در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
82

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 24 شهریور 1390 18:39

آرشيو سپاس: 558 مرتبه در 75 پست

Re: فوری - گوگل و جي ميل تا ساعتي ديگر ف_ * ل*_ ت ر مي‌شوند

توسط Night_Raven » يکشنبه 2 مهر 1391 23:45

ف_*ل_ن*__ر کردن جی‌میل مثل این میمونه که صندوق پستی دم در خونت یا اینباکس گوشیت را ف_*ل_ن*__ر کنی! یعنی در این حد ...
ف_*ل_ن*__ر کردن گوگل بحثش جداست و قابل قبول هست ( به دلیل بی حرمتی که شده )  ولی جی میل ؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Night_Raven تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Mohammad.Jafar, Present, ASHKAN95, ne13, Motimann

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

توسط victory67 » يکشنبه 2 مهر 1391 23:54

چه خوب می شد سایت هک کنن :grin:  :grin: .
اصلا میشه هک کرد گوگل رو؟
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » دوشنبه 3 مهر 1391 00:00

Sami 1993 نوشته است:
Erratic نوشته است:A3man !

واقعا اینکار منطقیه؟؟؟ گوگلو ف_*ل_ن*__ر کنیم بریم سراغ بینگ؟؟
اصلا تا حالا از بینگ استفاده کردی نتایجشو با نتایج گوگل مطابقت بده ببین اصلا ارزش سرچ کردن یه کلمه رو داره - قبول دارم بینگ واقعا خوبه مال ماکروسافته که احتمالا امریکایی هم نیستش(!)(!) ولی واقعا منطقیه بزرگترین و بهترین موتور جستوجوی دنیارو ف_*ل_ن*__ر کنیم واسه چی اخه؟؟ تو یه دلیل منطقی بیار بگم راست میگی. اقا بیایین اعتراف کنیم هیچی تو مخمون نداریم بیایین با همدیگه اعتراف کنیم بلکه دلمون خنک شه

اقا از من میشنوین احتمالش زیاده که خودم مسلمونا (حالا منظورمو دقیقا با انگشتم به کسی اشاره نمیدم ) جمع شدن اون کارگردانه رو خریدن گفتن فیلم زد اسلامی بساز ما میخوایم امریکا رو خراب کنیم. شمایی که میگی این کار امریکاست مدرک داری؟؟ کار خودته داداش اونا کرم ندارن اما مسلمونا نشون دادن همه جوره کرم دارن.

بابا ول کنید دیگه پس فردا قانون تصویب میشه مسولان سیاسی باید سواری بگیرن از مردم از خونه شون تا دم در اداره شون

من دیگه نمیدونم تو این چند سال عمری که کردم دیگه چی باید نمیدیدم که دیدم

اسمان! کدوم شرف ایرانی منظورته؟؟؟ قبل حمله اعراب یا بعدش؟؟ دوره شو هم بگو شایدم دوره محمود احمدی نژادو میگی ماشالله دوره ای تاسیس کرده واسه خودش تو کتابای تاریخ اینده 1000 صفحه از این اقا حتما داستان داریم که بخونن بچه هامون

واقعا برات متاسفم

به پیامبرت توهین شده ، توهین کنندگان از روحم نرفتن هنوزم دارن ادامه می دن ، تو تازه انگشت اتهام گرفتی سمت مسلمونا !

تازه هم داری به شرافت ایرانی هم توهین می کنی .

بکم بزرگتر مینوشتی چشم هام نمیبینه!!!

به پیامبرم توهین شده - خیله خوب
توهین کنندگان از رو نرفتن - خیله خوب

چه ربطی به گوگل داره؟؟؟
اصلا بحث سر چیه اینجا؟؟ بحث سر اینه که گوگل چرا باید نتایجو حذف کنه؟ و اینکه گوگل به چه علت باید ف_*ل_ن*__ر بشه؟؟؟

من میگم عقل نداریم دیگه جهالت تا چه حد شک دارم قبل از حضرت محمد عربها انقدر جاهل بوده باشن تا اینکه الان ما جاهلیم (منظورم مردمی هست وگرنه دولت که کاملا بحثش جداست)

برادر من توی گوگل هزاران هزار مسلب هست که ممکنه مغایر هم باشن زد دین زد مسیحیت زد یهود زد اصلا زد سیاست حالا اینیکی پیامبر ماست. گوگل باید بیاد به حرف مخالفای هر صنفی توجه کنه و نتایجشو حذف کنه؟

میتونه اینکارو بکنه و این دست خودشونه که اگرم بکنن من تایید نمیکنم اما این راه برخورد با کسانی که برای ساختن این فیلم دسیسه کردن نیست!

