنم این هم به صورت خود جوش، به سرنوشت فیس بوک و یوتیوب و بقیه دچار شد رفت پی کارش. :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:  :sad:
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
Mohammad.Jafar, Lord_Jason, A3eman, anga2009, mi'ad