اقا خیلی زورت زیاده برو پیگیری کن جریانش چی بوده. تازه شما از کجا میدونی پشت پرده این سیاست کثیف داره چی میگذره؟؟ مگه شما علم غیب داری؟؟

چیزی که معلومه اینه که گوگل قرار ف_*ل_ن*__ر بشه البته مخالف حتما داره این طرح اونم خیلی خیلی زیاد و اگرم ف_*ل_ن*__ر بشه مطمئن باش دلیل اصلیش به خاطر این فیلمه نبوده و نیست!

راجع به شرافت!!!

1- دقیقا بگو چجوری توهین کردم به شرافت ایرانی؟ و داری راجع به کدوم شرافت حرف میزنی و منظورم کلا از شرافت چیه این وسط؟؟

اون بیشرف هایی که مال ملتو میدزدیدن فکر کردی ایرانی بودن؟؟؟ داریم مثل سگ زندگی میکنیم ماستی که هر روز داره قیمتش عوض میشه؟ از کدوم شرافت حرف میزنی؟؟

من دقیقا میدونم شرافت چیه اما چیزی که تو بهش میگی شرافت من بهش میگم مع مع بز بدون فکر کردن
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
alborz987, Alpha4, bubi, FARSHAD.ADL, Mehrdad 7, pasha85, gurkha, serpiko, Motimann

Major II

Major II

نماد کاربر
442

تشکر کرده: 275 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » دوشنبه 3 مهر 1391 00:06

Alpha4 نوشته است:عجب نونی برای پراکسی فروشان پخته این دکتر عزیز ما....!!

از فرداست که باید بریم ساکس یک ماهه بخریم 10 هزار تومن...!!

واسه ما که فرقی نمیکنه درازگوش هم خودشون اند..!!  :-)

بردار دیگه چرا تقصیر دکتر...
ولی کلا این برخورد های احساسی جز ضرر فایده ای برای ما نداره ...
اگه این گوگل ف_*ل_ن*__ر بشه خیلی ها میرن سراغ پروکسی بلاخره انسان جایزالخطاست ناخداگاه می سراغ سایت های ف_*ل_ن*__ر دیگه روم به دیوار بلاخره فساد افزایش میده...
اعصابومون بیشتر به هم میریزه شادی بیشتر در جامعه نمایان می شود...
دیگه بی بی سی نیاز نیست خودمون تحریک میشیم انقلاب کنیم بلاخره تحمل هم حدی دارد ...این انقلاب با وجود این همه فشار امریکا و انگلیس ودرکل جامعه جهانی موند به لطف اقایان زحمت کش
انقلابی که کیلو کیلو از حفظ انقلاب و اخلاق حرف می زنند داره تا مرز انفجار نزدیک میشه هی این رهبر میگه بیشتر حواستان به مردم باشد که راحت باشند ولی این اقایان هم زحمت میکشن بیشتر ما را
مورد لطفشان قرار میدهند...
اما
اسمان عزیز درسته این فیلم درست ولی می توان با استفاده از همین گوگل و یوتیوب مشرک می توان به همان اندازه به معرفی پیامبر (ص) و اهل بیت ایشان پرداخت بابا خیرش بیشتر از ضررش است
آخرين ويرايش توسط anga2009 در دوشنبه 3 مهر 1391 00:14, ويرايش شده 1 در کل.
وب سایت روستای گندشمین
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
Night_Raven, bubi, Motimann, FARSHAD.ADL

Major

Major

نماد کاربر
837

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » دوشنبه 3 مهر 1391 00:11

ای کاش بخاطر پیامبر دل آدم نمیسوخت، اونایی که دنبال فرصت بودن از قضیه استفاده کردن

هنوز مونده هات میل و یاهو میل هم ف_*ل_ن*__ر خواهد شد، سایتهای جستجو یاهو و بینگ... ف_*ل_ن*__ر میشن

از همین الانش هم مشخص هست چرا!

چاپار و میهن میل برای رصد ایمیل براحتی بجای جی میل ، یاهو میل و....

فیس نما وکلوب بجای فیس بوک و ...

آپارات بجای یوتوب

سایت جستجوی جاسجو بجای گوگل،یاهو،بینگ

همین قضیه برای بلاگرها و هاستهای معروف هم صدق میکنه

و در انتها وقتی سایتی که کارایی بالایی برای کاربرهای ایرانی داره با محبوبیت بالا و ضریب نفوذ استثنایی رو ف_*ل_ن*__ر میکنن کم کم و پله به پله برای محدود سازی کل اینترنت برای مخاطب ایرانی درون کشور زمینه سازی فکری و عملی رو صورت میدن
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
DJ Dani, FARSHAD.ADL, Present, Erratic, ne13, Lord_Jason, Ghost Rider, bubi, Motimann, Mehrdad 7, salo, AGeNiS1, Reza6662, alborz987

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 151 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 3 مهر 1391 01:07

victory67 نوشته است:چه خوب می شد سایت هک کنن :grin:  :grin: .
اصلا میشه هک کرد گوگل رو؟

هکر ها کوچکتر از اونی هستن که به گوگل نفوذ کنن
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
ne13, Ghost Rider

Major I

Major I

no avatar
229

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

توسط HS368 » دوشنبه 3 مهر 1391 01:13

دست گلشون درد نکنه، ما رو شرمنده کردند!!!!!!!!
از مسئولین خواهش میکنم کلا دسترسی به اینترنت رو قطع کنند تا درس عبرتی برای دشمنان اسلام باشه!! اجرکم عندالله!
جیمیل برای چی قطع کردید؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
اد امشب که من کار ضروری با جیمیلم داشتم زد و دسترسی رو قطع کرد!!! آخه بیانیه دادید مردم خودشون استفاده نمیکردند! دیگه چرا مردم رو مجبور به این کار می کنید؟!
لعنت خدا بر کسی که به پیامبر توهین کرده، اما این دلیل نمیشه ما خودمون از تکنولوژی دور کنیم.
آقایون مسئولین! رصد ایمیل میخواین بکنین بگین من خودم یوزر و پسورد جیمیلم میدم برید بگردید هر اطلاعاتی خواستید بگیرید. برام مهم نیست کی اطلاعاتم رو رصد میکنه تا حالا گوگل بود حالا شما!
اینه اینترانت ملی تون؟! میگن بیاید از سایت های داخلی استفاده کنید، شده قضیه خودرو داخلی! دارند مجبورت می کنند از امکانات فوق العاده داخلی استفاده کنی! جالبه امکانات فوق العاده داخلی!!!
آقای مسئول! شما یه سایت ایرانی برای سرچ یا ایمیل یا شبکه اجتماعی بساز که بتونه با سایت های خارجی رقابت کنه بعد از مردم انتظار داشته باش که ازش استفاده کنند نه اینکه مجبورشون کنی ایرانی استفاده کنند!
ف_*ل_ن*__ر کردن خوبه اما تا یه حدی! ما که نمیتونیم برای گناه نکردن خودمون تو غار قایم کنیم و با جهان قطع رابطه کنیم! این هنر نیست!
جواب خدا رو تو اون دنیا چی میدید؟!
آخرين ويرايش توسط HS368 در دوشنبه 3 مهر 1391 01:45, ويرايش شده 1 در کل.
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
Mehrdad 7, Cloor Master, ne13, Mohammad 1985, Ghost Rider, DJ Dani, Erratic, AGeNiS1, Motimann, alborz987, Reza6662, ASHKAN95, FARSHAD.ADL, gurkha

Major II

Major II

نماد کاربر
316

تاريخ عضويت

سه شنبه 18 بهمن 1390 22:11

آرشيو سپاس: 2399 مرتبه در 301 پست

توسط Lord_Jason » دوشنبه 3 مهر 1391 01:42

اونی که این سایت ها رو ف_*ل_ن*__ر کرده، نمیدونه اینها چی هستن و چیکار می کنن، تنها چیزی که میدونه اینه که بین مردم پر کاربرد و پرطرفدار هستند و مهمتر از همه اینکه ارتباطات و عملکرد مردم در این دو سایت در کنترلش نیست! بنابراین این فیلم و توهین به مقدسات بهترین بهانه اش شده تا دست به ف_*ل_ن*__ر ببره. تو اگه مسلمون بودی و از اسلام چیزی میدونستی، تو اگه فرق احترام و اهانت رو میدونستی اولین وظیفه ات این بود که مردم رو در انتخاب بین استفاده یا عدم استفاده از این دو سایت آزاد بذاری تا خودشون انتخاب کنند. تو اگه از اسلام و مسلمانیت چیزی بارت بود در مورد پیامبر یه فیلم می ساختی یا یه حرکت انسان دوستانه انجام میدادی تا نشون بدی پیامبرت پیامبر رحمت و دوستی بوده، نه اینکه تا تقی به توقی خورد بگی مرگ بر این و مرگ بر اون!
تنها کشوری که از یه مساله مذهبی استفاده ی سیاسی میکنه ماییم... مایی که بقول یارو پرچمِ دشمن، شورتِ ماست!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Lord_Jason تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, Motimann, Mohammad.Jafar, Reza6662, AGeNiS1, FARSHAD.ADL, alborz987, ASHKAN95, ne13, Erratic

Major I

Major I

نماد کاربر
351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

توسط دموکراسی » دوشنبه 3 مهر 1391 03:00

یه دو روز ف_*ل_ن*__ر بشن حساب کار دستشون میاد

امروز جواب ندی فردا پر رو میشن
یا حق :razz:
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

Major II

Major II

نماد کاربر
86

تشکر کرده: 218 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 دی 1390 10:14

تهران

آرشيو سپاس: 349 مرتبه در 51 پست

توسط malmal1369 » دوشنبه 3 مهر 1391 04:43

سلام
تحریم زمانی ارزش داره که مردمی باشه نه حکومتی

اینطوری اگر کسی مجبور به استفاده باشه هم مثل عده ی خاصی، میره سمت V_P  N و هزاران دلار ارزش از کشور خارج میشه

تصور من اینه که مانند مدیا فایر مدتی ف_*ل_ن*__ر خواهد بود و دوباره بی سرو صدا رفع ف_*ل_ن*__ر خواهد شد

Major I

Major I

no avatar
228

تشکر کرده: 1372 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 خرداد 1391 13:53

آرشيو سپاس: 723 مرتبه در 125 پست

توسط Mohammad.Jafar » دوشنبه 3 مهر 1391 07:37

چرا ایران حمله به سفارت آمریکا و کشته شدن 4-5 نفرانسان بیگناه رو محکوم نکرد؟
فکر میکنید کسانی که در لیبی و افغانستان و بعدش سایر کشورها مردم رو به شورش علیه آمریکا واداشته اند چه کسانی هستند؟
با توجه به حضور امثال این افراد در سوریه (برای به اصطلاح جهاد) و ایجاد جنگ داخلی درسوریه که تا الآن به لبنان و ترکیه هم سرایت کرده و آینده نامعلومی را دارند رقم می زنند فکر می کنید که به اینها چه می توان گفت؟ آیا اینها چیزی به غیر از ادامه دهندگان راه خوارج زمان حضرت علی (ع) هستند؟که سر از تن مرد و زن حامله و جنین آن زن جدا می کردند بعدش به خاطر تکیه دادن به دیوار یک خانه از صاحب آن معذرت خواهی می کردند و پیشانی شان هم پر از جای سجده بود.
چرا ایران باید تعریف و تمجید از توحش در این کشورهای معلوم الحال مثل لیبی بکند؟(البته ازنظر من تعریف و تمجید از مردم کشورهایی که به صورت عاقلانه به آمریکا اعتراض کردند اشکال ندارد و خوب است)
مثلاً حضرت علی اگر خوارج یک زمان به منافع معاویه حمله می کردند شروع به تعریف و تمجید از آنها می کرد؟

حالا هم که این وضع خنده دار فیلترینگ گوگل
انگار خودزنی باشه
یک ذره عقل تو سر اینها نیست
Gmail رو بستند ولی موتور جستجوی Google بازه
خدایا ما را از این جهالت که مملکت رو فرا گرفته نجات بده!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad.Jafar تشکر کرده اند:
alborz987, gurkha, Erratic, FARSHAD.ADL

Major II

Major II

no avatar
181

تشکر کرده: 14 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 مهر 1385 02:18

آرشيو سپاس: 509 مرتبه در 148 پست

توسط f14tomcat » دوشنبه 3 مهر 1391 07:44

والا من نمی دونم حالامثلاگوگل فیلترشه خوب یک چیزی(که اونم منطقی نیست)اماجی میل که خیلیها مثل من کلی کاراداری باهاش دارن مسخرس!برادران!یکباره تمام اینترنت روببندیدتانه شمافحش بخوریدونفرین بشیدنه ماهرروزدنبال پروکسی باشیم!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب f14tomcat تشکر کرده اند:
alborz987, Erratic, FARSHAD.ADL

قبليبعدي